Skocz do zawartości
cwir

Ankieta GOTY

GOTY  

131 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która gra zasługuje na tytuł Gry Roku 2015?

    • Batman: Arkham Knight
    • Bloodborne
    • Call of Duty: Black Ops III
    • Fallout 4
    • Forza Motorsport 6
    • Halo 5: Guardians
      0
    • Life is Strange
    • Metal Gear Solid V
    • Rise of the Tomb Raider
    • Star Wars: Battlefront
    • Wiedźmin 3: Dziki Gon
    • Until Dawn
    • Xenoblade Chronicles X


Rekomendowane odpowiedzi

Wybieramy naszą własną grę roku. Staliśmy się niedawno forum multiplatformowym więc nie ograniczamy się tylko do Playstation (mimo tego że ankieta znajduje się w dziale PS4).

 

Jeśli komuś brakuje jakiejś gry to musi z tym żyć :)

 

Głosujemy do 31 grudnia 2015.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli komuś brakuje jakiejś gry to musi z tym żyć"

 

w takim razie powinna być opcja "żadna z powyższych na końcu..."

 

swoją drogą wpisanie "Star Wars: Battlefront" a niewpisanie Until Dawn czy Dying Light to jakiś żart.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singiel

- Wiedźmin 3

- Rise of the Tomb Raider

- Bloodborne

Multi

- Halo 5

- Fifa 16

- Forza 6

Faile

- The Order 1886

- MGS V

- Battlefront

Pozdrawiam i polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą wpisanie "Star Wars: Battlefront" a niewpisanie Until Dawn czy Dying Light to jakiś żart.....

 

okej, wybierz jedną z nich to dodam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro są gierki z VHS'a i IndykStation4, to dodajcie chociaż jedną gierkę z Nintendo - choćby Xenoblade'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin i długo długo nic :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic z Plusa? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro są gierki z VHS'a i IndykStation4, to dodajcie chociaż jedną gierkę z Nintendo - choćby Xenoblade'a...

 

a to nie wyszło dzisiaj jakoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metaru Gia Soriddo Faibu Fantomu Pein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to nie wyszło dzisiaj jakoś?

No dzisiaj, ale ilość nowych ex'ów na Nintendo jest tak duża, że nie ma w czym wybierać ;) ewentualnie Fatal Frame: Maiden of Black Water z października...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś brakuje jakiejś gry to musi z tym żyć :)

 

Badz tak mily skoro juz zgodziles sie na wybor jednej dodatkowej (w odpowiedzi na posta Singularity) i wrzuc Until Dawn na liste.

 

EDIT: dziekowac.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli na pierwszym miejscu erpegi, na drugim przygodowe/akcji, a na trzecim strzelanki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to nie wyszło dzisiaj jakoś?

Dzisiaj i od razu GOTY! to musi być gra!

W ogóle ankieta jest tendencyjna, bo nie ma Fify :warning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybieram Wiedźmina 3...bo to cholernie dobra gra była i skoro nawet "zagranica" zrozumiała oraz doceniła słowiański klimat tej gry to tym bardziej nie widzę szans na inny werdykt w powyższej ankiecie jak zdecydowane zwycięstwo "Wieśka".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj i od razu GOTY! to musi być gra!

W ogóle ankieta jest tendencyjna, bo nie ma Fify :warning:

początkowo dałem i fife i pesa ale uznałem że coroczne dojarki kasy nie zasługują na goty z urzędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

początkowo dałem i fife i pesa ale uznałem że coroczne dojarki kasy nie zasługują na goty z urzędu.

 

Fakt! Ale Until mógłbyś dorzucić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak Xenoblade na liscie to chyba jakis zart?  Prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

początkowo dałem i fife i pesa ale uznałem że coroczne dojarki kasy nie zasługują na goty z urzędu.

a COD zasługuje? 

mimo, że to nie są ostatnio złe gry już, to jednak wciąż coroczna maszynka na kasę...

 

 

okej, wybierz jedną z nich to dodam.

 

osobiście uważam, że obie być powinny- choćby zamiast COD BO3....    ale skoro mam wybrać to Until Dawn :D jednak szkoda też Dying Light bo Polacy pokazali, że jak się chce to można dobrą grę zrobić 

 

 

Ankieta świetna sprawa, ale jak już to niech to będzie z głową a nie na zasadzie losowego doboru tytułów w/g dziwnych kryteriów stosowanych wybiórczo na dodatek :)

 

BTW: nie lepiej było zrobić ankiety z podziałem na gatunki gier?   

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodałem Until Dawn.

 

 

a COD zasługuje? 

mimo, że to nie są ostatnio złe gry już, to jednak wciąż coroczna maszynka na kasę...

