Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

mnie denerwuje ta gadka przy przejmowaniu etc ;) czegos tu brakuje, tak czy inaczej gralbym do rana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pooglądałem trochę materiałów z rozgrywki i jednak muszę przyznać, że destrukcja lepsza, niż w BF4. Bliżej jej do tej z BC2 co zdecydowanie na plus. Irytują tylko te duże oznaczenia przeciwników. W poprzednich częściach były znaczniki jak w Simsach, co też trochę irytowało, ale nie tak, jak tutaj. Powinni zrobić tak, jak w classic mode z bf4, że kiedy oznaczamy wroga to pojawia się on na mapie, a nie bezpośrednio nad nim.

Ogólnie bardzo dobre wrażenie na mnie wywarła gra, teraz tylko czekać do bety :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Irytują tylko te duże oznaczenia przeciwników. W poprzednich częściach były znaczniki jak w Simsach, co też trochę irytowało, ale nie tak, jak tutaj. Powinni zrobić tak, jak w classic mode z bf4, że kiedy oznaczamy wroga to pojawia się on na mapie, a nie bezpośrednio nad nim.

Dokładnie, bardzo to kuje w oczy! Bez jakiegokolwiek oznaczenia wroga by się dało bo mundury, hełmy różnią się do tego stopnia, że z daleka bez oznaczeń poznasz czy to wróg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amerykanin rozwalony na kanapie z powiększonym Mac zestawem pod ręką, nie pozna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dadzą tryby typu classic i hardcore, gdzie tego nie będzie, ale wg mnie to i tak za duże ułatwienie na normalnym trybie. Ile razy sam się łapałem na tym, że nie widziałem wroga, a strzelając w znacznik zabijałem przeciwnika. Modyfikowalne znaczniki sojuszników ujdą, ale przeciwników bym całkowicie wywalił. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to jeszcze jest alpha,  więc nawet nie beta, takie pierdoły jak wielkość i kolor ikonek to najmniejszy pryszcz. Pewnie zrobią możliwość zmieniania tego w grze przez samego gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mieście gadajo,że jest sens zapisać sie do tego "Battlefield Insider".Beta ma być oczywiście otwarta z tym że Ci co sie wpiszo to maja mieć dostęp wcześniej (czyt.pod koniec sierpnia).

Edytowane przez PLasgoogle
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem bardzo sceptyczny ale powoli zaczynam się przekonywać. Mimo wszystko szkoda,że to nie II WŚ :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było moje pierwsze wrażenie.Mimo to że wybrano I WŚ to prawda jest taka że to co zobaczymy w samej grze nie bedzie wiernym odzwierciedleniem tamtych wydarzeń (i dobrze) w związku z tym,że trzeba brać poprawkę na to,że to ma być gra FPS.Jak widzę DICE stara sie na kilka sposobów zwiekszyć dynamikę rozgrywki:

1)Nie trzeba "ładować" strzykawki do podnoszenia (wchodzi na 100% bez żadnego wymaganego czasu),

2)możliwość przeskakiwania wysokich murków,

3)Miny przeciwpiechotne maja zadawać obrażenia do około 90%,czyli będąc w pełni "zdrowym" nie zginiesz od miny,

4)możliwość szybkiego powrotu do gry po śmierci (rezygnacja z czasu poświęconego na ewentualna pomoc medyczną),

5)Nowy mechanizm mający na celu uwolnić tryb CQ od zjawiska "baserape'u".W zależności od mapy słabsza drużyna dostanie:pancerny pociąg,zeppelin lub pancernik,

6)Tryb szarży-tutaj chyba każdy wie o co chodzi,bardziej efekt estetyczny (nowa animacja),zdecydowanie nie bede z niej korzystać (z wielu powodów)

7)Możliwość naprawy czołgu od środka,

To była alpha także wszystko może ulec zmianie.Zdecydowanie więcej bedzie można powiedzieć po ograniu bety.Ogólnie z tego co widziałem na nagraniach,nie jest źle.Nie ma żadnej zmiany która bardzo by mi przeszkadzała.Odchodzą od idiotyzmów z BF4 czyt.Levolution i (chyba) pickup weapon(?).Wiele kwestii dotyczących wersji konsolowych nadal jest nieznana.Kwestie najważniejsze tj.Framerate i Netcode.

Edytowane przez PLasgoogle
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie te twoje ostatnie zdanie PLasgoogle, jak to będzie kulało to nawet choćby gra miodem ociekała, będzie do kitu . Z tym trzeba poczekać do finalnej wersji.

Coraz wiecej gameplayu ogladam i mimo że tylko jedna mapka , to coraz bardziej mi się podoba. Czekam na betę i pewnie co by się w niej nie działo,  wmówię sobie że prędzej czy później trzeba kupić tę pozycję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Framerate i wygląd samej gry będzie na poziomie Battlefronta, czyli zajebiście ładny i okolice 60 FPS, a co do startu gry raczej jestem spokojny patrząc na Battlefronta, mimo że mniejszego skalą i zawartością, nie powinno być źle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to.Wszystko rozchodzi się o to,że dla niektórych 40FPS z możliwymi spadkami do x-nastu (czyt.BF4) to też okolice 60FPS.Ja oczekuje 60FPS i już,żadne spadki nie są mile widziane i nigdy nie będę usprawiedliwiał ich obecności przez stwierdzenie że jest ok bo są "okolice 60FPS".W żadnym wypadku nie uderzam w autora postu powyżej,jednak pragnę zauważyć,że "okolice 60FPS" to może zostać na wiele sposobów odczytane,np. Według mnie w BF4 nie ma mowy o okolicach 60FPS bo na serwerach 64-osobowych jest dużo mniej niż "okolice 60FPS".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tym postem staje murem :-D

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay w swietnej jakosci, w sam raz do full screena:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, chyba to będzie najlepszy multi fps od czasu premiery BC2. Na filmach wygląda bardzo obiecująco.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie ogladac gejmpleji, ale w BF idzie sie wciagnac. Widze światło na horyzoncie. Szkoda, tylko że by pograć prawilnie przy stalych 60fps będzie trzeba złożyć sobie złoma. Wszystko zależy jak będzie sie gralo na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Żywy napisał:

Gameplay w swietnej jakosci, w sam raz do full screena:

 

Z PC'ta to ja sobie mogę oglądać. Niech coś na PS odpalą...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 20.06.2016 o 22:46, PLasgoogle napisał:

Otóż to.Wszystko rozchodzi się o to,że dla niektórych 40FPS z możliwymi spadkami do x-nastu (czyt.BF4) to też okolice 60FPS.Ja oczekuje 60FPS i już,żadne spadki nie są mile widziane i nigdy nie będę usprawiedliwiał ich obecności przez stwierdzenie że jest ok bo są "okolice 60FPS".W żadnym wypadku nie uderzam w autora postu powyżej,jednak pragnę zauważyć,że "okolice 60FPS" to może zostać na wiele sposobów odczytane,np. Według mnie w BF4 nie ma mowy o okolicach 60FPS bo na serwerach 64-osobowych jest dużo mniej niż "okolice 60FPS".

Też mnie to nie zadowala, ale nie oszukujmy się, dobrze że na tych konsolach mamy taki framerate, bo lepsze to niż 30, tylko nie mów, że widzisz różnicę pomiędzy 60 a 55, bo ja nie: https://www.youtube.com/watch?v=dkjS4wLEQX0

Wiadomo, że na Metro/OP Locker gdzie wszyscy rzucają granaty, C4 i inne badziewia każdy sprzęt będzie się dławił.
A Battlefront ma przez praktycznie cały czas stabilne 60, więc mam prawo sądzić, że w BF1 będzie podobnie, zwłaszcza że BF4 wychodził na 5 platform a nie na 3.
https://www.youtube.com/watch?v=VJpeOG9Iqn8

 

Edytowane przez riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego dodać odblokowany 7 rdzeń CPU , dostęp do dodatkowego 512 MB ramu, dużo nowsza wersja oprogramowania do devkit'ów, brak pośpiechu by zdążyć z grą na premierę konsol, więcej doświadczenia z nowymi konsolami i większe doświadczenie z silnikiem Frostbite.

Ja także jak PLasgoogle liczę na prawdziwe stabilne 60 klatek jak w Battlefroncie czy Black Ops III, a nie na "60 klatek" (czyt. 45fps) jak w BF4.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


No fajnie, tylko że nawet amerykańce (chyba że ostatni ziomek to jakiś czarnoskóry Kanadyjczyk czy Australijczyk) w pierwsze okopowe dni dostali angielskie nocniki zamiast kapelutków bo szrapnele rozrywały im głowy :22_stuck_out_tongue_winking_eye: tak, tak to tylko gra. Z drugiej strony nie wiem jak było z czarnoskórymi. Wg źródeł Harlem Hellfighters byli dużo lepiej traktowani przez obcokrajowców (głównie angoli i żabojadów) niż we własnej armii. Tak to fakt - amerykanie to jedni z największych rasistów ;)


Edytowane przez graqzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to u góry to klasy w multi?

Czekam na potwierdzenie, że wzorem DA: Inkwizycja co drugi żołnierz będzie gejem lub lesbijką. 

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzajcie maile, ja własnie dostałem kod do zamkniętej alphy do wykorzystania na Origin. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie mam,nie spodziewałem sie że będą rozsyłać.Jeżeli jakiś kolega z forum otrzyma kod na PC i nie ma na czym go użyć to chętnie wykorzystam :1_grinning: O ile faktycznie jest coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×