Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Grosicki już od dłuższego czasu pokazuje jak świetnie gra i dużo robi dla drużyny. Wczorajszym golem tylko pokazał w jakiej jest formie. Milik w jego sytuacji strzeliłby pewnie po ziemi i prosto w bramkarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie przepadałem za Kamilem. Ot, wydawał mi się przeciętym grajkiem, skrojonym idealnie pod tureckiego średniaka. Mimo tego muszę posypać głowę popiołem i przyznać, że daje bardzo dużo naszej drużynie. Wyciska ze swojej kariery maksa i żal tylko, że nie jest chociaż 5 lat młodszy i Bournemouth to raczej szczyt jego możliwości, jeżeli chodzi o transfer. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grosicki już od dłuższego czasu pokazuje jak świetnie gra i dużo robi dla drużyny. Wczorajszym golem tylko pokazał w jakiej jest formie. Milik w jego sytuacji strzeliłby pewnie po ziemi i prosto w bramkarza.

Zapomniałeś dodać, że spierdo... Euro i więcej daje od siebie w klubie jak w reprezentacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milik jest jeszcze bardzo młody. Lewy w jego wieku grał w Lechu a on wali bramy w Napoli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milik jest jeszcze bardzo młody. Lewy w jego wieku grał w Lechu a on wali bramy w Napoli.

Ja to wiem. Ci co teraz hejtują Milika, zapomnieli bardzo szybko o eliminacjach ba daję sobie rękę uciąć, że tak samo pluli na Lewego za czasów kadencji Fornalika. Nie powinno mnie to dziwić ale wkur... niesamowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież każdy był już hejtowany, Taki Lewy to był drewno już dawno temu, w Baja sobie nie poradzi, sami "kibice" tego klubu tutaj się rozpisywali że to gówno nie napastnik, że Mandżukić i Gomez lepszy :Gmoch:.

Także to akurat normalne, ale zgodzę się że czasem się dziwie co Ci ludzie mają w głowach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, TeraJacek napisał:

Przecież każdy był już hejtowany, Taki Lewy to był drewno już dawno temu, w Baja sobie nie poradzi, sami "kibice" tego klubu tutaj się rozpisywali że to gówno nie napastnik, że Mandżukić i Gomez lepszy :Gmoch:.

Także to akurat normalne, ale zgodzę się że czasem się dziwie co Ci ludzie mają w głowach.

Bo łaska kibica na pstrym koniu jeździ. W następnym spotkaniu będzie remis lub porażka ,  Groszek czy Zielu spudłują w sytyuacji nie do spudłowania i znowu będzie hejt.

Póki co chłopaki ładnie łapią oddech po aferze. A Lewy, pokazuje jak powinien grać napastnik numer 1 na świecie ,  po akcji z petardą, wstał i strzelił dwie bramki, niektórzy odpuszczali nawet jak im ćma na twarzy usiadła ;)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła ilość mięcha poszła od mojej ekipy w momencie rzucenia tego achtunga ... chwilę póżniej brechtałem że karma wraca ( oczywiście prześmiewczo bo co ma piłkarz do tego , zwłaszcza taki pro jak Roberto ) 

 

 

mecz można skrócić jakże wymownym 

 

IZI :) 

 

oby tak dalej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, okoni napisał:

...

A Lewy, pokazuje jak powinien grać napastnik numer 1 na świecie ,  po akcji z petardą, wstał i strzelił dwie bramki, niektórzy odpuszczali nawet jak im ćma na twarzy usiadła ;)

 

Noo, zdarzało sie, ze jedna butelka z wodą potrafiła czterech na ziemie powalić :pazura:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym przypadku bym chłopakom wybaczył, może myśleli że w butelce jest wóda i się nawalili z automatu ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak mają grać, to dla mnie mogą nawet 0,7 wypić przed meczem. Przy takiej formie + dobra forma Krychy, każda drużyna musi się liczyć ze stratą punktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem że z Dżekina takich pieszczoch :pazura:

Nieźle mu zagrał na trąbce.

 

 

Edytowane przez TeraJacek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to oczywiście #nikogo

 

 

Wczoraj po golu Kownackiego kolejny raz ograliśmy Niemców. MŚ U-21 już niedługo. Fajna paczka młodych nam się szykuję.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

f9e36b710a157e728c1e9e11d11e8749.jpg

Arek wraca na boisko.Rehabilitacja przebiega bardzo dobrze.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, neuro napisał:

f9e36b710a157e728c1e9e11d11e8749.jpg

Arek wraca na boisko.Rehabilitacja przebiega bardzo dobrze.

 

To co, juz mu nie kupują tego specjalisty od karnych w zastępstwo? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff ,  jedyne miejsce gdzie nie dotarła dyskusja o pspro ;)

Za 12cie godzin super meczyk w ekstraklapie, Jaga-Legia, będzie się działo :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry mecz się szykuje, Jaga w bardzo wysokiej formie, Legia zaczyna grać tak, jak powinna, myślę, że można też liczyć na Probierza, że jak zawsze zrobi cyrk, więc emocje będą na pewno.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ufff ,  jedyne miejsce gdzie nie dotarła dyskusja o pspro

Za 12cie godzin super meczyk w ekstraklapie, Jaga-Legia, będzie się działo

A będziesz oglądał na 4k z hdr czy na amatorskim FHD?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe. Telewizor mogę mieć 8K albo nawet 16F, ale co z tego jak sygnał z kablówki dostaję taki że to nawet koło hdready nie leżało ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te jupitery na stadionie Niecieczy w 4K:fsg:

Już się nie mogę doczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×