Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Super że nie kotlet, tylko nowa czesc  :thumbsup: A czy bedzie mocno postepowa, czy tak jak FC4 w stosunku do 3 .. to juz bez wiekszego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów będzie jazda z Nuka Cola ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika może nie jest jakaś rewelacyjna, ale ja wolę to niż jakby wzorem Ubi pokazali jakieś wypasione CGI a potem płacz i żal, że gra tak nie wygląda, że dałngrejd, że złe drzewa czy co tam jeszcze...  Tak przynajmniej nikt nam nie mydli oczu. 

Ja tam patrze na klimat, który seria ma niepowtarzalny i nie mogę się doczekać  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, właśnie jak pisaliście o grafice to pomyślałem o tym psie co wygląda jak w skorupie  ;)  Może jeszcze poprawią sierść  :P

Za to tekstura siedziska w MGS nie powala. Pasy wyglądają jak narysowane  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, właśnie jak pisaliście o grafice to pomyślałem o tym psie co wygląda jak w skorupie  ;)  Może jeszcze poprawią sierść  :P

Za to tekstura siedziska w MGS nie powala. Pasy wyglądają jak narysowane  ;)

Jak na konsole to sierść wygląda dobrze :P Na pc pewnie będą do odpalenie włosy od nvidi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy czy ta czesc bedzie w pl na konsolach. Bardzo na to licze

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny Fallout w jakiego grałem to 1 jeszcze na pc. Widzę jakaś totalna zmiana klimatu...

Animacja psa to porażka, wystarczy porównać do wilków z Wieśka. Grafika średnia, cukierkowa... Może raz będzie upgrade zamiast downgrade:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja akurat to się cieszę z tej grafiki. Jakoś ona mi pasuje do lat '50 i '60 na których oparto świat Fallouta. W trójce drażnił mnie zielony filtr. Mam nadzieję że chociaż grę robi Bethesda, to jednak tym razem fabuła będzie na odpowiednim poziomie, nie to co zaserwowali nam wcześniej. Plotki o Bostonie się sprawdziły :)

 

Zapowiada się postnuklearna jesień. Najpierw Mad Max, potem Fallout 4...

 

Biorę w ciemno bo jestem maniakiem Falloutów! :D

Edytowane przez Talerz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanuje serię ale jakoś trzecia część średnio mi podeszła , głównie przez ten system v.a.t.s jakoś nie sprawiał mi frajdy . Za to cały ten obszar i klimacik był świetny także jak najbardziej sorawdzę . Grafika słaba ale przynajmniej będzie to śmigać na pre jak trzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu temat nie znajduje sie w dziale PS3?

Przeciez nie ma opcji ze to tak wyglada na PS4/PC ... prawda?

 

Skyrim sprzedal sie astronomicznie dobrze, budzet pewnie mieli ogromny a oni dalej na tym silniku z ery Morrowinda jada? No litosci.

Edytowane przez (͡° ͜ʖ ͡°)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieńcie chociaż jedną grę wydane/zrobioną przez Bethesdę z powalającą grafiką, albo chociaż bardzo dobrą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no Skyrim w dzień premiery wyglądał niezgorzej i to jeszcze bez tych modów wszystkich , jako wydawca Rage wydali który choć nie był do końca czym miał być wyglądał ok ... Najbardziej zawsze jarają mnie w ich grach ( przy tych ci dłubią ) światy i ich rozmiar , grafika po Wieśku na pewno nie dostarczy cóż ... Ja mam nadzieje ż e ten system walki zmienią , jakieś dziwactwo ro było ani to fpp ani turówka ani atb liczę na jakieś modern spojrzenie w tej kwestii .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gównoburza w necie  już się zaczęła i będziemy ją oglądać przez jakiś czas zapewne do oficjalnego stanowiska Bethesdy, w którym przeczytamy, że to tylko pre alpha i finalny produkt będzie się znacznie różnił. Oczywiście bullshit ;)

 

Ja bym się wstydził pokazać ten trailer światu. Bez kitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to mogliby trochę brutalnosć zmniejszyć w tej gierze (nawiązuje np do latających gałek ocznych z poprzedniej części). Pewnie będzie brutalna jak cholera, bo to się sprzedaje, ale niech chociaż dadzą opcję żeby to wyłączyć. Tak samo Wiedźmin 3: chcę się zrelaksować bezstresowo, pograć z młodszymi kuzynami w wieku szkolnym, a nie oglądać jak Geralt rozpaławia mieczem kolesi. Sorki za offtop  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie kolorowy, zbyt duże nasycenie ale i tak ja chcę w tej chwili!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gównoburza w necie  już się zaczęła i będziemy ją oglądać przez jakiś czas zapewne do oficjalnego stanowiska Bethesdy, w którym przeczytamy, że to tylko pre alpha i finalny produkt będzie się znacznie różnił. Oczywiście bullshit ;)

 

Ja bym się wstydził pokazać ten trailer światu. Bez kitu.

