Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

A powiem Ci szczerze, że nie pamiętam :)

Nie robię jakichś obłednych wyników, pewnie kd ratio skończyło się na 4czy 5.0, ale bardziej mi chodzi o styl. 90%hejtu dostaję od rodaków. Nie wiem, im się wydaje, że jak ktoś lepiej gra od nich (przemilczę jakość tego grania) to na bank musi czitować. Jak ja trafię lepszego od siebie to albo wyślę gratulacje za skill, albo podpatruję typa jak się ustawia i co zwykle robi, że jest w stanie mnie przechytrzyć. Ale w życiu nikomu żadnych wulgaryzmów nie puszczałem. Gram już tyle w serię bf i widziałem już takich kotów na padach, którzy wycierali mną podłogę, że jestem w stanie powiedzieć iż nawet z ratio 7.0 w piechocie można trafić na mocniejszego od siebie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@okoni - raportować takich, bany szybko wtedy lecą xD
Chociaż ostatnio nie dostaje potwierdzenia z SEN o złożonym raporcie więc możliwości moga być dwie - albo cos jest popsute albo jakiś pracownik SEN ubliża mi na priv xD
Gość obejrzał moje filmiki na YT i jedzie mnie od nubów,  bo on robi KD 100:1 i wysyła mi zrzuty ekranów poktórych widać, że to  typowy stulejarz w samolocie/czołgu, który niczym innym nie gra bo jak weźmie piechotę to pizda zbita.
Uwielbiam takich kretynów, którzy potem wyzywają ludzi od noobów. Znerfili czołgi robiąc z nich kartony to teraz siadają tacy w samoloty (bo Plotki też po nerfie) i czują się proelo, proponowanie takiemu stulejarzowi jakiejkolwiek rozgrywki na mapach piechoty kończy się tekstem typu "you are noob" xD

A co do rodaków to nie wiem, ja mam jakiegoś pecha chyba bo rzadko mi się trafiają na serwerach, może przez to, że gram operacje ewentualnie podboje, ale od premiery gry na palcach jednej ręki zlicze ile razy grałem z Polakami. No chyba że wbijałem na live QrwaSquad`u to wtedy cały serwer.

Edytowane przez tm-tz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, okoni napisał:

A powiem Ci szczerze, że nie pamiętam :)

Nie robię jakichś obłednych wyników, pewnie kd ratio skończyło się na 4czy 5.0, ale bardziej mi chodzi o styl. 90%hejtu dostaję od rodaków. Nie wiem, im się wydaje, że jak ktoś lepiej gra od nich (przemilczę jakość tego grania) to na bank musi czitować. Jak ja trafię lepszego od siebie to albo wyślę gratulacje za skill, albo podpatruję typa jak się ustawia i co zwykle robi, że jest w stanie mnie przechytrzyć. Ale w życiu nikomu żadnych wulgaryzmów nie puszczałem. Gram już tyle w serię bf i widziałem już takich kotów na padach, którzy wycierali mną podłogę, że jestem w stanie powiedzieć iż nawet z ratio 7.0 w piechocie można trafić na mocniejszego od siebie. 

ale nie ma co się dziwić, to polska mentalność - ktoś jest lepszy, ktoś ma lepiej, to trzeba go dojechać :siara:

Ja nie jestem jakimś wymiataczem w bf'a, raczej średniakiem z przebłyskami, i czasem zdarzą się wiadomości od zagranicznych graczy, z propozycją dołączenia do jakiegoś tam plutonu - inne myślenie. Jeszcze nie dostałem od polaka, żadnych wymiocin, ale to pewnie dlatego, że gram w bf'a na xboxie, a jak wiadomo mniej polaków śmiga u mikromiętkich niż u japończyków ;)

 

A to, że reagujesz w cywilizowany sposób na inne osoby to... good for you  :good:

Edytowane przez hacker25
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No elo nooby xD Już tu chyba z pół roku się nie logowałem, więc szykujcie się na TL:DR.
@okoni
Po prostu wyłączyłem odbieranie wiadomości od nieznajomych, bo bólu dupy było za dużo. Kiedyś typ z PL na Operacjach miał do mnie pretensje, że w obronie go z plotki zestrzeliwałem... I stwierdziłem, że po co mam czytać jakieś gorzkie żale.
W spokoju sobie teraz gram, unikam raczej polskich serwerów i wolę sam grać. Chociaż czasami aż mnie telepie jak się trafi banda nieogarów i nie potrafią ani zestrzelić samolotu, ani na flagę wejść. Stoją gdzieś 10 metrów od burna flagi i strzelają po krzakach.
Jak już mam wybitny team i widać, że ta gra zmierza w jednym tylko kierunku to sobie biorę samolot i robię 101-0 xD. W tej grze jest inny mechanizm liczenia punktów do wygrania. W poprzednich BFach trzeba było mieć większość flag, żeby zbijać pkt przeciwnika a w BF1 obojętnie ile masz flag to i tak one nabijają pkt. tak jak i zabicia.

