Skocz do zawartości
DaraS

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

No ja zdecydowanie więcej królików zabijałem po prostu jadąc niż jadąc z myślą o zabijaniu królików :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ktoś chce częściej trafiać idealne skóry, to polecam najpierw ubić legendarnego jelenia i zrobić z niego item u pasera, który poprawia co nieco w tej kwestii :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Bartek_Red napisał:

Jak ktoś chce częściej trafiać idealne skóry, to polecam najpierw ubić legendarnego jelenia i zrobić z niego item u pasera, który poprawia co nieco w tej kwestii :)

Już o pisałem wcześniej, że on niby poprawia, ale tak naprawdę nie wiadomo co poprawia :/

Tak z moich obserwacji to jedyne co daje, to szansę na to, że z dwóch gwiazdek dostanie się idealną skórę, ale w sumie przestałem liczyć na ten trinket i szukałem zawsze trzech gwiazdek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak go zrobiłem, to praktycznie 8 na 10 zwierzaków mam idealnych, pod warunkiem, że ubiję je z właściwej broni. Przy paru tylko się męczyłem, np z opsem albo skunksem. Przy ptakach działa w 10 na 10 przypadków, przynajmniej u mnie.

Dobra, przede mną już ostatnie zlecenie i z głowy, w tle akurat ściąga się patch do BFa, więc idealnie :D

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Bartek_Red napisał:

Przy ptakach działa w 10 na 10 przypadków, przynajmniej u mnie.

A to fakt, najmniejsze stwory, które trzeba tłuc z łuku ze strzałami na drobą zwierzynę wpadają idealne, o ile taka wiewiórka dostanie w łeb. Przy ptakach 100% skuteczności, więc może tych najmniejszych stworków ten trinket dotyczy.

Edit. Przy szczurach też miało 100% skuteczności, przypomniałem sobie jak zbierałem skóry na kapelusz :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trinket działa na każdego zwierzaka. Istnieje nawet szansa na poprawę jakości z jednej gwiazdki na trzecią. Miałem tak przy jedno gwiazdkowym misiu. Tylko wydaję mi się, że by trinket zadziałał to trzeba zwierzaka ubić z dobrej broni jednym strzałem. Jak zabijałem króliki i inne gryzonie z rewolwera to nigdy nie wskoczyło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, ukończyłem historię z wiewiórką, 2 dni roboty. Przy okazji wycieczek zrobiłem kilka screenów, coś pięknego:

Red-Dead-Redemption-2-20181116141400.jpg

Red-Dead-Redemption-2-20181116142926.jpg

Red-Dead-Redemption-2-20181116142952.jpg

• Like 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Bartek_Red genialnie to wygląda. 

Coś czuje, że może być remaster na kolejną generację :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak tak czytam ten temat to wydaje mi się, że chyba gry pomyliliście. Zamiast RDR powinniście się zaopatrzyć w jakiś symulator polowania :thumbsup:

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polowanie dla samego polowania jest bez sensu. Polowanie na skunksa, żeby sobie ulepszyć torbę ma bardzo dużo sensu :p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, danken000 napisał:

Jak tak czytam ten temat to wydaje mi się, że chyba gry pomyliliście. Zamiast RDR powinniście się zaopatrzyć w jakiś symulator polowania :thumbsup:

JeszczeFishing Simulator, Virtual Poker, Tamagochi i jakies Domino Online ... i z RDR2 zostaje kiepska strzelanina z przydlugimi przejazdami koniem i zajebistymi widoczkami :obama:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, xavris napisał:

Polowanie dla samego polowania jest bez sensu. Polowanie na skunksa, żeby sobie ulepszyć torbę ma bardzo dużo sensu :p

Ulepszanie torby większego sensu też nie ma. Tyle śmieci tam wejdzie, że i bez ulepszeń niczego nigdy nie zabraknie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w końcu sie wziąłem troche za robienie głównego wątku, pewnie nawet nie dotarłem do połowy, ale zadanie z...

Spoiler

Odnalezieniem tego chłopaka Jacka (?), gdzie na koncu spaliliśmy chate, wywlekliśmy te staruszke przed jej dom, a wczesniej zabilismy synow.

No kurna coś pięknego - początek gdzie przy świetle księzyca światło przebijało się przez drzewa, czuć było napiętą atmosfere, jedność bandy, że coś sie zaczyna dziać. No i jeszcze ta muzyka, która jakby była idealnie nagrana pod to zadanie... no jestem tak podjarany, że hej :D Trzy tygodnie gram i jestem w growym niebie :P

Powiedzcie mi - pozniej będą jakies zadania z Indianami? Coś bardziej rozbudowanego? No i trafimy w koncu do New Austin?

Edytowane przez Almarcino

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Almarcino napisał:

Powiedzcie mi - pozniej będą jakies zadania z Indianami? Coś bardziej rozbudowanego? No i trafimy w koncu do New Austin?

tak, tak i tak :p

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koniec...

Dzisiaj już trzeba iść spać, bo jutro w robocie przesrany dzień, to i nie będzie kiedy napisać wielkiego posta.

A będzie co pisać.... Co to była za przygoda...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi