Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Komarzysko i co faktycznie jest roznica na tyle aby warta byla przesiadka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

U mnie przy TR czasem zaszumi jak morze :) gdyby nie naglosnienie z kina to raczej mialbym wkurw :1_grinning:

Nie strasz mnie, bo ja po swoją dopiero jadę i postanowiłem sobie wcześniej, że jeżeli Pro będzie wyć jak premierowe PS4 to nie będę się męczyć kolejny raz i biorę XO S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy egzemplarz jest inny. Mój XO S jest zdecydowanie głośniejszy niż PS4, które kupiłem na premierę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos mieszka w uk to w smyths jest promocja, ze do pro mozna dostać dishonered 2 albo watch dogs 2 za 20 funtow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyc to jeszcze nie wyje, natomiast czasem dość mocna zawieje ;) pozniej posprawdzam inne gry i zobacze czy to TR tak poci prosiaka, czy będzie to standard

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, KOMARZYSKO napisał:

Wyc to jeszcze nie wyje, natomiast czasem dość mocna zawieje ;) pozniej posprawdzam inne gry i zobacze czy to TR tak poci prosiaka, czy będzie to standard

Nauczony doświadczeniem z dwoma PS4 wiem, że jak jakaś gra zaczyna konsolę pocić to po pewnym czasie wszystkie nowe gry już to robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Foxter napisał:

 

 

Nie pamiętają co zrobili z premierowa wersja. Chociaż ma to ukryty przekaz i pokazuje moc Scorpiona. xD

 

Chciałem brać PRO na premierę, ale mam za dużo wątpliwości. No, ale to nie wina Sony tylko twórców, ze wprowadzili minimalne zmiany. Pamietam, jak pojawiały sie newsy, że przy upgrade dla PRO może pracować jedna osoba :)

Ja również miałem do wyboru PRO lub xo s, wybrałem tego drugiego, ale ze względu na czytnik bluray 4k. Nie wiem dlaczego Sony tego nie zrobiło. A przy okazji mam konsole do gier i mogę ograć exy z xboxa + ea access ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale z tym szumieniem to sie niezle zapowiada XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gregor_TSK napisał:

 

A ja właśnie swoją odbieram w MM. Właśnie czekam na kierownika który wyjaśni mi dlaczego nie ma bonów.

Edit. Po małej awanti bony się znalazły. Na koniec babka powiedziała, że dostanę bony ale nie powinienem bo promocja się już skończyła, i tłumacz jej żeby przeczytała regulamin.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

...a ile "wolumenów" ma oświetlenie w MM i gdzie kierownik jedzie w 2017 na wczasy jeszcze napisz. :listek:

 

p. s. nie błaznujcie! Kup Pro, odpal i podziel się swoim zdaniem, opinią czy odczuciami...g*wno nas obchodzi kto, gdzie i w jaki sposób ją kupił.

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Tomi915 napisał:

...a ile "wolumenów" ma oświetlenie w MM i gdzie kierownik jedzie w 2017 na wczasy jeszcze napisz. :listek:

 

p. s. nie błaznujcie! Kup Pro, odpal i podziel się swoim zdaniem, opinią czy odczuciami...g*wno nas obchodzi kto, gdzie i w jaki sposób ją kupił.

Ciebie może nie obchodzić a komuś może pomóc kupić konsolę taniej więc bez piany

Do adminów - można ewentualnie zrobić nowy temat "kupno pro" żeby niektórzy nie mieli bólu dupy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Rambo8 napisał:

Ciebie może nie obchodzić a komuś może pomóc kupić konsolę taniej więc bez piany

Do adminów - można ewentualnie zrobić nowy temat "kupno pro" żeby niektórzy nie mieli bólu dupy

 

Chłopie, jest już odpowiedni temat, trzeba trochę ruszyć trzy litery i poszukać. Kolega wyżej dobrze mówi, idźcie robić syf gdzie indziej.

Ja osobiście poczytałbym wreszcie jakieś fajne, rzeczowe opinie na temat tego sprzętu :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie, że teraz tak bardzo Was w.urwia ten "syf" a jak niektórzy stali bywalcy "robią sobie bekę" albo piszą totalne farmazony (zwłaszcza w tym temacie) to cisza - nikt się nie odezwie 

Dobra koniec offtopu

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nowego Active Time Report wynika, że Final Fantasy XV będzie na Pro śmigać w dwóch trybach - 1080p i 60 FPS (na chwilę obecną 40-50 i lepsza optymalizacja ma wyjść w formie łatki w grudniu) albo 4K i 30 FPS. Dodatkowo, jutro na japońskim PS Store będzie nowe demo (początek gry, wyłącznie z łatwym poziomem trudności).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czym robi beke, nie rozumiem? Jak za rok ms wypuści scorpio to znaczy, że tez będzie robił beke z graczy czy będzie święty?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Komarzysko i co faktycznie jest roznica na tyle aby warta byla przesiadka ?

Na chwilę obecną różnicę widać jedynie w TR. W U4 i Skyrim, nie widzę żadnej - więcej gier nie odpalałem. Wieczorem sprawdze First Light bo tam podobno hdr ładnie kosi.

A więc jeśli nie jesteś typem który lubie wszelkie nowinki i musi je mieć u siebie, to odradzam zakup. Oczywiście jeśli masz już ps4, bo jeśli nie to wiadomo że gracz bez nadkosoli, to pseudo gracz ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Banan91PL napisał:

Ciekawe czy jakaś poprawa w BF1 jest

trzeba poczekać aż wyjdzie płatny patch

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd info, że płatny? :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minut temu, Gregor_TSK napisał:

Ale czym robi beke, nie rozumiem? Jak za rok ms wypuści scorpio to znaczy, że tez będzie robił beke z graczy czy będzie święty?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

Będzie święty bo nie idzie w półśrodki nastawione na szybki i krótkotrwały zysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wszebor sony nie broni tworcom third party dojenia graczy w postaci platnych patchy na PRO a ea to pomazancy microsoftu. No ale to takie moje prognozy tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sciagam aktualizacje do CODa ponad 5GB i pisze mi 3h. To wina serwerow czy konsoli? Na XO takiej wielkosci patche sciagaly mi sie w mniej niz godzine na laczu 120mb/s. Da sie jakos sprawdzic z jaka predkoscia sciaga?

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to zły temat ale w game w uk za 399£ mamy ps4 pro i 3 gry   division fallout4 i dishonored 2     a gola 349£ kosztuje wiec to fajny deal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×