@tm-tz Nie wiem co masz za problem z pojazdami. Nie wiem czy ich dobrze nie umiesz używać czy co. Ja gram wszystkim - teraz mam 65%-35% piechota-pojazdy. Jak widzę, że ktoś robi jakieś 80-0 czy inne takie wyniki w czołgu czy samolocie (oprócz Ilya!, ale to zaraz) to szanuję. Chyba, że przeciwna drużyna to jakieś pacany, które nie potrafią zniszczyć kogoś kto ich regularnie zabija - wtedy mniejszy respect, ale chociaż się pośmiać mogę. Ostatnio miałem 107-0 w samolocie i nikt (serio! NIKT) nawet nie próbował mnie zestrzelić. Mieli plotkę, samolot, teraz jeszcze doszły te działka plot u szturmowca i nic. Oczywiście wygraliśmy bez problemu, bo oni nawet na flagę wejść spokojnie nie mogli. Nawet nie jestem jakimś megaogarem z jakimś ratio 5.0-10.0 a czasami wystarczy jeden pojazd, żeby zdominować mapę.

A co do ciężkiego bombowca to komuś w DICE się chyba sufit na łeb upadł. To jest tak OP, że głowa mała. Trochę glass cannon, bo każdy w to potrafi trafić z końca mapy, ale jednak. Przy wyposażeniu strategicznym masz karabin, którym ze sporej odległości można atakować, ten "aparat" do oznacznia i creme de la creme - atak 5 zrzutami moździerzowymi. To jest chore po prostu. Lecisz nad flagą, robisz "zdjęcie", wszyscy oznaczeni i zaczynasz ostrzał. Całe drużyny na jeden przelot. Obejrzałem filmiki na YT jak ktoś robi chore wyniki (jakieś 170-2 itd.) i z ciekawości odpaliłem. Operacje, mapa Galicja w obronie, z pierwszego respa atakujący nie wyszli i na przelot 10 czy 12 ludzi padało... DICE zawsze coś musi popsuć. Najpierw te lagi po Apokalipsie, potem jak naprawili to dodali po cichu (nigdzie nie widziałem info, że setup tego bombowca zmienili) tak przegiętą broń.

Od BC2 (w sumie to od BF1943) w to gram i czekam do października na tego nowego BFa. Spokojnie max. level wbiję do tego czasu i pewnie trochę zadań/medali zrobię. Te absurdalne typu - zniszcz samolot pułapką zwiadowcy albo zabij 25 wrogów pałką bez zgonu to odpuszczę, bo ewidentnie coś brali przy wymyślaniu tego.

Edytowane przez The_Siemek
Literówki.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@The_Siemek to są bomby kasetowe a nie jakieś moździerze :1_grinning:

W dniu 3.03.2018 o 13:26, tm-tz napisał:

BF i COD mocno poszły w stronę causali dlatego ja np w BF1 przestałemg rać w tryby, które uwielbiałem w poprzednich odsłonach. Obecnie uwielbiam się w operacjach albo tym połączeniu szturmu z podbojem, tu trzeba ogarniać, mieć sensowny team i grać PTFO. O
Obecnie używam perku, który rzuca granat dymny medykiem przy reanimacji, potrafię w ten sposób w centrum akcji podnieść kilku graczy, myślenie to kluczowa rzecz w tej grze mimo iż jest trochę pod causali.

 

1. Kocham to gadanie że BF1 jest jakiś super casualowy a jeszcze nikt mi tego nie uzasadnił. Uważam że jest tu wiele mechanik które utrudniają rozgrywkę w porównaniu do BF3/4
2. Biegaj z granatami dymnymi+ perk strzykawka ze stymulantem. IMO 45 sekund czekania na odnowienie tej specjalizacji to długo a granaciki dymne masz dwa+ 20% szybszy bieg jest ultra pomocny.

