Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie teraz to juz zglupialem co mam ustawic rgb yuv sruv czy inny bajer zeby bylo 4k i hdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Damccio91x napisał:

Uwierz  mi że chciałem kupić pro ale te zmiany są tak małe i tak  śmieszne że aż się przykro mi robi, oczywiście ty kupiłeś pro i będziesz nam wmawiał że zmiany są ogromne jak przy psx do ps4. Zmiany będą ale  dopiero wraz z nowymi grami  robionymi pod pro a nie paczowanymi na szybko byle na premierę się wyrobić.

Różnice są widoczne gołym okiem na tv 1080p, ostatnio testowałem to w Bf1 ze znajomym i od razu widać, że gra działała w wyższej rozdzielczości (a teraz przeczytałem na pssite, że gra działa bazowo w 1656p i skaluje do 4k lub 1080p). Jeżeli ty nie widzisz różnicy miedzy 900p skalowanym do 1080 a 1656p do 1080p to albo masz wadę wzroku albo siedzisz 6m od tv 32 cale.  Powiem ci więcej, jak odpalisz gre w 4K i zeskalujesz do fhd, to taka gra wygląda lepiej niż gra odpalona w Fhd na tv fhd, oczywiście najlepiej to wygląda na odbiorniku 4k.

Kolega wyżej nigdzie nie napisał, że zmiany są jak przy psx do ps4 - takich zmian, drogi kolego nie uświadczysz nawet na ps5, dostaniesz co najwyżej natywne 4k i może (słowo klucz MOŻE) 60 fps. Ostatnio grałem w BF1 na PC za 7 tysi w ultra, i powiem tyle, że różnice w grafice są widoczne  (a w szczególności płynność) ale dupy mi nie urwało (to już nie był efekt WOW- mimo że cena kosmos  ) , to już nie są czasy, gdzie w BF na konsoli grało się w 720p i 24 graczy przy 3 flagach w 30/20fps a na PC w ultra 64graczy i 60fps (ty chyba takiej różnicy oczekujesz od konsoli za 1600zł :)

Aby widzieć różnice, trzeba odpalić obie konsole na jednym tv, a nie oglądać skompresowane filmiki na YT. Wypowiadanie się na temat różnic w grafice miedzy jedną a drugą konsolą, oglądając skompresowane filmiki na YT jest tak samo zabawne, jak ocenianie gry, grając w nią na youtubie.

PS. Gdybym nie widział w ogóle różnicy- to bym zwrócił konsole (bo mam taką możliwość przez bodajże 14 dni), ale nie ma takiej opcji :) Druga sprawa, nie ma co się sugerować starymi grami, do których patche robili na szybkośći - żadne studio nie będzie się cackać z patchem i optymalizacją bo jest to zasobożerny proces z którego nie ma nic, bo patch jest udostępniany za darmo, do gry która już się sprzedała (podbili rozdzielczość, dodali pare detali i wszystko).

 

 

 

Edytowane przez Gregor_TSK
  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka prawda, bez urazy ale największy ból dOOpska mają Ci którzy konsoli nie posiadają, albo posiadają mając full HD.

Aby móc zobaczyć różnice, należy mieć dobrej klasy telewizor 4k z hdr i innymi cyferkami.

Żadne YT i inne pierdoły, nie pokażą tego co widzi użytkownik mający owy telewizor i PrOsiaka.

Podobna sytuacja jak z VR. Ci co nie mieli, piszą że chOOjnia, bo rozdzielczość, bo kable itd..

Niestety, ale jak z VR i PrOsiakiem, trzeba to zobaczyć na własne gałki oczne, bo żadne filmiki i obrazki nie pokażą tego, jak to wygląda na żywo.

Tak samo, ludzi może odpychac samo to że nie dość że trzeba kupić nową konsole to trzeba zainwestować kilka dobrych tys na TV. Więc, może dlatego taka fala hejtu i nienawiści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kill napisał:

Nie jest to raczej rozchwytywany towar. W dodatku przy mnie koleś wziął z półki zwykłasa. Łódź, Manufaktura. Dzisiaj.

