Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając jeszcze do TV 4K to nawet byłbym w stanie coś łyknąć :Gmoch: z mid-enda aspirującego do high-enda gdyby nie krawędziowe podświetlanie, które w przypadku HDR raczej średnio się sprawdza.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS Pro(teza) miala juz premiere - nie mam twardych liczb na te poczekajmy do konca roku jak Sony jakies wyniki poda.

Ale widze ze sie pomylilem ze moje przewidywania byly bledne.

Myslalem ze gracze rzuca sie na pro jak na swieze buleczki ze znow Sony bedzie budowalo atmosfere mala dostepnosc na premiere ze znow bedzie bieg po konsole przy dzwiekach Welcome to the jungle....

No ale nic takiego raczej miejsca nie mialo.

No ale jak pisalem trzeba bedzie poczekac na liczby mowiace o sprzedazy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mialo, szalu nie bylo, nikt od rana nie koczowal przed sklepami. Ogolnie nasycenie rynku jest spore konsolami. Pro jako przystawka do tv 4K, skutecznie rowniez zniecheca cena wszelkich nowych klientow, bo raz ze spoleczenstwo niebogate wiec zawsze kilkaset zlotych mniej to dobrze jak zostanie w kieszenie, a dwa zapewne duzo sprzedawcow informuje i reklamuje sprzet, ze PRO to najlepiej jak tv 4k, a wiadomo jak to jest z tym wchodzacym standardem. Jeszcze troche trzeba bedzie poczekac nim przecietny xinski nabyje tv 4k, bo nie uzyje go tylko do BR UHD, internetu czy konsoli. Do tego, jesli ludzie szczypia sie z cena konsoli, to co mowic z tv 4k i hdrem. Takie wlasnie proste rzeczy sprawiaja ze sprzet stoi w sklepach - nasycenie, cena i brak mozliwosci wykorzystania w 100% sprzetu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisał kolega wyżej. Ja dopiero na nowo odkrywam jakość obrazu na TV Full HD... wczoraj posiedziałem z dobre trzy godziny konfigurując obraz pod konsole i dopiero teraz mam obraz jak żyleta. Nie wiedziałem, że trzeba włączyć RGB w opcjach konsoli, szkoda tylko, że już tyle gier przeszedłem na tak skopanych ustawieniach TV. No nic xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, strejcik napisał:

Posiadam tv LG 49UF695v orientuje się ktoś dlaczego nie mogę wybrać na ps4 pro opcji 2160 RGB tylko 2160yuv420, z tego co wiem ten tv posiada matryce RGB . Pozdrawiam

jeśli to seria z 2015 nie ma hdr i dlatego masz yuv, matryca RGB oznacza pełne wparcie 4k bo są jeszcze matryce RGBW które są montowane w tańszych tv. Niektórzy mówią że to prawie 4k, chociaż producenci zapewniają ze to 4k.Mimo to jakość obrazu jest gorsza od RGB. Niestety nie nadąży się finansowo za technologią za rok wymyślą pewnie Ultra hdr lub coś innego.Twój LG to spoko tv, rok temu pewnie kosztował sporo.

Edytowane przez dragonosi
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godzin temu, Żywy napisał:

Mialo byc lepiej niz na zayklej PS4, pozniej wyszlo ze bedzie jednak tak samo, a teraz sie okazuje ze jest nawet gorzej:

 

 

 

2.5x mocniejsza konsola i gorszy framerate, czapki z glow dla Sony, bo zeby tak sp******c to trzeba sie naprawde postarac.

Ten materiał tylko utwierdził mnie w przekonaniu że zakup pro jest bez sensu kompletnie, zobaczcie tomb raider miał mieć 60 fps a co tutaj na filmiku widać ? ledwo 40 trzyma w innych grach spadki  tragedia. Kupowanie konsoli dla 10 fps więcej super sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Żywy napisał:

Mialo byc lepiej niz na zayklej PS4, pozniej wyszlo ze bedzie jednak tak samo, a teraz sie okazuje ze jest nawet gorzej:

 

2.5x mocniejsza konsola i gorszy framerate, czapki z glow dla Sony, bo zeby tak sp******c to trzeba sie naprawde postarac.

 

Ujme to tak, to sa poczatki, moze devsi czegos nie ogarneli (nihil novi), smieszne jest to ze ja obawialem sie raczej tego ze przeskok bedzie w druga strone. Czyli ze to gry na Amator dostana po nosie.

