Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli za 1k mamy szybkie menu , cisze oraz bony :)

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zrzucam dane z starego ps4 na pro 8 godzin mi wyświetliło o 12.00 uruchomiłem i jak przyłożę rękę to starej ps4 to jest sporo ciepła a nowa jest chłodna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na cyfrowym Destiny prosiak jest bezgłośny a na płytowym TR - suszy. Konkluzja, tylko cyfra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie 80% tytułów w tym Destiny :) to cyfra, więc ten tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie konsola baaardzo podoba, przenosze dane... ale dzisiaj juz nie zdaze chyba zagrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym przenoszeniem danych to lekki zgrzyt. Wybrałem tylko najnowsze tytuły i 180GB ~ 5h. Patrząc jednak na kabel od zasilania, to czuć moc tej konsoli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś dlaczego nie mogę wybrać opcji 2160 RGB(nie obsługiwana) tylko 2160yuv420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie brać na premierę a skończyło się jak zawsze

d96cd02c42cf4c328541b3d2c8a320ec.jpg

1+3@tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ujowe zdjęcie, nie widać znaczka wozidła na kierownicy, a konsola powinna być przypietą pasami żeby zwiększyć dramaturgię :Gmoch:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Geble napisał:

Ujowe zdjęcie, nie widać znaczka wozidła na kierownicy, a konsola powinna być przypietą pasami żeby zwiększyć dramaturgię :Gmoch:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Tak na oko to coś z VAGa chyba Leon, ja dzisiaj też odebrałem swojego Prosiaka i na pierwszy rzut oka to pracuje cicho, ściąga mi właśnie 700 GB  cyfrówek, no i kabel zasilający jest Pro jak w PC-cie.

Edytowane przez spike1314
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio, na starej konsoli Wam menu zacinalo - na prawdę podziwiam Was jak to czytam...

HTC 10

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobraz sobie ze grajac np w BF1 wchodzac do menu konsoli zacinalo i to nie jakas mala scina ale kilku sekundowe opoznienie.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były takie momenty jak się szybko leciało od prawej do lewej lub odwrotnie po appkach to było czasami czuć chrupnięcie, aczkolwiek zdarzało się to sporadycznie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja tak nie mam, latam po apkach i wszystko jest płynnie a i w B1 nie mam ścinek. Grając w ekipie, jedna osoba mówiła, że czasem ma ścinki a reszta się dziwiła w tym i ja. Normalnie z B1 wchodzę do menu konsoli i bez scenek a sama gra też działa płynnie..Dziwne, ciekawe odczego to zależy... Możliwe, że od dysku?

W sumie to mam jakaś dobra chyba konsole bo nawet nie jest głośna

HTC 10

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam swoja od premiery i dzielnie sluzyla mi. Jednak w grach od dluzszego czasu jest to suszara a i scinki w menu sie zdazaly. Kiedy tylko PRO dojdzie idzie do sypialni :1_grinning:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja swoją mam tą z lakierowanym frontem, kupowałem ją w bundlu z MKX , fabryczny dysk 500GB miałem od samsunga, teraz siedzi tam samsung 2TB i jest dobrze. Nie mam ścinek, konsola chodzi cicho, na pewno nie jest to suszarka ale i tak po nowym roku kupię pro jeśli będzie tego warta :)

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mały dylemat, po sprzedaniu obecnej PS4 musiałbym dołożyć 600zł, ale nie wiem czy ma to sens. Na początku byłem napalony, ale po pierwszych recenzjach i waszych opiniach trochę mi przeszło. Czy Pro jest tako samo cicha jak wersja CUH-1216B(taką posiadam), ktoś ma możliwość sprawdzenia obu konsol?

Pamiętam jak miałem pierwszą wersje PS4 i strasznie wyła, więc jak Pro wyje podobnie, to raczej podziękuje, skoro różnica w grach i tak jest póki co mizerna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj też odebrałem swoją ps4 pro. Pierwsze wrażenie to, że konsola jest strasznie brzydka :-) ( subiektywna opinia). Dla mnie osobiście ps4 pierwsze miało najlepszy design ze wszystkich konsol Sony(tak, miałem wszystkie). Dzisiaj ja odpale, ale nie sprawdze jak tam różnice względem zwykłej. Na płycie kupiłem sobie Dooma, resztę gier mam na cyfrówkach, więc pewnie dzisiaj się pewnie nie pobiorą.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa 800gb przenoszenie 29h... to se pograłem... tak to jest mieć mobilnego neta i ograniczony transfer danych. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście konsola wygląda strasznie, dramat, widać ze cieli koszty gdzie się da. No pojechali strasznie, straszny gniot.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio ? :/ Mnie konsola sie podoba, jak nie bedzie stala kolo starej to gabarytow tez nie odczuje.  Wyglada inaczej, owszem mogli sie postarac, ale brzydka nie jest.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×