Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj pobawiłem się tymi ustawieniami żeby sprawdzić czy jest różnica między tym co było a z HDR. Powiem Wam że widać i to mocno na moim telewizorze. Ale jakbym nie miał tej opcji to raczej nie rzucałbym się od razu na kupno nowego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, TRaCeGuitar napisał:

Dzisiaj pobawiłem się tymi ustawieniami żeby sprawdzić czy jest różnica między tym co było a z HDR. Powiem Wam że widać i to mocno na moim telewizorze. Ale jakbym nie miał tej opcji to raczej nie rzucałbym się od razu na kupno nowego. 

Wszyscy malkontenci nowej technologii powinni zobaczyć dobre HDR w realu. To jest coś więcej niż samo 4k i 3D razem wzięte. HDR robi ogromny efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, wnt napisał:

Wszyscy malkontenci nowej technologii powinni zobaczyć dobre HDR w realu. To jest coś więcej niż samo 4k i 3D razem wzięte. HDR robi ogromny efekt.

No jasne ze robi, wystarczy posluchac komentarzy ludzi ktorzy mieli okazje pograc na ps4 pro, malkontenci niech poczekaja do premiery i sprawdza sami stanowiska sony w sklepach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, mikael666 napisał:

 

a juz najbardziej dlawie sie smiechem jak ktos nawet Scorpio nie widzial, a juz teraz wie "ze nie bedzie sie czym zachwycac" lub "slabe bedzie":)

 

 

Za to Ty widziales i wiesz ze bedzie zrywac czapki z glow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dla tego je komentujesz za kazdym razem. 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mikael666 nie chcial bym cie pozbawiac marzen ale czego ty sie spodziewasz po tym scorpio za poltora roku? Myslisz ze MS zrobi konsole za 1000$+? szczerze watpie, bo sie nie sprzeda... ludzie pojda w PC...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 5 latach użytkowania z opłat za multi to zwróci cały koszt za Titana X albo pc

( Wysłane z satelity Falcon 9 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mikael666

 za 1,5 roku scorpio bedzie 40% szybsze niz PRO a za 2-3 lata ps5 bedzie o 30%-40% szybsze niz scorpio. Podzespoly po pewnym czasie tanieja to sie je wsadza do konsol, zycia nie oszukasz ale  to nie zmienia faktu ze pcty beda i tak sporo wyprzedzac kazda konsole na starcie kazdej generacji. jak chcesz teraz grac na najlepszej konsoli to ja kupujesz, jak chcesz czekac lata na inna to czekasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, darkowal710 napisał:

 

 

Po 5 latach użytkowania z opłat za multi to zwróci cały koszt za Titana X albo pc

 

 

( Wysłane z satelity Falcon 9 )

A kto Ci każe kupować PS+? Nie jest obowiązkowe. Jak grasz tylko single to zero kosztów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mikael666 poczekaj na testy, przejdz sie do MM za niecale 2 miesiace - zobaczysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 17.09.2016 o 16:27, czeskimaster napisał:

 

 

 

W końcu różnica jest na tyle widoczna, aby zakupić pro. Matko kochana, te kolory, te reflUksy . Ale będzie grane, dziękuję Ci Sony za Pro.

 

 

 

 

 

To wszystko? Roznica jak TV za 3k vs 9k... Bo tym w istocie jest HDR - jest to standard okreslajacy minimalne parematry jakie musi uzyskac TV zeby dostac plakietke z magicznym napisem "HDR", przy czym HDR na telewizorze za 2K a HDR na TV za 12K to beda dwa zupelnie rozne swiaty... No i trzeba brac tez poprawke na trwajaca obecnie walke formatow, bo podobnie jak niegdys VHS walczylo z Betamax, HD DVD z BluRay, tak teraz o byt walcza dwa standardy HDR - Ultra HD Premium (znany powszechnie jako HDR10) oraz Dolby Vision, wiec ja osobiscie bym sie nie napalal ze zmiana TV teraz (zwlaszcza specjalnie pod niewydajne konsole), tylko lepiej poczekac te ~2 lata az sie sytuacja wyklaruje i dopiero zastanowic sie nad tym na sile hype'owanym HDR, bo kupujac juz teraz TV HDR moze sie okazac ze za 2-3 lata zostaniemy bez jakiegokolwiek wsparcia, czyli defacto bez HDR.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mikael666 po co ciagniesz temat? napisalem przeciez poczekaj na testy konsoli a do MM sobie pojdziesz bo jak inaczej sprawdzisz gre w 4k z dobrym HDR? W domu na youtube? troche pomyslunku czlowieku... Jak zagadasz z obsuga to ci koles wylaczy modus ekspozycji jak ci tak to przeszkadza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mikael666

 za 1,5 roku scorpio bedzie 40% szybsze niz PRO a za 2-3 lata ps5 bedzie o 30%-40% szybsze niz scorpio. Podzespoly po pewnym czasie tanieja to sie je wsadza do konsol, zycia nie oszukasz ale  to nie zmienia faktu ze pcty beda i tak sporo wyprzedzac kazda konsole na starcie kazdej generacji. jak chcesz teraz grac na najlepszej konsoli to ja kupujesz, jak chcesz czekac lata na inna to czekasz.

Na szczęście mam PC a PS4 sprzedałem. Nic tylko czekać na PS5 2018

( Wysłane z satelity Falcon 9 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki, to niektórzy z was to totalni hipokryci(nie będę pokazywać palcem). Pamiętacie jak ciut nowszy model wydali i większość z was poleciała kupić bo cichsza?

A teraz wieszkosc z tych jelopow szczeka, a na co, a po co pro itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, wili23 napisał:

Tak z innej beczki, to niektórzy z was to totalni hipokryci(nie będę pokazywać palcem). Pamiętacie jak ciut nowszy model wydali i większość z was poleciała kupić bo cichsza?

A teraz wieszkosc z tych jelopow szczeka, a na co, a po co pro itd...

 

Nie nazywaj jełopami innych ludzi tylko dlatego, że nie zgadzają się z polityką wydawniczą producenta jednej z konsol. Nie sądzę też, czy taka ogromna większość poleciała kupić 1216A/B w miejsce poprzedniej rewizji. Raczej były to jednostki.

 

Tak czytając ostatnią stronę, aż dziwne, że temat o nowej wersji konsoli można sprowadzić do kłótni i wzajemnych docinek. Przyjemniej czyta się o HDR, 4K, oraz innych smaczkach technologicznych.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,  na szczęście w temacie sprzętu jestem totalnym laikiem i nie docierają do mnie te starcia za i przeciw. Ale to chyba taka cecha internetu,  ciągłe anonimowe wojenki i uszczypliwości. Mam wrażenie że już w pewnym momencie wszystkie nowe argumenty dla obu stron się skończyły i teraz jest wałkowanie tematu dla podtrzymania napięcia,  jak w polityce ;)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem fanem różnego rodzaju prowokacji jak się robi to umiejetnie i z glową i ma się argumenty i ogólnie beka z tych ktorzy się potem spinają ale największa beka z prymitywow którzy wejdą , rzuca tekst typu "PRO ssie, nie warto kupować" to nawet nie jest prowokacja tylko oznaka bezmozgowia , wodoglowia albo innej choroby

1+3@tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 12.09.2016 o 08:55, dawiss napisał:

Co do ludzi narzekajacych na moc konsoli.....

 

Najwięcej płaczą twórcy gier, że niby obecna PS4 za słaba na ładne gry? The Order, Uncharted, Bloodborne, Wiesiek - wymieniać dalej? Takie słabe graficznie? Można zrobić świetną graficznie grę na PS4? MOŻNA! Do tego zapytuję od kiedy to grafa ma wpływ ja "miodność" gry? Niestety jest spora rzesza delikatnie ujmując idiotów, którzy kupują gry w ciemno, bez dem czy bet - na obietnice, że będzie "epicka". Zacieszają, bo dostali 136789 mini gierkę pixelozę, że niby cudne retro z dzieciństwa, albo dziurawe czy niedorobione gry - łatane potem miesiącami. Na byle Androidzie jest ze 100 gierek, które przeniesione na PS4 w 90% byłyby hitem. PS4 nie brakuje mocy, brakuje jej ludzi z mózgownicami otwartymi na potrzeby graczy. Soft na PS4 skostniały od lat, minimalistyczny - jakby wydany na urządzenia z przed 20 lat. Ironizując, to brakuje nawet możliwości ustawienia własnej tapety...Sony ma syndrom Apple kiedy wydawało Iphona 1 - bez mms, bluetooth, mp3 itd. - kosztował tyle co małe auto. Wtedy stara Motka za 50zł to wszystko miała, ale Apple wiedziało "lepiej". Pewnie sam kupię PRO po miesiącu od premiery - jeśli nie będzie jazdy po niej i już czekam na remastery wszystkiego co wyszło do tej pory i MOŻE ze 2-3 świeże tytuły...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@bany1987

ciekawa sprawa bo w niecałe 24 godziny pokazałeś się z tej strony, którą opisujesz jako "beka z tych (...)"

 

Aj się uczepil koleżka :1_grinning: , przytocz posty o których wspominasz bez wycinania i modyfikacji i napisz co cię boli. Obstawiam że teraz zmienisz temat, lub potniesz moje posty albo schowasz głowę w piasek. Twój ruch...

1+3@tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mikael666 no i ostatecznie wybrałeś opcję nr.3 Gratuluje

Skoro mi coś imputujesz publicznie to oczekuje przynajmniej wyjaśnienia, inaczej bym w ogóle nie podejmował tematu. Wlasnie tacy userzy jak ty są powodem tworzenia się śmietnika na forum. Jesteś doskonalym przykladem.

1+3@tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fani czegoś czego jeszcze nie ma i tak na prawdę nie wiadomo czym będzie :4_joy:

Oj ludzie, ludzie...

 

Edytowane przez toreso
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×