Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie do końca.Program Battlefield Insider dotyczy wszystkich platform na identycznych warunkach.Odpłatny program EA/Origin Access (15 zł/miesiąc) dotyczy PC i XboxOne.Wykupienie tego abonamentu w odpowiednim miesiącu (zakładam październiku) umożliwi wszystkim abonentom na granie w pełną wersje Battlefield 1,przed premierą,przez ograniczony czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie. Dołączyłem do insaidera chyba z 10 razy, a e-maila brak. Brak mi słów...

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro dolaczyles i podejrzewam od razu wybrales platformę to powinnienes dostać tylko @ z potwierdzeniem aktywowania newselerka :) a kod dostaniesz przed beta albo wraz z nia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj jak dobrze ze ja mam zagwarantowane granie w Bf1 :) bez insajderow, bajerów itp. Uffff czekam...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również dostałem zaproszenie do bety (w ramach insidera, mam tylko podać platformę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miodzik. Mnie też przysłali, w sumie to musieli. Wyjścia nie mieli.

Zobaczymy cóż to za giereczka będzie, ostatni dobry BF to 3 ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale macie już klucze? Bo potwierdzenie prenumeraty biuletynu, to dostałem już dawno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem jak na razie prośbę o wybór platformy docelowej ;) Teraz trzeba czekać na kodzik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dostalem , wybrałem wersję na klocka bo w bf4 przez to sub hd ciężko mi było sensownie pograć także na wejściu zobaczymy czy jest jakiś progres , generalnie od mirrors egde catalyst postanowiłem że gierki na frostbite biorę raczej na pleja 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie nic a tez sie zapisywalem, wklepalem battlefield w wyszukiwarce poczty bo moze wywalilem maila to znalazlo mi tylko pre ordera bf3 z pazdziernika 2011 :24_stuck_out_tongue: ale ten czas zapier*ala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie jestem sam, uff to dobrze :22_stuck_out_tongue_winking_eye: i tak zrobię pre order tylko trzeba zapłacić od razu a chwilowo mam inne wydatki niż 400 zł na bf1 ;) (mowa o wersji z pss)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpiszcie w google. Battlefield 1 insider i po zalogowaniu wybierzcie platformę, po co macie czekać na maila jeśli go jeszcze nie dostaliście.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cant wait!

 

O 14.08.2016 o 11:58, Scooby-Doo napisał:

Wpiszcie w google. Battlefield 1 insider i po zalogowaniu wybierzcie platformę, po co macie czekać na maila jeśli go jeszcze nie dostaliście.

W jakim celu skoro zapisalem sie juz gdy tylko to oglosili? zrobilem jak napisales ale juz wszystko jest wklepane i platforma tez byla wybrana. Nie wiem moze po prostu wszystkim nie wysylaja albo dziela to na fale. Jak nie pyknie to trudno sie mowi :24_stuck_out_tongue: nie bede do nich pisac zeby sobie tydzien wczesniej pograc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wygląda za pięknie :)

Robię duży wdech i czekam spokojnie na premierę,  już za dużo w swoim życiu widziałem zajawek od EA, wiem że oni potrafią ładnie podkoloryzować , a potem jest spore rozczarowanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem sobie pierwszy trailer multi bf3 w ktorego sie zagrywalem i wtedy byl taki sam efekt wow jak teraz ogladajac te z bf1. Mimo tego grajac widzialem wiecej epickich akcji niz to co serwuja nam na i tak juz swietnych trailerach : ) takze nie ma co sie martwic - kto gra w cala serie ten wie co sie w multi na polu bitwy dzieje (pomijam kupe - hardline'a). Nawet jak rezyseruja jakies akcje pod trailery to i tak uswiadczymy to na wlasnej skorze w grze.
 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po zajawkach z bf4 mdlałem jak małolaty na koncercie bibera, jak odpaliłem wreszcie grę,  byłem trochę zszokowany ale w drugą stronę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hee Johnny Cash , zajebisty ten trailer znowu kojarzy mi się nie wiem czemu z  Bad Company na 100% biorę tą giereczke 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gotowi wziąć udział w narodzinach wojny totalnej? To już niedługo – otwarta beta Battlefield 1 będzie dostępna od 31 sierpnia na Xbox One, PlayStation 4 i w Origin na PC.

Wtajemniczeni (https://www.battlefield.com/pl-pl/community/insider) mogą liczyć na wcześniejszy dostęp do bety. Jeśli dołączysz do ich grona przed 21 sierpnia, zagrasz w otwartą betę Battlefield 1 jako jeden z pierwszych. Jeżeli już się zapisałeś, koniecznie odwiedź stronę Wtajemniczonych i wybierz preferowaną platformę sprzętową, aby w porę otrzymać kod.

W otwartej becie Battlefield 1 znajdziesz mapę Pustynia Synajska, spalone słońcem pole bitwy na wschód od El-Dżifar. Od potyczek piechoty w wąskich uliczkach osady Bir-el-Mazar po pojedynki powietrzne ponad majestatycznymi klifami – podczas toczonych tu zaciętych starć konieczne będzie korzystanie z otoczenia. A gdy klęska zajrzy ci w oczy, otrzymasz wsparcie w postaci potężnego behemota – pędzącego wśród piasków pustyni pociągu pancernego.

W becie dostępne będą dwa tryby rozgrywki:

- Podbój. Podbój, ulubiony tryb fanów Battlefield, to rozgrywka na dużą skalę z udziałem maksymalnie 64 graczy walczących o kontrolę nad kluczowymi punktami na mapie. W starciach biorą udział żołnierze piechoty, pojazdy oraz budzące grozę behemoty, a więc obecne są tu wszystkie elementy wojny totalnej, z których słynie seria Battlefield.

- Szturm. 24-osobowy tryb, w którym atakujący muszą znaleźć i zniszczyć telegrafy obrońców, służące tym ostatnim do wzywania wsparcia artyleryjskiego. Obrońcy mogą przeszkadzać atakującym, rozbrajając ich ładunki wybuchowe. Gdy telegrafy zostaną zniszczone, obrońcy muszą wycofać się do następnego sektora i bronić tam kolejnych telegrafów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby ten szturm był fajnie rozplanowany bo to był imo świetny tryb w Bad Company taki właśnie konsolowy , później nakompie zachwyt 64 osobowym conquestem ale koniec końców mega nudy nieraz tam były :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OFICJALNIE : Wtajemiczeni zagrają DZIEŃ wcześniej (od 30.08) a nie jak podają ludzie że od 24.08 

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie żebym się czepiał, ale gdzieś jest jakiś oficjalny wpis odnośnie tego 30.08? bo chciałbym wiedzieć dosyć dokładnie. Jak ktoś coś będzie miał to niech podrzuci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tyle zametu o jeden dzien... JEDEN DZIEN...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×