Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Creati napisał:

Ja poszedłem dzisiaj rano do Neonet i kupiłem bez niczego PS4 Pro. Mają już nawet opcję "kup i odbierz w sklepie za godzinę" 

 

A co do testów głośności to moja zarówno w menu jak i podczas gry w Uncharted 4 lub Titanfall 2 jest cicha, dużo bardziej niż zwykła PS4.

jaka cena?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Rambo8 napisał:

jaka cena?

 

 

Kupiłem za 1699 z gazetki. Miły sprzedawca poszedł mi na rękę. Normalnie wciskają za 1799 zł

 

3 minuty temu, gnom napisał:

Tak tez widzialem ze mozna w neonecie odebrac dzisiaj. gracz na FHD czy 4K ?

 

Gram na FHD i różnicę widzę po przełączeniu na zwykłe PS4  (kumpel przyniósł swoje zwykłe PS4 do porównania).

Obraz nie jest taki rozmazany (blur?) jak na zwykłej. Jest ostrzejszy i wszystko lepiej widać. Gram w Titanfall 2.

 

W Uncharted 4 jeszcze nie grałem:)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Creati napisał:

 

Kupiłem za 1699 z gazetki. Miły sprzedawca poszedł mi na rękę. Normalnie wciskają za 1799 zł

 

 

Gram na FHD i różnicę widzę po przełączeniu na zwykłe PS4  (kumpel przyniósł swoje zwykłe PS4 do porównania).

Obraz nie jest taki rozmazany (blur?) jak na zwykłej. Jest ostrzejszy i wszystko lepiej widać. Gram w Titanfall 2.

 

W Uncharted 4 jeszcze nie grałem:)

DZięki za info

Właśnie dzwonilem do nich i dopiero jutro beda mieli i faktycznie dadzą niby za cene gazetkowa 1699

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znasz angielski to możesz tutaj o tym poczytać. Uwaga. Trzeba się znać więcej niż trochę, bo słaby zawodnik raz dwa się pogubi ;-)

http://m.neogaf.com/showthread.php?t=1310135&page=4

Kto by pomyślał, że HDMI 2.0 (18 Gbps) jest nadal nie wystarczające by przesłać sygnał 4K@60 + HDR 10 + 4:4:4 chroma :-P

Oczywiście że jest w stanie. Ilość bullshitu w tym temacie przeraża.

Problem może być przy tv z np 2015 które dostały wsparcie hdr w aktualizacji. Nie są one zazwyczaj w stanie przyjąć pełnej chromy.

W nowych tv ustawiamy odpowiednie hdmi i jego zakres na enhanced. Na ps4 pro dajemy rgb i wszystko będzie śmigać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm iść i kupić, czy czekać na jakiegoś bundla... Oto jest pytanie.

Widzę, że slimka już lata w bundlach więc chyba warto chwilę poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rambo8 napisał:

DZięki za info

Właśnie dzwonilem do nich i dopiero jutro beda mieli i faktycznie dadzą niby za cene gazetkowa 1699

 

Ja jak wszedłem do sklepu to sprzedawca powiedział że mają na magazynie. Sprawdził cenę w systemie sklepu i mu pokazywało 9999 zł. Powiedział że w ten sposób góra im zablokowała możliwość sprzedaży przed oficjalną premierą (czyt. 10.11.2016). Jednak ja nie dałem za wygraną:P Powiedziałem ze na stronie widnieje możliwość zamówienia konsoli z odbiorem w sklepie za godzinę. W sklepie zrobiliśmy zamówienie przez stronę neonet.pl i system mu odblokował z 9999 zł na 1799 zł.

Następnie grzecznie się spytałem czy możemy zrobić cene 1699 zł taką jaka jest w gazetce od jutra:P Miły sprzedawca powiedział że musi dać rabat:) 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nic a ja muszę czekać do jutro, niestety preorder złożony w mm ale u nich dzień przed premierą się nie kupi, przynajmniej w kaliszu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zamawiał ktoś w MM w tym okresie co bylo promo z bonami BP?

Bo ja mam je na liście ale dzwonilem wczoraj i w centrali powiedzieli że akcja się już skończyła i sklep może mi ich nie dać (te 150zl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rambo8 napisał:

A zamawiał ktoś w MM w tym okresie co bylo promo z bonami BP?

Bo ja mam je na liście ale dzwonilem wczoraj i w centrali powiedzieli że akcja się już skończyła i sklep może mi ich nie dać (te 150zl)

 

Ja zamawiałem i dzwonię właśnie do nich. Najpierw mówiono mi, że bony otrzymam w momencie odbioru zamówienia, a jeśli teraz mi powiedzą, że nie dostanę to anuluję i kupuję w innym miejscu. Kolega miał też problem z bonami (kupował aparat), bo niby się już skończyły choć on na zamówieniu je miał to się wykłócił i dostał pocztą osobno.

Edytowane przez szparagu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Frost Prime napisał:

PS4 Pro zajebiście, płynnie i dokładnie odtwarza to samo co - PS4.

 

To prawda:D

 

Ale już niekoniecznie tak samo na zwykłej wygląda gra z dodanym wsparciem dla PS4 PRO. W Titanfall 2 różnica jest zauważalna gołym okiem, natomiast odpaliłem teraz Uncharted 4 i na obu konsolach  wygląda bardzo podobnie, albo i nawet tak samo. Tutaj już mam problem ze stwierdzeniem czy to zwykła wersja na PS4 czy wersja na PS4 PRO. Gram w FHD.

Edytowane przez Creati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rambo8 Facet z infolinii od razu wiedział, że chodzi o konsolę i powiedział, że trzymają się terminu i jutro mam oczekiwać na SMS z zaproszeniem po odbiór. Co do bonów to potwierdził, że liczy się data zamówienia ale były według regulaminu przyznawane do wyczerpania zapasów więc może być tak, że market odłożył dla nas albo i nie. Wysłał zapytanie do Szczecina i mają się dziś ze mną skontaktować i potwierdzić czy dostanę bony i czy faktycznie jutro będzie można odebrać konsolę.

Edytowane przez szparagu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szparagu Ja miałem złożony preorder w Media Expert i Euro RTV Agd, anulowałem dzisiaj jak kupiłem od reki w Neonet. Najbardziej wkurza mnie w/w marketach to że do końca nie wiem czy rzeczywiście jutro bym miał te konsole do odbioru. Bo niby dostałem maila że konsole są na magazynie u nich i że zostaną doręczone do wybranego marketu w ciągu 48h. Jednak że zastrzegają sobie opcję, że czas realizacji może zostać wydłużony.

To mam gdzieś takie preordery, gdzie ja muszę czekać na oficjalną premierę 10.11.2016 a ktoś kto nigdzie nie złożył zamówienia przedpremierowego wchodzi do sklepu i kupuje od ręki dzień wcześniej.

Może miałem farta że sprzedawca mi ją sprzedał a może te całe preordery to zwykła ściema? Według mnie powinno być tak że ktoś kto złożył preorder otrzymuje sprzęt z tydzień wcześniej a dopiero potem trafia on na półki w sklepie.

A tutaj może się okazać tak że większość już konsolę kupiła w sklepie a preorderowcy czekają jeszcze na smsy z konsolami do odbioru:P

Edytowane przez Creati
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś zamawiał PS4 Pro, lub ma zamiar na muve.pl, taka oto wesoła wiadomość:

 

Witamy,
 
Niestety okazało się, że przez błąd dostawcy nie otrzymamy w dniu dzisiejszym konsol Playstation 4 Pro.  W związku z tym powinniśmy zrealizować wysyłkę jutro i spróbujemy wymusić ich dostawę kurierami na sobotę, a dostawy na Warszawę kurierami miejskimi tego samego dnia na piątek. Jęzeli nie życzą soboie Państwo takiej wysyłki - prosimy o informację na pomoc@muve.pl
 
Przepraszamy za niedogodności w związku z zaistniałą sytuacją. 
MUVE.PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KOMARZYSKO napisał:

Ja od kilku dni mam ks7000 i ten cały hdr na filmikach testowych gniecie wory. Jutro odpale TR i sam się przekonam jaka będzie różnica.

Tomb Raider nie ma wsparcia HDR i nie wiadomo czy kiedykolwiek będzie mu dodane, ale ma wsparcie pro między innymi w postaci 4K 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Creati, mozesz jeszcze cos innego sprawdzic z obsluga PRO ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, gnom napisał:

Creati, mozesz jeszcze cos innego sprawdzic z obsluga PRO ?

 

Niestety mam tylko Uncharted 4 i Titanfall 2. Bo to moja pierwsza PS4:P

Edytowane przez Creati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minut temu, szparagu napisał:

@Rambo8 Facet z infolinii od razu wiedział, że chodzi o konsolę i powiedział, że trzymają się terminu i jutro mam oczekiwać na SMS z zaproszeniem po odbiór. Co do bonów to potwierdził, że liczy się data zamówienia ale były według regulaminu przyznawane do wyczerpania zapasów więc może być tak, że market odłożył dla nas albo i nie. Wysłał zapytanie do Szczecina i mają się dziś ze mną skontaktować i potwierdzić czy dostanę bony i czy faktycznie jutro będzie można odebrać konsolę.

mi mowil to samo - ja zamowilem na Slonecznym

napisalem do nich zeby mi odpowiedzieli co i jak - bez bonow to lepszy deal jest w NeoNecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Rambo8 napisał:

mi mowil to samo - ja zamowilem na Slonecznym

napisalem do nich zeby mi odpowiedzieli co i jak - bez bonow to lepszy deal jest w NeoNecie

 

Tyle, że trzeba jechać do sklepu żeby dostać za 1699 PLN, a gdzie w ZS jest NeoNet? Ich strona mówi, że najbliżej tylko Police albo Goleniów. Do Polic mam blisko ale wątpię żeby tam byli dobrze zaopatrzeni w nowości :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajde gdzies ta gazetke z neonetu w necie w np w pdf z PRO za 1699? czy to sa jakies lokalne...

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Tyle, że trzeba jechać do sklepu żeby dostać za 1699 PLN, a gdzie w ZS jest NeoNet? Ich strona mówi, że najbliżej tylko Police albo Goleniów. Do Polic mam blisko ale wątpię żeby tam byli dobrze zaopatrzeni w nowości :Gmoch:

Ja zamówiłem w Goleniowie :)

Mają mieć tylko 2 sztuki wiec jeszcze jedna została ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Rambo8 napisał:

Ja zamówiłem w Goleniowie :)

Mają mieć tylko 2 sztuki wiec jeszcze jedna została ;)

 

A pytałeś coś o tę cenę z gazetki? Może też bym się tam kopnął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

A pytałeś coś o tę cenę z gazetki? Może też bym się tam kopnął.

Tak. Od jutra 1699 z gazetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem w Policach ale wg strony nie ma tam żadnej sztuki. Ale pewnie trzeba dzwonić i dopytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×