Skocz do zawartości
PatrykJP19

FAT vs SLIM

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupuję Slim ze względu na większy dysk, mniejsze gabaryty ( Fat by mi się nie mieścił w szafce), a przede wszystkim dlatego iż Slimka jest chropowata i nie rysuje się tak jak FAT, nawet jak się używa specjalnej szmatki Nano co dostałem do TV Samsunga. Wiem coś o tym, ponieważ wcześniej posiadałem PS2 90004 i miała połowę świecącej powierzchni i połowę chropowatej i ta świecąca miała dużo rys ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slim chyba nei jest duzo mniejszy, wlasciwie to on jest mniejszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można w necie poszukać zdjęć gdzie są postawione obok siebie dwie konsole wtedy ładnie widać, że slimka jest nieco mniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bywają i takie zdjęcia na których widać ze slim jest większe... :P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można w necie poszukać zdjęć gdzie są postawione obok siebie dwie konsole wtedy ładnie widać, że slimka jest nieco mniejsza.

Albo w pierwszym poście tego tematu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie radzę ci trzymać ps3 w szafce bo ci wpadnie YLOD

Tutaj wsadzę Ps3 wytnę z tyły połowę tej ścianki i od ściany mam ponad 10cm

zdjcie0415.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj wsadzę Ps3 wytnę z tyły połowę tej ścianki i od ściany mam ponad 10cm

zdjcie0415.jpg

to chyba jeszcze jednak za mało miejsca :/ Ps3 FAT to mój faworyt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się osobiście Slim nie podoba. Moim zdaniem, zabrali z PS3 to co najładniejsze - ten połysk i obłe kształty... Ja mam dopiero zamiar kupić PS3, ale zdecyduję się jednak na FAT'a.

Edytowane przez kuba1611

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się osobiście Slim nie podoba. Moim zdaniem, zabrali z PS3 to co najładniejsze - ten połysk i obłe kształty... Ja mam dopiero zamiar kupić PS3, ale zdecyduję się jednak na FAT'a.

niedlugo to fat'a w sklepach nie zastaniesz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem SLIM'a na żywo. Fakt, wygląda lepiej niż na zdjęciach jednak do gustu bardziej przypadł mi FAT. Zgadzam się z poprzednikami, że matowa obudowa nie robi takiego wrażenia jak w FAT'ach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wy gadacie o ozdobach na choinkę czy o konsoli multimedialnej?? bo ja już nie wiem :P

Konsola nie jest po to by stała i "wyglądała".

Sam mam zamiar kupić ps3 mam jeszcze czas na zastanowienie się którą lepiej brać ale już wiem, że na pewno nie będę się sugerował wyglądem bo to by nie miało sensu ;/

"Masz brać udział w wyścigu samochodowym wygrana to 1 mln złotych masz 2 samochody do wyboru fiat 125p z silnikiem V8 HEMI 425 koni.m lub opel tigra z 125 koni .m ( który wybierasz? :P)" Może ten przykład nie odpowiada zbytnio ps3 fat vs slim ponieważ one mają praktycznie te same bebechy( i ich moc obliczeniowa jest taka sama) :P ale warto się zastanowić nad tym co napisałem .

slim większy dysk - starczy na dłużej :P

slim - nie wiadomo jak z wadliwością

fat - mało wadliwy

fat - cena mniejsza niż slimka co jest bardzo kuszące na kupno fata np. za cene slim można kupić swobodnie fat z jakąś grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat przyklad z dupy wziety. Zarowno fat jak i slim wnetrznosciami sie specjalnie nie roznia, a przynajmniej osiagnieciami. Wiec czemu niby maluch ma miec 450hp a tigrq 125. Bardziej odpowiadajaca sytuacja by bylo gdyby tigra miala taki sam silniczek. To, ze slim nie moze uruchamiac linucha porownalbnym do braku klimatyzacji w maluchu. Rozne dyski? Do obu samochodzikow mozna przyczepe dokupic o rozmiarze wedle uznania. Otoz w sprzecie rtv wyglad tez jest bardzo wazny, bo przewaznie jest na widoku i jest wlasnie od tego by na niego patrzec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ten przykład nie odpowiada zbytnio ps3 fat vs slim ponieważ one mają praktycznie te same bebechy( i ich moc obliczeniowa jest taka sama) :P ale warto się zastanowić nad tym co napisałem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt, nei doczytalem do konca postu, ale w takim razie po co dajesz jakis przyklad, a potem piszesz ze nie oddaje on do konca sytuacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie do końca mi wyszło to co chciałem napisać ale ty od razu musisz szukać dziury w całym ..... xD (Miałem na myśli coś w stylu że bierzesz samochód do wyścigu a nie po to by stał pod domem lub na parkingu inaczej konsole do grania a nie jako mebel czy ozdoba)

I tak każdy kupi to co uważa za leprze :P

Edytowane przez Xayro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam slima 250Gb od dwóch dni i fakt: linux odpada, wsteczna kompatybilność odpada. Ale konsole kupiłem do grania o od os mam kompa, sprzedałem x360 premium i cieszę ze wkoncu pozbyłem sie tego złomu teraz jestem zadowolony. A tak na boku to slimka ma układ robiony w 45n więc pobiera sporo prądu mniej a jest tak samo wydajna a to się liczy. tylko zawiodłem sie przy rozpakowaniu zestawu i brak komponent hd lub hdmi niestety obowiązkowy zakup jak sie ma 42cale fullHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tydzien temu kupilem slima 250gb napalilem sie na fata ale po co mam kupowac starszaka jak juz wyszlo cos nowszego? I wcale slim nie jest taki brzydki jak sie Wam wydaje :P

zaplacilem za niego (jest to wersja zwykla bez zadnej gry itd.) 1030zł niemniej jednak jest to konsola sprowadzana z Kanady takze nie moge otwierac oryginalnych filmow blu-ray to jest jedyny minus sprowadzania zagranicy no ale kto w dzisiejszych czasach kupi film za 100zl? ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam właśnie pytanko co do sprzętu co jest lepsze slim czy fat nie chodzi mi o wygląd lecz o rzeczy techniczne jak działają czy jest coś wadliwego w którymś z modeli czekam na jakieś wiadomości i co polecacie dzięki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plastik strasznie strzela gdy się nagrzewa grzeje się tez bardzo z tylu innych wad nie zauważyłem model 250gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chcę właśnie zakupić 3 lecz nie wiem jaki sprzęt jest dobry fat czy slim może ktoś by mógł mi coś na ten temat napisać co jak działa czy jest awaryjny któryś z modeli i co polecacie dzięki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×