Skocz do zawartości
miloslupsk

Cyfrowe wersje gier z Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę nad http://allegro.pl/show_item.php?item=4355198436

Chociaż różnica z płytą to niecałe 30zł, przynajmniej laser odpocznie.

 

Co o tym sądzicie?

Po prostu po tych ściąganiach itp. grę będę miał u siebie na obecnym koncie które mam zalogowane w konsoli z innymi grami?

Trofea jak i multi działa bez zarzutu ?

Wszystko będzie działać na Twoim koncie ale jeżeli ją odinstalujesz lub padnie ci konsola/dysk to ją stracisz bo gość od razu zmieni hasło do konta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a trofea zostaną jak ponownie zakupie po awarii płytę lub znowu na allegro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli synchronizujesz trofea z serwerem to zostaną bo są przypisane do konta a nie do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli warto, dokupić jeszcze dlc i wychodzi o 50% taniej, przynajmniej laser w nocy głośno nie chodzi, BF 3 katowałem rok czasu dzień w dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już Twoja decyzja.

Pamiętaj o jednym - jeżeli coś ci się stanie z grą/dyskiem/konsolą to grę tracisz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam katować grę dzień w dzień przez rok po kilka H to już lepiej aby dysk sam chodził niż laser :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zakładasz że będziesz grał przez rok w ta grę, to nie lepiej samemu kupić wersje cyfrową albo się z kimś złożyć po połowie? Wtedy jak się cokolwiek stanie to nie tracisz bezpowrotnie gry tylko ją przeinstalujesz i działa ;)

Chyba na dal nie dociera do ciebie że grę z tej aukcji pobierzesz tylko i wyłącznie jeden raz. Ja zakładając że będę grał w coś rok nie brałbym nawet pod uwagę takiego ryzyka tylko kupił płytę lub złożył się z jakimś znajomym/kimś zaufanym z forum. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo lepiej kupić od cwaniaka z allegro wtedy laser nie ulega amortyzacji   :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra, biorę płytę :)

Szkoda że na forum nie ma tematu do składek , bo wziąlbym grę na spółę z tobą , ale już kupiłem jakis miesiąc temu na allegro slota , a tak bym miał pewność że jak padnie dysk to nie strace gry. Jak będziesz miał jakieś ciekawe gry na uwadzę to daj znać , chętnie sie złożę na jakąś gierkę albo dlc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składki nie są legalne więc raczej na forum nie ma i nie będzie takiego tematu/działu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składki nie są legalne więc raczej na forum nie ma i nie będzie takiego tematu/działu. 

Sam pisałeś żeby koleś złożył się z kimś z forum , to gdzie ma to napisać że potrzebuję kogoś do składki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, użyjcie wyobraźni. Wszystko można napisać inaczej niż oficjalnie, zasugerować itp, oraz poznać tutaj ludzi o podobnych zainteresowaniach. Zawsze można napisac w temacie z grą, na Shoutboxie . itp. itd. ale trzeba się liczyć że któryś mod może usunąć wpis/posta czy zapodać warna/bana. 

Składki nie są legalne i zakładam że nikt z adminów nie podłoży się potencjalnej akcji prawnej z tym związanej. Sony pokazało na przykładzie GameTrade że może namieszać jak coś zaczyna im kolidować w interesach a na składkach tracą.

Najlepiej jakby się wypowiedział jakiś administrator albo przynajmniej mod.

W każdym razie nawet ten temat nie służy do składania się czy sprawdzania czy oferta jest dobra lub nie a do pisania o tym czego unikać i jak się nie naciąć na cwaniaków ze slotami. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Składki nie są legalne i zakładam że nikt z adminów nie podłoży się potencjalnej akcji prawnej z tym związanej. Sony pokazało na przykładzie GameTrade że może namieszać jak coś zaczyna im kolidować w interesach a na składkach tracą.

 

z tego co pamiętam to regulamin zabrania tworzenia w dziale giełdy zakupów kont PSN/innych więc w praktyce na całym forum składki są niedozwolone ;)

   co do GT.... zareagowali dopiero jak GT zrobiło sobie mocną reklamę na FB: kup GTAV za pół ceny na gametrade i odsyłało do forum ze składkami. 

