Skocz do zawartości
sidre

Kierownica do PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Słyszałem że są specjalnie robione kierownice do PS3 ,i prowadzi się ranking różnych gier gdzie ściga się na tych kierownicach.

Czy to prawda? Jeżeli tak to ile to kosztuje?

2) Czy opłaca się kupić zwykłą kierownice + pedały gazu ,do gry MotorStorm : Pacific Rift?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyszla chyba jeszcez kierownica DEDYKOWANA specjalnie dla ps3. Zapewne wyjdzie takowa razem z najnowsza odslona gran turismo. Kierownice logitecha zdaja egzamin na 5-tke. Ale co z kolkami z bazarku za 50zl to nie wiem. Nie wiem rowniez czy MS:PR umozliwia komfortowe granie na kierownicy, ale szczerze powiedziawszy ja nawet majac porzadne kolko w domu chyab wolalbym w to grac na padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ręce mi już opadaja - nie mam pojecia co sie dzieje...

Mam G25 popiete do PS3 - wszystko dzialalo ok jeszcze kilka dni temu...

2 dni temu odpalam GT5P - wszystko wydaje sie byc ok - wybieram trase i jazda...jednak ku memu wielkiemu zdziwieniu po starcie wyscigu widze DO TYŁU! Czyli jakbym mial wcisniety klawisz patrzenia do tyłu non stop. Poza tym wszystko jest ok, kierownica reaguje, pedały też...tylko cały czas widok jest do tyłu i nie da sie tego zmienic. Odpiecie kierownicy i wodok powraca do normalnego, popdpinam i znowu widze do tyłu.

Probowalem wylaczac wszystkie kontrolery (zeby wykluczyc to, ze ktorys "nadaje" widok do tyłu) - nic to nie dało - ciagle to samo.

odpinalem shifter (myslalem, ze moze tam jakis przycisk sie zablokowal) - tez bez zmian

wylaczalem kierownice na dluzej z pradu, podlaczalem pod inny port, wylaczalem i wlaczalem konsole, probowalem na innym profilu z "czysta instalacja" GT5P - wszystko na naic...

czy ja wariuje, czy cos tu nie dziala.....?!

bede bardzo wdzieczny za pomoc - nie mam pojecia co teraz mam robic.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsteczny i jazda. :)

A tak na poważnie to widocznie coś się najwidoczniej schrzaniło, skoro wszystko próbowałeś odpinać/przepinać itp itd ... Jeżeli masz kierownice na gwarancji to idź ją odnieś... Innego rozwiązania to ja tu chyba nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W konfiguracji kontrolera sprobuj zmienic przycisk patrzenia wstecz na jakis inny, a do tego podejrzanego przycisku przyporzadkuj inna funkcje (np wsteczny) i zobacz czy teraz auto bedzie ciagle zasuwac do tylu. Jezeli jest taka mozliwosc sprobuj posterowac kierownica w innej grze i zobacz czy przycisk dziala jakby byl non stop wcisniety. Mozliwe ze po prostu wysiadl przycisk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem i nie znalazłem podobnego tematu/recenzji

Chodzi mi dokładnie o tą kierowniczkę

LOGITECH Driving Force GT http://www.logitech.pl/produkty/gaming/pla...g-force-gt.html

6514.1.0.jpg

Ma ją ktoś lub na niej grał?? Bo muszę przyznać że mam na nią chrapkę xD

Jeżeli ktoś miał z nią do czynienia proszę niech napisze mini recenzję

Bardzo zależy mi żeby był mocny Force feedback.

Edytowane przez Efru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już w dziale "Peryferia" bądź "Wasze recenzje"

Ostatnie strony wątku LOGITECH Driving Force EX

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli szukasz mocnego feedback to ta kierownaica napewna go ma . JA mam force pro i jestem zadowolony . Jesli ustawisz sile na maxa po 15 minutach nie da sie juz normalnie jezdzic tak reka boli juz nie mowiac o tym ze jak ci zatrzesie autem to ciezko to cacko w rekach utrzymac . Sam bylem zaskoczony jakie te silniczki sa silne . Probowalem moja popsuc ale sie nie dala takze dobry pordukt :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno świetna kiera. Nie taka droga jak G25, a ma wszystko co potrzeba. Ja bym brał bez zastanowienia, jeśli masz PC, bo na PS3 mało znajdziesz gier, które wykorzystają jej potencjał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dałoby się na tym sprzęcie grać w GT5P?

Pewnie, że tak :) Nawet chyba ta kierownica jest dedykowana tej serii :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety oprócz krótkiego GT5P nie widzę żadnej innej gry na PS3, do której ta kierownica byłaby dobra. Nie liczę gier stricte pod pada, jak Undercover czy Grid...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety oprócz krótkiego GT5P nie widzę żadnej innej gry na PS3, do której ta kierownica byłaby dobra. Nie liczę gier stricte pod pada, jak Undercover czy Grid...

Grid działa świetnie, F1:CE działa świetnie, GT5:P działa świetnie, w Burnouta (po przestawieniu ręcznie na 270° obrotu) również kopie zad.

I ty twierdzisz, że nie ma w co grać? Proszszszszsz. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F1:CE - tutaj muszę się zgodzić

GT5P - działa świetnie, ale gra jest za krótka, aby kupować dla niej kierownicę za 400zł

Burnout - zbyt zręcznościowy jak dla mnie, nie wątpię że kiera z nim działa

Ogólnie trochę marudzę w tej kwestii, ale po prostu wybór samochodówek-w miarę symulacji na PS3 jest bardzo mały. Na PC do kierownicy kupuje się Richard Burns Rally, można sobie odkurzyć Rally Championship, jakąś gierkę Simbinu (obojętnie jaką, bo oni robią ciągle to samo, w każdej kolejnej swojej grze dorzucają to co zrobili poprzednio uzupełnione o jakąś nową klasę wyścigów) i jest szlifowania skilla na kilka miesięcy ;) W singlu jak i online. Jak ktoś lubi zręcznościówki to TDU z kilkugodzinnymi wyścigami też go zaspokoi. Po prostu wybór jest nieporównywalnie większy. No i można ustawić dokładnie kąt skrętu kierownicy - nie tylko 900 i 270 stopni. Ja np. jeżdżę w RBR na 400*, bo na 900* zamachałbym się na śmierć, a 270* jest zbyt czułe. Dlatego liczę na jakieś WRC nowe :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ja też się nad nią zastanawiałem , ale wybrałem Logitech G25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko jeszcze :)

Czy na kierownicy o wiele fajniej się gra niż na padzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanko jeszcze :)

Czy na kierownicy o wiele fajniej się gra niż na padzie ?

Zależy w co. W GranTurismo granie na kierownicy kopie ryj :D No wrażenia są niesamowite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam się na kierownicy dużo lepiej gra. trochę trzeba pograć żeby ogarnąć co i jak ale jak już się wczujesz to można naprawdę mieć X razy większy fun niż na padzie.

Z motorstormem też będzie działać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z motorstormem też będzie działać??

Z jedynką nie działa - nie wiem jak z PR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TheMichal, juz raz probowalem Ci wypersfadowac, ze GT5P nie jest krotkie o ile nie jest sie fajfusem i gra tylko dla zdobycia licencji C,B,A i S. Jest tam kilka tysiecy wyscigow w ktorych mozna sie wykazac, dlatego zakup kierownicy dla GT5 ma na celu wlasnie nauczenie sie jezdzic i skopania dupy innym leszczom. Ja mialem tez dylemat, czy Driving Force Pro GT czy G25 - wybor padl na G25 i na dniach wlasnie ja kupuje, ale tylko dlatego, ze podchodze do GT5 powaznie i to jedyna gra w ktora gram ostro i mam parcie na szklo zeby wyje**** tych zoltych karakanow z top10.

Co prawda nie wiem do tej pory, co ma DF GT czego nie ma G25, ale G25 to ponoc numer 1 wsrod kierownic a za nia jest DFP lub DF GT, ktore sa rowniez bardzo udanymi produktami i Logitecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×