Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6b7c9e4bbf9d8daf8569620c545a201e.jpg

Czyżby premiera 26 kwietnia

Wysłane z mojej Nokii 3310i przy użyciu Tapatalka ☎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam wolę żeby wyszła później ale miała realistyczny system jazdy bo to co pokazali tam kiedyś to było arcade z wybuchami i wyglądało fatalnie ... a przypomnę że we wcześniejszych częściach jazda samochodem to było 50% gry i fury faktycznie chodziły jak w symulatorze, widzę poprawę w murzynie dobrze że jest taki gniewny albo się pogodziłem albo ekspresyjna gra aktora przyćmiła kolor skóry. Fajnie się rysuje fabuła, i niezła grafika chociaż twarze dalej manekinowate, widać że to podrasowany engine M2 ale na sandbox wystarcza. Niech na E3 pokazą jakiś rozgrwykę żeby rozwiać wątpliwości i można na październik szykować kasę, bo gier gangsterskich na ps4 niema żadnych. Aha w pre order jest Tommy Gun :) 

Edytowane przez Malakay
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System zniszczeń samochodów specjalnie został przerobiony, na pokazowy gameplay.

Jak to Tommy ma być w preorderze? W grze normalnie nie będzie okazji z niego postrzelać?

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jaca na końcu trailera masz napisane, 3 fury i 3 spluwy dla preorderów ... 

Edytowane przez Malakay
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędzej spytałem niż obejrzałam ;-) Dzięki.

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to kółko wyboru broni + mapa R* mógłby ich z torbami puścić :) Nie no nie wygląda to źle ( to na pewno z PS4 1.00 ? ) minęło trochę czasu zaakceptowałem fakt że to spin off z wujkiem CJ-a , więc zapewne zagram :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem ciekaw nowego trailera i jedynie do rzuciło się w oczy to perfidny downgrade. Samochody jak plastikowe, mało detali itp. ale  jak ktoś nie wierzy to niech porówna filmiki z paru stron wcześniej. Mam nadzieję że gra obroni się gameplay'em oraz fabułą, ale znając życie można się domyślić jak to wyjdzie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crap roku. Wierzyć się nie chce, że kiedy to coś wyjdzie to najlepszą MAFIĄ będzie nadal ta z 2002r. !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prus mówi jak jest. Sam wiedziałem dwa trailery na YT i mogę z całą stanowczością stwierdzić, że ta gra będzie pośmiewiskiem tysiąclecia! 

 

 

Przypomniałem sobie zakończenie Mafii 2, zobaczyłem krótkie migawki z Vito 

 

 

stwierdziłem, że może być w tej części dobrym skurwielem i ciekawym urozmaiceniem fabuły... plus ten trailer z napadem na Bank. Ja póki co jestem napalony i chyba wezmę na premierę : - )  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również biorę na premierę, grałem w poprzedniczki i kurde na początku byłem sceptyk do 3 bo murzyn, ale z kolejnymi trailerami zaczałem się przekonywać, całość wydaje się być bardzo przemyślaną produkcją z dobrze skopiowanymi mechanizmami i świetnie nakreślonymi postaciami, niestety ale nie ma żadnej poważnej gangsterskiej gry na ps4. Co mi się podoba, wojny gangów, zemsta w fabule, odbijanie dzielnic, bohater weteran z wietnamu, dla mnie najlepsza epoka dla broni i samochodów - Driver się przypomina!! , brutalne fatality, ku klux klan i genialny soundtrack! ... 

dobry ten filmik :) 

Edytowane przez Malakay
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa jakieś info co do systemu jazdy? bo czytałem że AI przeciwników to śmiech, że gra jest za łatwa w strzelaniu po tym co pokazali do testowania na gamsmcom,  także jak traficie na coś o prowadzeniu aut to dawać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny powód, by kupić.... ponad 100 licencjonowanych utworów z lat 60. 

 

https://mafiagame.com/en/news/view/en-more-than-100-songs-in-mafia-iii-licensed-soundtrack-details

 

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm. Strzelanina na ulicach New Bordeaux w rytm

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×