Skocz do zawartości
PatrykJP19

FAT vs SLIM

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie dzisiaj zakupiłem slimke miałem kupić fata bo mi się bardziej podobał ta fortepianowa czerń no piękny ale już nigdzie nie moglem go dostać a jak był to z gra za 1399 :/ no i zdecydowałem się na slima w media 1149 jak tu nie brać :) do tego oczywiście kabel i pilot. Przychodzę do domu odpalam przenoszę save's z fata bo brat miał a, że wyniosłem się z domu to musiałem kupić nowa konsole bo jak to bez no wiec dalej opowiadam, instaluje wszystkie gierki i takie tam no i przyszło odpalić jakąś gierkę padło na fat princess no i oczom nie wierzyłem grafika jak by bardziej wygładzona nie poszarpana jak na facie tylko taka jakby wygładzona no nic siadłem na fata bo może się mylę i zainstalowałem na facie aktualizacje 3.0.1 taka sama jak na slimie może to wina systemu ale nie grafika na facie była nadal poszarpana nie wiem o co chodzi konsole miały się niczym nie różnić jeżeli chodzi o to co w środku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie dzisiaj zakupiłem slimke miałem kupić fata bo mi się bardziej podobał ta fortepianowa czerń no piękny ale już nigdzie nie moglem go dostać a jak był to z gra za 1399 :/ no i zdecydowałem się na slima w media 1149 jak tu nie brać :) do tego oczywiście kabel i pilot. Przychodzę do domu odpalam przenoszę save's z fata bo brat miał a, że wyniosłem się z domu to musiałem kupić nowa konsole bo jak to bez no wiec dalej opowiadam, instaluje wszystkie gierki i takie tam no i przyszło odpalić jakąś gierkę padło na fat princess no i oczom nie wierzyłem grafika jak by bardziej wygładzona nie poszarpana jak na facie tylko taka jakby wygładzona no nic siadłem na fata bo może się mylę i zainstalowałem na facie aktualizacje 3.0.1 taka sama jak na slimie może to wina systemu ale nie grafika na facie była nadal poszarpana nie wiem o co chodzi konsole miały się niczym nie różnić jeżeli chodzi o to co w środku.

Pozwól przyjacielu, że Cię spytam bo nie bardzo mogę dać wiarę. W którym niby Media ( w sensie w którym mieście) kupiłeś Slima z kablem i pilotem za 1149 zł? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kipiłem samego slima za 1149 pilota i kabel oddzielnie raczej takiego zestawu nigdzie nie znajdziesz za taką cenę :) a miasto Lublin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie dzisiaj zakupiłem slimke miałem kupić fata bo mi się bardziej podobał ta fortepianowa czerń no piękny ale już nigdzie nie moglem go dostać a jak był to z gra za 1399 :/ no i zdecydowałem się na slima w media 1149 jak tu nie brać :) do tego oczywiście kabel i pilot. Przychodzę do domu odpalam przenoszę save's z fata bo brat miał a, że wyniosłem się z domu to musiałem kupić nowa konsole bo jak to bez no wiec dalej opowiadam, instaluje wszystkie gierki i takie tam no i przyszło odpalić jakąś gierkę padło na fat princess no i oczom nie wierzyłem grafika jak by bardziej wygładzona nie poszarpana jak na facie tylko taka jakby wygładzona no nic siadłem na fata bo może się mylę i zainstalowałem na facie aktualizacje 3.0.1 taka sama jak na slimie może to wina systemu ale nie grafika na facie była nadal poszarpana nie wiem o co chodzi konsole miały się niczym nie różnić jeżeli chodzi o to co w środku.

Zapewne tylko Ci się wydaje lub miałeś w facie złe ustawienia ekranu poustawiane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne tylko Ci się wydaje lub miałeś w facie złe ustawienia ekranu poustawiane.

Właśnie opcje są te same ustawione jeżeli chodzi o obraz i również na FAR CRY 2 jest lepsza grafika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aras nie pij jak grasz bo później masz gorsza grafikę :rofl: .Co do tego którą wersje bym wybrał to slim ale tylko dlatego ze ma mniejszy pobór mocy niż fat. Fat jest dużo ładniejsza jeśli chodzi o design. :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o wyglad to w zupelnosci bardziej podoba mi sie FAT...

