Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Być może bo aktualnie są osoby co mają z tym problem :

http://community.eu.playstation.com/t5/Wsparcie/PS4-B%C5%82%C4%85d/m-p/21316369

Witam, mam ten sam problem, od rana error CE-33987-0...  Kombinowałem na wszystkie sposoby z routerem i dalej kupa, cały czas jest NET ale do PSN nie chce się zalogować.. 

Szkoda bo akurat jest darmowy weekend z COD Ghost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miło mi że nie jestem sam;] miejmy nadzieję że szybko się to zmieni....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trzeba czekać bo to raczej wina SONY....

 

Zaczęło działać PSN :)

Edytowane przez sewek1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca wiem czy w dobrym dziale piszę ale może będziecie wiedzieć. Od kilku tygodni mam problem na konsoli z automatycznym uploadem saveów z gier w PS4. Wyskakuje mi błąd "Nie można przesłać zawartości", jak wejdę w to powiadomienie to mam tam "Z innego PS4 przesłano zapisane dane o tej samej nazwie. Czy chcesz zastąpić zapisane dane?" Jak kliknę tak to wszystko się oczywiście bezproblemowo uploaduje. Dodam że innego PS4 nie mam, nie logowałem się też na żadnych innych konsolach znajomych.

Nie bardzo wiem co to może być za problem, a google niewiele pomaga. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge wpisac kodu aby grac Online, za kazdym razem info,ze zly kod co jest niemozliwe.Gdzie wpusuje sie ten kod na konsoli PS4? Mozna ewentualnie przez www ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,można już wpisywać kody ze zdrapki na Playstation Plus z poziomu sklepu w ps4 czy ta opcja ciągle nie działa i lepiej zrobić to przez ps3?

Nie chciałbym stracic dobrego kodu na plusa jeśli na PSS w PS4 wyskoczy błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisywalem kod plusa (realizacja kodów w sklepie PSN) ze 2 tygodnie temu i 3 miechy wcześniej - w obu przypadkach poszło bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge wpisac kodu aby grac Online, za kazdym razem info,ze zly kod co jest niemozliwe.Gdzie wpusuje sie ten kod na konsoli PS4? Mozna ewentualnie przez www ?

 

 

Panowie,można już wpisywać kody ze zdrapki na Playstation Plus z poziomu sklepu w ps4 czy ta opcja ciągle nie działa i lepiej zrobić to przez ps3?

Nie chciałbym stracic dobrego kodu na plusa jeśli na PSS w PS4 wyskoczy błąd.

 

 

Wpisywalem kod plusa (realizacja kodów w sklepie PSN) ze 2 tygodnie temu i 3 miechy wcześniej - w obu przypadkach poszło bez problemu.

 

...a co to ma tak na prawdę wspólnego z problemami sieciowymi konsoli?

To jest temat odnośnie Playstation Plus lub ewentualnie kont/profili.

Z kodami jest zamieszanie. Jednym działają innym nie. Najlepiej zadzwonić na wsparcie techniczne Playstation.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, miał ktoś z Was komunikat-

 

Aktualnie trwa konserwacja sieci Sony Entertainment Network. (NP-35000-8)?

 

Włączyłem sobie konsolę, żeby pograć późnym wieczorem a tu takie coś... Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie, miał ktoś z Was komunikat-

 

Aktualnie trwa konserwacja sieci Sony Entertainment Network. (NP-35000-8)?

 

Włączyłem sobie konsolę, żeby pograć późnym wieczorem a tu takie coś... Z góry dzięki za pomoc.

 

Czego nie zrozumiales w zdaniu "Aktualnie trwa konserwacja sieci Sony Entertainment Network"

Edytowane przez saintgb1972
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie, miał ktoś z Was komunikat-

 

Aktualnie trwa konserwacja sieci Sony Entertainment Network. (NP-35000-8)?

 

Włączyłem sobie konsolę, żeby pograć późnym wieczorem a tu takie coś... Z góry dzięki za pomoc.

Przed chwilą uruchomiłem konsolę i można grać.

Edytowane przez Anar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie mam dziwne problemy z internetem na konsoli. Niby jestem zalogowany do psn'u ale nie moge wejść do ps store (Wystąpił blad) ani zalogować sie do serwerów EA (bf4 i fifa) przez co nie moge grać online. Test na łączność z internetem konsola przechodzi poprawnie , NAT2. Dodałem ip konsoli w routerze do DMZ, odblokowalem porty i nic nie pomaga. Sformatowałem cała konsole ale i to nic nie pomogło. Na drugim routerze jest to samo.

Wina leży napewno w moim internecie gdyż jak udostępniam internet z telefonu do konsoli wszystko normalnie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj w konsoli lub routerze ustawić na sztywno inne DNS'y - Google albo OpenDNS...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto jest dostawca internetu? Pewnie jakas osiedlowa firma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca wiem czy w dobrym dziale piszę ale może będziecie wiedzieć. Od kilku tygodni mam problem na konsoli z automatycznym uploadem saveów z gier w PS4. Wyskakuje mi błąd "Nie można przesłać zawartości", jak wejdę w to powiadomienie to mam tam "Z innego PS4 przesłano zapisane dane o tej samej nazwie. Czy chcesz zastąpić zapisane dane?" Jak kliknę tak to wszystko się oczywiście bezproblemowo uploaduje. Dodam że innego PS4 nie mam, nie logowałem się też na żadnych innych konsolach znajomych.

Nie bardzo wiem co to może być za problem, a google niewiele pomaga. :/

Witam.

Mam to samo...Wie ktoś co z tym można zrobić...Liczyłem na "samonaprawienie" ale niestety cud taki się nie zdarzył i meczę się z tym już z dobry miesiąc.Jako ,że gram tylko w CODa to tylko z tymi zapisami gry mam problem.

Pozdroo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a save CoD'a nie są trzymane na serwerze?

...chyba że pomyliłem z BF'em bo nie mam żadnej z tych gier. 

Warframe jest grą MMO więc konto/postaci z założenia są na serwerze Warframe - o Warframe nie ma co się martwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

wie ktoś coś może na temat jakiś konserwacji PSS? Dziś włączyłem konsolę po 2-tyg przerwie i jak wchodzę w PSS to wyskakuje mi coś takiego: "obecnie trwa konserwacja tej usługi (e-820001f7)", ale nigdzie nic na temat żadnej konserwacji nic nie znalazłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, coś grzebią.

Też miałem problem z wejściem do PS Store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dopadł mnie niestety błąd NW-31253-4 ,ktoś coś wie o nim?

PS4 od dnia premiery działa bez zarzutu ,a od kilku dni się sama wylogowuje...jak robię test to albo jest 3xsukces ,albo 2x ,a czasem tylko uzyskuje IP.

Router D-Link DIR-300 ma ustawione stałe IP dla PS4 ,włączone DMZ i UPnP

Nie wiem co się nagle stało skoro w routerze nic nie zmieniałem :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Środa - update sklepu/PSN? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×