Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też miałem problem z bonami bo upierali się że tylko sama konsola ma być do tego zamówienia, dobrze że wydrukowałem z netu zamówienie z uwzględnionymi bonami, ale i tak interweniowała kierowniczka i powiedziała że mam szczęście bo mają na magazynie ostatnie sztuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw czy na Pro działa szybciej sam system. Np: przy zakładaniu imprezy czy próba zapisania klipu wideo itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komarzysko, glosna jest  czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale rakowy temat, bony i głośność, głośność i bony. To pięknie obrazuje kondycję growego przemysłu na tę chwilę   :frog:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej status finansowy Polaków. Trzeba na zachodzie poczytać opinie, bo raka gałek ocznych można dostać.

Mi byłoby wstyd pisać o bonach na paliwo xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dostałem pro wczesniej mialem slima w ost czasie i co moge powiedziec to na pewno to ze jest wielka :1_grinning:

A i tak mniejsza od magnetowidu :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Foxter napisał:

Raczej status finansowy Polaków. Trzeba na zachodzie poczytać opinie, bo raka gałek ocznych można dostać.

Mi byłoby wstyd pisać o bonach na paliwo xD

 

polactwo to temat na inną dyskusję :30vm3cw:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem jeden mecz w COD IW i konsola strasznie glośno chodzi w porownaniu do premierowego Xbox Ona. Nie dosc ze slychac jakis dziwny pulsujacy swist, to do tego dochodzi wiatrak jakby mial odleciec. Moze to przez to ze mam Coda na plycie

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, FLEX_Jastrzebie napisał:

Moze to przez to ze mam Coda na plycie

 

Pewnie tak. Sony promuje cyfrowe granie, żebyś nie miał nic na własność. 

 

Płyta może spowodować odlot konsoli za okno. Sprytne dziady :pazura:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a co Cię dziwi, xo zawsze będzie chodził ciszej, przecie generuje grafe w 720p

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, FLEX_Jastrzebie napisał:

 

Zagrałem jeden mecz w COD IW i konsola strasznie glośno chodzi w porownaniu do premierowego Xbox Ona. Nie dosc ze slychac jakis dziwny pulsujacy swist, to do tego dochodzi wiatrak jakby mial odleciec. Moze to przez to ze mam Coda na plycie

  ło ho ho nieźle :24_stuck_out_tongue: czyli trzeba odpuścić temat :24_stuck_out_tongue: Dosyć się namęczyłem z 1216 ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to świst mocy która drzemie w konsoli, w ogóle się nie znacie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde zastanawiam się czy iść do sklepu i kupic czy nie  mam tv 4k a na zwykłym ps4 nie jest źle tylko dropy w BF1 wkurzają 

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem wymienić opony, kupiłem PRO. Masa tego na Polkach było, a ME na pipidowie :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Banan91PL napisał:

Kurde zastanawiam się czy iść do sklepu i kupic czy nie  mam tv 4k a na zwykłym ps4 nie jest źle tylko dropy w BF1 wkurzają 

 

Primo. Wstrzymaj się. Na Forum supportu Sony jest już kilka tematów, w którym ludzie skarżą się, że day one patch tej konsoli blokuje im wykrycie telewizora 4K.

 

Po drugie Primo. Mimo obietnic Sony o patchu na premierę, BF1 nic nie dostał, a Dice nabrało wody w usta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Foxter napisał:

Raczej status finansowy Polaków. Trzeba na zachodzie poczytać opinie, bo raka gałek ocznych można dostać.

Mi byłoby wstyd pisać o bonach na paliwo xD

 

Bo tylko w Polsce dają ci coś gratis to zamówienia przedpremierowego, a później przy odbiorze mówią że ci się nie należy bo promocja już się skończyła.

Nie dziwię się że ludzie się opominają. Przyjmuję w firmie zamówienia i wydzielam je do wysyłki na różne kraje Europy i czy Polak czy Niemiec czy Francuz każdy ma podobne oczekiwania do tego co jest w ofercie napisane a co potem próbuje mu się sprzedać. Także Niemiec też by sobie w kasze nie dał dmuchać:P

 

 

Jako posiadacz samego Xbox One S z zakupu PRO jestem bardzo zadowolony:) Bezapelacyjnie jest głośniejsza od Xbox One S i tutaj to chyba nikt z nikim nie dyskutuje na ten temat. Ale jak wczoraj kumpel przyniósł do mnie zwykłą PS4, to stwierdziłem że PRO pracuje cicho:) Tamta to wyła jak stary radziecki odkurzacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem Wiedźmina ,Killzone na nowej konsoli ,konsola u mnie pracuje cichutko , nie słyszę jej wcale siedząc około 3 m od niej . Poprzednia konsola była u mnie wyraźnie słyszalna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheh menu szybsze, minimalnie cichsza. Po to się kupuje wersję PRO ? no racze nie. Gry mają chodzić płynniej, wyglądać lepiej.

No właśnie coś co mnie interesuje, ktoś robił testy WI-FI ? jak działa na 5GHz ? oraz share play na pc w full hd jak śmiga ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, yahooo8 napisał:

Heheh menu szybsze, minimalnie cichsza. Po to się kupuje wersję PRO ?

 

Nie zapominaj o bonach :yao:

  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×