Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie " Exy" na Ps4 to żenada. Moja biblioteka gier na Ps4 to głównie tytuły multiplatformowe. Prócz oczywistej oczywistości - BB. Dlatego tak bardzo czekam na nowe Ni No Kuni, które nie oszukujmy się - pozamiata. Tak jak poprzednia odsłona na Ps3.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, princ18 napisał:
1 minutę temu, princ18 napisał:

 tak jak wiekszosc multiplatform, oprocz wieska lipa.

 

Zamiast 970 lepiej zainwstowac w 1060 doplata 200 zl a bardziej przyszlosciowa platforma moim zdaniem. 

 

 

 

Wiadomo, można by też lepszy procek dać, bo GPU jest najłatwiej wymienić, jednak cenowo chciałem zmieścić się jak najbliżej granicy PS4Pro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kisiel-PL napisał:

 

Wiadomo, można by też lepszy procek dać, bo GPU jest najłatwiej wymienić, jednak cenowo chciałem zmieścić się jak najbliżej granicy PS4Pro. 

 

A no to skoro taki mamy cel to lepszej specyfikacji nie znajdziesz.

 

W sumie to duzym plusem konsol jest to ze poprostu mniej bola po kieszeni. Mogl bym sobie kupic pc z gtx 1080 i i7 ale jak mysle, ze za sprzet do giercowania mial bym naraz tyle wylozyc to noz w kieszeni zaraz sie mi otwiera.

14 minut temu, Kentucky napisał:

Faktycznie " Exy" na Ps4 to żenada. Moja biblioteka gier na Ps4 to głównie tytuły multiplatformowe. Prócz oczywistej oczywistości - BB. Dlatego tak bardzo czekam na nowe Ni No Kuni, które nie oszukujmy się - pozamiata. Tak jak poprzednia odsłona na Ps3.

 

Zalezy co kto lubi ja tam na infamousa nie narzekam, the order tez super ( w cennie max 100 zl) untill dawn do pogrania z dziewczyna nadaje sie w sam raz a w alienation coop z bracmi to sama przyjemnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

970 jest slabsza od PS4 pro. Mam gamingowego pc, bez napedu. Po poczatkowych zakupach cyfrowek na ps4 nauczylem sie ponownie kupowac plyty i gry wychodza jednak dosc tanio. Konsola jest duzo mniejsza od PC co jest duzym plusem jesli cos ma stac obok czy pod TV. Jest tez cichsza od wiekszosci PC i chyba od wszystkich budzetowych PC.

Na PC wole grac w fpsy, mmo i strategie. Na konsoli gram w gry sportowe i bijatyki. Konsole zawsze byly kompromisem, miedzy cena, a wydajnoscia.

Sent from my SD4930UR using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, dawiss napisał:

970 jest slabsza od PS4 pro.

 

Nie widziałem dogłębnych testów gier z Ps4Pro, wiec nie jestem w stanie potwierdzić. DF nagrało swoje pierwsze wrażenia, ale analizy w ich stylu nie widziałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Nie widziałem dogłębnych testów gier z Ps4Pro, wiec nie jestem w stanie potwierdzić. DF nagrało swoje pierwsze wrażenia, ale analizy w ich stylu nie widziałem. 

Mowie o suchej mocy ;).

Sent from my SD4930UR using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie " Exy" na Ps4 to żenada. Moja biblioteka gier na Ps4 to głównie tytuły multiplatformowe. Prócz oczywistej oczywistości - BB. Dlatego tak bardzo czekam na nowe Ni No Kuni, które nie oszukujmy się - pozamiata. Tak jak poprzednia odsłona na Ps3.

Kwestia gustu, a o gustach sie nie dyskutuje. Ja np. ograłem prawie wszystkie pozostałe exy AAA a w BB nie grałem ;). Szczerze to Knack wyszedł najgorzej, chyba zabrakło im mocy tego Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy sięale Knack to taki "wannabe ratchet". Bawiłem się przy nim dobrze ale szczytem możliwości Sony to nie było. Ogólnie smuci trend gdzie ilość tytułów ekskluzywnych maleje w zastraszającym tempie. Zamiast jakiś śmiesznych wersji PRo,4k,Neo,Scorpio wolałbym żeby powróciły czasy kiedy każda platforma miała bardzo dużo ex'ów i średnio multiplatform. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Żywy napisał:

 

I wlasnie z tym czekaniem jest najwiekszy problem - po premierz PS4 tez trzeba bylo czekac zanim pojawi sie cos innego niz cross-geny, remastery i indyki, a jak juz sie pojawily normalne gry to sie okazalo ze sprzet niedomaga i potrzebny jest nowy,

 

Nawet PS4 Pro nie da rady w Just Cause 3 gdzie animacja spada w porywach do 3-4 klatek przy większej zadymie. A indyki? Przecież Firewatch po premierze klatkował a to Unity a nie żaden Unreal Engine 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, wojcik_dan napisał:

W Ultimie można składać proreder. Cena 1799zł.

