Jump to content
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Recommended Posts

A zwykly PS4 w ogole wspiera HDR? Wydawalo mi sie ze tylko PRO to ma?

Wspiera ale efekt jest gorszy.

Wspiera ale efekt jest gorszy.
Wspiera? A tam jest HDMI 1.4 które nie przesyła sygnału z obsługą HDR, więc co nam da programowe wsparcie jak sprzetowego brak...

Czy się mylę?

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Nom wspiera. Nawet jest okey. Jednak w grę nie wchodzi tryb gra. Na standardzie trzeba grać, żeby to jakoś wyglądało.

I wyświetla Ci flagę hdr w tv?

I wyświetla Ci flagę hdr w tv?
Tyz się dziwię.

W teorii HDR potrzebuje kabla 2.0a, a działa na 1.4. Pewnie jak wygląda HDR zależy od tv. Ja mam dobrego OLED'a, i HDR działa dobrze. Może nie jest to efekt wow, bo taki być nie może... ale jest w porządku. 

W OLED LGb8 włączyć kolor i kontrast dynamiczny? Zaznaczam, że TV służy tylko do grania i okazjonalnie do Netflixa. Ostrość jest też normalnie ustawiona na 10, zaleca się zwiększyć? 

3 godziny temu, mikelsgrom1 napisał:

W OLED LGb8 włączyć kolor i kontrast dynamiczny? Zaznaczam, że TV służy tylko do grania i okazjonalnie do Netflixa. Ostrość jest też normalnie ustawiona na 10, zaleca się zwiększyć? 

Generalnie przy ustawieniach tv, aby uzyskać fajny obrazek zaleca się wyłączyć wszystkie upłynniacze, kontrast dynamiczny jest za ostry i przekłamuje kolory, tak samo jest z ostrością. Ostrość powinna być na zero. 

Zajrzyj na kanał tego gościa i może odnajdziesz swój model tv. 

https://www.youtube.com/channel/UC0r8LqyA5qccr2qB7Fgnttg

Edited by hacker25

I koniec końców jak większość radzi, aby osiągnąć najbardziej naturalny obraz większość ulepszaczy trzeba wyłączyć, ale czy efekt ostateczny będzie zadowalający?

Nie każdemu ten polecany obraz podchodzi, no i swoją drogą ludzie w chooy płacą za wypasione modele z xxxxx opcjami ulepszeń obrazu aby było na wypasie a tu wam każą to wszystko wyłączyć

Jak ktoś lubi oczojebny obraz to musi wszystko włączyć na max, ja tak miałem przez jakiś czas w moim XE93, potem zacząłem się bawić ustawieniami na planszy testowej i praktycznie wszystkie ulepszacze wyłączyłem, jak odpaliłem potem film z HDR to zacząłem rozumieć czemu lepiej to wszystko wyłączyć, obraz jak w kinie.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka