Skocz do zawartości
pablos_83

EA SPORTS UFC 2

Rekomendowane odpowiedzi

To szpekaj mekaj i wieczorem wrzucaj relację :) Ja na swoją kopię w RTV EURO odbieram dopiero w czwartek (pisali, że będzie w dniu premiery).

Przedwoń w środę do sklepu, w Euro bardzo często mają gry przed premierą.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/to pierwsze to znaczy ze sa prawdziwi? To po co nam jakies dodatkowe techniki itp skoro prawdziwy zawodnik ma juz swoj repertuar?

 

Ten tryb tez tak wciaga jak w fifie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prawdziwi tylko utworzeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedwoń w środę do sklepu, w Euro bardzo często mają gry przed premierą.

Odwołałem rezerwację w Euro...na korzyść Media :) Jest taniej (219) a na czasie mi bardzo nie zależy - byle na weekend było :) Niemniej, gdyby ktoś już miał cynk, że giera jest tam dostępna wcześniej - niech da znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, co człowiek to opinia. Ja przy The Division zapłaciłem 10 zł drożej niż miałem preorder żeby dostać grę dzień wcześniej.

W przypadku UFC mi się nie śpieszy, bo mam ją obiecaną na urodziny na początek kwietnia. Mam nadzieję, że do tego czasu ktoś będzie w to jeszcze grał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Dopytałem i ma być już jutro. Taniej i przed premierą. Wygrałem. Oby gra stanęła na wysokości zadania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka. Recenzja z mmarocks. Wiadomo, gra nie mogła dostać tam słabych not ale przeczytać warto.

 

http://www.mmarocks.pl/jan-blachowicz/recenzja-gry-ea-sports-ufc-2-alternatywna-historia-jana-blachowicza

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komuś udało się dorwać już swój egzemplarz ? Ktoś może już widział do kupienia na mieście :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem szpeken meken na Kaliszu dzisiaj (media markt, media expert, euro rtv, empik) niestety wszędzie lipa, także czekam do czwartku :) i na spokojnie do media marktu podjadę, jutro daję spokój , już jeden dzień mnie nie zbawi a szkoda mojego czasu : )

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Wawie juz dzies jest. Fife 2 dni przed premiera mozna bylo wyrwac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kotlet

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie sprawdziłem na stronie Media Expert, dostępność i okazało się, że pojawiła się gra w 1 z 2 sklepów w Kaliszu , także jednak jutro do nich zawitam heheh :)) (chyba, że będą robić jazdy, że nie sprzedadzą przed 17 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tak powiedzieli przez telefon ale zaczął też coś gadać, że jak się zamówi preorder to może będzie wczesniej do odebrania.  z fifą nie było problemu i kupiłem 2 dni przed premierą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Saturnie w Warszawie juz na polkach ale...249zl. Pogrzalo ich czy co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wieczorem bede gral , kariere odpuszczam bo jest beznadziejna online, event mode, KO mode i ultimate nie wiem na co sie zdecydowac.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edycja kolekcjonerska już jest ;)

8ac10c97e497eda4e6ce47aad51f378d.jpg

Wysłane z mojego SM-N920I przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz jakas cebula wystawila 1..ehh

Ktos wie czemu na stronie saturna gra kosztuje 219 a w sklepie 249 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak, często sklepy typu Media, Euro, Saturn tak mają i już.

Ale to chyba nie wątek o tym, od cenowych i dostępnościowych pytań jest osobny wątek, nie róbmy tutaj syfu bo przyjdzie szef i będzie krzyczał.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrzyłem z grubsza na najlepsze oceny podlinkowane na metacritic i tylko jedna (po hiszpańsku) odnosi się w wadach do "niekiedy powolnego sterowania" (czy jakoś tak, tłumacza używałem a teraz go parafrazuję :) ) czyli w sumie najbardziej niepokojącej cechy z tego wątku. Nikt tego nie zauważył? Może to kwestia dłuższego obcowania z grą ale na tą chwilę wygląda na to, że gra jest grywalna :)

 

Chwalą UT oraz KO mode. Ciekawe jak online.

 

U mnie wczoraj w media na miejscu mówili, że gra będzie dzisiaj. Rozmowa z konsultantem na stronie i już "nie gwarantujemy". Pozostaje czekać. Jeśli uda się zdobyć dzisiaj kopię, gra okaże się miodna i nie wciągnie mnie single player - z chęcią urwę komuś nogę wieczorem  :P

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrzyłem z grubsza na najlepsze oceny podlinkowane na metacritic i tylko jedna (po hiszpańsku) odnosi się w wadach do "niekiedy powolnego sterowania" (czy jakoś tak, tłumacza używałem a teraz go parafrazuję :) ) czyli w sumie najbardziej niepokojącej cechy z tego wątku. Nikt tego nie zauważył? Może to kwestia dłuższego obcowania z grą ale na tą chwilę wygląda na to, że gra jest grywalna 

 

 

Jest grywalna i to jak najbardziej, wczoraj jak grałem online to było coś koło 18 tyś ludzi, i to na iksie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja sprawdze dzisiaj to opoznienie sterowania moze trzeba tv przelaczyc na tryb gry

Ps

Na forum ea wyczytalem ze na xboxie moze byc opoznienie ktos tam zalecal zaktualizowanie controlera

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zauważyłem żadnych opóźnień, no ale mam aktualny soft w padzie.

Jak jakiś koziarz ma neta przez mikrofalówkę pociągniętego to wątpię zęby cokolwiek pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×