I dopisek:

Cena sprzedaży 1799, jest ceną sugerowaną i może ulec zmianie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli delikatnie mówiąc po sprzedaży starej wersji trzeba bedzie dopłacić jakieś 800zł żeby kupić wersję PRO. 

Chyba żę trafi się na kogoś nieobeznanego wtedy bedzie można wyciągnąć trochę więcej.

@DigitalMan_PL masz okazje o której mówiłeś ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, TRaCeGuitar napisał:

Czyli delikatnie mówiąc po sprzedaży starej wersji trzeba bedzie dopłacić jakieś 800zł żeby kupić wersję PRO.

 

Rok temu za moją PS4 White w bundlu z Wieśkiem dałem 1600. Za dwa miesiące jak dostanę 800zł to będę szczęśliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zakupów w ultimie to są tak pazerni na kasę, że 3 lata temu jak złożyłem preordera na PS4 to się nie załapałem a w tym samym czasie oni wystawili konsole o 300 zł droższą tłumacząc się tym, że to inna partia konsol. Jestem ciekaw, czy było więcej takich osób jak ja (wyd...nych).

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nic. Trzeba czekać na Saturn, Media Markt czy Euro AGD.

Dokładnie. Chyba tam będzie najpewniej i cenę obstawiam 1750-1799

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącze się do dyskusji, konsola na zachodzie ma kosztować na premierę 399€. Dzisiejszy kurs euro - złotówka to 4.35, przeliczając wychodzi nam 1735,65 zł. Wydaje mi się, że oferta Ultimy - 1799 zł, zwłaszcza w porównaniu do Komputronika jest uczciwa, pamietać należy także o marży sklepu, podatku od nowości itp. 

Z tego co pamietam na premierę PS4 parę lat temu w RTV EURO AGD cena była taka jak wszędzie, bez żadnych rewelacji, więc w kwesti ceny PS4 Pro nie oczekujmy cudów :), może będzie w Saturnie, albo w Media rzuconych parę sztuk za 1699 zł.

 

Jak uważacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do zakupów w ultimie to są tak pazerni na kasę, że 3 lata temu jak złożyłem preordera na PS4 to się nie załapałem a w tym samym czasie oni wystawili konsole o 300 zł droższą tłumacząc się tym, że to inna partia konsol. Jestem ciekaw, czy było więcej takich osób jak ja (wyd...nych).

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

No to muve sie wtedy lepiej zachowało, jak dostali dostawę w okolicach stycznia/lutego to dotrzymali starej ceny.

Wspominając o knacku mialem na myśli jego trzymanie klatek, wewnetrzene studio powinno znac specyfikacje sprzętu na jaki to robią, i postarać sie zrobić gre jak najlepiej, a tu oprawa graficzna nierewolucyjna i spadki klatek do pewnie 3-4 , podczas walki dużym knackiem jak jest kilku przeciwnika na raz. O mechanika gry tez kulawa, ale to raczej wina braku pomysłu niz sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, marko napisał:

 

no tak aczkolwiek znalazlem tez cos takiego   HDR będzie, jak zadeklarował producent, jednak TV dostarcza jedynie 320cd/m2 jasności, zatem efekt prawdopodobnie nie będzie powalał. Ale i tak spoko ze mozna za 3k zl kupic philipsa 4k 49 cali z ambi i HDR. Myslalem ze to jakas nowa PRO technologia z kosmosu i kaza sobie srogo placic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dobrze piszą na hdtv forum o nim. Tyle że to matryca IPS gdzie czarny jest slaby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na HDTV zawsze chwalą tv od Philipsa, co można przeczytać nawet w tym wrzuconym tu linku. Ale i tak cena dobra tylko te 49 cali to jednak trochę mało na 4K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od dzisiaj testuje taki 49" Mam mały pokój siedzę blisko narazie jestem pod dużym wrażeniem Zobaczymy jak jutro będzie jak wejdzie nowe oprogramowanie wspierające HDR Fajny jest pilot z jednej strony normalny jak w każdym tv a z drugiej klawiatura jak w komputerze. 

Edytowane przez marko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×