Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, szparagu napisał:

Ale napęd przestaje szumieć i wydawać dodatkowe dźwięki po tym jak już gra się w pełni zainstaluje na całe szczęście.

Mi tam dalej szumi jak się zainstaluje i pomaga dopiero włożenie ponownie płyty, ale przynajmniej tryb uśpienia mi działa już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wili23 napisał:

Mi tam dalej szumi jak się zainstaluje i pomaga dopiero włożenie ponownie płyty, ale przynajmniej tryb uśpienia mi działa już

Nie patrz na pasek postępu instalacji w systemie (on pokazuje czas niezbędny do uruchomienia gry ale gra nie jest jeszcze w pełni zainstalowana). Pełna instalacja gry zajmuje przeszło 20 min i wtedy napęd sam przestaje szumieć. Nie wyciągaj płyty wcześniej. Czekaj cierpliwie aż sam przestanie.

Edytowane przez szparagu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może miał ktoś okazję zagrać na prosiaku w NBA 2K17?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak zawsze robię. Czekam aż napęd ucichnie i wtedy dopiero wyjmuję płytę i wkładam następną. 

33 minut temu, szparagu napisał:

Nie patrz na pasek postępu instalacji w systemie (on pokazuje czas niezbędny do uruchomienia gry ale gra nie jest jeszcze w pełni zainstalowana). Pełna instalacja gry zajmuje przeszło 20 min i wtedy napęd sam przestaje szumieć. Nie wyciągaj płyty wcześniej. Czekaj cierpliwie aż sam przestanie.


Też tak właśnie robię. Czekam aż napęd umilknie i dopiero wyjmuję płytę z napędu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z czyszczeniem i utratą gwarancji znika w pro ;) wystarczy tylko lekko unieść górny panel od frontu aż puszczą zatrzaski. Nie są potrzebne żadne narzędzia, ani nie ma plomb gwarancyjnych ;) DSC_7985.jpg

 

DSC_7986.jpg

Edytowane przez seba842005
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW WOW WOW WOW WOW WOW WOW WOW

Na prawdę jestem pod wrażeniem!!

W końcu jakiś genialny pomysł który im wyszedł!! (a propos czyszczenia wiatraka bez rozkręcania konsoli)

 

Edytowane przez SephiroT
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha. Żeby potem nie było na infolinii: Bo moja konsola pro jest głośna. To proszę ściągnąć górną obudowę i grać bez :rofl:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co od 2:15 widać jakie to banalne. 

 

 

Edytowane przez seba842005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz - 2 śrubki i mamy odsłonięty radiator. 

Czyszczenie tej konsolki jest genialne przemyślane!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialo byc lepiej niz na zayklej PS4, pozniej wyszlo ze bedzie jednak tak samo, a teraz sie okazuje ze jest nawet gorzej:

 

 

 

2.5x mocniejsza konsola i gorszy framerate, czapki z glow dla Sony, bo zeby tak sp******c to trzeba sie naprawde postarac.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mały offtop. Jak ktoś kupował PROsiaka w MM to rejestrujcie paragon na stronie (konto premium) to jeszcze zostaniecie 90zl rabatu na następny zakup ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc lepiej niz na zayklej PS4, pozniej wyszlo ze bedzie jednak tak samo, a teraz sie okazuje ze jest nawet gorzej:

 

 

 

2.5x mocniejsza konsola i gorszy framerate, czapki z glow dla Sony, bo zeby tak sp******c to trzeba sie naprawde postarac.

Sony czy Dev?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ze jak na kompie gra muli to nikt invidia ani amd nie obwinia :1_grinning:

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Żywy Takie rzeczy to raczej dewelopera wina i ewentualnie poprawi to łatką ale osobiście jeszcze nie spotkałem się z problemami z płynnością w spatchowanych grach na Pro.

