Skocz do zawartości
Emir

Dragon Age: Origins

Rekomendowane odpowiedzi

no to troche kanał..... bo chciałem tę gre kupić.... a dodatek awekening z PSS jest po polsku , jeśli  "Początek " się ma po polsku ?

Jest całkowicie po polsku. Jak się jest fanem Dragon Age warto się nim zainteresować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest całkowicie po polsku. Jak się jest fanem Dragon Age warto się nim zainteresować.

DA Przebudzenie można kupić tylko w wersji cyfrowej. czy mógłby ktoś napisać krok po kroku jak to zrobić? dopiero dzisiaj podpiąłem konsole z netem(:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DA Przebudzenie można kupić tylko w wersji cyfrowej. czy mógłby ktoś napisać krok po kroku jak to zrobić? dopiero dzisiaj podpiąłem konsole z netem(:

Nie wiem o co dokładnie pytasz. Jak masz doładowane konto to po prostu w Game Addons szukasz "Dragon Age" i tam wśród innych dlc znajduje się przebudzenie.

Jak nie doładowałeś konta to są 2 sposoby aby to zrobić: kupić zdrapke i w menu redeem codes wpisać otrzymany kod, albo wpisać dane karty kredytowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie mam pytanie bo dziś zobaczyłem w pss że dodatek przebudzenie jest za 69 zł i mam takie pytanie bo chciał bym wiedzieć czy przecenili ten dodatek na stałe czy jest to jakaś promocja bo nie wiem czy mam sobie szybko doładować konto pss czy mogę spokojnie czekać bo ta cena nie wróci do dawnej kwoty 139

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie mam pytanie bo dziś zobaczyłem w pss że dodatek przebudzenie jest za 69 zł i mam takie pytanie bo chciał bym wiedzieć czy przecenili ten dodatek na stałe czy jest to jakaś promocja bo nie wiem czy mam sobie szybko doładować konto pss czy mogę spokojnie czekać bo ta cena nie wróci do dawnej kwoty 139

Ogromne dzięki za info. Jak wrócę z pracy i dalej będzie taka cena to łykam od razu! 69pln dla dużego DLC jednej z moich ulubionych gier to ok, bo 139pln to był absurd!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem po raz trzeci DA. Pod koniec do zrobienia pierwszej platyny brakowało mi zdobycia osiągnięcia za zabicie 1000 mrocznych pomiotów. I udało mi się :-). Grę skończyłem nawet z niejaką nadwyżką, bo z pulą 1064 sz. Szkoda tylko, że gra mi tego nie zaliczyła :verymad:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka ludzie gra zajebista super i w ogóle ale mam problem stało się tak że mój hopek ma 10umiejętności fizycznych z książek i nie mogę już awansować hopka np dodać mu siły itp bo jak dochodzi do rozdawania punktów talentu zawsze zostaje mi 8 i nie mogę zatwierdzić awansu muszę wycofać punkty talentu a co za tym idzie także siły sprytu itd czy idzie temu jakoś zaradzić ?<_<

Ps. Jak skończe grę to będę mógł przemierzać dalej tereny Federlenu ( Chyba dobrze napisałem nazwę) czy muszę grać od nowa ?

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przyznam się, że dawno już w to nie grałem więc w ogóle nie rozumiem co piszesz :). Nie oszukiwałeś z książkami? Trzy razy przechodziłem grę i nigdy nie miałem problemu z awansowaniem.

Co do drugiego pytanie to lepiej zrobić save przed zjazdem możnych, lub po prostu przed tym odwiedzić wszystkie miejsca. Po zakończeniu gry możesz iść tylko do miejsc dokupionych, jeżeli się nie mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź , faktycznie sprawdzałem trik na kopiowanie książek teraz żałuję ale zagram najwyżej od nowa FAK , a szkoda że nie idzie potem już pograć po ostatniej walce no ale cóż nic jeszcze raz dzięki !:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz mały oszuście. Nie dość, że oszukiwałeś to byleś jeszcze pazerny :). A ostrzegali przed tym, że trzeba robić to z głową. Myślałem, że usunęli to w ostatnich patchach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz mały oszuście. Nie dość, że oszukiwałeś to byleś jeszcze pazerny :). A ostrzegali przed tym, że trzeba robić to z głową. Myślałem, że usunęli to w ostatnich patchach.

Hmm nie znowu taki pazerny tylko 10-8 skili a mogłem np nabić 50 tylko sprawdzałem jak to będzie wyglądało a patcha niema bo gram na konsoli i nic nie pobierałem jak w ogóle taki istnieje ( Na PS3 ) nie idzie tego jakoś cofnąć ? :tongue:.

Ps.Jeszcze jedno pytanko czy ta gra jest długa chodzi mi o sam wątek główny bo ja tam lubię chodzić po świecie i szperać mam 7h na liczniku a jestem dopiero w tym lesie brecilian (Jakoś tak) ale jak zagram drugi raz skupię się tylko na fabule dlatego pytam.A i czy np.Jak mam 100% hmm powiedzmy kontaktu z drugą osobą aktualnie z lilianą i mam misję zabicia tej piczki co ją ściga to jak olałem morrigan (Też miałem 100% kontaktu ) to czy będzie jeszcze okazja zabić jej matkę (Matkę morrigan) flemeth czy już nie ??:rolleyes:

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie znowu taki pazerny tylko 10-8 skili a mogłem np nabić 50 tylko sprawdzałem jak to będzie wyglądało a patcha niema bo gram na konsoli i nic nie pobierałem jak w ogóle taki istnieje ( Na PS3 ) nie idzie tego jakoś cofnąć ? :tongue:.

przeszedłem na PC ale dwójkę napewno kupie na PS3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dwójeczkę też muszę kupić gra mnie wciągnęła za zwyczaj nie lubię takich gier typu baldurs gate (Tej to nawet nienawidzę) ale dragon age jest w porządku !:cicle:

Jak zdobyć

Zbroja Wysiłku.