 

Ale nie mowmy hop, sytuacja moze sie jeszcze odwrocic (np w Horizon Zero Dawn)

 

Niemniej ten material utwierdzil mnie tylko w przekonaniu ja prywatnie posiadajac TV FullHD + PS4 Amator zostaje na chwile obecna przy tej konfiguracji.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak jak napisał kolega wyżej. Ja dopiero na nowo odkrywam jakość obrazu na TV Full HD... wczoraj posiedziałem z dobre trzy godziny konfigurując obraz pod konsole i dopiero teraz mam obraz jak żyleta. Nie wiedziałem, że trzeba włączyć RGB w opcjach konsoli, szkoda tylko, że już tyle gier przeszedłem na tak skopanych ustawieniach TV. No nic xd

Mozesz podac co robiles? Albo na czym sie wzorowales? Ja jak ustawialem swoj tv to zresetowalem ustawienia po chwili bo glowy nas bolaly z dziewczyna podczas ogladania hah.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, Damccio91x napisał:

Ten materiał tylko utwierdził mnie w przekonaniu że zakup pro jest bez sensu kompletnie, zobaczcie tomb raider miał mieć 60 fps a co tutaj na filmiku widać ? ledwo 40 trzyma w innych grach spadki  tragedia. Kupowanie konsoli dla 10 fps więcej super sprawa.

 

Nie do konca kolego - TR mial miec odblokowany framerate nikt nie obiecywal 60fps a mowa byla o liczbie klatek pomiedzy 40 a 60. Co samo w sobie moze powodowac screen tearing. Niemniej mozliwe ze sa sekcje gdzie gra dobija do tych mitycznych 60fps.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, MagEllan napisał:

 

Nie do konca kolego - TR mial miec odblokowany framerate nikt nie obiecywal 60fps a mowa byla o liczbie klatek pomiedzy 40 a 60. Co samo w sobie moze powodowac screen tearing. Niemniej mozliwe ze sa sekcje gdzie gra dobija do tych mitycznych 60fps.

 

Ja rozumiem ale serio to wszystko się kupy nie trzyma, kupić konsole żeby w paru miejscach w grze zobaczyć te 60 fpsów? , zamiast skupić się na 1080/60fps to inni w jakieś pierdoły idą. A ja głupi myślałem że w bf1 pogram w multi na 60 klatkach, dalej będzie to samo podbita rozdziałka do 4k i 30 fps ze spadkami 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, Davey napisał:

Mozesz podac co robiles? Albo na czym sie wzorowales? Ja jak ustawialem swoj tv to zresetowalem ustawienia po chwili bo glowy nas bolaly z dziewczyna podczas ogladania hah.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

W konsoli od obrazu ustaw  RGB PC - co da RGB PEŁNY (czyli najlepsza jakość obrazu z gier, ostrosc, kolory (bo gry sa pisane w RGB PELNY)
Potem daj na tv i ustawienia obrazu

OGOLNE:
podswietlenie max ,
kontrast 90-max,
Jasnosc 45 (tak jak domyslnie)
kolor 50,
ostrosc 30,
odcien 50/50,

REGULACJA EKRANU :
dopas. do ekranu ( co daje pelny obraz, pelny pixel, pelny obraz, najlepsza jakosc, najlepsza ostrosc bo obraz wystwietlany natywnie )

USTAWIENIA ZAAWANSOWANE:
kontrast dynamiczny - wylaczone
tonacja czerni - wylaczone
odcien skory - 0
przestrzen kolorow- oryginalna
balans bieli - domyslne
gamma- domyslnie - 0
oswietlenie dynamiczne - wylaczone

OPCJE OBRAZU:
tonacja kolorow - standardowy
filtr zaklocen cyfr- wyl
redukcja zaklocen mpeg - wylaczone
Poziom czerni hdmi Niski jezeli masz rgb ograniczony i Normalny jezeli rgb pelny, tu w konsoli ustawiles rgb pelny co da najlepszy obraz wiec w tv musisz ustawic czern hdmi - Normalny,

uwydatnianie krawedzi - wylaczone
tryb filmu - wylaczone
motion plus - wylaczone

 

Mój model TV: LG 47LB670V
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Damccio91x napisał:

Ja rozumiem ale serio to wszystko się kupy nie trzyma, kupić konsole żeby w paru miejscach w grze zobaczyć te 60 fpsów? , zamiast skupić się na 1080/60fps to inni w jakieś pierdoły idą. A ja głupi myślałem że w bf1 pogram w multi na 60 klatkach, dalej będzie to samo podbita rozdziałka do 4k i 30 fps ze spadkami 

 

Pare postow wyzej masz moja odpowiedz na post Zywego z analiza od DF.