 

G8CmSCS.jpg

Chyba wszędzie wygląda to tak samo...w Warszawie w CH Arkadia sterta PS4 Pro wyglądała podobnie i totalne zero zainteresowania, pomimo faktu, że ludzi na zakupach było dzisiaj niesamowicie dużo, jak tuż przed świętami...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by byla duza roznica miedzy obiema wersjami to by znowu byl placz, ze sony takie zle i dzieli graczy. Ludzie sie uwzieli na to sony a w ms i scorpio widza jakis mesiajaszy gamingu 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy ktoś ma też problem z zalogowaniem się do PSN ?.Już drugi dzień nie mogę tego zrobić

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mariusz_witaszek napisał:

Witam.Czy ktoś ma też problem z zalogowaniem się do PSN ?.Już drugi dzień nie mogę tego zrobić

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

 

Nie ma żadnego problemu. Ale temat to jest raczej o PRO nie PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, Dilerus napisał:

Chyba wszędzie wygląda to tak samo...w Warszawie w CH Arkadia sterta PS4 Pro wyglądała podobnie i totalne zero zainteresowania, pomimo faktu, że ludzi na zakupach było dzisiaj niesamowicie dużo, jak tuż przed świętami...

 

No proszę a tak straszyli, że dla wszystkich nie starczy :)

Trzeba było uświadomić tego gościa co brał staruchę, wcisnąć mu gadkę, że tu ma pan werję PRO MEGA ULTIMATE 4K HDR CHWDP itp. :smile:

 

Sam się zastanawiam nad kupnem PRO na Boże Narodzenie ale nie mam strasznego ciśnienia. Gram na telewizorku 32" FHD bo taki mam pokój i dobrze mi z tym. Nie interesują mnie żadne graficzne wodotryski tym bardziej wmawiane sobie przez większość użytkowników PRO. W grach stawiam na fabułę a nie na włosy Lary, Drake'a czy ilość liści na drzewie w BF'ie. A chcę zmienić konsolę bo moja czarnula ma paskudne przebarwienie na obudowie a ja jestem esteta jeśli chodzi o rzeczy martwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, Przemek_07 napisał:

 

No proszę a tak straszyli, że dla wszystkich nie starczy :)

Trzeba było uświadomić tego gościa co brał staruchę, wcisnąć mu gadkę, że tu ma pan werję PRO MEGA ULTIMATE 4K HDR CHWDP itp. :smile:

 

Sam się zastanawiam nad kupnem PRO na Boże Narodzenie ale nie mam strasznego ciśnienia. Gram na telewizorku 32" FHD bo taki mam pokój i dobrze mi z tym. Nie interesują mnie żadne graficzne wodotryski tym bardziej wmawiane sobie przez większość użytkowników PRO. W grach stawiam na fabułę a nie na włosy Lary, Drake'a czy ilość liści na drzewie w BF'ie. A chcę zmienić konsolę bo moja czarnula ma paskudne przebarwienie na obudowie a ja jestem esteta jeśli chodzi o rzeczy martwe.

No prosze. Tu jedni drugich ganiają że konsole chcą zmienić dla 10 klatek czy szybszym działaniu w menu a kolega chce zmnienić bo ma przebarwienia na obudowie. Nie dolewaj oliwy do ognia;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy mnie to naprawdę przeszkadza. Próbowałem z tym walczyć ale nie potrafię :) I dotyczy to u mnie wszystkiego, konsol, telefonów itd. Ostatnio zrobiło mi się małe pęknięcie na przedniej szybie samochodu to musiałem ją wymienić bo mnie to wkurzało. Nawet gościu w serwisie szyb mi odradzał, że małe uszkodzenie itd. Nerwica natręctw to się chyba nazywa.

Edytowane przez Przemek_07
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, czeskimaster napisał:

 

Taka prawda, bez urazy ale największy ból dOOpska mają Ci którzy konsoli nie posiadają, albo posiadają mając full HD.

 

Co nazywasz bólem dupy?

Fakt ze ktos majac TV Full HD i PS4 Amator - nie goni to sklepu i nie kupuje PRO-tezy bo zwyczajnie na chwile obecna ta konsola nie ma dla niego nic (bardzo niewiele) do zaoferowania?

