Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

a ja jestem mega szczesliwy, czekalem na info ze nie bedzie PL. Tylko angielska wersja w tego typu grach. W BC1 angielski nadawal klimatu. A jak znam zycie, gdyby bylo PL, to tylko PL, bez mozliwosci wyboru. To naprawde rewelacyjna wiadomosc.

Jestes mega szczesliwy ze nie bedzie PL ? Rozumie ze mozna byc zadowlonym ze bedzie po Angielsku, ale mega szczeliwy ze nie bedzie PL ? Moze jestem za stary juz , zeby zrozumiec jak mozna pisac takie bzdury! Moze przeszkadza Ci jezyk POLSKI i moze czas wyjechac i zaczac myc gary w anglojezycznym kraju. Oi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox nie ma AS PL dodatku , my nie mamy BF Proste .

Ta gre i tak kupie pl dla singla na pc , na multi bede grał na ps3 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox nie ma AS PL dodatku , my nie mamy BF Proste .

Ta gre i tak kupie pl dla singla na pc , na multi bede grał na ps3 .

Nie wiem co to AS PL dodatek ale to głupie tłumaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie - no prawda jest taka, że lepiej jak mamy wybór. Mnie akurat brak polskiej wersji też nie przeszkadza ale jakby była, to bym nie narzekał. Są gry tak spolonizowane, że powinno się je jak najszybciej wycofać z rynku (Killzone 2 o zgrozo !) i całkiem przyzwoite (UC2).

Edytowane przez Tomgracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kupiłbyś wersję angielską, co to za problem?

dla mnie bylby problem bo nie kupuje tych wersji z UK w tych pudelkach z wielka czerwona liczba na przedzie ;)

Jestes mega szczesliwy ze nie bedzie PL ? Rozumie ze mozna byc zadowlonym ze bedzie po Angielsku, ale mega szczeliwy ze nie bedzie PL ? Moze jestem za stary juz , zeby zrozumiec jak mozna pisac takie bzdury! Moze przeszkadza Ci jezyk POLSKI i moze czas wyjechac i zaczac myc gary w anglojezycznym kraju. Oi!

tak przeszkadza mi jezyk POLSKI w grach. najczesciej lokalizacje sa na zenujaco niskim poziomie (sa wyjatki potwierdzajace regule) i nie mam zamiaru meczyc sie cala gre tylko dlatego ze jest ona w rodzimym jezyku :o a niech daja wersje PL ale niech ja mam wybor nie uruchamiac jej. Po to gram miedzy innymi w U2 po angielsku zeby docenic dzielo jako calosc, jak zostala stworzona czyli w jezyku angielskim. dlatego tez ogladam filmy z napisami jesli wogole. pomysl sobie ze np gran torino zostal zdubingowany i clinta estwooda gra cezary pazura? super nie? ah no i to oczywiscie znaczy ze marze o pracy na angielskim zmywaku. nice1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oglądając niektóre z tych próbek głosu Pazury i Baki powiedziałem: wtf. Ta "kur"" Pazury ssie na całej linni.

Gdyby były polskie napisy to co innego. Wtedy z chęcią bym zagrał, ale jeśli nie miałbym wyboru języka tylko sam PL, to nie dziękuję, ale postoję.

Należę do tych osób, które lubią polonizację w Uncharted 2: Among Thieves i tylko to. Ew. uważam, że Heavy Rain będzie też dobrą polonizacją, ale takich gier jak BF:BC2 IMO nie wypada przechodzić po polsku.

Edytowane przez Doug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie uważam, że polonizacja kinowa jest najlepszym pomysłem. Klimat nie jest zniszczony przez kiepskich aktorów, a zostało przetłumaczone wszystko to by gracze słabo znający angielski byli usatysfakcjonowani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest oczywiste zamiast słuchać ,, no kurna zróbcie coś z nimi" lepiej usłyszeć ,,let's get thoes motherfuckers!!" to tylko przykład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak mozna sie cieszyc,ze czegos nie bedziemy mieli ? Ja rozumiem, gdyby zdeberwowanie wynikła z wersji : mamy tylko PL z dubbingiem i nie mozemy sobie kupic wersji angielskiej . Jak ktos wyzej napisał - moze za starzy jestesmy ...