Mam pytanie, a mianowicie mam zamiar kupic sobie ps3 fata 120GB zakupiony w kanadzie poniewaz tam mam rodzine to bez problemu moga mi przeslac konsolke do polski a sama cena jest niesamowicie oplacalna (odziwo cena slima jest taka sama jak fata) tj. 300$ = 800zł

A teraz co mnie najbardziej martwi - Nie wiecie moze przypadkiem czy naprawiono w tych 120GB slynna awarje YLOD? Bo jesli by sie cos stalo to znowu bym musial odsylac paczke z konsola do kanady co wiaze sie z dosyc duza kwota wysylki...

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o wyglad to w zupelnosci bardziej podoba mi sie FAT...

Mam pytanie, a mianowicie mam zamiar kupic sobie ps3 fata 120GB zakupiony w kanadzie poniewaz tam mam rodzine to bez problemu moga mi przeslac konsolke do polski a sama cena jest niesamowicie oplacalna (odziwo cena slima jest taka sama jak fata) tj. 300$ = 800zł

A teraz co mnie najbardziej martwi - Nie wiecie moze przypadkiem czy naprawiono w tych 120GB slynna awarje YLOD? Bo jesli by sie cos stalo to znowu bym musial odsylac paczke z konsola do kanady co wiaze sie z dosyc duza kwota wysylki...

Pozdro!

Wersje FAT są tylko: 40GB 60GB 80GB 160GB

Wersje SLIM: 120GB 250GB

Powiem Ci, że w każdej konsoli może wystąpić YLOD i nie da się go naprawić. Komputer też każdy może się spalić (przepalić jakiś podzespół).

Jeżeli chcesz mieć mniejsze ryzyko to kupuj FAT 80GB/160GB lub SLIM (chociaż z nim jeszcze nie wiadomo)

Pozdro

Edytowane przez TheStormCrusher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o wyglad to w zupelnosci bardziej podoba mi sie FAT...

Mam pytanie, a mianowicie mam zamiar kupic sobie ps3 fata 120GB zakupiony w kanadzie poniewaz tam mam rodzine to bez problemu moga mi przeslac konsolke do polski a sama cena jest niesamowicie oplacalna (odziwo cena slima jest taka sama jak fata) tj. 300$ = 800zł

A teraz co mnie najbardziej martwi - Nie wiecie moze przypadkiem czy naprawiono w tych 120GB slynna awarje YLOD? Bo jesli by sie cos stalo to znowu bym musial odsylac paczke z konsola do kanady co wiaze sie z dosyc duza kwota wysylki...

Pozdro!

Sam mam mozliwosc sprowadzenie konsoli z USA ale NIGDY bym tego nie zrobil. Co z tego ,ze sobie kupisz konsole za 800 zl , jak np. filmow na blu ray juz nie uswiadczym , a niech cos Ci sie popsuje to sam bedziesz sie pukal w glowe za to "niby" oszczednosc. Fat-a mozna w Polsce juz kupic za ok.1000 zl , czyli dokladasz 200 zl masz pelna 2 letnia gwarancje i dodatkowo blu ray , jak dla mnie , sprowadzanie konsoli z USA to totalny bezsens....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w każdej konsoli może wystąpić YLOD i nie da się go naprawić.

O ile w to, ze na kazdej PS3 moze wystapic YLOD moge uwierzyc, to nie przekonasz mnie do nienaprawialnosci. Juz niejeden zdesperowany wlasciciel przelecial nagrzewnica po plycie glownej i o dziwo dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile w to, ze na kazdej PS3 moze wystapic YLOD moge uwierzyc, to nie przekonasz mnie do nienaprawialnosci. Juz niejeden zdesperowany wlasciciel przelecial nagrzewnica po plycie glownej i o dziwo dziala.

Oczywiście, że da się naprawić. Czy ja to gdzieś napisałem, że się nie da? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już jaka jest awaryjność PS3 Slim?? I czy to prawda ze często występuje u nich YLOD??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam mozliwosc sprowadzenie konsoli z USA ale NIGDY bym tego nie zrobil. Co z tego ,ze sobie kupisz konsole za 800 zl , jak np. filmow na blu ray juz nie uswiadczym , a niech cos Ci sie popsuje to sam bedziesz sie pukal w glowe za to "niby" oszczednosc. Fat-a mozna w Polsce juz kupic za ok.1000 zl , czyli dokladasz 200 zl masz pelna 2 letnia gwarancje i dodatkowo blu ray , jak dla mnie , sprowadzanie konsoli z USA to totalny bezsens....

EE czegos nie ruzmiem o co Ci chodzi z tym ze nie bede mogl odtwarzac filmow na blue ray?

Generalnie dla mnie to nie jest bez sensu. 200zl pieszo nie chodzi a za ta kwote mam juz drugiego oryginalnego joya...

