Skocz do zawartości
zdun

Nintendo Switch

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, zdun napisał:

 A co :1_grinning:. Ale widzę spora zmianę i wzrost zwolenników wasatego hydraulika na forum co bardzo cieszy 

Nowy narybek się nałapał :awesome:

Teraz zajrzyj do tematu gdzie kupić i odpowiedz na moje pytanie, bo siedzisz w konsolach N o wieki dłużej ode mnie i wiesz co nieco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Strife napisał:

Teraz zajrzyj do tematu gdzie kupić i odpowiedz na moje pytanie, bo siedzisz w konsolach N o wieki dłużej ode mnie i wiesz co nieco.

 

Wiesz tak myślę, że jednak może nie warto podkręcać "starego trolla" ;):24_stuck_out_tongue: Bo zaspamuje już do końca wszystkie tematy w dziale N ;)

(rozpędził się yebany, co??)...

 

I pamiętaj Strife, że Zdun jest jeszcze większym zwyrolem Nintendowym niż Ty :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Wiesz tak myślę, że jednak może nie warto podkręcać "starego trolla" ;):24_stuck_out_tongue: Bo zaspamuje już do końca wszystkie tematy w dziale N ;)

(rozpędził się yebany, co??)...

 

I pamiętaj Strife, że Zdun jest jeszcze większym zwyrolem Nintendowym niż Ty :24_stuck_out_tongue:

Wiem to,  ale jak uczyć się jak być N zwyrolem to tylko od najlepszych :kanalie:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Banan91PL napisał:

Zelda mi wjechała na całego jednak klimaty Xeno nie dla mnie ;(

 

A tak żeś się zagrywał w Xeno przecież??

 

BTW: Ja z doskoku sobie Słiczuję, ale jak coś to Zelda musowo w kolekcji musi być :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:

 

A tak żeś się zagrywał w Xeno przecież??

 

BTW: Ja z doskoku sobie Słiczuję, ale jak coś to Zelda musowo w kolekcji musi być :24_stuck_out_tongue:

Tak ale im dalej tym dziwne rozwiązania a grindowac w grze single nie będę :22_stuck_out_tongue_winking_eye: zaliczyłem 7 rozdziałów z 10 wiec trochę pograłem 

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Banan91PL napisał:

Tak ale im dalej tym dziwne rozwiązania a grindowac w grze single nie będę :22_stuck_out_tongue_winking_eye: zaliczyłem 7 rozdziałów z 10 wiec trochę pograłem 

 

Ktoś chyba nie do końca sczail system walki (jak 95% recenzentów więc no offence :p) polecam obadac g doglebie gdyż system walki tak jest zrobiony że skończyłem grę w 50 godzin nie grindujac ani sekundy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Ktoś chyba nie do końca sczail system walki (jak 95% recenzentów więc no offence :24_stuck_out_tongue:) polecam obadac g doglebie gdyż system walki tak jest zrobiony że skończyłem grę w 50 godzin nie grindujac ani sekundy. 
Ty weź idź do domu, zajmij się czymś pożytecznym. Zwyrol jesteś i tyle...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

Ty weź idź do domu, zajmij się czymś pożytecznym. Zwyrol jesteś i tyle...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Powiew normalności się odezwał :Coolface:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, zdun napisał:

 

Ktoś chyba nie do końca sczail system walki (jak 95% recenzentów więc no offence :p) polecam obadac g doglebie gdyż system walki tak jest zrobiony że skończyłem grę w 50 godzin nie grindujac ani sekundy. 

Skumalem jak najbardziej, chodzi o field skills 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donkey Kong

Najlepsza platformówka ever :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Banan gdzie miałeś problem z field skills?

 

Ja przebrnąłem przez Elpys, pokonałem Phantazmy i cisnę dalej

 

A Donkey Kong to miód malina. Czaje się na Donkey Kong Country Returns, bo Tropical Freeze już dawno ograny :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś poleci ŁADOWARKĘ SAMOCHODOWĄ do konsolki N, coś godnego zaufania (czegoś czego sam używa), a co najważniejsze o parametrach prądu wyjściowego TAKICH samych jak oryginał?