Podchodzi to fanboy'stwem na maxa - mammy gorzej, wiec dzieki temu mamy lepiej !!

ale wracając do gry i snajperów, którymi tak poruszyłem niektóych

Snajper jest konieczny , potrzebny - ale jak umie grac i jak jest podział . Jak patrze na start , jako atakujący - lece obok tej puierwszej górki, a tam siedzi 6 gości ( oczywiscie w kupie, w sam raz pod nóż ) to mi sie słabo robi i ręce opadaja . Jak trafi sie skład nieogarnietych , to z bazy wyjsc nie mozna , bo mamy 6 snajperów i 4 ęteligentów , ktorzy wskakuja w czołgi i wjezdzaja na srodek placu i strzelaja do wszystkiego, takze tego co sie nie rusza :) - a defenderzy tylko czekaja ze swoimi wyrzutniami . O to mi chodzilo w kwestii snajperów - jestes dobry i pomagasz, ok . Licze na Twoja pomoc i bardzo za nia dziękuje, bo jako assault potrzebuje wsparcia. Ale jesli Twoja gra ogranicza sie do tego , ze włazisz na górkę i siedzisz tam az oba ładunki wyleca w powietrze, to wez do reki karabin i naucz sie najpierw grac jako ( skuteczne ) mięcho armatnie .

Wczoraj byłem swiadkiem pieknej akcji - defenderzy stracili pierwsza bazę i przeniesli sie do kolejnej . Zaatakowali nas momentalnie, starcilismy czołg, oni dorzucili swój drugi , obsadzili działka i wysatwili za czołgami 4 snajperó i ze 2 , ktorzy naprawiali te czołgi . Nie wyszlismy z bazy przez 10 minut. Malo tego, po respawnie od raz była kula w łeb . Jak tylko komus udalo sie przedrzec i przyczaiłą sie gdzies w krzaczkach - od razu startowalo do niego dwóch assaltów i zmiatali go z powierzchni ziemi. Milo bylo popatrzec , jak dostajemy wpier ... :)

Gra jest genialna !! nie moge sie oderwac ! Ehh , oby do marce ( dobrze ,ze na deske lece, to po powrocie juz bedzie :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak mozna sie cieszyc,ze czegos nie bedziemy mieli ? Ja rozumiem, gdyby zdeberwowanie wynikła z wersji : mamy tylko PL z dubbingiem i nie mozemy sobie kupic wersji angielskiej . Jak ktos wyzej napisał - moze za starzy jestesmy ...

Podchodzi to fanboy'stwem na maxa - mammy gorzej, wiec dzieki temu mamy lepiej !!

ale wracając do gry i snajperów, którymi tak poruszyłem niektóych

Snajper jest konieczny , potrzebny - ale jak umie grac i jak jest podział . Jak patrze na start , jako atakujący - lece obok tej puierwszej górki, a tam siedzi 6 gości ( oczywiscie w kupie, w sam raz pod nóż ) to mi sie słabo robi i ręce opadaja . Jak trafi sie skład nieogarnietych , to z bazy wyjsc nie mozna , bo mamy 6 snajperów i 4 ęteligentów , ktorzy wskakuja w czołgi i wjezdzaja na srodek placu i strzelaja do wszystkiego, takze tego co sie nie rusza :) - a defenderzy tylko czekaja ze swoimi wyrzutniami . O to mi chodzilo w kwestii snajperów - jestes dobry i pomagasz, ok . Licze na Twoja pomoc i bardzo za nia dziękuje, bo jako assault potrzebuje wsparcia. Ale jesli Twoja gra ogranicza sie do tego , ze włazisz na górkę i siedzisz tam az oba ładunki wyleca w powietrze, to wez do reki karabin i naucz sie najpierw grac jako ( skuteczne ) mięcho armatnie .

Wczoraj byłem swiadkiem pieknej akcji - defenderzy stracili pierwsza bazę i przeniesli sie do kolejnej . Zaatakowali nas momentalnie, starcilismy czołg, oni dorzucili swój drugi , obsadzili działka i wysatwili za czołgami 4 snajperó i ze 2 , ktorzy naprawiali te czołgi . Nie wyszlismy z bazy przez 10 minut. Malo tego, po respawnie od raz była kula w łeb . Jak tylko komus udalo sie przedrzec i przyczaiłą sie gdzies w krzaczkach - od razu startowalo do niego dwóch assaltów i zmiatali go z powierzchni ziemi. Milo bylo popatrzec , jak dostajemy wpier ... :)

Gra jest genialna !! nie moge sie oderwac ! Ehh , oby do marce ( dobrze ,ze na deske lece, to po powrocie juz bedzie :) )

Zalezy z kims sie gra przeważnie gram jako snajper ewentualnie assault i na okolo 50 meczy ktore rozegrałem może 4 trzymały poziom ludzie wiedzieli co robić podawali amunicje apteczki, broniąc sie w przed ostatniej bazie atakujący po prostu nie byli wstanie sie przebić 20 razy podkładali ładunki.

połowę sam rozbroiłem jako snajper tylko beretta i nóż :] Bylo dobre wsparcie i wszyscy robili to co trzeba.

