Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

Biorac pod uwage ze po tym jak wycieklo info z afera XP oni odpisali ze w sumie to tez nie sa z tego zadowoleni i to wylaczaja i podnosza limit x2 ..... to raczej nic sie nie zmieni na lepsze.

 

To tak jakby ktos ujawnil ze uwodzisz 13-latki, a ty mowisz „faktycznie, tez mi cos w tym nie pasowalo, to juz nie bede.. ale za to zaczne gwalcic 18latki”.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można oczywiście z rozpędu wszystko krytykować, ale patrząc obiektywnie, to wygląda to naprawdę nieźle. Nie mam wątpliwości co do tego, że update przewidziany na 12 grudnia wejdzie w całości, bo bardzo szczegółowo to rozpisali. To jest zdecydowanie krok do przodu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie fajnie.. ale takie zmiany powinni byli zrobic 12 wrzesnia, a nie grudnia...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Ja na to patrzę, z innej perspektywy - gracza PC. Od premiery na blaszaki minął zaledwie miesiąc z hakiem. To smutne, że najbardziej oddana część społeczności, została potraktowana trochę jak króliki doświadczalne. Tak czy inaczej, fajnie by było, gdyby Masterworks dodawało jakiegoś losowego perka, a nie tylko i wyłącznie modyfikowało statystyki broni. Wtedy można by się bawić w rerollowanie tego jednego atrybutu - polując na przykład na Explosive lub High Calibre Rounds. Natomiast jeżeli wejdzie to w proponowanym kształcie, to nie wiem czy warto będzie  inwestować w rerolle.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, peka71TrueOne napisał:

preload 88 GB...1 godz. przed premierą :1_grinning: no jajka są....

88? Serio? Czyli jakieś 2-3 gry... Takie gry z zawartością i w ogóle... 

Nie wiedziałem, że da się rozdmuchać nic do takich rozmiarów... Chociaż przyznaję, że gra jest ładna, więc pewnie 87gb to tekstury i takie tam :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Na pocieszenie dodam że TES Online z Morrowindem zajmuje 95gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho, nieogary nawet tutaj...

88gb to wymagane miejsce na dysku, całość waży 44gb, a sam dodatek to raptem od 4 do 6 GB... Myślcie zanim coś napiszecie, a nie powielacie bzdury z neta.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ogarze....wrzechwiedzący i myślący

Edytowane przez peka71TrueOne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograliśmy z chłopakami i co? Fabuła zrobiona w przeciągu paru godzin i to z dużymi przerwami... Ogólnie wątek sam w sobie nawet ciekawy, ale z drugiej strony ta gra zaczyna naprawdę brodzić po dnie... Miejscówka ala sawanna wygląda pięknie, szkoda tylko że odwiedzamy ją na chwilę w fabule...

Po ukończeniu fabuły zrobiłem ten mega fantastyczny publiczny event i co? Wielkie gówno, 2 tokeny i niebieski item, jakaś kpina... Kto to będzie grał? Ogólnie każda przygoda, misja, itd. na Merkurym to bieganie po tym całym Nieskończonym Lesie, którego po kilku raazach masz serdecznie dość. Wszystko opiera się na bieganiu przed siebie, otwieraniu kolejnych drzwi i tyle. Fantastyczna mechanika...
Heroic Przygód nie grałem, ale z tego co czytam na redditcie to wrzucili tam timer (ja jebie...) i ogólnie jesteśmy na hita, a na końcu znając życie token i jakieś gówna...

Mapki na pvp fajne, ale co z tego jak pvp samo w sobie to nadal kapeć... Poza mapami żadnych dosłownie zmian. Jak było kiepsko tak jest nadal.

Nowych strajków nie grałem jeszcze, ale jest Heroic playlista, także może tam będzie coś bardziej wartego uwagi (taki żart...).

Do tego kilka nowych broni, armorów, itd. Ale póki co nic mi czapki z głowy nie zerwało, a jeśli to co widać u Benedicta to set z nowego raidu, to wygląda to mega kiepsko. Jak już mówiłem, ludzie odpowiedzialni za design sprzętu powinni czym prędzej zostać wywaleni na zbity pysk. Takiego szajsu nawet w podstawce D1 nie było...

Nie wiem jak raid wypadnie, może mimo wszystko nadrobi całą resztę, ale póki co ten dodatek powinien kosztować max 30 zł, a nie tyle ile oni chcą. 12 grudnia ma wjechać jeszcze duży patch, głównie chodzi o te wersje broni Masterworks, ale czy to będzie coś co zatrzyma nas na dłużej? Jakoś wątpię...

Nie czuje potrzeby nawet wracania do tej gry. Pewnie ogra się ze znajomymi parę rzeczy i tyle. Jest obecnie zbyt wiele ciekawych gier, żeby marnować czas na tego kasztana.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, czy jest strasznie łatwo? Ale moze to wina tego ze postac zaczyna od 305?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła to jest pryszcz, jazda się zaczyna przy Heroic Adventures, jak chcesz robić solo. Nic nadzwyczaj trudnego, ale mimo wszystko trzeba się spiąć. Co prawda te całe 3 przygody na krzyż są tak nudne, że raczej nigdy w życiu do nich już nie wrócę po ich zrobieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 5 egzotycznych broni dodanych 3 nowe + 2 z D1. Na 12 egzotycznych ubranek 6 nowe + 6 z D1. :good:

Spoiler

Guns:
Prometheus Lens, Trace Rifle, Solar trace beam that generates a damaging heat field while firing

The Colony, grenade launcher,grenades are robots that chase enemies

Crimson, Hand Cannon, fires in 3 round burst, heals on kill

Telesto, fusion rifle, fusion projectiles stick to enemies and explode

Jade Rabbit, scout rifle, chain body shots to gain bonus precision damage and return ammo to mag.


hunter armor
Aeon Swift, dodging gives buffs to others wearing aeon cult gear.

Gemini Jester, dodging disorients enemies and removes their radars

Shinobu's Vow, improves skip grenade and adds extra charge

Graviton Forfeit, invisibility effects last longer, melee recharges faster while invisible.


warlock armor
Aeon Soul, same effect as aeon swift but with throwing grenades

Vesper of Radius, Rifts release arc shockwave when cast, rift energy recharges faster when surrounded

Ophidian Aspect, Weapons ready and reload very quickly, melee range extended

The Stag, grants rift energy when critically wounded, dying leaves a healing rift on your corpse.


Titan armor
Aeon Safe, same effect as other aeon gear, but with barricade.

Khepri's Horn, solar damage kills recharge barricade, barricade leaves burst of solar damage when placed.

Helm of Saint-14, ward of dawn blinds enemies that enter it, guarding with sentinel shield blinds enemies.

Mk. 44 Stand Asides, Grants an overshield when sprinting with full hp with seismic strike, hammer strike, or shield bash equipped, hits with these abilities recharge your melee energy partially

 

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że gorzej niż House of Wolves już nie będzie... Jakże się myliłem...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHA - tyle w tym temacie mam do powiedzenia jeśli chodzi o tą produkcję... dobrze, że nie wyszło mi z limitką (Bóg chyba czuwał nade mną).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dropł mi wczoraj egzotyk Prometheus Lens, chyba najbardziej op bron od czasów Mythoclasta i na pvp to coś zabija w jakieś pół sekundy. Chyba specjalnie dali taką broń żeby więcej osób kupiło dlc, a po miesiącu nerf :((( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne, nic dodać nic ująć. Aż mnie naszła ochota na postrzelanie z rabbita w jedynce.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że kilka dni temu zmusiłem się do zdobycia ostatnich pucharków. Brak słów. Oczywiście dodatku nie zamierzam kupować.

Edytowane przez Qba6113

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×