Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I bardzo dobrze że XO sprzedaje się coraz lepiej. Najwyższy czas aby Sony poczuło na karku oddech konkurencji.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale obecnie i tak można pomarzyć o wojnie, jaka była miedzy ps2 a xbox (smuteczek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba między ps3 a x360. Przy ps2, Xbox praktycznie nie istniał, mimo że miał lepsze bebechy, ale nie miał gier.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Panowie nie piszcie ze obraz jest wyswietlany w 4k, bo wyswietlany jet FHD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by bylo jak by sie sprzedaz tak rozkręciła, ze naprawde sony by poczulo sie zagrozone. Bo jak narazie to ze xbox sie sprzedal przez 4 miechy lepiej w ktorych miala premiera nowej konsoli od microsoftu i zapowiedziana byla premiera nowej konsoli od sony o niczym nie świadczy. Jezeli do swiat sytuacja sie nie zmieni wtedy bedzie mozna mowic, ze sony ma klopty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję obiektywnej, podkreślam obiektywnej opinii na temat, czy naprawdę warto przesiadać się z PS4 na PS4 PRO w moim przypadku. Posiadam stary telewizor Sony 32 cale FHD i nie zamierzam go zmieniać. Lubię nowe efekty graficzne, ale bez przesady. Czy różnica między tymi konsolami jest na tyle duża, że po sprzedaniu mojej starej PS4 i dołożeniu tych ok. 800 zł do PRO nie będę żałował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, arek22 napisał:

Panowie potrzebuję obiektywnej, podkreślam obiektywnej opinii na temat, czy naprawdę warto przesiadać się z PS4 na PS4 PRO w moim przypadku. Posiadam stary telewizor Sony 32 cale FHD i nie zamierzam go zmieniać. Lubię nowe efekty graficzne, ale bez przesady. Czy różnica między tymi konsolami jest na tyle duża, że po sprzedaniu mojej starej PS4 i dołożeniu tych ok. 800 zł do PRO nie będę żałował?

Nie, nie warto, bo telewizor jest zbyt mały żebyś odczuł różnice tak jak ci, którzy mają znacznie większe matryce.

 

@gnom Ja nie pisałem, że obraz jest w 4K tylko, że konsola renderuje w 4K (tak, wiem bodajże 1800p) i potem go zmniejsza co nie zmienia faktu, że konsola pracuje na maksymalnych obrotach i daje to naprawdę mega fajny efekt na ekranach 1080p, bo można siedzieć 1,5m od ekranu i wszystko wygląda czysto tak jakbyś oglądał scenę CGI.

Edytowane przez szparagu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

Poproszę podstawę prawną do oddania towaru w terminie 7 dni, oczywiście zakupionego w sklepie stacjonarnym.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 a) Art. 27. Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

b) wynika z art. 27 Ustawy i prawach konsumenta, przez co dotyczy wyłącznie relacji, w której sprzedającym jest przedsiębiorca, a kupującym konsument. Kupujący będący co prawda przedsiębiorcą, ale nabywającym towar w celu niezwiązanym bezpośrednio z działalnością gospodarczą, również posiada status konsumenta,  powyższe uprawnienie jest możliwe do zrealizowania bez wskazywania na jakiekolwiek wady nabytego towaru. Możemy odstąpić od umowy nie podając jakiejkolwiek przyczyny.

c) Przyjęcie przez sprzedawcę zwrotu niewadliwego towaru kupionego w sklepie stacjonarnym jest tylko i wyłącznie przejawem jego dobrej woli. stosuje to np. media markt. To fakt zakup w sklepie stacjonarnym nie uprawnia do zwrotu niewadliwego towaru chyba że sprzedawca na to pozwala. Wiec jak zamawiamy jakiś grupy towar ze sklepu, proponuje kuriera wtedy zakup już nie jest w sklepie stacjonarnym. Wtedy można zastosować punkt a) jeśli sprzedawca nie ma dobrej woli zwrotu towaru w ciągu 7 dni  bez podania przyczyny.

d) Jeśli towar jest wadliwy a sprzedawca sprawia problemy stosujemy prawo reklamacji. ale to już inna para kaloszy

 

Edytowane przez dragonosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli NIE WIDZĘ, ja mówiłem o sklepie stacnonarnym

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie doczytałem sorka, masz racje jeśli chodzi o sklepy stacjonarne. Wszystko zależy od dobrej woli sprzedawcy. Jeśli tak sprzedawca u siebie określi taki  zwrot wtedy możemy towar można oddać, jeśli nie trzeba się bawić w reklamacje. Więc warto się przed zakupem zorientować jakie mamy prawa. Niestety przepisu prawnego nie ma, jeszcze nie ma, może kiedyś.

