Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra... Nie miał broni podczas wspinaczki jeszcze z bratem, pamiętasz? Nie podobał Ci się ten moment? Te właściwie pierwsze kontakt z budynkami(ale to brzmi) , ten genialny soundtrack Ezio's Family, ten wyścig z bratem.

Masz 100% racji, zresztą pisałem o tym w innym temacie o AC2 :thumbsup:

... Jestem po krótkiej sesji z AC2 i jest nieźle. Początek (scena z braćmi na wieży kościoła) zafundował mi niezłą gęsią skórkę a to ostatnimi czasy rzadko której grze się udawało :biggrin:

A kto wie o co chodzi w trofeum co czeba obronic honoru damy bo nie wiem ....

Musisz zlać niewiernego męża skrzywdzonej żony, to jedna z misji pobocznych, mnie wpadło po dwukrotnym wykonaniu tej misji :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, szkoda że dopiero teraz to czytam, bo akurat jak grałem to miałem tą misję i odrzuciłem, a teraz jestem na innej mapie. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, szkoda że dopiero teraz to czytam, bo akurat jak grałem to miałem tą misję i odrzuciłem, a teraz jestem na innej mapie. :(

Po skończeniu gry normalnie możesz tam wrócić i wykonać tą misje ;) W AC2 tylko da się ominać trofeum z ta maszyna latającą ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po skończeniu gry normalnie możesz tam wrócić i wykonać tą misje ;) W AC2 tylko da się ominać trofeum z ta maszyna latającą ;p

O, no to jedwabiście. :) Ale czegoś tu nie rozumiem, skoro mogę wrócić to poszczególnych miejsc w grze, to dlaczego nie będę mógł do misji z maszyną Leonarda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo po 1 maszyna latająca się przecież rozbiła, więc Leonardo musiał by zbudować nową, a po 2 to była misja wpływająca na fabułę, a misje poboczne tak jak np bijatyki, wyścigi można robić po przejściu gry.

PS

Dziś wpadła mi pierwsza platyna właśnie w Assassin's Creed 2:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że po przejściu gry można wracać jedynie do misji pobocznych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie tak

Możesz sobie chodzić po wszystkich miastach (prócz Rzymu), zbierać piórka, skarby, pliki "prawdy" robić misje poboczne i ogólnie wszystko, oprócz oczywiście powtarzania misji z fabuły

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie tak

Możesz sobie chodzić po wszystkich miastach (prócz Rzymu), zbierać piórka, skarby, pliki "prawdy" robić misje poboczne i ogólnie wszystko, oprócz oczywiście powtarzania misji z fabuły

Dziękuję bardzo, również mnie uspokoiłeś. :D A w Rzymie jest coś ważnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic ciekawego:p

Tam tylko musisz dojść do Rodrigo Borgii który jest już papieżem i to nie w sposób że idziesz sobie po mieście, tylko z góry wyznaczoną trasą.

Edytowane przez Tomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne spojlery piszecie dla kogoś kto w to nie grał :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Kto mi powie jak mam przejść misje" Z naleznym szacunkiem" (Dotrzyj do krypty, w której pogrzebani są przodkowie) nie mogę odszukać przejścia, i stoję w tym punkcie gry :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Kto mi powie jak mam przejść misje" Z naleznym szacunkiem" (Dotrzyj do krypty, w której pogrzebani są przodkowie) nie mogę odszukać przejścia, i stoję w tym punkcie gry :/.

To powinno pomóc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu platyna wpadła. Moja pierwsza w życiu i miejmy nadzieję, że nie ostatnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałbym się zapytać jednej rzeczy (mam wersję rozszerzoną ze skarbcami templariuszy). U Claudii jest napisane, że brakuje mi jednej broni. Mam już strój Altaira. Skąd mogę wziąć tę broń? Do tego brakuje mi jednego płaszcza/ubrania. Czy to odblokuję gdy znajdę piórka, czy jak? I co ze statuetkami? Gdzie się znajdują? Są ukryte, dostaje się je za jakieś specjalne wyczyny?

Czytam ten temat i mylicie się co do machiny latającej. W Romanii/Forli na szczycie wieży można latać jeszcze tą machiną.

Pozdrawiam, PartyzantPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... mylicie się co do machiny latającej. W Romanii/Forli na szczycie wieży można latać jeszcze tą machiną ...

Tylko w wersjach rozszerzonych lub po wykupieniu DLC, 90% graczy mających zwykłe wydania nie mają takiej możliwości :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie mogłeś udzielić odpowiedzi na inne pytania?

Napisałem że mam rozszerzoną wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie mogłeś udzielić odpowiedzi na inne pytania? ...