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baldurs Gate to całkiem inna gra, nie ma praktycznie nic wspólnego z Dragon Age. Squal nie chcę być nie grzeczny czy nie uprzejmy, ale proszę przyłóż się do pisowni, to Twój ojczysty język więc wypadałoby potrafić się nim posługiwać, napisanie nienawidzę w sposób "nie na widzę" to już szczyt.

Zbroja wysiłku - http://dragonage.wikia.com/wiki/Effort_Armor_Set

Mam nadzieje, że z angielskim idzie Ci lepiej, jeśli nie to daj znać, postaramy się przetłumaczyć ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baldurs Gate to całkiem inna gra, nie ma praktycznie nic wspólnego z Dragon Age. Squal nie chcę być nie grzeczny czy nie uprzejmy, ale proszę przyłóż się do pisowni, to Twój ojczysty język więc wypadałoby potrafić się nim posługiwać, napisanie nienawidzę w sposób "nie na widzę" to już szczyt.

Czasem tak bywa piszę morze za szybo czasem coś mi się wciśnie nie czepiajmy się pisowni bo nie to czyni nas ludźmi !

Zbroja wysiłku - http://dragonage.wik...ffort_Armor_Set

Mam nadzieje, że z angielskim idzie Ci lepiej, jeśli nie to daj znać, postaramy się przetłumaczyć ;)

Dzięki za info z angielskim idzie mi dobrze wolę po polsku jak jest ale tłumaczyć nikt nie musi THX.:whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baldurs Gate to całkiem inna gra, nie ma praktycznie nic wspólnego z Dragon Age.

Nie zgadzam się. Moim zdaniem jest bardzo podobna, system gry taki sam, tylko świat 3D, rozbudowane miejscami a uproszczone w innych miejscach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że w BD masz jakość ścieżkę wyboru a tutaj co byś nie powiedział to idziesz od a do b. Może czasem faktycznie ktoś się obrazi ale jest to naprawdę sporadyczne. Chociaż nie przeszkodziło mi to w przejściu gry 3 razy i zdobyciu w ogóle pierwszej platyny, bo pucharki tutaj to była sama przyjemność. Nie tak jak w innych grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze 1 poziom i będę miał wyrównane statsy po moim błędzie gra na prawdę super przejdę ją ze 3 razy na razie skończyłem Las Brecilian i Wioskę Redcliffe teraz idę do zamku Redcliffe czyli zostało jeszcze masę gry to mnie cieszy he he !

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kupilem ta gre pare dni temu liczac na dobrego rpga na ps3, ogolem gra jako rpg mi sie podoba ale mam bardzo ciezki problem, ktory zabija prawie cala przyjemnosc z gry i bardzo demotywuje mni do dalszego obcowania z tym tytulem, chodzi tu o tragiczny fps oraz hmm niewiem jak to nazwac "znikajace klatki" - problem występuje podczas ruchu lub obracania kamery animacja nie jest plynna , co jakies 1i pol sekundy obraz sie zatrzymuje na ulamek sekundy tworzac bardzo drażniący efekt. fps w pomieszczeniach jeszcze nie jest tragiczny, za to lasy, miasta to juz porazka , kupilem ps3 glowni e dlatego zeby nie martwic sie o niski fps. czy wy tez macie takie problemy z fps ? czy jest jakis sposob na poprawe fps? wybaczcie mi te slaba interpunkcje, pisze z ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w sumie nie odczuwalem dyskomfortu grajac w DA na PS3 (mam platyne) lecz wiem jedno, nie ma najmniejszej szansy na poprawe czegokolwiek w kwestii fpsow, niewazne jaka gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć :)

mam problem z misją w DA:P, otóż dostaje zlecenie od wdowy po królu, aby zobaczyć co w obcowisku. chce tam iść, ale lokacja nie jest dostępna. do wyboru mam tylko siedzibę arla emmona, dzielnice targową, perłe i uliczki...pomóżcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz isc tam piechota, najpierw na rynek i potem w polnocno-zachodnim rogu masz zamknieta brame, pogadaj ze straznikiem, otworzy ja i voila, witamy w obcowisku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć :)

mam problem z misją w DA:P, otóż dostaje zlecenie od wdowy po królu, aby zobaczyć co w obcowisku. chce tam iść, ale lokacja nie jest dostępna. do wyboru mam tylko siedzibę arla emmona, dzielnice targową, perłe i uliczki...pomóżcie :)

Dokładnie tak jak mówi Aculard. W dzielnicy targowej po przejściu bramy jest wejście do tej dzielnicy. Wcześniej strażnik nie chciał Cię przepuścić, teraz to zrobi.

Co do FPS'a zgadzam się. Sam wbiłem platynę. Ale jest to tragedia! Początkowo mnie to irytowało, potem się przyzwyczaiłem. Potem jak skończyłem grę w DA i zacząłem inne tytuły to nie mogłem wyjść z zachwytu jak to wszystko płynnie idzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×