Zgadzamy sie z pewnoscia w jednym - TV FullHD +  PS4 amator - jesli ktos ma to na chwile obecna pro raczej nie oferuje zbyt wiele (to moze sie zmienic).

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tutaj zajrze to niektóre opinie bardzo odpychaja i mam mieszane uczucia odnośnie tej przesiadki na prosiaka

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Damccio91x napisał:

Ja rozumiem ale serio to wszystko się kupy nie trzyma, kupić konsole żeby w paru miejscach w grze zobaczyć te 60 fpsów? , zamiast skupić się na 1080/60fps to inni w jakieś pierdoły idą. A ja głupi myślałem że w bf1 pogram w multi na 60 klatkach, dalej będzie to samo podbita rozdziałka do 4k i 30 fps ze spadkami 

Przestań dramatyzować. Najgłośniej szczekają ci, którzy sprzętu nie kupili i mają problem z tym, że w ogóle pojawił się na rynku. Obecne gry to spachtowane na szybko produkcje robione wyłącznie z myślą o PS4/XO. Większych różnic można się spodziewać w przyszłym roku (chyba nikt nie wierzy w to, że 2,5x mocniejsze GPU nie zacznie zostawiać w tyle starszego brata). Poza tym konsola naprawdę oferuje widoczne ulepszenia w 1080p na żywo choć zaraz zleci się jeden z drugim po obejrzeniu kretyńskich porównań na YT i powie, że różnic brak :listek:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, nikkor napisał:

Co tutaj zajrze to niektóre opinie bardzo odpychaja i mam mieszane uczucia odnośnie tej przesiadki na prosiaka

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

Podstawowe pytanie. Masz TV4K ? Możesz się przesiąść. Nie masz ? Lepiej poczekaj i daj sobie na razie spokój.

1 minutę temu, szparagu napisał:

Przestań dramatyzować. Najgłośniej szczekają ci, którzy sprzętu nie kupili i mają problem z tym, że w ogóle pojawił się na rynku. Obecne gry to spachtowane na szybko produkcje robione wyłącznie z myślą o PS4/XO. Większych różnic można się spodziewać w przyszłym roku (chyba nikt nie wierzy w to, że 2,5x mocniejsze GPU nie zacznie zostawiać w tyle starszego brata). Poza tym konsola naprawdę oferuje widoczne ulepszenia w 1080p na żywo choć zaraz zleci się jeden z drugim po obejrzeniu kretyńskich porównań na YT i powie, że różnic brak :listek:

Bo zapewne nie ma tych różnic. Lepiej poczekać tak jak mówisz rok, zobaczyć jak się sytuacja z Pro rozwinie i kupić o parę stówek taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, szparagu napisał:

Przestań dramatyzować. Najgłośniej szczekają ci, którzy sprzętu nie kupili i mają problem z tym, że w ogóle pojawił się na rynku. Obecne gry to spachtowane na szybko produkcje robione wyłącznie z myślą o PS4/XO. Większych różnic można się spodziewać w przyszłym roku (chyba nikt nie wierzy w to, że 2,5x mocniejsze GPU nie zacznie zostawiać w tyle starszego brata). Poza tym konsola naprawdę oferuje widoczne ulepszenia w 1080p na żywo choć zaraz zleci się jeden z drugim po obejrzeniu kretyńskich porównań na YT i powie, że różnic brak :listek:

 

uwazasz wszystkie porownania ktore robi Digital Foundry i im podobni za kretynskie?

 

Tu nie chodzi o dramatyzowanie - prosze jak jestes takim oredownikiem PRO-tezy - zachec mnie do jej kupna sprzeja mi ja - bo Sony sie to nie udalo.

Sprzet jest na polkach nawet dzis moge pojsc przeciagnac karta i wyjsc z PRO ze sklepu.

Powiedz mi co na chwile obecna mnie posiadaczowi TV FullHD i PS4 amator oferuje takie pro?

A to ze produkcje w roku 2017 czy 2018 zaczna odstawac.... no jesli tak bedzie to moze wtedy rozwaze zakup pro.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, medzik1992 napisał:

 

Podstawowe pytanie. Masz TV4K ? Możesz się przesiąść. Nie masz ? Lepiej poczekaj i daj sobie na razie spokój.