Tutaj powinieneś znaleźć odpowiedzi na większość pytań, nie zapomnij podziękować plusikiem ;) :thumbsup:

... Napisałem że mam rozszerzoną wersję.

Napisałeś też że Wszyscy się mylimy a to czysty Bullshit ;) :down:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cóż, nie wiedziałem że to tylko na mojej wersji. Teraz się biorę za piórka :)

Edytowane przez PartyzantPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przed zakupem AC2 :turned: Chcę kupić polską wersję, ponieważ jakoś lepiej do tej pory na takich mi się grało (wygoda?). Poniaważ oczywiście chcę wyrwać za dobrą cenę (z resztą kierowałam się myślą, że gra mnie za dużo nie wyniesie) na allegro jest kilka dobrych ofert (np. http://allegro.onet.pl/assassin-s-assassins-creed-ii-folia-ps3-i1610168853.html). Jednak nie podkreślają, że jest to wersja PL (i na pudełku też nie ma). Ogólnie rzadko na allegro czy na ceneo są polskie wersje (?), i moje pytanie czy wersja GOTY lub platinum, premierowa bez napisów ma dostępny język polski, czy najzwyczajniej trzeba kupić tą z napisami informujacymi o wersji polskiej ? (http://allegro.onet.pl/assassin-s-creed-ii-goty-ps3-pl-dodatki-promo-i1608928154.html ale ona już 2 razy droższa :verymad: ).

I jeszcze pytanie o te wersje GOTY, one są droższe czy normalnie kosztują ? Różnią się tylko jakimś dodatkami od platinum czy premierowych ? :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ma znaczenia Platinium, Goty, Premium, ważna z jakiej gra była dystrybucji. Jeżeli nie ma napisane że PL to prawdopodobnie go nie ma, niższa cena pewnie również wynika z braku polskiej wersji i większej trudności sprzedania takiego wydania. Najlepiej napisz @ do osoby/firmy wystawiającej aukcje i konkretnie spytaj. Spolszczenie AC2 ogranicza się w sumie i tak tylko do napisów ale i tak warto poszukać wersji PL, nie kupuj w ciemno i nie ufaj wróżbitom z forum ;) upewnij się przed kup teraz u samego źródła czyli sprzedającego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ucięte

Tak jak Ci Tomo dokładnie napisał. Musisz zwrócić uwagę iż wersję Polskie kinowe to kolejny wydatek bo te napisy trzeba zrobić i trzeba wstawić stąd też cena gry jest znacząco większa. Przeważnie jeśli gra ma chociaż Polskie napisy to stali sprzedawcy nawet w "Wersja językowa gry:" dawają PL choć tak naprawdę wersją językowa jest ENG a napisy PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam wersję GOTY to dodatki są dostępne od razu z poziomu gry? Nie muszę wprowadzać żadnego kodu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli mam wersję GOTY to dodatki są dostępne od razu z poziomu gry? Nie muszę wprowadzać żadnego kodu ?

Żadnych kodów, ściągania DLC z PS Store czy innych utrudnień. Dodatkowe sekwencje są gotowe po przejściu odpowiednich poziomówbez niepotrzebnych udziwnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uważacie, że drugi AC posiada zdecydowanie fajnieszy klimat niż AC:Brotherhood?

Rzym w moim odczuciu zdecydowanie przegrywa z każdym miastem drugiej części. AC2 jest zdecydowanie bardziej nasłonecznione, miasta są ładniejsze i mi znacznie bardziej podchodzą.

Szkoda, że nie można zaaplikować zmian w modelu gry z AC:B do AC2 - wtedy było by to dla mnie odealne połączenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uważacie, że drugi AC posiada zdecydowanie fajnieszy klimat niż AC:Brotherhood?

Rzym w moim odczuciu zdecydowanie przegrywa z każdym miastem drugiej części. AC2 jest zdecydowanie bardziej nasłonecznione, miasta są ładniejsze i mi znacznie bardziej podchodzą.

Szkoda, że nie można zaaplikować zmian w modelu gry z AC:B do AC2 - wtedy było by to dla mnie odealne połączenie.

Klimat, a fabułę to już nie? Mnie osobiście poruszyła że tak ujmę historia Ezio. To samo do ścieżki dzwiękowej wracam częściej w AC2 niż w kolejnej odsłonie. Nie mówię że Brotherhood był znacząco pod tym względem gorszy ale no cóż... a teraz już tak wyeksploatowany Audiotre powróci w Revelations. To już lekkie przegięcie tym bardziej że byliśmy wręcz zapewniani i przekonywani że Brootherhood to last time with Ezio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×