Skocz do zawartości
Strife

Tales of Zestiria

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety sklep który miał mi sprzedać wersję Ps4 za 199zł zawalił sprawę...nie zamówili w ogóle. Więc poszedłem do EuroRTVAGD i kupiłem z odbiorem jutro za 219zł.

 

Jakbym wiedział wcześniej że tam będą mieli to już dawno bym u nich zamówił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na takie tytuły u nas w kraju nie ma zbytniego zapotrzebowania, żebyś zamawiał nową fifę lub cod'a to byś to w zwykłym spożywczaku dostał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to i tak byłem w szoku jak mi koleś w Euro powiedział że zamówili tylko dla preorderowców czyli jakieś 30 kopii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak to jest...wszyscy lecieli do MB po grę a tam psikus. Nie zamówili więc najbliżej było EuroRTVAGD i tym sposobem nabili sobie trochę kabzy. No nic...jutro po pracy skoczę i odbiorę ToZ. A co najlepsze niedziela wolna, dziołcha na studiach więc cały dzień będzie katowane :) Warto też wspomnieć że nie mieli w ogóle wersji na Ps3 wiec te 30 kopii to czysto wersje na Ps4 tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ultimie po telefonie okazało się, że wysłali tylko części (czytaj:tym, którzy pewnie płacą przy odbiorze), reszta ma czekać na dostawę od dystrybutora. Żałosne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam potwierdzone info od kumpla że wersja Ps3/Ps4 nie różni się prawie niczym od siebie. Jedynie ilością fps'ów których podobno jest ciut więcej na Ps4. Za to wersja PC ma wsparcie podobno dla 4k i dodatkowych filtrów których nie ma na konsolach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko z tą różnicą że na ps4 takich gier jest tyle co nic jak dotychczas, więc na bezrybiu i rak ryba.

 

Co tu dużo gadać jak dojdzie to nocka będzie zarwana jak przy każdym Tales'ie, pierwsze odpalenie gry uruchamia we mnie wielkiego dzieciaka  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-21839-0-71147400-1445006849_thumb.j

 

Może uda mi się zagrać w nocy, jak na razie tylko chciałem zobaczyć jak wygląda na żywca, w ruchu prezentuje się nieźle, spodziewałem się gorszej jakości.

 

Walka puki co to chlastanie O, ale zapowiada się "stary" dobry Tales'ik, głosy "inglisz" nie do przyjęcia, dzięki Bogu jest wybór :biggrin:

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba najpierw tam gry zarejestrować przypadkiem?

 

Bo było wiadomo od dawna że do 18 listopada to jest do pobrania jesli się grę na stronie bamco zarejestruje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceny: 


  • God is a Geek - 90
  • Meristation - 82
  • Push Square - 80
  • The Sixth Axis - 80
  • 3D Juegos - 80
  • Digitally Downloaded - 80
  • IGN - 78
  • Trusted Reviews - 70
  • Game Informer - 65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logujesz się na bandainamco, podajesz maila i na maila kody przesyłają, potem kody wklepujesz do pss, w cholerę klikania z tym,  ale wsio działa, bo już pościągałem.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni mają jedną stronę dla wszystkich czy muszę na jakąś wersję EU ?

 

EDIT: ta ich strona jest jeszcze gorsza niż pierwsze obcowanie z Ps4...tam nic nie mogę znaleźć.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nocka nie zarwana, dziś pogram na poważnie pod wieczór, ale jak włączam to mam motylki w bandziochu, więc jest dobrze, pod względem starć zjada Xillie 2.

 

Tereny są rozległe cholernie sporo zejdzie z ich eksploracją, bo lubie wąchać sciany i jak Wieska od premiery nie skonczyłem bo walka jest zamulająca, tak tutaj jest poezja normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnerwia mnie że share zablokowane, nie ma ani jednego streama z ps4 ..... jak by specjalnie poblokowali wiedząc że techniczną kaszanę odwalili .

Śmierdzi to na kilometr, jakos mi opadł hajp na tego talesa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Tales z poprzedniej generacji, stan techniczny gry to Xillia 2, graficznie żadnego progresu nie ma są tylko inne miejscówki, Ni No Kuni zjada ten tytuł graficznie bez popity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chciał  ładnego "Talesa" na PS3 to wybrał  Shining Resonance.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie odpalam...mam nadzieje chociaż na krótkie posiedzenie. Zobaczymy czy uda mi się grać mniej niż kilka godzin xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×