Ta sytuacja moze ulec zmianie w 2017 kiedy to gry na amatorze moga zaczac odstawac. Ale tutaj znow zalezy jak gry beda odstawac - jesli ostro oberwie plynnosc no to kijnia po calosci, jesli roznica bedzie w efektach graficznych to znow indywidualny wybor jeden lubi takie wodotryski inny jesli w jego subiektywnej opinii gra wyglada dobrze ma to w dupie.

 

I zauwazcie o czym my tu mowimy - klatki na sekunde, HDR, lepszy AA, graficzne usprawnienia.

 

Kurza stopa - czy dzis ktos jeszcze rozmawia o gameplayu?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MagEllan napisał:

 

Kurza stopa - czy dzis ktos jeszcze rozmawia o gameplayu?

 

 

 

A kogo jeszcze obchodzi dzisiaj gameplay? Bony na paliwo, szybkość przesyłu danych po kablu, zawartość season passów, to się liczy. 

 

I tak 9/10 gier to identyczne, generyczne sandboxy z durnym AI, niesatysfakcjonującymi misjami ze słabą fabułą, wymuszonym humorem i rozczarowującym urwanym zakończeniem. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mag, miałem na myśli PS 4 pro plus full HD i płacz że nie widzę różnicy, lub nie mam ps4 pro i hejtuje bo nie widzę różnicy na YT :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, czeskimaster napisał:

Mag, miałem na myśli PS 4 pro plus full HD i płacz że nie widzę różnicy, lub nie mam ps4 pro i hejtuje bo nie widzę różnicy na YT :-)

 

Coz  na poprzedniej stronie czy 2 strony temu jeden czy 2 uzytkownikow chcialo mnie wlasnie do tej grupy wrzucic :24_stuck_out_tongue::24_stuck_out_tongue:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, MagEllan napisał:

 

Ujme to tak, to sa poczatki, moze devsi czegos nie ogarneli (nihil novi), smieszne jest to ze ja obawialem sie raczej tego ze przeskok bedzie w druga strone. Czyli ze to gry na Amator dostana po nosie.

 

Ale nie mowmy hop, sytuacja moze sie jeszcze odwrocic (np w Horizon Zero Dawn)

 

Niemniej ten material utwierdzil mnie tylko w przekonaniu ja prywatnie posiadajac TV FullHD + PS4 Amator zostaje na chwile obecna przy tej konfiguracji.

 

 

Niestety, jak pokazalo ostatnie >10 lat - jesli cos nie dziala tak jak powinno juz od poczatku to juz nigdy nie bedzie, a wrecz bedzie coraz gorzej. Devsi mieli kiedys w koncu ogarnac PS4, no i jak widac po 3ech latach i 700 wydanych tytulach, nie bylo za bardzo czego ogarniac, z Pro sytuacja jest identyczna - konsola jest za slaba na natywne 4K, a w FHD renderuje w 1600-1800p, z ktorymi rowniez sobie nie radzi. Moze wszystko byloby OK gdyby nie niezrozumiala nikomu polityka Sony i blokowanie mocy, wymuszanie patchy, narzucanie rozdzialki itp., jedynie BF1 pokazuje jak powinny chodzic gry z PS4 na Pro.

 

@kill:

To jest dokladnie to o czym juz kiedys pisalem - ciezko bedzie Sony sprzedac nowa konsole pod stara nazwa, gdyby nazwali to po prostu PS5 to bylby duuuzo wiekszy szal i zaintetesowanie, a tak? Ktos kto kupil PS3 Fat raczej nie wymienil go na Slim, a pozniej ponownie na Super Slim, bo to wciaz to samo PS3, i analogicznie sytuacja z PS4 - dla przecietnego konsumenta nie ma znaczenie czy oryginal, Slim, czy Pro - PS4 to PS4, tym bardzie gdy logo i sam wyglad konsol sa niemalze identyczne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim tym którzy sugerują komuś ból dupska, przypominam że większość z tych rzeczy które wymieniają jako plusy ps4pro, powinno działać już na ps4. Argument o kupnie pro konsoli, bo "w menu wreszcie się nic nie zacina" , powoduje u mnie skręt kiszek, a u panów Sony bekowaty uśmieszek pt: ile jeszcze z naszych klientów możemy robić debili.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko mam nadzieję, że Sony się ogarnie przy następnej generacji i razem z MS pokażą, że warto być jeszcze graczem dla gier, a nie dla bonów na paliwo :siara:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony i tak wyprzedziło ms, nie mam pojęcia (oprócz parcia na dolary), why wydawali pro... Ps4 i tak się lepiej sprzedaje niż xone, dali nam jeszcze ps4 slim i jeszce VR...