Edytowane przez riddi_962
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś z tymi bombowcami nigdy nie było mi po drodze, nie mogłem opanować tego złomu, za to reszta samolotów jest w pytkę, fajnie lata mi się tym z uzbrojeniem przeciw pancernym. Co do czołgów, trochę w nich posiedziałem, ale ogólnie nudzą mnie wyniki 20-0 podczas meczu, wolę piechotę i rąbankę na pierwszym planie, wtedy czuję się jak ryba w wodzie 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może i bomby kasetowe :), ale wygląd to jak ostrzał moździerzowy (tak jak w tym czołgu z FR).
Cholernie trudne to w sterowaniu i pół rundy zawracanie trwa, ale sama siła ognia jest mocno przesadzona. Chociaż może bardziej zbliżona do realnego nalotu bombowca. Te poprzednie wyposażenie to był jakiś śmiech. Chciałem wbić 10 killi do kodeksu i medal robiłem (tam na szczęście tylko 3/5 zabić) to za cholerę nie mogłem dobrze trafić i jakieś 50-60 obrażeń.

Biegałem trochę z tym perkiem dymnym, ale faktycznie lepszy stymulant.
Jedno się w tej grze nie zmienia - medyk 10, 9, 8, 7, 6... 7, 8, 9, 10 m ;)

BTW Nastawiacie się na BFa IIWŚ czy jakiś powrót do współczesności i BFV?

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wolałbym nowoczesny konflikt, ale ll WŚ też nie pogardzę. 

Brakuje mi helek :38_worried:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, The_Siemek napisał:


@tm-tz Nie wiem co masz za problem z pojazdami. Nie wiem czy ich dobrze nie umiesz używać czy co. Ja gram wszystkim - teraz mam 65%-35% piechota-pojazdy. 

Wystarczyło przeczytać co napisałem a wiedziałbyś, że nie mam problemu z pojazdami a ze stulejarzami, którzy latają potem na priv z tekstami jakie cytowałem wyżej i wymiekają 1vs1 ;)
Co do samych pojazdów to czołgi obecnie są tak tekturowe, że praktycznie nie ma sensu ich używania, do tego obrażenia zadawane piechocie to kpina - 3 sekundy nieprzerwanego celnego ognia z karabinków w czołgu, działami jako kierowca już też praktycznie t rzeba celować bezpośrednio w kogoś by zabić bo inaczej ~70 obrażeń. Czołgi z urządzeń wspierających piechotę w ataku, stały się snajperkami na kółkach i to z marną siłą ognia.

Co do PLOT - mają tak ograniczone pole rażenia i DMG że trzeba się na prawdę postarać by zestrzelić samolot. Kiedyś mozna było to zrobic jedną serią przed przegrzaniem działka, teraz nierzadko przegrzanie działka gwarantuje co najwyzej ciężkie uszkodzenia, w tym czasie ogarniety pilot zdoła odlecieć i się podreperować. Do dziś nie ogarniam, a kilka miesięcy minęło od tamtego nerfa, jakim cudem DICE tknęło te działka i jaki ból pleców ktoś musiał mieć. Sam nie rzadko siedze w myśliwcu okopowym i choć to pierwszy BF w jakim ruszam samoloty to czuje się wtedy jak jakiś proelo, co prawda wyników wielkich nie robię ale spokojnie KD na poziomie 20 mozna utrzymać. 
To też się sprowadza do tego co mówisz - nierzadko bywam jedyną osobą która walczy z samolotami za pomocą PLOTKI czy działka, ludzie są serio amebami i jak coś dominuje w powietrzu to wolą wyjść z serwera zamiast się rzucić na to i rozwalić.

Co do Galipoli to ta ma jest totalnie popieprzona i jeśli nie przejmie się szybko dwóch pierwszych punktów (a konkretniej chodzi mi o te przed ruinami i potem w ruinach) to mecz jest przegrany (na operacjach), nie wiem jak to wygląda na podboju bo unikam tej mapy. Aczkolwiek jest jeszcze gorsza mapa, ta z woda dookoła na wyspie w dzień... Matko jak tam te punkty są nieprzemyślane to szok. 

 

 

55 minut temu, riddi_962 napisał:

@The_Siemek to są bomby kasetowe a nie jakieś moździerze :1_grinning:

2. Biegaj z granatami dymnymi+ perk strzykawka ze stymulantem. IMO 45 sekund czekania na odnowienie tej specjalizacji to długo a granaciki dymne masz dwa+ 20% szybszy bieg jest ultra pomocny.