 

 

 

osobiście uważam, że obie być powinny- choćby zamiast COD BO3....    ale skoro mam wybrać to Until Dawn :biggrin: jednak szkoda też Dying Light bo Polacy pokazali, że jak się chce to można dobrą grę zrobić 

 

 

Ankieta świetna sprawa, ale jak już to niech to będzie z głową a nie na zasadzie losowego doboru tytułów w/g dziwnych kryteriów stosowanych wybiórczo na dodatek :)

 

BTW: nie lepiej było zrobić ankiety z podziałem na gatunki gier?   

 

 

ależ Ty jęczysz, jaki losowy wybór tytułów?? najlepsze/największe/najpopularniejsze gry które wyszły w tym roku. co mi nie przyszło do głowy i tak zasugerowaliście ale to jak się czepiasz to jest absurd jakiś :). to źle, to niedobrze, a może to lepiej, a może sro.. weź chłopie nie wyrażaj 2/3 rzeczy które Ci przychodzą do głowy a życie będzie prostsze, nie tylko dla Ciebie... :). a jak Ci ankieta nie pasuje to nie głosuj.

 

COD może i wychodzi co rok ale są to różne wersje i nie są aż taką kalką swoich poprzedniczek jak gry sportowe.

 

Xenoblade dodam jak mi ktoś rozsądnie uzasadni kandydaturę na grę roku pozycji która wyszła dzisiaj, a nie bedzie pisał tylko że to żart...

 

tyle na dziś.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na rozpiskę uzmysłowiłem sobie jak biedny był to rok. Tak naprawdę tylko dwa tytuły pochłonęły mnie bez reszty, Wiedźmin i Bloodborne. Obydwie z resztą dostały bardzo udane DLC. Reszta gier daleko w tyle...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dałbym głos Wieśkowi, niestety przez spartolony model walki nie otrzyma go. Punktuje Bloodborne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w ogóle wierzy, że na jakimkolwiek polskim podwórku grą roku zostanie coś innego, niż Wiedźmin 3? I to już nawet pomijając fakt, że chyba całkowicie zasługuje na wszystkie laury jakie zbiera. Zostawia konkurencję - w tym wszystkie tegoroczne produkcje największych zachodnich wydawców - daleko w tyle w niemalże wszystkich aspektach. Mi osobiście gra znudziła się na Skellige, a do tego choć system walki nie porywa, to przyznaję, że opowieść, dialogi pisane przez geniuszy, poziom i jakość zadań, klimat, design, detale - w tym wszystkim CDP Red podniosło branżową poprzeczkę tak wysoko, że prawdopodobnie przez lata wiele gier RPG będzie ocenianych przez pryzmat Wiedźmina 3. Jak BioWare zrobi kolejnego "RPGa", w którym zadania poboczne składają się w 90% z fedexów, to zostaną wyśmiani - teraz kiedy okazało się, że jednak można fabularyzować zadania poboczne i że można zrobić i dużo i dobrze, nie musi być albo jedno albo drugie. To, że W3 został zrobiony w Polsce, nie ma dla mnie wielkiego znaczenia - świetna gra to świetna gra i już. Zespół ma wielu specjalistów spoza granic naszego kraju. Fakt polskości może być jedynie ważny przy budżecie - jednak nie trzeba grubych milionów, żeby zrobić legendę.

 

Chcę dodać jeszcze jedną myśl w tej kwestii. Wg mnie uznanie na zachodzie jest największą pochwałą i największym świadectwem tego, jak wielką i jak bardzo przełomową grą jest Wiedźmin 3. Dlaczego? Dlatego że choćby ci wszyscy amerykanie i zachodni europejczycy spinali poślady dniami i nocami, choćby dwoili się i troili, to oni i tak będą w stanie wciągnąć i zrozumieć jedynie niewielki ułamek słowiańskiej atmosfery, w którą wejście Nam przychodzi naturalnie. I mimo tego są takie zachwyty. Niesamowite. Co by było, gdyby byli w stanie wciągnąć to tak dobrze jak My? Chyba odlecieliby w kosmos na miejscu.

 

Ale mimo tego wszystkiego, swój stracony głos oddaję na Fallouta 4. Ponieważ nie ma lepszego klimatu niż postapo; ponieważ mam zamerykanizowany łeb, a nie ma bardziej amerykańskiej serii niż Fallout; ponieważ w gry Bethesdy mogę grać setki godzin i po 500h mam taką samą zajawkę jak dzień po premierze; ponieważ to są jedyne gry, które mam ochotę powtarzać i za których klimatem tęsknię długo po ich ukończeniu; ponieważ mają nieziemsko dobrą eksplorację; ponieważ uwielbiam te wszystkie małe historyjki, jakie skrywa ta gra; ponieważ Falloutem 4 nie mogę się nasycić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×