Skocz do zawartości
bany®

XBOX ONE X

Rekomendowane odpowiedzi

Kusicie Panowie kusicie kolosika, oj kusicie

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DigitalMan_PL napisał:

Wiem, sprawdź 1 konsole (na oczenie czy się świeci czy przeszła w stan czuwania) bo w trybie czuwania przestaje kopiować... No i ten transfer jest średnio z dupy, lepiej puścić i NIC A NIC nie ruszać bo często są problemy ze wznowieniem.... Wypierdol dane Forzy i daj JESZCZE RAZ do kopiowania..

 

BTW: JAK MASZ oszczędzanie energii włączone i np. uśpienia po 1h to konsola po godzinie kopiowania przejdzie w stan uśpienia = przestanie kopiować... Więc jak coś wyłącz w ogóle opcje uśpienia, niech się nie wyłącza wcale...

 

Albo restart 1 i 2

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Czyli co wystarczy ze 43 gb z ski i asasyn lata w "true4k" Haha ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie no Pany odpalilem sobie demko Forzy i wyglada to kosmicznie (monitor 4K bez HDR)

nie mam na razie nic wiecej ale czuć moc  i do tego ten pad - to moj 1szy Xbox (od czasów 360) jest mega - w porownaniu z nim DS4 to zabawka

 

pytanko o ustawienie sluchawek (TB800) - wchodze w Dźwięk zestawu sluchawkowego - Format zestawu - Windows Sonic - i na dole zahaczone? -- tak ma byc?

Stereo?

Słuchawek używasz tylko do grupy.

Dźwięk z gry leci jako kino domowe po optyku.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SephiroTczyli w Dzwiek glosnika - optyczne wyjscie dzwiekowe - Bitstream wyl. - format bitstream - dolby digital ? tak jest w instrukcji - mam niebieskie pod ps4 nie wiem czy to ma znaczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Banan91PL napisał:

Czyli co wystarczy ze 43 gb z ski i asasyn lata w "true4k" Haha ?

 

Stary piszę jak jest.... AC Origins ma i 4K i HDR a żadnej łatki nie targał, więc jak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=45190]SephiroT[/mention]czyli w Dzwiek glosnika - optyczne wyjscie dzwiekowe - Bitstream wyl. - format bitstream - dolby digital ? tak jest w instrukcji - mam niebieskie pod ps4 nie wiem czy to ma znaczenie
Tak.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DigitalMan_PL napisał:

 

Stary piszę jak jest.... AC Origins ma i 4K i HDR a żadnej łatki nie targał, więc jak??

Tak ja wierze to Haha było odnośnie wielkiego hasła true 4k w reklamie xboxa to cieszę się ze bie trzeba nic ściągać zaraz sam stestuje ; D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, CePeeN napisał:

Ale może mieliście po prostu przesyt PS.
 

Właśnie trafiłeś w sedno tym jednym zdaniem.

Większość piszących w tym dziale właśnie takiego przesytu połączonego ze stanowczym sprzeciwem wobec dymania na sucho w odbyt przez Sony doświadczyła.

I ta większość miała dotąd wszystkie PlayStation i żadnego wcześniej Xboxa.

Wystarczy resztą pobieżnie poczytać główny wątek tego działu dotyczący XO.

 

p.s. Dzięki Seph za pierwsze screeny, czekam na więcej. No i na jakiś grubszy opis :)

Odkąd przeczytałem w recenzjach, że XOX zasuwa w 4k, a na full HD robi z tego swoisty downscalling, to się zajarałem i po cichu liczę, że nawet na FHD można zaliczyć opad szczeny nie tylko w grafice, ale i płynności.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem 3 godzinki w nowego AC i obraz to istna żyleta. Mam ciągle w pamięci rozmazane gówno jakim było FF XV na XOne i po odpaleniu Asasyna szczęka mi opadła. Te tekstury, ten HDR... Sweet Jesus :mog:

 

I ta kultura pracy. Cichutka, nawet gdy na ekranie wiele się działo. Pierwszy dzień obcowania z dziełem Pana Spencera to mocne 5+/6. 