Ale zdążają sie przypadki ze ktos bierze np. czolg i zamiast sie ustawić do ataku to on sie kreci po placu a reszta lata jak gamonie i od razu nie chce sie grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak - jak siadam przed konsola i puszczam free game - miodnosc oceniam na 99% , no chyba,ze trafi sie mecz z ogarnitymi ludzmi

siadam wieczorem, ustawiam sie z kumplami, wkladamy HS'y - miodnosc podskakuje do 120% :)

ta gra jest taktyczna, dosc szybka, ale jednak wymagająca grania w jedym kierunku, rambo nie dosc,ze nie pogra sam, to jeszcze czasem psuje całe podejscie do ładunku ( jak np. skradamy sie we 4 lasem )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jestes mega szczesliwy ze nie bedzie PL ? Rozumie ze mozna byc zadowlonym ze bedzie po Angielsku, ale mega szczeliwy ze nie bedzie PL ? Moze jestem za stary juz , zeby zrozumiec jak mozna pisac takie bzdury! Moze przeszkadza Ci jezyk POLSKI i moze czas wyjechac i zaczac myc gary w anglojezycznym kraju. Oi!

tak, dokladnie tak jak napisalem. Poniewaz polscy wydawcy lubia robic cos takiego jak "tylko PL" nie dajac graczom wyboru. A ja poprostu polskich wersji gier nie lubie. Wole ENG. Angielski to najladniej brzmiacy jezyk na swiecie, i do gier nadaje sie najlepiej, tak samo jak i do filmow. Jedyna akceptowalna forma to polskie napisy. I to nie ma nic wspolnego z sympatia do naszego kraju. Poprostu lubie jak amerykanski zolnierz mowi po angielsku, a nie po polsku.

Jedynym wyjatkiem byl InFamous. Tam polski dubbing byl ok.

Ale prezentowane glosy Panow Mirosława Baki i Cezarego Pazury kompletnie mi nie pasuja do tej gry. A jak wiemy rozmowy byly glownym elementem BC1,i nadawaly swietnego klimatu.

Puenta jest taka. PL + ENG ..... OK. Samo PL..... nigdy w zyciu.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak - jak siadam przed konsola i puszczam free game - miodnosc oceniam na 99% , no chyba,ze trafi sie mecz z ogarnitymi ludzmi

siadam wieczorem, ustawiam sie z kumplami, wkladamy HS'y - miodnosc podskakuje do 120% :)

ta gra jest taktyczna, dosc szybka, ale jednak wymagająca grania w jedym kierunku, rambo nie dosc,ze nie pogra sam, to jeszcze czasem psuje całe podejscie do ładunku ( jak np. skradamy sie we 4 lasem )

Trzeba umieć grać jak Rambo, ryzykować, pobiec tym środkiem pola a może się opłacić i cały squad postawi się na Tobie. Agresywny styl gry niektórych graczy dodaje dynamiki całej rozgrywce, co osobiście wydaje mi się zjawiskiem jak najbardziej pozytywnym. Trzeba grać rozsądnie grając assultem jak się spownuje na sniperze to kładę mu ammo i lece do przodu żeby mu nie spieprzyć miejscówki, czesto nieststy widze jak jakiś medyk postawi sie na takim sniperze i zaczyna napierdzielać z karabinu w strone przeciwnika, jak to się kończy nie trzeba chyba wyjaśniać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba umieć grać jak Rambo, ryzykować, pobiec tym środkiem pola a może się opłacić i cały squad postawi się na Tobie. Agresywny styl gry niektórych graczy dodaje dynamiki całej rozgrywce, co osobiście wydaje mi się zjawiskiem jak najbardziej pozytywnym. Trzeba grać rozsądnie grając assultem jak się spownuje na sniperze to kładę mu ammo i lece do przodu żeby mu nie spieprzyć miejscówki, czesto nieststy widze jak jakiś medyk postawi sie na takim sniperze i zaczyna napierdzielać z karabinu w strone przeciwnika, jak to się kończy nie trzeba chyba wyjaśniać wink.gif

tutaj absoutnie sie zgadzam - miałem na mysli Rambo -> "obudzić" sie w bazie , wskoczyc do czolgu, wjechac w srodek bazy defenderów i ... walnać dwa razu z grubej rury , dac sie od razu pociąć na żyletki albo co gorsza oddac czołg w rece przeciwnika . Samo zamieszanie nie jest złe, czesto umawiam sie w skladzie i robimy zamieszanie na zasadzie : 1 snajper staje dosc wysoko , medyk i assault lecą do ładunków , a ja wskakuje na quada i ziuuu przez srodek bazy wroga - jesli nie są super ogarnieci , latają za mna jak wścieknięci ( czasem uda sie kogos nawet rozjechac ) , a tymczasm, borem-lasem, ładunek zaczyna migac :) nie zawse sie udaje, bo wysatrczy dobrze przyczajony człek ktory pociagnie mi z rpg albo z pkm'u , ale jesli juz sie udaje - wychodzi wzorowo

agresywny styl walki to podstawa dla assaulta - sam tez tak gram i przemy do przodu równo , ale z głową .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angielski to najladniej brzmiacy jezyk na swiecie, [...]

Zapomniales dodac "moim zdaniem". Angielski jest najprostszym jezykiem na swiecie. W ogole nie brzmi ladnie. Francuski brzmi duuuzo ladniej. Moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A mi sie wydaje panowie ze przez ostatnie 2 strony robicie z igly widly, co z tego ze nie bedzie wersji PL, to az taka tragedia ? jak czujecie sie az tak oburzeni to kupcie Xboxa specjalnie zeby miec wersje PL, a jesli wg was nie jest to odpowiednia zacheta do kupna Xboxa, to po co o tym marudzicie ?

Osobiscie nie interesuje sie wersja POLSKA wiec nie wiem czy jest wybor jezyka czy nie, ale, jesli jest, to moge czuc zniesmaczenie, skrzywic nos na 5 sekund i zapomniec o sprawie, bo i tak jakosc tego dubbingu nie bedzie pewnie oszalamiajaca (sorry, nie te gry, US army to US army a nie Pazura i Baka) a jesli nie ma mozliwosci wyboru jezyka to tylko chwala bogu ze nie ma na PS3 owego bekarta, bo angielskiej wersji kupic bym nie mogl (nie raz przejechalem sie na dystrybucji elektroniczej ELECTRONIC ARTS [chodzi mi o DLC]).

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:D wszyscy tak sie podniecaja,ze jest nowy krol fps-ow i wogole,ze ma zajebista grafike itp itd.Gralem w bete,gralem w demo i powiem szczerze nie wiem czy pelna wersje kupie!!!ok ktos powie,ze BC2 jest lepsze od MW2 bo ten drugi jest arcadowy,ale wg mnie w MW2 trzeba jednak miec skilla!!i akcje sa dynamiczniejsze a o grafice nie wspomne.Bo w BC2 jak snajper jest dobry to bije fraga za fragie skampiony,a graficznie to jeszcze daleko do MW2,a tymbardziej do Uncharted2 heheh a pojawily sie juz takowe porownania.Niech mi ktos powie co tu jest realnego w czym ta gra tak przerasta MW2???wg mnie MW2 jest dla hardcorowych graczy to tak jak FIFA i PES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a co ma hardcorowosc do przyjemnosci rozgrywki?

a sniper ze wzgledu na killcam na zbyt dlugo sie nie skampi.

to ze gra wymaga skilla nie oznacza ze jest ona lepsza. MW2 wymaga wiekszego rekleksu, to wszystko.

ale pozbawione jest przestrzeni, pojazdow, klasy zolnierzy nie maja takiego znaczenia jak w BC2.

Mozliwosci rozegrania meczu w BC2 sa o niego bardziej zroznicowane. sa mecze ktore trwaja przez cale 4 bazy, sa mecze ktore koncza sie na pierwszej. Mozliwosc poprowadzenia czolgu czy helikoptera, przejechania sie quadem, zastawienia pulapki itp..... to sa rzeczy dla ktorych gra sie w BC2. Tu bardziej liczy sie zaplanowanie ataku, niz milisekundu roznicy w nacisnieciu FIRE.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktos powie co tu jest realnego w czym ta gra tak przerasta MW2???

A chociaż by w tym że jak pierdykne z granatnika to sobie robie dziurke i wbijam do budynku od ktorej strony mi sie podoba, nie wpadam prosto pod lufe kampera leżącego na dywanie. MW2 i BC2 to zupelnie inna para kaloszy, dwa inne swiaty i dwa zupelnie inne fpsy, porownywanie ich nie ma sensu, to tak jak bys porownal kaszanke i pasztetowa niby obie w kiszce ale konsystencja i smak calkowicie różny.

ps. sniper jest po to zeby kampic, w koncu jest snajperem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:D wszyscy tak sie podniecaja,ze jest nowy krol fps-ow i wogole,ze ma zajebista grafike itp itd.Gralem w bete,gralem w demo i powiem szczerze nie wiem czy pelna wersje kupie!!!ok ktos powie,ze BC2 jest lepsze od MW2 bo ten drugi jest arcadowy,ale wg mnie w MW2 trzeba jednak miec skilla!!i akcje sa dynamiczniejsze a o grafice nie wspomne.Bo w BC2 jak snajper jest dobry to bije fraga za fragie skampiony,a graficznie to jeszcze daleko do MW2,a tymbardziej do Uncharted2 heheh a pojawily sie juz takowe porownania.Niech mi ktos powie co tu jest realnego w czym ta gra tak przerasta MW2???wg mnie MW2 jest dla hardcorowych graczy to tak jak FIFA i PES

Hmm. W BF:BC2 rundy potrafia trwac godzine albo i wiecej, sa pojazdy, helikoptery, bronie stacjonarne, jest polozony nacisk na gre zespolowa i strategie, mapy sa ogromne, sciany i cale budynki mozna niszczyc i jest generalnie poczucie bycia na wojnie. A MW2 jest jak taki Quake. Zginiesz to biegniesz spowrotem w strone jatki i za moment jestes tam znowu. I tak w kolko. Dlatego "akcje sa dynamiczniejsze". A to ze w MW2 trzeba miec skilla nie jest zaprzeczeniem tego ze jest arcadowy. Raczej to potwierdza. W Quake 3 tez trzeba miec skilla :). Co do grafiki to kwestia gustu. Mi sie bardziej podoba BF:BC2. Nie jest taki wypolerowany i kolorowy jak MW2. Jest w/g mnie bardziej realistyczny.

Na temat debilnych bugow i kompletnego braku supportu od Infinity Ward sie nawet nie wypowiadam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli te wybuchu i cala rozwalanka w BC2 jest taka super to mi jest ksiadz.Najlepiej to widac stojac daleko ze snajperka i spojrzec chocby na obalanie sie glupich drzew no poracha!!!zolnierze jak biegaja?pojazdy jak sie realistycznie poruszaja?no nie wiem wg mnie do MW2 dodac mozliwosc uszkodzenia otoczenia i nic by nie przebilo tej gry takie jest moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DaArCiO, ty masz takie zdanie, ale z tego co czytam opierasz się na grafice głównie. BC2 jest epickie, i nie chodzi o grafikę, tylko o różnorodność możliwości. 

Co do spolszczenia, to ja się cieszę, bo po killzone2 mam taki wstręt do dubbingu że prędko nic polskiego nie odpalę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli te wybuchu i cala rozwalanka w BC2 jest taka super to mi jest ksiadz.Najlepiej to widac stojac daleko ze snajperka i spojrzec chocby na obalanie sie glupich drzew no poracha!!!zolnierze jak biegaja?pojazdy jak sie realistycznie poruszaja?no nie wiem wg mnie do MW2 dodac mozliwosc uszkodzenia otoczenia i nic by nie przebilo tej gry takie jest moje zdanie

Czy rozwalanka ktora nie jest super albo tobie jest ksiadz (?), jest gorsza od braku rozwalanki w MW2?

Czyli obaladnie sie glupich drzew, jakiekolwiek ono nie jest (?), jest gorsze od nie obalania sie drzew wcale w MW2?

Czy pojazdy ktore nie poruszaja sie realistycznie (?), sa gorsze od nieistniejacych pojazdow z MW2?

Gdyby babcia miala wasy to by byla dziadkiem.

A moje zdanie jest takie ze ty masz max 16 lat i twoja powyzsza wypowiedz skutecznie mnie zniechecila do dalszej dyskusji z toba, bo po co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darcio, ale to jak takl bardzo wazna jest grafika, a nie miód i gameplay , to Szeregoweic Ryan w konsole, lub DVD i masz grafike , budynki, wybuchy i bieganie żołnierzy realistyczne tak,ze AA nie potrzeba :)

gra to nie grafika , żadna - gdyby tak było , rynek gier zatrzymalby sie na ping'u lub River Raid'zie, bo kazdy by sie skrzywił na samolot o wygladzie krzyzyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w MW2 lisc na krzaku jest w stanie zatrzymac strzal z RPG ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×