Bo zapewne nie ma tych różnic. Lepiej poczekać tak jak mówisz rok, zobaczyć jak się sytuacja z Pro rozwinie i kupić o parę stówek taniej.

Mam konsolę i widzę duże różnice w jakości obrazu w 1080p. Nie powiesz mi chyba zaraz, że Wy którzy widzieliście Pro tylko na obrazkach i skompresowanych porównaniach wiecie lepiej? Bo tak to na razie wygląda. Najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy próbują sobie wmówić, że Pro nie oferuje żadnych różnic tylko po to żeby spokojnie spać.

1 minutę temu, MagEllan napisał:

 

uwazasz wszystkie porownania ktore robi Digital Foundry i im podobni za kretynskie?

 

Tu nie chodzi o dramatyzowanie - prosze jak jestes takim oredownikiem PRO-tezy - zachec mnie do jej kupna sprzeja mi ja - bo Sony sie to nie udalo.

Sprzet jest na polkach nawet dzis moge pojsc przeciagnac karta i wyjsc z PRO ze sklepu.

Powiedz mi co na chwile obecna mnie posiadaczowi TV FullHD i PS4 amator oferuje takie pro?

A to ze produkcje w roku 2017 czy 2018 zaczna odstawac.... no jesli tak bedzie to moze wtedy rozwaze zakup pro.

 

 

Mi nie zależy żebyś Ty czy ktoś inny poleciał po Pro, bo to nie leży w moim interesie. Denerwuje mnie tylko gadanie bzdur, że nie ma różnic kiedy są. Jeśli powołujesz się na Digital Foundry to nie powiesz mi chyba, że ich wrażenia są negatywne? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, szparagu napisał:

Mam konsolę i widzę duże różnice w jakości obrazu w 1080p. Nie powiesz mi chyba zaraz, że Wy którzy widzieliście Pro tylko na obrazkach i skompresowanych porównaniach wiecie lepiej? Bo tak to na razie wygląda. Najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy próbują sobie wmówić, że Pro nie oferuje żadnych różnic tylko po to żeby spokojnie spać.

Mi nie zależy żebyś Ty czy ktoś inny poleciał po Pro, bo to nie leży w moim interesie. Denerwuje mnie tylko gadanie bzdur, że nie ma różnic kiedy są. Jeśli powołujesz się na Digital Foundry to nie powiesz mi chyba, że ich wrażenia są negatywne? 

 

Masz obie konsole PS4 amator i PS4 Pro? ta sama gre i przelaczasz sie miedzy wejsciami w TV zeby sam oceniac roznice?

Bo to jest jedyna subiektywna opcja i co wiecej dosc dobrze obrazuje jakie roznice odczuwamy na wlasnym setupie (sam tak testowalem pare gier i porownywalem miedzy PS3 a PS4).

 

Nawet jesli skompresowane porownanie - coz obejrzales material ktory wkleil @Żywy?

 

DF - Nazywa  niedopuszczalnym fakt ze gry na PRO dropia bardziej nizli te na bazowej wersji. Mowia o tym ze spadek klatek a zysk w postaci dodatkowego AA ktore nie wiele wizualnie zmienia do fajnych nie nalezy. No ja bym tego tryskaniem radoscia nie nazwal.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, szparagu napisał:

Mam konsolę i widzę duże różnice w jakości obrazu w 1080p. Nie powiesz mi chyba zaraz, że Wy którzy widzieliście Pro tylko na obrazkach i skompresowanych porównaniach wiecie lepiej? Bo tak to na razie wygląda. Najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy próbują sobie wmówić, że Pro nie oferuje żadnych różnic tylko po to żeby spokojnie spać.

Uwierz  mi że chciałem kupić pro ale te zmiany są tak małe i tak  śmieszne że aż się przykro mi robi, oczywiście ty kupiłeś pro i będziesz nam wmawiał że zmiany są ogromne jak przy psx do ps4. Zmiany będą ale  dopiero wraz z nowymi grami  robionymi pod pro a nie paczowanymi na szybko byle na premierę się wyrobić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo zapewne nie ma tych różnic. Lepiej poczekać tak jak mówisz rok, zobaczyć jak się sytuacja z Pro rozwinie i kupić o parę stówek taniej.

No niestety mam fhd telewizor

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, MagEllan napisał:

 

Masz obie konsole PS4 amator i PS4 Pro? ta sama gre i przelaczasz sie miedzy wejsciami w TV zeby sam oceniac roznice?

Bo to jest jedyna subiektywna opcja i co wiecej dosc dobrze obrazuje jakie roznice odczuwamy na wlasnym setupie (sam tak testowalem pare gier i porownywalem miedzy PS3 a PS4).

 

Nawet jesli skompresowane porownanie - coz obejrzales material ktory wkleil @Żywy?

 

DF - Nazywa  niedopuszczalnym fakt ze gry na PRO dropia bardziej nizli te na bazowej wersji. Mowia o tym ze spadek klatek a zysk w postaci dodatkowego AA ktore nie wiele wizualnie zmienia do fajnych nie nalezy. No ja bym tego tryskaniem radoscia nie nazwal.

 

 

Powołujesz się wyłącznie na jedną kwestię, która dotyczy mniejszości gier i zapominasz przy tym o wszystkich pozytywnych słowach czy porównaniach z recenzji.

 

I nie, nie gram na dwóch konsolach na raz ale Pro to moje trzecie PS4 od 2013 i wiem jak wyglądały niektóre gry wcześniej i co mnie w nich raziło, a jak jest teraz. Jeszcze raz powtarzam, że nikogo nie zmuszam do przesiadki. Denerwuje mnie tylko gadanie bzdur przez osoby, które nie mają sprzętu i powtarzają to co wyczytały w sieci siejąc przy tym zamęt. Każdy niech sobie gra na czym chce tylko niech nie psioczy jeśli nie miał czegoś w łapie i nie widział na własne oczy.

15 minut temu, Damccio91x napisał:

Uwierz  mi że chciałem kupić pro ale te zmiany są tak małe i tak  śmieszne że aż się przykro mi robi, oczywiście ty kupiłeś pro i będziesz nam wmawiał że zmiany są ogromne jak przy psx do ps4. Zmiany będą ale  dopiero wraz z nowymi grami  robionymi pod pro a nie paczowanymi na szybko byle na premierę się wyrobić.

Idąc Twoim tokiem rozumowania, to Ty sobie wmawiasz, że jest inaczej żeby Cię nie kusiło i żebyś nie żałował. Niczego nikomu nie wmawiam i nie jestem żadnym świeżakiem żeby opowiadać jakieś brednie bez poparcia. Na PS4 gram od premiery i miałem już dwa egzemplarze więc uwierz mi, mam porównanie.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, szparagu napisał:

Powołujesz się wyłącznie na jedną kwestię, która dotyczy mniejszości gier i zapominasz przy tym o wszystkich pozytywnych słowach czy porównaniach z recenzji.

 

I nie, nie gram na dwóch konsolach na raz ale Pro to moje trzecie PS4 od 2013 i wiem jak wyglądały niektóre gry wcześniej i co mnie w nich raziło, a jak jest teraz. Jeszcze raz powtarzam, że nikogo nie zmuszam do przesiadki. Denerwuje mnie tylko gadanie bzdur przez osoby, które nie mają sprzętu i powtarzają to co wyczytały w sieci siejąc przy tym zamęt. Każdy niech sobie gra na czym chce tylko niech nie psioczy jeśli nie miał czegoś w łapie i nie widział na własne oczy.

 

Powiedz mi w co grasz i jakie to roznice widzisz serio?

 

I nie rozumiesz zupelnie o czym mowie - nie mam problemu z PRO, ale nie widze tez sensu jej kupna na chwile obecna.

1. nie mam do ogrania zadnych z gier ktore patcha dostały bo te co mnie interesowaly dawno ogralem.

2. aktualnie na zmianie tluke pCARS i GTA V (2 ogromne pozeracze czasu) - te gry jesli dobrze pamietam nie maja patchy wiec  nie zobacze roznic wiec po co mi PRO?

 

Jesli roznice beda znaczace w grach ktore pojawia sie w 2017r, to moze, moze rozwaze zakup PRO.

 

Obejrzyj moze wiecej porownan DF - o TLOU powiedzieli ze to miecz obosieczny bo z jednej tak lepsza rozdzialka, tak natywne 4K w trybie 30fps, ale z drugiej w trybie 60fps gorszy frame rate. To zostawia pole do oceny ogladajacemu.

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, MagEllan napisał:

 

Powiedz mi w co grasz i jakie to roznice widzisz serio?

 

I nie rozumiesz zupelnie o czym mowie - nie mam problemu z PRO, ale nie widze tez sensu jej kupna na chwile obecna.

1. nie mam do ogrania zadnych z gier ktore patcha dostały bo te co mnie interesowaly dawno ogralem.

2. aktualnie na zmianie tluke pCARS i GTA V (2 ogromne pozeracze czasu) - te gry jesli dobrze pamietam nie maja patchy wiec  nie zobacze roznic wiec po co mi PRO?

 

Jesli roznice beda znaczace w grach ktore pojawia sie w 2017r, to moze, moze rozwaze zakup PRO.

 

Obejrzyj moze wiecej porownan DF - o TLOU powiedzieli ze to miecz obosieczny bo z jednej tak lepsza rozdzialka, tak natywne 4K w trybie 30fps, ale z drugiej w trybie 60fps gorszy frame rate. To zostawia pole do oceny ogladajacemu.

 

Nie jestem nieomylny ale nie odczułem jeszcze żadnych problemów z płynnością ani w The Last of Us ani w Rise of the Tomb Raider czy Skyrim, a tam rzekomo gdzieś spadają troszeczkę klatki według dokładnych analiz. Być może tak jest ale nie mam licznika w oczach, a dopóki nie odczuję spadków płynności dopóty nie będę psioczył i robił dramatu.

Edytowane przez szparagu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, szparagu napisał:

 Niczego nikomu nie wmawiam i nie jestem żadnym świeżakiem żeby opowiadać jakieś brednie bez poparcia. Na PS4 gram od premiery i miałem już dwa egzemplarze więc uwierz mi, mam porównanie.

 

Czy jesteś z Pro MEGA zadowolony, jest to w 100% spełnienie Twoich oczekiwań, masz efekt "WOOOOW" i poczucie, że teraz PS4 Pro w grach urywa dupę? 

 

NIE, taką odpowiedź można wywnioskować z 95% opinii ludzi na świecie, którzy ją kupili. Sporo z nich pisze wprost, że są zawiedzeni, oczekiwali "mocy", szybkości i kilku innych popraw. Część płacze, że trzeba się wpatrywać, przyglądać i szukać różnic na plus. Niektórzy kupili, są zawiedzeni ale publicznie będą chwalić i walczyć, że jest cacy, są i tacy, którzy mają to wszystko w dupie, kupili, bo chcieli i tyle. Mam tv 4k, miałem swoją PS4 sprzedać za 500 zł i kupić Pro. Jako, że od lat nie kupuję preorderów czy w dzień premiery - kolejny raz WEDŁUG MNIE dobrze zrobiłem nie kupując Pro, ponad 1200zł "oszczędzone". Bez złośliwości tym, którzy kupili życzę zadowolenia, reszcie dystansu i dopuszczenia myśli, że inni mają swoje zdanie. Tyle.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Tomi915 napisał:

 

Czy jesteś z Pro MEGA zadowolony, jest to w 100% spełnienie Twoich oczekiwań, masz efekt "WOOOOW" i poczucie, że teraz PS4 Pro w grach urywa dupę? 

 

NIE, taką odpowiedź można wywnioskować z 95% opinii ludzi na świecie, którzy ją kupili. Sporo z nich pisze wprost, że są zawiedzeni, oczekiwali "mocy", szybkości i kilku innych popraw. Część płacze, że trzeba się wpatrywać, przyglądać i szukać różnic na plus. Niektórzy kupili, są zawiedzeni ale publicznie będą chwalić i walczyć, że jest cacy, są i tacy, którzy mają to wszystko w dupie, kupili, bo chcieli i tyle. Mam tv 4k, miałem swoją PS4 sprzedać za 500 zł i kupić Pro. Jako, że od lat nie kupuję preorderów czy w dzień premiery - kolejny raz WEDŁUG MNIE dobrze zrobiłem nie kupując Pro, ponad 1200zł "oszczędzone". Bez złośliwości tym, którzy kupili życzę zadowolenia, reszcie dystansu i dopuszczenia myśli, że inni mają swoje zdanie. Tyle.

Pisałem już wcześniej, że traktuję Pro jako usprawnione PS4 i nie miałem ogromnych wymagań, bo wiedziałem czego mogę się spodziewać. Nie jestem mega zadowolony ale po prostu pierwszy raz w tej generacji zadowolony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×