Ja nie sprowadzam z USA tylko z Kanady :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o filmy na blu ray to istnieje cos takiego jak blokada regionalna i przy sprowadzeniu takiej konsoli nie uswiadczysz filmow na blu ray zakupionych na naszym kontynencie. Dodatkowo niech Ci sie konsola zepsuje w ciagu dwoch lat , to rzeczywiscie te 200 zl to bedzie ogromna oszczednosc :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o filmy na blu ray to istnieje cos takiego jak blokada regionalna i przy sprowadzeniu takiej konsoli nie uswiadczysz filmow na blu ray zakupionych na naszym kontynencie. Dodatkowo niech Ci sie konsola zepsuje w ciagu dwoch lat , to rzeczywiscie te 200 zl to bedzie ogromna oszczednosc :rolleyes:

Ano rzeczywiscie zapomnialem o tej blokadzie regionalnej ;/

Ale kto mowil ze bede wyciagal z portfela pieniadze na oryginalne filmy blu ray ^^ bo chyba nagrane filmy na plytke DVD czy tam blu ray bedzie czytalo co nie? A pozatym isnieje takie cos jak pendrive takze tutaj mamy jakies rozwiazanie :biggrin:

A jak konsolka sie zepsuje to trudno... Niech najpierw to sie stanie i dopiero wtedy bedziemy myslec :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha , to w takim razie zycze powodzenia sciagajac powiedzmy 25 GB , super sprawa :thumbsup: Masz nagrywarke blu ray :biggrin: ? No chyba,ze mowisz o filmach skompresowanych co oczywiscie odbija sie na jakosci . Anyway , zrobisz jak uwaza , jak dla mnie te 200 zl to glupota nie oszczednosc , wybor jest Twoj. /sry za offtop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha , to w takim razie zycze powodzenia sciagajac powiedzmy 25 GB , super sprawa :thumbsup: Masz nagrywarke blu ray :biggrin: ? No chyba,ze mowisz o filmach skompresowanych co oczywiscie odbija sie na jakosci . Anyway , zrobisz jak uwaza , jak dla mnie te 200 zl to glupota nie oszczednosc , wybor jest Twoj. /sry za offtop

Ja tam generalnie kupuje ta konsolke do gier ^^ jesli chodzi o filmy to nie musze miec super idealnej jakosci w full HD wystarcza mi zwykle filmy sciagniete z internetu a jak juz naprawde bede chcial zobaczyc ten krystaliczny obraz to poprosze ojca i mi przesle film na probe w formacie blu ray. Wiem ze to dziwne ale zycie jest okrutne xD

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już jaka jest awaryjność PS3 Slim?? I czy to prawda ze często występuje u nich YLOD??

Chłopie ogarnij się, konsola jest dopiero miesiąc na rynku a Ty już o awaryjności gadasz,zadaj takie pytanie za pół roku lub rok a nie teraz, jak na razie moja ps3slim chodzi rewelacyjnie od dnia premiery. a Ps360GB dopadł YLOD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę inne odgłosy. Fat według mnie ma lepsze chłodzenie. A co jest głośniejsze? Przy włączaniu Fat, przy dłuższej pracy Slim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak...

Mam slima 250gb od wczoraj (w packu z uncharted 2 ;)) i powiem że konsola chodzi już chyba z 7 godz jak nie więcej i z dalszej odległości nie słychać nic (3 m) a z bliska ledwo co słychać jak się dobrze wsłuchać ...

Konsola nawet się tak bardzo nie nagrzewa bo słyszałem że w niektórych nie można było dotknąć tyłu...

Ogólnie bardzo mi się podoba heh...

Dysk 250 gb to już coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak...

Mam slima 250gb od wczoraj (w packu z uncharted 2 ;)) i powiem że konsola chodzi już chyba z 7 godz jak nie więcej i z dalszej odległości nie słychać nic (3 m) a z bliska ledwo co słychać jak się dobrze wsłuchać ...

Konsola nawet się tak bardzo nie nagrzewa bo słyszałem że w niektórych nie można było dotknąć tyłu...

Ogólnie bardzo mi się podoba heh...

Dysk 250 gb to już coś...

Od wczoraj to jeszcze świeżutka, to tego jeszcze nie twierdzisz tak od razu. Z filmu wynika, że slim jest głośniejszy.

Co do dysku 250gb to nic takiego... w facie też można taki zamontować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem że można ale nie każdy chce kombinować od razu po zakupie konsoli...

Ja twierdzę że to slim jest cichszy bo wiem jak u kolegi chodził fat a jak u mnie slim po 7 godz

\

Edytowane przez cenciak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×