Wcześniej przez lata nic z tym nie robili.... bo w zasadzie składki to duża część ruchu w PSS, które pojedynczo ma ceny z kosmosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, masz rację, dużo osób dzieli konta, kupuje gry na spółkę itp. itd. Sony o tym wie, ale nikt o tym oficjalnie się nie będzie wypowiadał ani tego propagował na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam pytanie bo pozostało bez odpowiedzi.

Witam, widziałem ostatnio na allegro gry w dystrybucji cyfrowej na ps3 w niskich cenach. Działa to podobno tak że gość daje dostęp do swojego konta na psn i wtedy ściąga się grę. Sęk w tym, że gdy gość zmieni dane do konta to w razie potrzeby już gry ponownie nie sciagne. Czy w takim razie jest możliwość ściągnąć np. taka grę a kiedy zajdzie sytuacja że będę musiał usunąć grę z dysku (bo np mało miejsca) to czy można zrobić coś w stylu kopii zapasowej i w razie potrzeby pozniej znowu wgrać na konsolowy dysk? Co o tym sądzicie? I jak to prawnie wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bielu,

Sprzedawca oszukuje i Sony i gracza.

To jest proceder o którym cały czas mówimy i jak byś miał trochę chęci i rozumu to byś zauważył że właśnie o tym cały czas piszemy.

Jak Cię kusi niska cena to kupujesz jednorazowe pobranie gry. Jak ja stracisz to twój problem i koniec.

Jest to w brew regulaminowi Sony zwłaszcza że sprzedawca wykorzystuje do tego pewien chwyt za który teoretycznie może dostać bana na to konto.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... kolejny cwaniak który sprzedał grę już 2 razy i pozbywa się konta po raz trzeci na dobre żeby nie czekać z resetem pół roku i całkiem możliwe że po pół roku magicznie konto przestanie nam działać?

http://allegro.pl/1-dowolna-gra-z-listy-wersja-cyfrowa-ps4-i4386241491.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie Ty SephiroT zostsles obdarzony wyjątkową ilością rozumu, której jak widać zabrakło dla nas. Człowieku. Spasuj z takimi tekstami, bo ja zwyczajnie uprzejmie zadałem pytanie a Ty zarzucasz mi brak chęci i rozumu. Śmieszne. Jakbyś zauważył to w mojej wypowiedzi zaznaczyłem że mniej więcej wiem jak to działa, ciekawiło mnie tylko czy jest opcja stworzenia kopii zapasowej danych dysku włącznie z pobraną gra i późniejsze jej przywrócenie. Póki co stać mnie jeszcze na gry, ale po co płacic więcej skoro można mniej. Jednakże skoro nie ma takiej opcji by stworzyć kopie danych włącznie z gra i przywracać ją z innego nośnika na konsolowy dysk to takie rozwiązanie nie ma sensu i szkoda tych 60 zł, lepiej dozlozyc i kupić normalną wersję.

Edytowane przez bielu000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli konsument jest świadomy co kupuje to jego sprawa, a dyski raczej rzadko padają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie Ty SephiroT zostsles obdarzony wyjątkową ilością rozumu, której jak widać zabrakło dla nas. Człowieku. Spasuj z takimi tekstami, bo ja zwyczajnie uprzejmie zadałem pytanie a Ty zarzucasz mi brak chęci i rozumu. Śmieszne. Jakbyś zauważył to w mojej wypowiedzi zaznaczyłem że mniej więcej wiem jak to działa, ciekawiło mnie tylko czy jest opcja stworzenia kopii zapasowej danych dysku włącznie z pobraną gra i późniejsze jej przywrócenie. Póki co stać mnie jeszcze na gry, ale po co płacic więcej skoro można mniej. Jednakże skoro nie ma takiej opcji by stworzyć kopie danych włącznie z gra i przywracać ją z innego nośnika na konsolowy dysk to takie rozwiązanie nie ma sensu i szkoda tych 60 zł, lepiej dozlozyc i kupić normalną wersję.

W takim razie odpowiadam bezpośrednio na pytanie. Niestety nie ma.

Jak by była to bym pewnie sam kupił osobny dysk zewnętrzny na kopie zapasowe. ...i pewnie kwitł by kolejny handel na allegro z kopiami zapasowymi czy coś.Byłaby to kolejna furtka od piractwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×