Skocz do zawartości
kill

Ostatnio obejrzany film.

Rekomendowane odpowiedzi

Inside Man świetny film o skoku na bank, Denzel jak zwykle w formie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hereditary - pierwsze 1,5h naprawdę niezły, lekko tajemniczy horror stawiający głównie na wywoływanie niepokoju dźwiękiem i atmosferą a nie tanimi jump-scarami. A w końcówce odlecieli po całość za co oczko w dół i suma 7/10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, malpka napisał:

Czarna Pantera - absolutnie nie mam pojęcia jak tak durny i pełen kiepskiego CGI film zarobił tyle zielonych w Box Office.

Ja już nie staram się rozumieć tego całego BO, odkąd Solo zarobił mniej niż gniot ep VII i w związku z tym nie będzie kontynuacji.

A szczerze mówiąc bardziej by mnie interesowały dalsze losy młodego Hana niż kolejny epizod sagi.

W ogóle wychodzi na to, że jestem dziwny, bo spin offy Star Wars bardziej mi się podobają niż obecna główna saga, a w zarobkach zdaje się jest odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Plagi Breslau czyli ostatnie podrygi Showmaxa. 

Film namiętnie minusowany na różnych stronach, bo nie ma w kinie, bo Vega, bo Kożuchowska. Ostatecznie jest nawet spoko, motyw trochę zarżnięty z Anioły i Demony, ale twist fabularny nawet zaskakujacy.  Nieźle się bawiłem. 7/10 na zachętę. R. I. P. SHOWMAX 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Plagi pomysł na fabułę mają nawet fajny i ciekawy, natomiast dialogi pisane jak dla gimbazy, kładą tą produkcję jak dla mnie. Zresztą jak każde "dzieło" Vegi. Zdecydowanie nie jestem targetem twórczości tego Pana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi