Skocz do zawartości
zdun

Nintendo Switch

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Banan91PL napisał:

Folie nintendo nakleja się banalnie są 3 jak by etapy nie da się zyebac

12224459_1627022130895174_1355734827_n.j

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tam Wasze konsolki są wykonane, nic nie trzeszczy i wszystkie elementy są dobrze spasowane?
U mnie jest wszystko dobrze spasowane ale czytałem na necie, że ludzie narzekają często na to, że ich konsola mogła by być lepiej zrobiona bo wszystko lata, trzeszczy itp.
Tak samo natrafiłem na kilka recenzji gdzie był poruszany ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to jakoś fenomenalnie wykonane, najważniejsze że spełnia swoją funkcję. 

 

U mnie jak na razie nic nie trzeszczy, ani nie lata, porównywalnie wykonany jest do vity jest ok, ale bez szału.

 

Za to mój mały skarb szarak z 1996 zjada switcha( jak i wszystko co wyszło do grania po 2000) wykonaniem i nadal po 22 latach działa jak marzenie, ale made in China, a made in Japan robi qrewsko wielką różnicę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tylko podnosi się prawa dolna  strona ekranu jak sie nagrzeje konsola ale podobno to częsty defekt 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie którzy mają szkło na konsolce. Czy wam też dosyć ciężko konsola wchodzi do dock'a? Tak jakby do pewnego momentu wsuwa się łatwo, ale pod koniec trzeba ją docisnąć bo się blokuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Nóżka napisał:

Panowie którzy mają szkło na konsolce. Czy wam też dosyć ciężko konsola wchodzi do dock'a? Tak jakby do pewnego momentu wsuwa się łatwo, ale pod koniec trzeba ją docisnąć bo się blokuje.

 

Mam i specjalnie DLA CIEBIE to sprawdziłem i nic, a nic się nie blokuje, może masz hooyowo szkło założone :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzi jak gorący nóż w masło ze szkłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakup dotarł.
Dodatkowa ładowarka, dwie folie na wypadek jakby pierwsza próba była nie udana (obecna na switchu nie jest nałożona tak jakbym chciał) oraz karta pamięci bo zapewne będę kupował cyfrówki

W przyszłym miesiącu pro controller i będzie super!dd037c3e7a50f027aca4eeb1cd6a91a8.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zakup dotarł.
Dodatkowa ładowarka, dwie folie na wypadek jakby pierwsza próba była nie udana (obecna na switchu nie jest nałożona tak jakbym chciał) oraz karta pamięci bo zapewne będę kupował cyfrówki

W przyszłym miesiącu pro controller i będzie super!dd037c3e7a50f027aca4eeb1cd6a91a8.jpg
No ładnie kolejny do kolekcji, teraz tylko szybkie referendum (i tak wynik z góry wiadomy, ale dla zachowania pozorów) oraz zmiana nazwy na Nintendo Site Forumek...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Później wyślę SW kod

 

Panowie, nie rozumiem trochę aktualizacji gier, które są na kartach pamięci.

Obecnie mam dwie gry na kartach (kartlidżach). Kiedy mam włożoną grę, to pokazuje mi, że mam aktualną wersje np. Mario Kart w wersji 1.40. Po wyciągnięciu gry odnajduje mi update ale po zainstalowaniu aktualizacji nadal mam tą samą wersję. Ta sama przypadłość z Zelda. Aktualizacje instaluje się normalnie. Aha dodam, że po zainstalowaniu tych aktualizacji drugi raz mi już ich nie wyszukuje czyli na pewno są zainstalowane. Aktualizacja Mario zajmuje 64MB a Zelda 929 MB.

 

Potraficie mi to wytłumaczyć?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.05.2018 o 21:51, Banan91PL napisał:

U mnie tylko podnosi się prawa dolna  strona ekranu jak sie nagrzeje konsola ale podobno to częsty defekt 

Mam to samo.

 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,
A karty z grami powinno się wyjmować na wyłączone konsoli czy to bez różnicy?

P.S.
Już chyba wiem co było problemem z pobieraniem aktualizacji.
Wydaje mi się, że moje karty z grami posiadają najnowsze wersje gier i kiedy pierwszy raz miałem włożoną kartę z grą to switch nie widział aktualizacji a jej wyciągnięciu, kiedy nie miał danych zaczynał pobierać aktualizacje do najnowszej wersji - tak mi się przynajmniej wydaje. Bo usunąłem gry kilkakrotnie i ciągle to samo a na yt widziałem jak ktoś wkładał pierwszy raz kartę ze skyrim i normalnie mógł zaktualizować grę.

Ogólnie macie włączoną automatyczną aktualizację software?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Kolos28 napisał:

Panowie,
A karty z grami powinno się wyjmować na wyłączone konsoli czy to bez różnicy?

P.S.
Już chyba wiem co było problemem z pobieraniem aktualizacji.
Wydaje mi się, że moje karty z grami posiadają najnowsze wersje gier i kiedy pierwszy raz miałem włożoną kartę z grą to switch nie widział aktualizacji a jej wyciągnięciu, kiedy nie miał danych zaczynał pobierać aktualizacje do najnowszej wersji - tak mi się przynajmniej wydaje. Bo usunąłem gry kilkakrotnie i ciągle to samo a na yt widziałem jak ktoś wkładał pierwszy raz kartę ze skyrim i normalnie mógł zaktualizować grę.

Ogólnie macie włączoną automatyczną aktualizację software?

Samo Nintendo zaleca wyjmowanie przy wyłączonej konsoli. 

Ja mam wyłączoną automatyczną aktualizację. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trochę zmienianie gier staje się uciążliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Kolos28 napisał:

No to trochę zmienianie gier staje się uciążliwe emoji16.png

To chyba nie grałeś w Mortala 2 na amidze.:jaro:

  • Like 3
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dotyczy karty micro sd, karty z grami wkładasz i wyciągasz kiedy chcesz, byle nie podczas gry w grę z karta

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To dotyczy karty micro sd, karty z grami wkładasz i wyciągasz kiedy chcesz, byle nie podczas gry w grę z karta
No właśnie też tak mi się wydaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, beardo0 napisał:

To dotyczy karty micro sd, karty z grami wkładasz i wyciągasz kiedy chcesz, byle nie podczas gry w grę z karta

Ano racja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nałożyłem nową folię czyli tą która do mnie ostatnio dotarła. Jest to folia firmy Hori, która ma certyfikat Nintendo.
Super folia, super się ją aplikuje. Folia została nakleiona perfekcyjnie i jest dużo lepsza od tej, która była dołączona do do oryginalnego pokrowca Nintendo.

Polecam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mały offtop oraz ciekawostka.

Wychodzi na to, że Nintendo wypuszcza nowe rewizję kart z grami. Na dole zamieściłem link do pewnego tematu.

Możecie sprawdzić jaki Wy macie numereki w grach wzorując się na tym screenie oraz linku.

Ja mam końcówkę 002. Zarówno w Zelada oraz Mario Kart 8bbdf508311465340677be9ed0ab3edb8.jpg

 

002 oznacza zaktualizowaną grę na karcie, jest to najnowsza wersja gry 1.5.0 w przypadku Zelda oraz 1.4.0 w przypadku Mario Kart. Te zaktualizowane karty wymagają aktualizacji systemowej do wersji 4.1.0

 

Kurcze dla kogoś kto z jakoś przyczyn nie chce aktualizować systemu i zatrzymał się na wersji 3.0.1 takie działanie Nintendo staje się dokuczliwe bo ani nie pobierze gry z eshop ani nie zagra w grę która została wydana w nowym wydaniu.

 

https://gbatemp.net/threads/cartridge-information-collection.492311/ 

 

 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Kurcze dla kogoś kto z jakoś przyczyn nie chce aktualizować systemu i zatrzymał się na wersji 3.0.1 takie działanie Nintendo staje się dokuczliwe bo ani nie pobierze gry z eshop ani nie zagra w grę która została wydana w nowym wydaniu" 

 

tzn z jakiego powodu i dlaczego ;) ?

Panie, piraci niech się yebia spyerdalaja i zdychaja w meczarniach a hipsterzy bez neta już wygineli ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No piraci zapewne są bardzo smutni.

Mnie to rybka gdyż kompletnie nie interesuje mnie piractwo, lubię zawsze mieć najnowsze oprogramowanie systemu, najnowsze wersje gier itp.

Ja nawet nigdy z nikim nie dzieliłem się kontem PlayStation a wszystkie gry mam kupione z mojego konta psn - mam tzw. bzika na punkcie legalności.

 

Mój wcześniejszy post pokazuje jak Nintendo próbuję wymusić aby ludzie aktualizowali swoje systemy na switchu

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Homebrew to nie piractwo.
To że ktoś chce sobie odpalić emulator albo customowy soft to nie znaczy że od razu kradnie gry z eshopu.
A to że za jednym zwykle szybko idzie drugie to osobna bajka.
...poza tym HBL już działa na najnowszym sofcie.

...A rewizja kartridży to dobry pomysł jeżeli zawiera patche łatające rażące bugi w grze.

Nintendo Switch w zabezpieczeniach poległ na designie i samym procesorze.
Po pierwsze użyli androida, po drugie nie przeczytali manuala więc jest dostęp do bootloadera.

No piraci zapewne są bardzo smutni.
Mnie to rybka gdyż kompletnie nie interesuje mnie piractwo, lubię zawsze mieć najnowsze oprogramowanie systemu, najnowsze wersje gier itp.
Ja nawet nigdy z nikim nie dzieliłem się kontem PlayStation a wszystkie gry mam kupione z mojego konta psn - mam tzw. bzika na punkcie legalności.
 
Mój wcześniejszy post pokazuje jak Nintendo próbuję wymusić aby ludzie aktualizowali swoje systemy na switchu
 
 
Firnware srirmware, procesor nie zabezpieczony więc żaden soft tego nie sklei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×