Skocz do zawartości
Emir

Dragon Age: Origins

Rekomendowane odpowiedzi

Valchall: dzięki, czyli musze poszukać wersji ENG. Naszło mnie ostatnio na jakieś "rpg", a japońszczyzny nie trawię więc najbliżej mi właśnie do DA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dylemat czy szarpnąć sie na Dragon Age za 90zł czy poczekac na Two Worlds II za 180zł , ta pierwsza połowe tańsza ale  ta druga moze być lepsza. Bede musiał coś łyknąć na wstrzymanie LOL. A wy jak sądzicie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie dodatku do DA - "Witch Hunt" (choc pewnie tyczy sie to tez pozostalych). Mianowicie rozpoczalem rozgrywke w Witch Huncie na poziomie trudnosci normal, ale po chwili grania zmienilem na hard. Czy w zwiazku z tym trofeum za ukonczenie tego dodatku na hardzie (lub wyzej) wpadnie, czy musze zaczac gre na tym poziomie od poczatku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku dodatku Golmes of Angarrak wystarczyło zmienić poziom tuż przed rozpoczęciem walki z ostatnim bossem i trofeum wpadło. Dodatek nie jest na tyle długi aby był to problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Nie wiem może już gdzieś było na ten temat ale po przeczytaniu 30 kilku stron w tym temacie, nie znalazlem rozwiazania mojego problemu, a mianowicie wkurzają mnie przeskakujące same z siebei opcje, np mapa zaraz wskakuje inventory, pozniej questy i znowu mapa i tak w kółko, mimo ze pada nawet nie dotykam to i tak dalej przeskakuje.

Dzieki z gory za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jest to uzależnione od tego co ostatnio pisało na ekranie. Przykład pisze na ekranie Otrzymano przedmioty po wciśnięciu select, przenosi do ekwipunku, zaktualizowano zadanie - przenosi do ekranu questów itd.

Ostatnio zainteresowałem się dodatkiem przebudzenie, polecam, fajna fabuła stanowiąca rozwinięcie wydarzeń po podstawce oraz nowe przedmioty. Tylko poziom trudności ciut niski. Grając na poziomie zaimportowaną postacią wymiatamy. Zastanawiam się czy nie zmienić na koszmar.

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i platyna :D zdobyta ,dla mnie najtrudniejszym trofeum było Traveler . Ktoś też miał z tym problemy ;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie problemy, ale bałem się, że nie wbiję tego trophy - wpadło dopiero przy drugim przejściu gry, kiedy to lizałem dosłownie każdą ścianę, zwiedzając wszystko i robiąc każdy quest. Generalnie Platyna łatwa, ale bardzo czasochłonna i odrobinę monotonna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie nie wie ktoś czy można kupić kod do dodatków np do przebudzenia ? (czy np kod kupiony na allegro do PC można też użyć na ps3 ?) A jak nie to może ktoś ma wszystkie dodatki i chciał by się wymienić za coś ? mam kilka gier na dysku kupionych w psn. Zainteresowanych proszę o napisanie na gg: 734686. Można zostawić wiadomość na pewno odpiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka mam pytanie do was bo nie wiem czy coś mam jeszcze z tym questem zrobić wiec tak ma quest Patronka swojego rodu wykonałem chyba już wszystko ale w dzenniku misji mam to aktywne cały czas nie jest zaznaczone jako ukończone. wybrałem już nawet króla w orzamarze a w misji jest napisane ze mam wrócić do Orzamaru na koronacje. błagam pomóżcie tylko ta misja została mi w orzamarze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Note: There have been reports that the Quest "A Paragon of Her Kind" is shown as completed in the "Blight" questline, but remains incomplete in the "Orzammar" questline (after the new king has been crowned). However, this does not seem to have caused any serious problems (e.g. the player getting stuck) so far."'

To jest jeden z bugów w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Note: There have been reports that the Quest "A Paragon of Her Kind" is shown as completed in the "Blight" questline, but remains incomplete in the "Orzammar" questline (after the new king has been crowned). However, this does not seem to have caused any serious problems (e.g. the player getting stuck) so far."'

To jest jeden z bugów w grze.

aha wielkie dzięki za pomoc myslalem ze cegos nie zrobilem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do zakupu DA:P. Chcę wersję PL, ponieważ w cRPG łątwiej się gra w rodzimym języku. Wychodzi wersja Ultimate z wszystkimi dodatkami, wiadomo czy będzie to wersja PL czy Eng ?

