Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już brać sławnych jutuberów na podkładanie głosu,to mięsem najlepiej i z wyczuciem godnym mistrza rzuca Zbigniew Stonoga :1_grinning:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wyszlo bardzo dobrze. Pamietajcie ze nie kazdy zolnierz na polu walki mial 10 kilogramowe cocones i meski gruby glos... wiec Izak tez pasuje i jest dobrze :) a same nagrania i tak beda jeszcze przerabiane

Wydaje mi sie ze Rojem moga sie bardziej zainteresowac inni developerzy, gosc organizuje co miesiac paintball dla swoich widzow w roznych miastach i wlasnie caly czas na polu walki wydaje komendy. Dla mnie wypadl najlepiej z tej trojki i bym sie nie zdziwil gdyby po przesluchaniu nagran ktos by sie do niego odezwal.

" Kilka próbek z puli 220 nagranych, czyli nasz udział to 3% całości (220 z 7500 kwestii, 3 z 12 żołnierzy) "

 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rojo i rock w miarę, ale ten sztywniak od tego całego csa... Dramat.

Sent from my m2 using Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rock - kanał w miarę spoko. Tylko trochę za spokojnie.

Rojo - nie oglądam. Jak widziałem kilka filmików to niestety za duża dzieciniarnia

Izak - słyszałem, oglądnąłem może z jeden filmik. Nic specjalnego.

Ogólnie nie widzę powodu oglądać jak ktoś gra. No chyba że się zacięło w danym miejscu i nie wie się co zrobić wtedy można posiłkować się gameplayem. W miarę nieźle wypadają im te głosy tylko czego nie zatrudnili profesjonalnych aktorów tylko jakiś zwykłych "ludzi z yt"?

 

A tutaj wstawię jakiś klimatyczny filmik z BF1 który miałem wstawić jakiś czas temu:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogień :1_grinning: Ale chyba BFa kupie na PC, bo jednak w FPSy mi srednio podchodza na konsoli - chyba, ze tylko singiel :24_stuck_out_tongue:

Co do blogerów to omijam szerokim łukiem - w dzisiejszych czasach to tylko i wyłacznie promocja, zwłaszcza przy tych najpopularniejszych kanałach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawartość edycji kolekcjonerskiej prezentuje się tak:

 

batelfild1.jpg

 

jest w niej wszystko poza płytką/kodem na grę.  Tą należy do kolekcjonerki dokupić oddzielnie...

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a macie może jakies video do pobrania w wysokiej rozdzielczości bez kompresji z wersji na ps4  :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, HarDy napisał:

Zawartość edycji kolekcjonerskiej prezentuje się tak:

 

batelfild1.jpg

 

jest w niej wszystko poza płytką/kodem na grę.  Tą należy do kolekcjonerki dokupić oddzielnie...

 

 

 

juz sie zdenerwowalem o co chodzi ze gry nie ma i w jaka strone to wszystko idzie ale gra jest w steelbooku... ogolnie pokazali to 3 miesiace temu jakos sam przeoczylem info

 

Edycja Kolekcjonerska uszczupli nasze oszczędności o 219,99 dolarów, czyli aż 825 złotych, a cena europejska zapewne będzie jeszcze wyższa. W zamian za tę przyprawiającą o lekki zawrót główy kwotę otrzymacie:
Grę Battlefield 1 w wersji Deluxe.
Mierzącą ponad 35 centymetrów figurkę żołnierza.
Pudełko typu steelbook.
Poster wydrukowany na płótnie.
Talię kart.
Kody do DLC zapakowane w tubę wzorowaną na tych podczepianych do gołębi pocztowych.
Naszywkę.
 
tak czy inaczej zdzieraja teraz na kolekcjonerkach ze szkoda gadac...

 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby uściślić.

Podstawowa wersja kolekcjonerska nie zawiera gry (ani na nośniku ani w żadnej innej formie)

Cena na amazonie 130$

https://www.amazon.com/Battlefield-Exclusive-Collectors-Include-Machine-Specific/dp/B01GWB1UPO

grę znajdziemy dopiero w wydaniu za 190$ - ale  będzie to "podstawka"

no i wreszcie za 210$ dostaniemy wersję kolekcjonerską deluxe

 

 

 

Edytowane przez HarDy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może wiadomo ile będzie kosztował dodatek Premium do Battlefielda 1 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tyle co zwykle, jakieś 200-250 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, HarDy napisał:

Żeby uściślić.

Podstawowa wersja kolekcjonerska nie zawiera gry (ani na nośniku ani w żadnej innej formie)

Cena na amazonie 130$

https://www.amazon.com/Battlefield-Exclusive-Collectors-Include-Machine-Specific/dp/B01GWB1UPO

grę znajdziemy dopiero w wydaniu za 190$ - ale  będzie to "podstawka"

no i wreszcie za 210$ dostaniemy wersję kolekcjonerską deluxe

 

 

 

 

Poważnie? Czy to jakaś wczesna rozgrzewka przed 1 kwietnia. Jakim cudem ktoś sprzedaje wersję kolekcjonerską gry, która nie zawiera .... gry.... :blink::facepalmz: 

Przecież to jest absurd nad absurdy.  To mniej więcej tak jakby sprzedawali jakąś wypasioną furę ( oczywiście w full sztosie :wink:) tylko bez silnika, za pełna cenę salonową.

Wersja z silnikiem kosztowałaby 2x tyle  .... A tą podstawową można sobie postawić na podjeździe, myć co tydzień,żeby sąsiedzi widzieli a potem po zmroku wpychać do garażu... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz jak się skończy gamescom (nie wiem czy poprawnie napisałem te nazwę)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na cenę zestawu kolekcjonerskiej, to nie ma czegoś takiego jak sensowna cena za pre order :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem maila, ze dzięki temu iż jestem w insajderze będę miał wcześniejszy dostęp do bety i bym wybrał swoją platformę na którą mam dostać kod.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Wszebor napisał:

Wczoraj dostałem maila, ze dzięki temu iż jestem w insajderze będę miał wcześniejszy dostęp do bety i bym wybrał swoją platformę na którą mam dostać kod.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

Insider? To chyba na XboxOne co?

A swoją drogą każdy posiadacz EAA będzie miał i tak dostęp na tydzień przed do testów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×