Edytowane przez dragonosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, dragonosi napisał:

nie doczytałem sorka, masz racje jeśli chodzi o sklepy stacjonarne. Wszystko zależy od dobrej woli sprzedawcy. Jeśli tak sprzedawca u siebie określi taki  zwrot wtedy możemy towar można oddać, jeśli nie trzeba się bawić w reklamacje. Więc warto się przed zakupem zorientować jakie mamy prawa. Niestety przepisu prawnego nie ma, jeszcze nie ma, może kiedyś.

 

Nie robiłem tego po złości, tylko chciałem UŚWIADOMIĆ :) lepiej 3 razy zapytać (i mieć na to podkładkę jakąś) niż się zdziwić :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o zwrot towaru, to Sony podchwyciło podobno pomysł od Lidla i będzie można oddać samo opakowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, bany4KHDR napisał:

Gracze na zwykłym ps4 nazywają nas duchami gdy giną w niewyjaśnionych okolicznościach, poruszamy się głównie w tych klatkach których nie ma na zwykłym ps4. Gdy ktoś cię sponiewiera jak czarna pantera to wiedz że to nie był przypadek. :pro:

No i mając super konsolę ,  a w niej obsługę tego wspaniałego hdr ,  który  np powoduje realne oślepienie podczas patrzenia na wirtualny wybuch lub słońce ,  zbierzesz baty od gościa którego nic nie oślepia, bo ma starą konsolę :pazura:

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@okoni Nie dramatyzuj, gram na FHD

1+3@tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W fhd? a myślałem że ty jesteś pro, a ty jesteś zwykły popapraniec :siara:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, bany4KHDR napisał:

 

@okoni Nie dramatyzuj, gram na FHD emoji41.png

 

1+3@tapatalk

 

hahahaah Bany to w takim razie PSTRO... :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Klatki, rozdzialka, efekty , szybkie menu :banderas:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Nie robiłem tego po złości, tylko chciałem UŚWIADOMIĆ :) lepiej 3 razy zapytać (i mieć na to podkładkę jakąś) niż się zdziwić :24_stuck_out_tongue:

spoko, spoko, wychodzę z założenia że każde doświadczenie czegoś uczy jestem teraz bogatszy o tą wiedzę. jeśli masz racje czemu mam ci jej nie przyznać bo bezsensu stawiać na swoim jeśli prawda jest inna. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 12.11.2016 o 18:42, vasyndrom napisał:

Nie wiem jak w pl czy sklepach retail sie sprzedaje ale na amazonie nie uzyczysz PRO od bodajrze srody. Nowa dostawa dopiero w poniedzialek.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Widziałem w saturnie wczoraj w Gdyni całe stosy ze 40 szt . Zainteresowanie żadne

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam
Nie wiem czy ktoś z was tak miał i to zauważyl. Mam ps4pro podłączone pod tv 1080p i moim zdaniem konsola źle skaluje rozmiar ekranu w grach co objawia się sciętymi rogami- rozciągnięty ekran. Nie mogę z tym nic zrobić w menu konsoli ani w samej grze np WOT czy BO3 też macie ten problem?
Przez co gra na zwykłym ps4 wydaje się ostrzejsza.

Oczywiście pod tv mam podpięte obie konsole naraz

Edytowane przez quakeslu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widziałem w saturnie wczoraj w Gdyni całe stosy ze 40 szt . Zainteresowanie żadne

 

 

Sony ma graczy za głupków. Dobrze, że dostaną po tyłku z tym półproduktem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, quakeslu napisał:

Witam
Nie wiem czy ktoś z was tak miał i to zauważyl. Mam ps4pro podłączone pod tv 1080p i moim zdaniem konsola źle skaluje rozmiar ekranu w grach co objawia się sciętymi rogami- rozciągnięty ekran. Nie mogę z tym nic zrobić w menu konsoli ani w samej grze np WOT czy BO3 też macie ten problem?
Przez co gra na zwykłym ps4 wydaje się ostrzejsza.

Oczywiście pod tv mam podpięte obie konsole naraz

 

Hmm

pierwsze co polecilbym sprawdzic to ustawienia TV i format oraz skalowanie obrazu. Tam zazwyczaj jest pare opcji: automatyczne dopasowanie, rozciagniety, kinowy, 4:3 i nieskalowany.

Sprawdzic jaki format masz na wejsciu HDMI dla PS4 i sprawdzic czy ten sam jest dla PS4 PRO.

Jak nie przestawic.

25 minut temu, TrueGrand napisał:

Sony ma graczy za głupków. Dobrze, że dostaną po tyłku z tym półproduktem .

To sie okaze czy dostana po zadkach czy nie.

zalezy od tego jakie prognozy sobie Sony wymyslilo i jakie podalo inwestorom.

Jesli przestrzelili to dostana po dupie, jak prognozy sprzedazowe byly ostrozne to raczej nie.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie liczylbym na to. Patrzac na wyniki NPD w USA Ms wygral bodajze 10k konsol gdzie sony za rogiem mialo premiere PRO a bundle XO w UK schodzily po £150 :1_grinning:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×