Skocz do zawartości
dreamtox

Pro Evolution Soccer 2017

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, GrandeBombik napisał:

 

Był dostępny już wczoraj, jeszcze bez Bundesligi, którą mają dorobić w ciągu kilku dni, przynajmniej takie info dostałem na mejla.

 

 

Jedyna rzecz, która mi się nie podoba w myClub, tak jak w poprzedniej wersji to ten team spirit. Zmieniłem trenera, by ogarniał mój coraz lepszy skład i TS spadł mi do 53 :) Zapomniałem to sprawdzić, wyszedłem na online i moi ruszali się jak muchy w smole. Ostry łomot i wróciłem do gry z kompem, pewnie jak większość ludzi. Na online wrócę jak będę miał TS powyżej 80.

 

Bardzo mi się podoba, jak różnie piła odbija się od słupków, tzn w starych PESach, z reguły odbijała się wprost na napastnika, tutaj jest chyba 100% random, każde odbicie jest trochę inne. 

 

A widzisz ja tylko na necie gram w myclub i nie raz po zmianie trenera jak miałem TS 59-65 ogrywałem gości z TS nawet 90. :24_stuck_out_tongue:

 

Dla mnie powinien być tryb MLO jak w pes2013. W MyClub nawet nie można stworzyć swojej drużyny jaka się podoba.Słabe to jest.

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Wczoraj zaliczyłem mały nocny maratonik, po pierwsze to trzeba się nauczyć grać w defensywie, bo prawie wszystko przegrałem niestety, tutaj granie obroną ma sens. Brak filtra w dywizjach online trochę wkurza bo zazwyczaj gram drużynami typiu Lazio, Napoli i trafiałem ciągle na Real, o dziwo jak zagrałem Chelsea to zaczęło mi losować po kolei Crystal Palace czy CSKA i to były dwa mecze które wygrałem czyli wartość drużyny wydaję mi się mieć duże znaczenie. Syndrom kolejnego meczu dopóki nie zacząłem usypiać z padem w ręku nie miałem tego uczucia w grze piłkarskiej od czasów nie wiem, może PES'a 5 ? Jeśli nie zepsują tego żadnych patchem to można powiedzieć że w końcu mamy dwie piłki na świetnym poziomie i będę ogrywał obie na zmianę. Jak najlepiej wykańczać strzały z okolic 16 ? Z R2 czy może standardowo walić kwadratem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeżeli rozgrywka daje radę plus dodatkowo pracują cały czas nad OFem, który ma działać również online to chyba poki co nie mozna za bardzo narzekać.. :24_stuck_out_tongue:

Martwi mnie jedynie tryb Myclub, wiele osób na niego dalej narzeka, głównie na połączenia internetowe oraz wyszukiwania przeciwnika.

Orientuje się ktoś czy Konami przewiduje jakieś łatki w najbliższym czasie? Jak to wyglądało w poprzedniej wersji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i jest wczesna godzina, ale muszę grę wyłączyć, bo mam ciągle lagi. Połączyło mnie w ostatnim meczu z kimś z "Egypt" w nazwie i gra działała chyba w 10 FPS. Aż mnie głowa rozbolała.

No i brakuje tych gwiazdek w Dywizjach, nie chce mi się już grać przeciwko Realowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odpaliłem dywizję, Chelsea - Real :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś planuję posiedzenie kanapowe 4-5 osób. Uważam, że turniej offline to będzie miazga tym bardziej, że gram z chłopakami kupę lat i każdy na podobnym poziomie.

Mi w Myclub losowało ludi tylko z PL , Szczecin, Łódź, Tczew, Poznań itp. co mnie trochę zdziwiło. Lagi miałem w jednym meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na 4 lv i lagów brak jak narazie.

Ktoś tam powiedział że mamy 2 piłki dobre? Żarty jakieś ...Fifa to dno i 100m mułu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, chrono87 napisał:

Może i jest wczesna godzina, ale muszę grę wyłączyć, bo mam ciągle lagi. Połączyło mnie w ostatnim meczu z kimś z "Egypt" w nazwie i gra działała chyba w 10 FPS. Aż mnie głowa rozbolała.

No i brakuje tych gwiazdek w Dywizjach, nie chce mi się już grać przeciwko Realowi.

No i właśnie tego się obawiałem i to cały czas zniechęca mnie do zakupu..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wiem czy to nie u mnie coś. Po 16 jestem pewny, że będzie o niebo lepiej. Trzeba pograć tydzień, jak większości będzie działać gra dobrze to nie ma się czego obawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie cos u Ciebie.Grałem teraz ze Stavattack z Grecji i połaczenie jak offline.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawiacie coś w routerze pod PES 2017 ? Ja mam tylko Upnp włączone i w innych grach wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 16 chodziło mi ok,mieszkam w w UK i często gram z francuzami, Hiszpanami, portugalczykami i mam i co mecz w górze 2 kreski,a w filtrze jakoś połączenia 5.

Może coś trzeba ustawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, DrakoPL napisał:

Ja gram na 4 lv i lagów brak jak narazie.

Ktoś tam powiedział że mamy 2 piłki dobre? Żarty jakieś ...Fifa to dno i 100m mułu...

 

 

Kwestia gustu, takie daremne dyskusję co kto uważa za dobre. Daj sobie spokój ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak bronią bramkarza? W 16 ciągle padały wyniki 5,6 a nawet 7 bramkowe. Tutaj jest lepiej?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Dużo lepiej największy wynik jaki miałem na razie to 2:2. Bramkarze aż momentami za dobrze bronią :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzeliłem takie coś i gościu od razu disconect :1_grinning:

 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak panowie z tym 2vs2 online ? Można ? Jakieś turnieje też są czy tylko towarzysko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Tonder napisał:

Jak panowie z tym 2vs2 online ? Można ? Jakieś turnieje też są czy tylko towarzysko ?

Tak da sie, nawet 3vs3 czy 11v11, grałem dwa mecze i w każdym miałem lagi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma obecnie jeszcze darmowego OFa. Posiadam wersje za 4.99£ i składy stroje i herby drużyn mam :-). Ale czekam na więcej bo szykują sie kolejne aktualizacje :-)

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×