Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam taki problem, konsola ze względu bezpieczeństwa chce abym potwierdził hasło, w tym celu na maile wysyła mi link. Ale kiedy chce kliknąć dalej to mi piszę że muszę odczekać aby wysłać kolejne powiadomienie. Czekałem z 40 min i mam ten sam tekst. Czy muszę faktycznie jeszcze dłużej czekać czy coś poprostu nie działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testuje akurat nowego operatora (Polsat, ale to Plus tak naprawdę), obecny wynik na moim zestawie:

 

5730167806.png

 

Jeszcze zrobię testy na konsoli. Mam 14 dni okresu próbnego, ale jeśli się to tak utrzyma to powinno być ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten pakiet 50GB i potem nielimitowany. Ludzie piszą, że niektórzy nawet do 300GB lecą. Dlatego mam do testów, zobaczymy.

W PLAY mogą lejek założyć po 100GB już, więc tutaj i tak wychodzi więcej, jeśli się jest w LTE rzecz jasna.

Na chwilę obecną śmiga bardzo przyjemnie. Zobaczymy jak to dalej będzie wyglądać.

I tak na miesiąc średnio robiłem niecałe 100 GB, a co ważniejsze to tutaj mam usługę za 50% ceny, więc dlatego zdecydowałem się zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam neta 6 MB ściąganie upload 500 kb i ping 30 i nie narzekam i tak wszystko ściąga się w miarę ok . Przy takich prędkościach czuje się jak ps4 przy ps 4 pro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam na wiosce, więc coś takiego jak połączenie po kablu nie istnieje, a światłowód to dla mnie wciąż pojęcie egzotyczne.

Radiówka to porażka w dzisiejszych czasach, więc pozostaje tylko i wyłącznie mobilny. Używam już od dobrych paru lat i nie narzekam.

Zero laga, praktycznie w ogóle nie wywala, a połączenie utrzymuje się nawet i przez tydzień. Prędkość dla mnie kosmos, o ile się utrzyma :)

 

Zobaczymy jak długo będzie się ten stan utrzymywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzyn pogral na ps4 jakis tydzien i wywalilo mu na koncie taki blad:

WS373979

 

Mieszka w miescie i ludzie pisza ze operatorzy blokuja protokoly i trzeba placic jakies 50 zl aby odblokowali i wtedy mozna grac online... prawda to bo smierdzi bullshitem albo absurdem...

 

Mial ktos stycznosc z tym errorem?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura, pierwsze słyszę o czymś takim. Przede wszystkim jaki operator, jak się łączy, itd.

Ja dzisiaj napotkałem pierwszy problem jeśli chodzi o Plusa...

Mianowicie mają coś nie tak z DNSami i zależy jak się człowiek połączyć to może działać, a może nie. Rozwiązaniem jest ustawienie ręczne DNS na te z Google. Tak zrobiłem i wszystko działa bez problemu...

Terez moje pytanie... Czy ustawienie DNS z Google jakkolwiek wpływa na rozgrywkę, ping, itd. Bo robiłem testy i nie widzę różnicy, ale wolę spytać.

No i czy lepiej ustawić ręcznie na konsoli, czy może lepiej od razu na routerze? Inne urządzenia nie miały problemu, tylko konsola...

Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, DNSy lecą portem 53.

Musiał byś mieć nei tylko DNS ale wszystko przekierowane (Tunel + SOCKS4/4)

Zmiana DNS ma wpływ na strony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie mam się czym przejmować? Poczytałem w necie i z tego co piszą to wszystko zależy jakie IP nam w danym momencie przypisze. Wczoraj np. wszystko działało bez żadnego problemu.

Zmieniłem na routerze póki co te DNS i zobaczymy... Czyli jak już pytałem na początku, nie mam się przejmować z tymi DNS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znowu się wykrzaczyło, jednak Plus nie taki fajny... Nie będę przecież na dzień 3 razy routera i konsoli konfigurować. Mam jeszcze kilka dni okresu próbnego, więc raczej zrezygnuje z tego szajsu. Szkoda, bo nawet cała reszta spoko działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to nie przypadkiem PSN leży? bo właśnie chciałem odpalić czwórkę a tutaj klops, nie ma połączenia z psn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograne, ciekawe czy przez weekend sie pozbieraja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów

Jestem użytkownikiem ps4 od trzech tygodni i Moje doświadczenie nie jest duże, a potrzbuje pomocy.

Dziś zmieniłem Router od internetu ze starego linksysa na Orange FunBox 2.0 żeby mieć Telefon,Tv oraz internet.

Wszystko byłoby ok gdyby nie to że nie mogę się zalogować do PS Network.

Internet na konsoli działa mi normalnie bo połączyłem się przez WI-FI.

Probowałem ręcznie ustawić dane do logowanie, ale konsola nie łączyła się z internetem czyli coś zrobiłem źle.

W opcjach routrach mam zaznaczone:

UPnP IGD umożliwia aplikacjom automatyczne otwieranie i przekierowanie portów (przydatne dla Live Messenger, Xbox Live, PS network,

Ustawiałem filtr zapory na niski ale to wtedy nie działał mi internet na konsoli o.0

mimo to i tak nie mogę zalogować się do PS N i pojawia się komunikat Wystapił Błąd Serwera DNS. NW-31250-1

Na infolini z Orange kobieta nie potrafiła mi pomóc, jakieś stare tematy z pomocy technicznej tez nie były przydatne.

Miał ktoś podobną sytułacje lub wie o co chodzi?

Napewno mam coś zablokowane tylko pytanie jak to odblokować?

Pozdrawiam

Adam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×