 

 

1433343548227.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika faktycznie nie rzuca na kolana ale mówienie że wygląda jak Fallout 3 to grube przegięcie. Chociażby jeśli chodzi o oświetlenie to różnica jest kolosalna, a dobre oświetlenie to połowa sukcesu. Rozumiem trochę rozżalenie ludzi bo czekając tyle lat ludzie spodziewali się większej bomby w departamencie wizualnym, ale nie samą oprawą Fallout stoi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to mogliby trochę brutalnosć zmniejszyć w tej gierze (nawiązuje np do latających gałek ocznych z poprzedniej części). Pewnie będzie brutalna jak cholera, bo to się sprzedaje, ale niech chociaż dadzą opcję żeby to wyłączyć. Tak samo Wiedźmin 3: chcę się zrelaksować bezstresowo, pograć z młodszymi kuzynami w wieku szkolnym, a nie oglądać jak Geralt rozpaławia mieczem kolesi. Sorki za offtop

polecam serię Lego
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to mogliby trochę brutalnosć zmniejszyć w tej gierze (nawiązuje np do latających gałek ocznych z poprzedniej części). Pewnie będzie brutalna jak cholera, bo to się sprzedaje, ale niech chociaż dadzą opcję żeby to wyłączyć. Tak samo Wiedźmin 3: chcę się zrelaksować bezstresowo, pograć z młodszymi kuzynami w wieku szkolnym, a nie oglądać jak Geralt rozpaławia mieczem kolesi. Sorki za offtop  :laugh:

Kup im Eyepeta, albo Lego. Po to gry mają znaczek 18+ żebym ja mógł bezstresowo pooglądać latające gałki oczne, albo głowy.

Za kolorowo jak dla mnie...

Prawda, takie same odczucie mam.

Mi się z kolei filtr z trójki podobał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, mi się w uj podoba to co zobaczyłem i zajarałem się jak małe dziecko. Jeśli cały świat będzie w takiej jakości i będzie to działać bez zająknięcia to mnie nie ma przez długie godziny.

Po drugie z góry mamy pokazana grafikę jaka będzie w grze. Nie ma szału, ale jak ktoś mówi, że to PS3 to chyba rzeczywiście nie widział poprzednich wersji na oczy.

Marudzicie jak pokazują Wam piękne filmiki ala Wiedźmin, a potem wielkie oburzenie i ból dupy, że jak to taka grafika, przecież na trailerze tak pięknie było.

Tu z góry masz pokazane jak to będzie wyglądać. Poprawią może drobne szczegóły. Brak dobrego cieniowania mnie jedynie razi mocno, ale może to ogarną.

Fallout jak zwykle mną zawładnie.

Już nie mogę się doczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się też podoba (oprócz kolorków) i jaram się nieprzeciętnie, że w końcu będzie.

Jakby jeszcze w tym roku wydali, to byłbym wniebowzięty. Najpierw Wiedźmin, potem Fallout i rok pod znakiem rpg.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że wydanie w tym roku raczej jest mało prawdopodobne, ale pomarzyć można :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Boże :D Chyba mam mokro :P ;) (a to colę wylałem z wrażenia :P)

 

Uwielbiam serię i 4 MUST HAVE, oczywiście skoro Bethesda - to grafa będzie średnia/dobra, sporo bugów na starcie ALE liczę na tzw. miodność i że gra wessa na długie godziny...

 

Zresztą sami wiecie toż to Fallout (może i średni graficznie, może i brutalny (akurat w/g mnie TAKI MA BYĆ! a ty idź chłopie w Lego grać ;)), zabugowany itp. ALE TO Fallout, jak go nie kochać!! :) ) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak; jestem przekonany, że gra będzie dobra. Zobaczymy czy nie epicka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×