 

Ograłem dziś demo Final Fantasy XV z japońskiego PS Store (początek gry). Na Prosiaku mega płynnie i graficznie o dziwo bardzo fajnie w porównaniu do Platinum Demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy to wina deweloperow ze Sony z premedytacja blokuje moc konsoli i wymusza jakies nikomu niepotrzebne patche, albo ze w trybie FullHD konsola sama wymusza renderowanie w 1800p, i paradoksalnie to zwykle PS4 zapewnie wiekszy komfort grania wlasnei w FHD. Jak narazie Pro zalicza falstart jeszcze wiekszy niz PS4 w 2013 - czesc gier faktycznie chodzi/wyglada lepiej, czesc gier bez zmian, a czesc gorzej/tragicznie. A niestety nauczony doswiadczeniem wiem, ze jesli cos na starcie nie dziala tak jak powinno to z biegiem lat bedzie tylko gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszła do mnie konsola i póki co wrażenia pozytywne. Krótko testowałem, i to głównie gry na VR. London Heist wygląda odrobinę lepiej, ale różnica jest niewielka. Ostrość stoi na nieco lepszym poziomie, a oświetlenie trochę podrasowane. Chciałem sprawdzić Driveclub VR, ale gra nie dostała żadnego patcha, a przecież powinna go mieć, nie? To samo Until Dawn: Rush of Blood. Odpaliłem też TLOU Remastered i dałem tryb 30fps, aby zeskalowało mi z 4K na 1080p (bo mam TV jedynie Full HD) i faktycznie, ostrość jest lepsza niż na standardowej plejce. Krawędzie w ogóle nie ząbkują. Same menu chodzi trochę szybciej (szczególnie to widać gdy nawigujemy po menu z włączoną grą w tle). Co do kultury pracy to jest chyba zbyt wcześnie, aby to ocenić (bawiłem się 2h), ale póki co wiatraki chodzą jak w standardowej plejce, czyli przeciętnie. Na minus moim zdaniem przyciski na konsoli do wysuwania płyty i jej usypiania - kto to projektował? Są bardzo wąskie, niewygodne, trudno je wyczuć pod palcem, szczególnie gdy jest ciemno w pokoju. Dobrze, że można wszystko ogarnąć padem, bo inaczej byłaby tragedia. Trochę mało też wolnej przestrzeni na dysku - zaledwie 860 GB z 1 TB. Aż 140 GB zajmuje sam system ze stockowymi aplikacjami? Czekam na zakup telewizora 4K HDR, aby zobaczyć pełen potencjał tego sprzętu. 

Edytowane przez Marcossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź klatke z rekinem widać duża poprawę oraz saverge odysej tu ostrość znacznie uległa poprawie. tak przyciski w pro to żart i ten pasek led który im dalej tym ciemniejszy. a jeśli chcesz kupić tv to samsung ks 7000 ( matryca 120 hz, hdr 1000, niski imput lag, paleta barw 10 bitowa, nic nie smuży) oczywiście model 2016r, tv 60 cali w mm wystawiony jest za 6500 ja się potargowałem i dałem 5850 takie same parametry praktycznie co ks 9500 polecam. Na początku nie mogłem się przestawić na hdr bo to inny rodzaj obrazu i koloru, jednak jak pograłem dłużej no to śmietana, miód cud i orzeszki. Przeprosiłem się z hdr i jesteśmy kumplami. aha pamietaj że jak kupisz tv z hdr i podłączysz  do modułu vr, hdr nie będzie obsługiwane, trzeba bezpośrednio dawać kabel do tv. Taki numer. A tul ilnk dla osób które rozważają zakup tv z hdr https://hdtvpolska.com/samsung-ks7000-ue55ks7000-test-najtanszy-suhd-ultra-hd-premium/

Edytowane przez dragonosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra , pytanko z ciekawości ,  gdzie to się sprawdza czy jest w tv ten hdr ,  kupiłem telewizor ponad rok temu, i szczerze mówiąc nie wgłebiałem się w temat. TE całe hadeery to jakiś nowy gadżet ,  czy wstawiali już to wcześniej w tv?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno zaczęli to robić w modelach na 2016r, ale sprawdź w ustawieniach konsoli w opcjach video na dole informacje- powinno cię poinformować czy obsługuje tv hdr czy nie. Ale żeby mieć hdr musi być 10 bitowa paleta barw to jest jednym z warunków hdr no i oczywiście jak wyżej 4k.kabel do tv hdmi 2,0a o ile dobrze pamiętam, 1,4 nie przepuści hdr

Edytowane przez dragonosi
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, 4 k plus hdr spełniający wymogi w cyferkach, bo niższe wartości, nie będą wyciskac efektu wow. Na HDTV, chłopaki wszystko ładnie opisują.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam tv LG 49UF695v orientuje się ktoś dlaczego nie mogę wybrać na ps4 pro opcji 2160 RGB tylko 2160yuv420, z tego co wiem ten tv posiada matryce RGB . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×