(tak tak, od groma na alle, w sumie mógłbym kupić coś tam i kabel USB-USB typ C, ale obawiam się o baterię i jej żywotności, gdy zacznę ładować jakąś uniwersalną 5V/2A).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, DigitalMan_PL napisał:

Panowie czy ktoś poleci ŁADOWARKĘ SAMOCHODOWĄ do konsolki N, coś godnego zaufania (czegoś czego sam używa), a co najważniejsze o parametrach prądu wyjściowego TAKICH samych jak oryginał?

(tak tak, od groma na alle, w sumie mógłbym kupić coś tam i kabel USB-USB typ C, ale obawiam się o baterię i jej żywotności, gdy zacznę ładować jakąś uniwersalną 5V/2A).

Trochę lipa z dostępnością w PL, u mnie w Szkocji idę do Tesco do działu z grami i oryginalna od nintendo ładowarkę samochodowa do switcha za 15 kupuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładowarka może być najzwyklejsza byle by był kabel do ładowania (np. pada ) od Nintendo. Zalecają ludziki z netu, bo w innym przypadku coś się przepala w konsoli tak brzęczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro chce zakupić przed hyrule jakąś zapchaj dziurę i myślę pomiędzy kirbym nowym (ktoś gral?) a donkey kongiem. Wiem wiem donkey kong ale skończyłem na wiiu i myślę czy mam ochotę raz jeszcze. Ktoś w różowa kulkę grał? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ja niedługo też będę pewnie miał.
Łamię się tylko w kwestii finansowej.
Pewnie łyknę ten zestaw z Zelda, MC8 i Odyssey za 1980 co Ultima na alledrogo sprzedaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, SephiroT napisał:

...ja niedługo też będę pewnie miał.
Łamię się tylko w kwestii finansowej.
Pewnie łyknę ten zestaw z Zelda, MC8 i Odyssey za 1980 co Ultima na alledrogo sprzedaje.

 

To bardzo dobry zestaw w naprawdę zacnej cenie: zelda nadal kosztuje powyżej 230 zł reszt taniej niż za 180 nie znajdziesz więc myślę że naprawdę dobry deal. 

 

Pamiętaj zakup etui plus folia to podstawa więc dolicz jeszcze koszt 100 aby być spokojnym. 

 

Jak zakupisz do tego xenoblade 2 oraz kurliki masz grania na dluuug czas. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obadaj sobie demko Kirby, gdzieś tam powinno być

 

Moim zdaniem nie warto

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, beardo0 napisał:

Obadaj sobie demko Kirby, gdzieś tam powinno być

 

Moim zdaniem nie warto

 

Właśnie demo! Z Kirbym mam ten problem ze naprawdę lubię tą serię i się tego wstydzę ;) bo wiem że akurat tu grupa docelowa są ogarniete 7 letnie dziewczynki z japoni a konczylem prawie wszystkie gry z serii od czasów snesa.... :janusz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, zdun napisał:

 

Właśnie demo! Z Kirbym mam ten problem ze naprawdę lubię tą serię i się tego wstydzę ;) bo wiem że akurat tu grupa docelowa są ogarniete 7 letnie dziewczynki z japoni a konczylem prawie wszystkie gry z serii od czasów snesa.... :janusz:

Akurat ten Kirby to straszny samograj, nawet boss'owie z demka sami się przechodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Strife napisał:

Akurat ten Kirby to straszny samograj, nawet boss'owie z demka sami się przechodzą.

 

 Nie wiem czy grałeś w poprzedników? Czy który nie byłNo może paintbrush czyli jedyna gra która po pijaku powodowała u mnie mdłości... ale trudność polegała głównie z mojej miłości do picia w trakcie grania :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, zdun napisał:

 

 Nie wiem czy grałeś w poprzedników? Czy który nie byłNo może paintbrush czyli jedyna gra która po pijaku powodowała u mnie mdłości... ale trudność polegała głównie z mojej miłości do picia w trakcie grania :24_stuck_out_tongue: 

Tu mnie zainteresowałeś, bo to jest doskonałe połączenie:awesome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zestaw zamówiony.

Jeszcze z Play Asia zamówiłem Pokken Tournament DX edycję JP.

Cenowo wyszło tyle co edycja EU ale chciałem mieć krzaki na opakowaniu bo to prezent dla mojego dziecka. 

...i szlaban na kupowanie gierek na pół roku przynajmniej.

 

Czy ktoś mi powie jaki/czy jest sens kupowania Amiibo?

Póki co nie wiem jakie są realne bonusy w grach z posiadania figurki.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×