Skocz do zawartości
BulletPOL

Quantum Break

Rekomendowane odpowiedzi

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:5KJtCyx7ZeQJ:www.thejimquisition.com/quantum-break-review/+&cd=1&hl=en&ct=clnk&gl=uk

 

Embargo jeszcze obowiązuje i oryginał już ściągnięty - BUT what happens in internet, stays in internet :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jakto tak bez STREAMOWANEGO serialu? :(

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko krótkim grom. Ważne jedynie by były dobre. Moim idealnym przykładem gry krótkiej acz pełnej intensywnej akcji to Vanquish. Wiadomo, że to gra jedyna w swoim rodzaju, ale lubię takie gry. Ogram w dzień/2 i klepie następną. Grafika? Grafika to nie wszystko - patrz Battlefront/Destiny/The Order/Ryse.

Edytowane przez Frost Prime
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polygon – 8.5/10

PostArcade – 7/10
Giant Bomb – 2/5
IGN – 8/10
Destructoid – 8.5/10
Gamespot – 6/10
EGM – 7.5/10
Shack News – 6/10
The Jimquisition – 8.5/10
High-Def Digest – 4/5
DouYouEvenGameBro - 9.5/10
ThisGenGaming - 8/10
TrueAchievements - 4.5/5
GamePlanet - 9.5/10
LazyGamer - 9/10
GamingTrend - 9/10
Telegraph - 3/5
Examiner - 3/5
Metro.co.uk - 6/10

 

Średnia ocen na metacritic: 78/100

Edytowane przez redo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez szału, jak to miał być najlepszy ex tej generacji to coś nie pykło.

 

Kiedyś się ogra za półdarmo lub w goldzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostał już ktoś kody na gry? :biggrin: :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda na gameplayach. Takie 8/10. Mi się nawet The Order podobał także, jak będzie okazja to kiedyś ogram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że się ogra ale nie za 249. Spodziewam się szybkiego spadku ceny, może  w międzyczasie pojawią się te nieszczęsne napisy PL

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko mysle ze duzo lepszym rozwiazaniem byloby zrezygnowanie z mega zasobożernego 4xMSAA i podciagniecie rozdzialki do 900-1080p + darmowe post-processing AA. Ale fakt, efekt rozrywania czasoprzestreni jest po prostu niesamowity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja to jednak zamierzam ograć najszybciej jak się da , także jak by ktoś widział w sieciówce w weekend jakieś dawać znać bo nie chce mi się czekać :)

Oceny faktycznie nie hitowe ale teź nie przesadzajmy , ile już było większych faili w tej generacji . Podejrzewam że gierce dostało się za czas gry plus ten cały serial który mi też się kojarzy kurczę ze starymi grami na PC na 9 CD rom :) Ale ni muszę zagrać , nie czytałem ani nie oglądałem nic .

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem typem gracza, który długo przechodzi gry. Lubię zwiedzić każdą lokację, pooglądać tekstury, przeciwników, szukać każdej znajdźki, taki włóczykij ze mnie. 

 

I tu pytanie. Na ile starczy mi Quantum Break? Będzie chociaż dyszka?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze masz 4 kluczowe dla fabuły wybory zmieniające linie czasu i wydarzeń. Myślę, że odkrycie każdej możliwej kombinacji zajmie trochę gry (dla chętnego). Nie wiem czy są jakieś znajdźki typowo typu brzdęk - sekret. Na pewno. 150 listów i gazet np... Samo przejście fabuły ocenia się na około 10 godzin gry. Ale jak to recenzenci - zapieprzają przed siebie nie liżąc ścian byle dojść do końca.

Ustawianie wydarzeń w grze jest podobno rdzeniem rozgrywki i wpływa na to co obejrzymy w serialu, przerywnikach, kto przeżyje itd.

Bardzo ambitna gra i coś nowego, czego jeszcze nie spotkaliśmy w żadnej grze (chodzi mi o mieszankę serialu z grą - są momenty kiedy oglądamy jakąś scenę nakręconą, a potem już w grze widzimy efekty tego co się wydarzyło + oczywiście wpływanie gameplayem na zawartość serialu). Takich smaczków jest podobno dużo.

 

Remedy kolejny raz próbowali przejść samych siebie w innowacyjności. Bullet Time - Light Manipulation - Time Manipulation (dla kumatych ;) )

 

A propo znajdźków. Z recenzji Kotaku:

 

I don’t recommend playing Quantum Break without obsessively collecting the majority of hidden files. Remedy has long demonstrated a knack for including humorous collectables and easter eggs in their games, and Quantum Break is no different.

 

I chyba wszystko jasne ;)

 

Ilość słowa gra w tym poście przekroczyła dopuszczalne normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak fabularnie i językowo? Bo piszą o zawiłej fabule ;) i nie wiem czy brak tych (zasranych) napisów TAK bardzo komplikuje sprawę :P (w Fallouta 1 i 2 się w ANG grało)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grałeś i zrozumiałeś w F1/2 po ang (w gruncie rzeczy jedno nie wynika z drugiego) to tutaj nie będziesz miał problemu. Ewentualnie czegoś się nauczysz :)

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli znasz w miarę angielski to lepiej jest grać z napisami angielskim niż polskimi. Ja nie lubie czytać polskich napisów gdy dialogi są po angielsku. Dla mnie to się wszystko nakłada na siebie tworząc większe nieprozumienie niż dialogi i napisy w tym samym języku jednocześnie ☺

Tapatalk - S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podlecieć po pracy po kopie ale trochę poczytałem i chyba poczekam na weekend , kurczę jak mam 1h żeby zagrać kto mi zagwarantuje że nie trafie na serial akurat haha :) To już wolę dywiżon :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem łyknąć cały zestaw, jest biała w media expert btw. Ale nie potrzebuję konsoli stacjonarnej  :yes:

 

W każdym razie gierka wydaje się miodna i w starym stylu. Nie z otwartym światem tylko z liniowo poprowadzoną fabułą. Mało kto teraz tak robi, a lubię to  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika czasem chrupnie, ale opad szczeny jest.. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...niemożliwe! Przeto 720p!

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście, ale przy znikającej broni postać komicznie wygląda i plus doczytywanie tekstur no piękne babole.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×