Pro to taki może początek, co może nas spotkać kiedyś tam? Ale wcześniej kupcie 4k z hdr i dziewczyną, które dopiero zaczynają swoją robotę?Bo bez pro, będzie bezrobotna...

Wystarczyło, na pro full HD i 60 klatek i koniec, bez specjalnego zmiany tv.. Na e3 pokazali by ps5, które musiało by mieć wsparcie hdr i 10k i spokój.

A tak, nagle wymusili do pro, 4k z dziołcha i hejt leci z każdej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wawie w każdym sklepietyle tego zalega że jak nie na gwiazdkę to po nowym roku na bank będą jakieś promocje ....

Słowo klucz to rozsądek, może kiedyś się kupi jak będa gry które pokażą moc tej konsoli.

Z 2 jednak strony za chwilę będzie jak z tel. że co rok to flagowiec .

Kurfa ilu już ludziom sprano mózgi .....

DLC? nie no to tylko dodatki nie trzeba kupować, same popierdółki przeciez nie będą wycinać zawartości z gry (wycinają)

Patche w dniu premiery? nie no raz się zdarzyło, na pewno tak nie będzie ( niemal każda gra to betatest z patchem 1 dnia i patchowaniem patchy miesiącami)

Ogólnie zrobiło się takie bagno że rzygać się chcę, devsi robią gry na akord a co 3 lata nowa generacja .

Sony dobrze wie co robi od 1 dnia zarabiali na samej konsoli ps4 a teraz od startu zarabiają na pspro, kiedyś dokładali do konsoli co by starczyła na generację a zarabiali na grach akcesoriach itd.

Teraz jest full dymanko, for the players !

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Panowie na tym forum, którzy posiadają Pro starają się za wszelką cenę wmówić Nam jaka ta konsola oferuje przeskok niesamowity od Amatora tylko po to, żeby usprawiedliwić przed sobą wydanie prawie 2 tys. na konsolę, która jest lepsza od poprzedniej konsoli o tyle co Xbox One S od zwykłej ;). Wcale tutaj nie chodzi o pieniądze, mogę iść zaraz i kupić pytanie tylko jest zasadnicze. Po co ? Po co skoro mam TV full hd i praktycznie nie zauważę różnicy w grach. Po części Was rozumiem bo ja bym sobie w torbę strzelił, że wydałem tyle kasy na tą samą konsolę.

 

Pożyjemy zobaczymy. Będzie lepsza grafa w nowych tytułach ? Kupię Pro ale tylko wtedy.

Edytowane przez medzik1992

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka gówno burza. Proponuję utworzyć osobny wątek tylko dla posiadaczy pro, gdzie będziemy pisać o + i - dotyczących prosiaka. Reszta niech tutaj sobie marudzi.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w pl czy sklepach retail sie sprzedaje ale na amazonie nie uzyczysz PRO od bodajrze srody. Nowa dostawa dopiero w poniedzialek.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, medzik1992 napisał:

Wydaje mi się, że Panowie na tym forum, którzy posiadają Pro starają się za wszelką cenę wmówić Nam jaka ta konsola oferuje przeskok niesamowity od Amatora tylko po to, żeby usprawiedliwić przed sobą wydanie prawie 2 tys. na konsolę, która jest lepsza od poprzedniej konsoli o tyle co Xbox One S od zwykłej ;). Wcale tutaj nie chodzi o pieniądze, mogę iść zaraz i kupić pytanie tylko jest zasadnicze. Po co ? Po co skoro mam TV full hd i praktycznie nie zauważę różnicy w grach. Po części Was rozumiem bo ja bym sobie w torbę strzelił, że wydałem tyle kasy na tą samą konsolę.

 

Pożyjemy zobaczymy. Będzie lepsza grafa w nowych tytułach ? Kupię Pro ale tylko wtedy.

Słaby z ciebie trollo lollo , musisz się jeszcze trochę poduczyc od kolegów :rydzy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×