Jeśli tylko Eng (a pewnie tak będzie, bo przecież juz niedługo DA 2, to pewnie będzie jedna wersja językowa tylko, żeby koszty obniżyć) to jak jest z dodatkami do podstawówki z PSN ?

wyczytałem na forum że są po angielsku, ale wszystko poza podstawą jest po angielsku ? I jak z Menu, przyciskami i innymi rzeczami niezmiennymi dla całej gry, są po polsku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy rodacy z forum :confused: czy warto zakupić dragon age na czarnulkę, czy grafika jest w miarę? długosc gry itp oceńcie obiektywnie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto, grafika wcale tragiczna nie jest, długość rozgrywki daje radę, ogólnie Dragon Age jest dobrą grą. Obecna cena jest kolejnym plusem! Według mnie na zbliżające się długie jesienne i zimowe wieczory będzie to trafny wybór. Nie spodziewaj się jednak gry idealnej, innowacyjnej, porywającej. Tak czy siak, ja bawiłem się dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem jedynym plusem gry jest obecnie jej cena.

Poza tym jest nudna jak flaki z olejem. Fabuła przewidywalna, świat jak na fantasy mocno sztampowy, questy bez polotu. Do tego fatalna grafika i animacja. Po około 30h gry dałem sobie spokój i odłożyłem na półkę.

Nie wiem jak tego gniota można było nazywać duchowym następcą Baldur's Gate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy rodacy z forum :confused: czy warto zakupić dragon age na czarnulkę, czy grafika jest w miarę? długosc gry itp oceńcie obiektywnie :thumbsup:

Mnie gierka Wciągnęła na dłuuugie godziny. Polecam ze swojej strony. Nie wiem czy już miała premierę czy dopiero będzie ale jeśli masz zamiar kupić DA zainteresuj się jej wersją ultimate, ma zawierać wszystkie wydane dlc (chyba z wyjątkiem Przebudzenie - bo to dodatek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem DLC: Golems of Amgarrak, krótki, praktycznie nic nie wnoszący dodatek, z fabułą raczej nie porywającą za to z wymagającą końcówką. Całość zajmuje około 1:30h. Spoiler dotyczy walki z bossem ;)

Próbowałem kilkukrotnie pokonać Harvestera na trudnym, raz udało mi się doprowadzić do jego drugiej formy, jednak szkielety mnie zatłukły - nie potrafię załatwić tych pomarańczowych - kto grał ten wie o co mi chodzi, w końcu zmieniłem poziom trudności i bez problemu dobrnąłem do końca. Dodam, że gram magiem

Jeśli ktoś ma jakąś poradę jak to przejść niech da znać ;)

Mam już kolejne DLC, Witch Hunt, jak tylko przejdę (prawdopodobnie dziś) to napiszę kilka słów, naskrobię też na ile czasu starczy i czy trzyma poziom pod względem historii ;)

edit: Witch Hunt ukończony. Czasowo podobnie to znaczy, że DLC starczy na około1:30h, jakościowo jest troszkę lepiej, sensowniejsza fabuła (bo przecież kto nie chciał ruszyć za Morrigan ;p?).

Jeśli chodzi o lokacje to niestety szału nie ma, w zasadzie jedna nowa miejscówka. Finałowe starcie dużo łatwiejsze od starcia w Golems of Amgarrak.

Słówko podsumowania: Jeśli jesteś fanem DA:O to nie trzeba Cię przekonywać, jasne, że można lepiej spożytkować tą kasę, ale ja jakoś specjalnie nie żałuje wydanych pieniędzy. Jeśli jednak DA:O uważasz za grę dobrą, ale pod koniec się nudziłeś i z ledwością dobrnąłeś do napisów końcowych - nawet się nie zastanawiaj, kupuj coś innego ;)

edit2: No i jakoś udało się utłuc na trudnym głównego bossa z Golems, troszkę cierpliwości, no i udało się. Znów 100% zdobi mój profil ^^

Edytowane przez Flo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak na hardzie to nie lada wyzwanie. Co do tych szkieletów to jeśli dobrze pamiętam. Trzeba tą wajchę przestawiać. Zdecydowanie z tym bossem łatwiej się bić jako mag. Wojownik ma tu trudniej.

Warto też uważać aby nasz golem nie zginął. Trzeba go uleczać zaklęciami bo fiolki życia na niego nie działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja ultimate (z dodatkami)  jest w wersji PL czy  ENG ?

Na razie nie widziałem w żadnej ofercie tego tytułu. Ale gdybam, że te dodatki co wyszyły po polsku to tak będą zawarte. Leliana's Song, Golems of Angarak i Witch Hunt są tylko po angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to troche kanał..... bo chciałem tę gre kupić.... a dodatek awekening z PSS jest po polsku , jeśli "Początek " się ma po polsku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×