Tajny ratunek miał 40s CD nie wiem jak jest teraz bo on dotyczy głównie członków naszej drużyny, oznaczając kogoś do reanimacji "niebieski znacznik zamiast zielonego" granat nie zostanie rzucony więc można zapomnieć o tactical smoke`u. Nie wiem czy przez to własnie nie poprawili CD tej umiejętności bo relatywnie szybko mogę to rzucać ale pewności nie mam. 
Granat dymny u medyka mi się średnio sprawdza, czasem trzeba wyczyścić granatem jakiś wykop przed reanimacją wiec pozbawiam siebie tej mozliwości aczkolwiek spróbuję z taka konfiguracją być może jeszcze dziś ;)
BTW, wiecie, że wystarczy wejść w dym by widzieć i kosić przeciwników, prawda?

Edytowane przez tm-tz
masło maślane
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to zawracam honor ;)
Nie wiem co kieruje ludźmi, którym w ogóle chce się produkować i pisać jakieś wiadomości. Czasami po dobrej rundzie komuś z mojej albo przeciwnej drużyny napiszę, że wymiata albo inne "GG".
Chociaż momentami korci mnie, żeby napisać do swojego teamu jak nie ogarniają - trochę brakuje takiego chatu jak na PC - głównie jak ktoś masakruje piechotę bombowcem i tylko ja próbuję go zestrzelić albo jak przez cały ekran odrodzenia stoi na mnie medyk do którego nikt nie strzela i to aż 0 m w oczy kłuje.

Mam nadzieję, że następny BF to jednak będzie bardziej BF3 niż IIWŚ. Poprzednie 2 części były o czym innym (tak, liczę Hardline jako BFa ;) ),ale akurat za heli nie tęsknię za mocno.
A już taki remasterek BF3 z poprawionymi błędami to bez popity łykam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie komunikacji zespołowej, jestem w 99%meczów jedynym spamerem który wciska Jazda jazda jazda. 

Ludzie ogólnie w tę grę są amebami, w podboju rzadko ktokolwiek szturmuje flagi lub odradza się aby ich bronić. Spora ilość osób siedzi w jednym miejscu i czeka na koniec rundy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa z dodatkami do BF1? Są płatne ? Jeżeli kupie używaną BF1 Rewolucja to będę miał dostęp do wszystkich dodatków ? Zrobiłem sobie kilkuletnia przerwe od grania w cokolwiek i nie jestem na czasie :22_stuck_out_tongue_winking_eye: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, resiak70 napisał:

Jak wygląda sprawa z dodatkami do BF1? Są płatne ? Jeżeli kupie używaną BF1 Rewolucja to będę miał dostęp do wszystkich dodatków ? Zrobiłem sobie kilkuletnia przerwe od grania w cokolwiek i nie jestem na czasie :22_stuck_out_tongue_winking_eye: 

Tak, są płatne. Wybrane mapy z dodatków zostały dodane do gry za darmo (bodajże 2), ale dostępne są też w czasowych kampaniach operacji (teraz są to operacje na mapach z dodatku W imię cara). Nie mam pojęcia jak to wygląda z używaną wersją - pewnie jest jakiś kod do pobrania/odblokowania i może został użyty. W samej wersji BF1 Rewolucja wszystkie dodatki są dostępne plus jakieś tam pierdoły dla ozdoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wracam do BF1 po dłuższym czasie. Jaka jest teraz meta w grze jeśli chodzi o bronie dla poszczególnych klas?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Fredi_Bobik napisał:

Panowie, wracam do BF1 po dłuższym czasie. Jaka jest teraz meta w grze jeśli chodzi o bronie dla poszczególnych klas?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

Hellriegel
Bar
Farquar/Fedorov
snajpa jakakolwiek

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do listy dodałbym jeszcze:
Szturmowiec - PM 08/18 na bliski kontakt, tak samo szybkie jak Automatico, ale dużo więcej pestek. Ribeyrolles też całkiem daje radę (chociaż był lepszy zaraz po patchu TTK) do ogólnego biegania. Shotgun bez zmian - 10-A Hunter.
Support - lMG 08/18, 5/10 razy więcej pestek niż BAR i największy dps plus najmniejszy spadek obrażeń na dystans, ale gorszy w zwarciu.
Medyk - na dystans RSC (do 70 m kładzie wszystkich na 2 pestki), ale większość broni medyka dostało dużego buffa i o wiele lepiej się nimi gra.
Snajper - agresywanie SMLE a do kampy na dystans Ross MKII (nie trzeba wychodzić z przybliżenia, żeby oddać kolejny strzał) lub Gewehr
Bronie głównie z DLC, ale po patchach kilka naprawdę zyskało i wymiata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.03.2018 o 10:13, The_Siemek napisał:

Snajper - agresywanie SMLE a do kampy na dystans Ross MKII (nie trzeba wychodzić z przybliżenia, żeby oddać kolejny strzał) lub Gewehr

Ross MK III ze względu na sweetspot w okolicach 50m. i niski zoom na celowniku z definicji nie jest karabinem na dystans. Springfield albo Gewehr 98 albo cokolwiek co ma sweetspot powyżej 100m. się srawdzi lepiej niż Ross. 

Edytowane przez riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.03.2018 o 01:08, Banan91PL napisał:

Myślicie ze w nowej odsłonię wróci system zniszczeń chociażby z 4?

Czyli co? Gorszy i mniej złożony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, riddi_962 napisał:

Czyli co? Gorszy i mniej złożony?

Nie No w 1 mało co można rozwalić w 4 było tego więcej, 1 to duży krok wstecz jeśli chodzi o zniszczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Banan91PL napisał:

Nie No w 1 mało co można rozwalić w 4 było tego więcej, 1 to duży krok wstecz jeśli chodzi o zniszczenia

Co? Ty tak na serio? Mam ci nagrać jakieś porównanie  xD? W BF4 budynki zawalały się w 100% oskryptowany sposób (nieszczęsne levolution i zwykłe budynki), ściany wewnętrzne czy przedmioty w środku budynków nie były do ruszenia. W BF1 każdy z budynków niszczy się w sposób odpowiedni do odnoszonych trafień, cześć przedmiotów w środku można zniszczyć, można robić dziury w stropach, niszczyć schody w domach, w drewnianych elementach np. drzwiach czy okiennicach można robić dziury przez które da się prowadzić ogień, nie wspominając już o lepszej destrukcji terenu (leje). Jest jeszcze to nieszczęsne levolution- łuk na Sinai Desert, most na Rupture, lub jego nieoskryptowana forma- zniszczony Zeppelin/Pociąg/Char 2C. + wszystkie mury, murki, płotki, drzewa i worki z piaskiem ale to już było wcześniej. O jeszcze bunkry. I jeszcze system niszczenia części czołgów i samolotów ale to nie to samo ale tego też nie było w czwartej części :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, riddi_962 napisał:

Co? Ty tak na serio? Mam ci nagrać jakieś porównanie  xD? W BF4 budynki zawalały się w 100% oskryptowany sposób (nieszczęsne levolution i zwykłe budynki), ściany wewnętrzne czy przedmioty w środku budynków nie były do ruszenia. W BF1 każdy z budynków niszczy się w sposób odpowiedni do odnoszonych trafień, cześć przedmiotów w środku można zniszczyć, można robić dziury w stropach, niszczyć schody w domach, w drewnianych elementach np. drzwiach czy okiennicach można robić dziury przez które da się prowadzić ogień, nie wspominając już o lepszej destrukcji terenu (leje). Jest jeszcze to nieszczęsne levolution- łuk na Sinai Desert, most na Rupture, lub jego nieoskryptowana forma- zniszczony Zeppelin/Pociąg/Char 2C. + wszystkie mury, murki, płotki, drzewa i worki z piaskiem ale to już było wcześniej. O jeszcze bunkry. I jeszcze system niszczenia części czołgów i samolotów ale to nie to samo ale tego też nie było w czwartej części :1_grinning:

Ale chodziło mi bardziej o to ze budynki właśnie nie zawalają się niektóre są do nietkniecia ja bardziej feeling ten czułem w 4 taka moja opinia ty masz swoją i to szanuje , ale z jednym się zgodzimy oby wersja 2018 była jeszcze lepsza 

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie myślałeś, że będzie można rozwalić całe Amiens, PS4 by spłonęło chyba ;) Na zdecydowanej większości map można zniszczyć niemal wszystkie zabudowania. Myślę, że oceniasz ten aspekt przez pryzmat ogólnej niechęci do BF1, zwłaszcza, że 4ka też miała część budynków nie do draśnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×