Skocz do zawartości
sidre

Kierownica do PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Do PS 3 tylko G25 sam ją mam i chodzi jak marzenie.

A co, niby DFP gorsza? Też chodzi jak marzenie :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DFP za ciężko się kręci . Nie odbijesz tak szybko w drógą stronę jak na G25 ;P

Aha no i nie piszę że gorsza.

Edytowane przez Adrianeqq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem kierownice G25 ale jestem troszkę zniesmaczony , może nie sama kierownicą ale sposobem wykorzystania jej w grach.

GT – można powiedzieć że działa perfekt 95 % , a te 5% to troszkę dziwne ustawienia co do zmiany biegów i sprzęgła , trzeba to robić z dokładnością zegarmistrzowską.

DIRT - katastrofa , może to zależy od ustawień , ale kierownica reaguje prawie z sekundowym opóźnieniem . Jazda jest fatalna. Ma ktoś tu jakieś magiczne ustawienia?

Dzięki.

Edytowane przez zibikom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma żadnych ustawień. Na PS3 tylko z GT ten sprzęt działa poprawnie. Ale z Dirtami, Gridami itp., które są optymalizowane na pady po prostu słabo się gra. Spróbuj Richard Burns Rally, Race: WTCC, albo rFactor na PC to wrażenia będą zdecydowanie bardziej pozytywne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Ja ją kupiłem tylko i wyłącznie do GT 4 i 5. Jeszcze z Enthusią działa wyśmienicie, ale jeśli chodzi o wykorzystywanie jej wszystkich możliwości to tylko GT5p,

EDIT: Mowa oczywiście tylko o PS3.

Edytowane przez Aptekarz10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ustawic w undercoverze zeby mozna bylo zmieniac recznie biegi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co macie do Grida ? dobrze się G25 gra w tą grę. A co do sprzęgła w GT5 to jak się je włącza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wybrane gry wspieraja sprzeglo. W gt5: prologue podczas jazdy nalezy nacisnac trojkat i sprzeglo powinno sie uruchomic. Oczywiscie auto musi miec reczna skrzynie biegow, bo nie wszystkie chyba daja mozliwosc korzystania ze sprzegla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co macie do Grida ? dobrze się G25 gra w tą grę. A co do sprzęgła w GT5 to jak się je włącza ?

Przelacz skrzynie na tryb manual (pokretlem) i podczas jazdy nacisnij raz trojkat (zalaczysz wtedy sprzeglo)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w undercoverze da sie wlaczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A w undercoverze da sie wlaczyc?

NFSy nowe to nie są gry na kierownice - zbyt zręcznościowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję . Ja tam zawsze jeżdżę na manualu. Na automacie dla mnie za prosto jest :]. No chyba że w Gridzie Driftując to mam automat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej ale zadalem inne pytanie jak wlaczyc na reczna skrzynie

Edytowane przez PlayBoy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sie troche mylisz bo zapytales CZY da sie wlaczyc, a nie JAK wlaczyc :) Ale ja bym nie liczyl na to ze uda ci sie w undercoverze uruchomic skrzynie w trybie H

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to sie troche mylisz bo zapytales CZY da sie wlaczyc, a nie JAK wlaczyc :) Ale ja bym nie liczyl na to ze uda ci sie w undercoverze uruchomic skrzynie w trybie H

hmn, jeżeli w carbonie się dało to w undercover też się powinno ;] poszukaj w ustawieniach klawiszy i przypasuj kolejno klawiszę pod 1-szy bieg 2 itd. oczywiście to są tylko moje przypuszczenia ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko juz znalazlem dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie odnośnie pracy "mechanizmu" zawartego w G25, a dokładnie chodzi mi o dźwięk wydobywający się podczas pracy kierownicy. G25 mam od ponad roku i jakoś nie mogę sobie przypomnieć, czy od samego początku podczas kręcenia kółkiem (na sucho i podcczas gry) towarzyszył temu ten w miarę głośny dźwięk i jest taki jeden moment, gdzie mam wrażenie, że przydałoby się jakieś smarowanie (ale to jest nie możliwe). Zaniepokoiło mnie to dlatego, że byłem ostatnio w saturnie i bawiłem się tą kierownicą, która nie była do niczego podłączona i tam chodziła cichutko.

Czy z tym dźwiękiem to normalne, czy macie tak samo? Dodam, że podczas gry kierownica spisuje się idealnie (nie ma żadnych opóźnień i "luzów"), a ja sam nie używam siły i staram się obchodzić z kierownicą delikatnie. Być może wcześniejsze wersja tak miały i jak z trwałością G25? Proszę o zabranie głosu w tej sprawie. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, kierownica powinna brzeczec podczas krecenia. Dzwiek ten jest powodowany praca silownikow dajacych efekt force feedback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w G25 jest to wyjątkowo cichy dźwięk. W DFP przy szybszych skrętach jest słychać ostry warkot, w G25 tylko delikatny szum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W egzemplarzu g25 ktory pojawil sie u mnie dzwiek byl rownie glosny jak w innych kierownicach z FF, ktorymi mialem okazje pokrecic w sklepie z nudow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest głośno jak kręcę na " sucho " a ciszej jak gram w coś ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem na youtubie jak wyglądają testy G25. Nie ma tego dużo, ale w tym materiale który był, było słychać ten "niepokojący" dźwięk. Czyli wychodzi na to, że to normalne. Jednakże jak to się ma do tej kierownicy G25, którą spotkałem i bawiłem się w Saturnie. Tam absolutnie nie było słychać tego dźwięku co słyszę u siebie na na filmikach Youtube. No ale może w markecie był jakiś wadliwy egzemplarz, choć wszystko chodziło płynnie. Może jestem troszkę przewrażliwiony, ale wiadomo ile ta zabawka kosztuje. teraz jestem troszkę spokojniejszy i dalej tego nie będę drążyć. Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzałem na youtubie jak wyglądają testy G25. Nie ma tego dużo, ale w tym materiale który był, było słychać ten "niepokojący" dźwięk. Czyli wychodzi na to, że to normalne. Jednakże jak to się ma do tej kierownicy G25, którą spotkałem i bawiłem się w Saturnie. Tam absolutnie nie było słychać tego dźwięku co słyszę u siebie na na filmikach Youtube. No ale może w markecie był jakiś wadliwy egzemplarz, choć wszystko chodziło płynnie. Może jestem troszkę przewrażliwiony, ale wiadomo ile ta zabawka kosztuje. teraz jestem troszkę spokojniejszy i dalej tego nie będę drążyć. Dzięki i pozdrawiam

w gwarze sklepowym inaczej to słychać, niż w absolutnej ciszy u siebie w pokoju ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×