 

Polecam każdemu graczowi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez u was hdmi nie wchodzi do końca ? Jak spojrzycie z boku to tak z pol cm  no może 0.3 nie wchodzi do środka czy tylko ja mam coś tak ? Nie chce dociskać na sile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pograłem 3 godzinki w nowego AC i obraz to istna żyleta. Mam ciągle w pamięci rozmazane gówno jakim było FF XV na XOne i po odpaleniu Asasyna szczęka mi opadła. Te tekstury, ten HDR... Sweet Jesus :mog:
 
I ta kultura pracy. Cichutka, nawet gdy na ekranie wiele się działo. Pierwszy dzień obcowania z dziełem Pana Spencera to mocne 5+/6. 
 
Polecam każdemu graczowi.
Ale wiesz że FFXV też dostał patch?

Tez u was hdmi nie wchodzi do końca ? Jak spojrzycie z boku to tak z pol cm  no może 0.3 nie wchodzi do środka czy tylko ja mam coś tak ? Nie chce dociskać na sile

Jeżeli działa to widocznie tak ma być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, SephiroT napisał:

Ale wiesz że FFXV też dostał patch?

Tak, ale pudełko dawno pogonione, a drugi raz ogrywać mi się nie chce. Co się zobaczyło to się nie odzobaczy.

 

Chociaż może jak Square za kilka lat w konću doda wszystkie cut scenki to obejrzę na YT, by zrozumieć fabułę :smart:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma na swojej konsoli emulatory usunięte ze sklepu?

Możliwe że wiem jak je skopiować na inne maszyny.

 

Co jak co ale nadal nie ma HDMI-CEC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, SephiroT napisał:

Mi też nie. Widocznie tak ma być.

Akurat w asasynie ja nie widzę mega mega różnicy w grafice No może jest bardziej ostry obraz kolory żywsze i płynniej z hdrem jest fajnie ale nie mam tak jak ktoś pisał se wgniata go w fotel, zobaczymy co forza pokaze

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie wypowiem bo nie mam 4K i HDR tylko jak zwierzę gram w Full HD.
Nawet na 1080P jest różnica widoczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klopotow ciąg dalszy forza się przerzuciła włączam ja a oba wywala do pulpitu, może dlatego ze patcha bie pobrało do 4k? Ale wtedy w ogóle by się nie włączała a się włącza pokazuje ekran ładowania i wywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
klopotow ciąg dalszy forza się przerzuciła włączam ja a oba wywala do pulpitu, może dlatego ze patcha bie pobrało do 4k? Ale wtedy w ogóle by się nie włączała a się włącza pokazuje ekran ładowania i wywala
Odinstaluj wszystko z tej Forzy i pobierz sobie na nowo od zera że sklepu MS...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DigitalMan_PL napisał:

Odinstaluj wszystko z tej Forzy i pobierz sobie na nowo od zera że sklepu MS...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Cała z dysku ? Te 90gb to będzie się ściągać 2 dni u mnie ;(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie się Tomb raider wywalał do pulpitu, choć 2 godziny wcześniej działał.  Musiałem jeszcze raz pobierać 

 

Chyba pierwszy poważny bug XOX. wywalania do pulpitu to ja nie miałem w konsolach od PS2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, pablos_PRO napisał:

U mnie się Tomb raider wywalał do pulpitu, choć 2 godziny wcześniej działał.  Musiałem jeszcze raz pobierać 

 

Chyba pierwszy poważny bug XOX. wywalania do pulpitu to ja nie miałem w konsolach od PS2

Usunąłem z dysku i kopiuje drugi raz jak znów będzie tak to pobiorę z ms store

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie juz sie pewnie patch pobral, ale i tak FM7 bez patcha wyglada znakomicie, GT:S nie ma startu mimo lepszego oswietlenia. A co do zawartosci to wow!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przerzuciłem 800GB danych z XO gorzej będzie jak każdą grę trzeba będzie pobierać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×