Skocz do zawartości
eXcumation

Batman: Arkham City

Rekomendowane odpowiedzi

Zamawial ktos edycje kolekcjonerska z muve.pl? bo mam taki problem ze u mnie brakuje filmu tego animowanego Batman Gotham knight czy cos takiego a czytalem ze w kolekcjonerce dolaczaj go ;/

Film podobno wycofali z edycji kolekcjonerskiej. Zresztą na stronach sklepu nie ma go w opisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś już edycję ze steelboxem z muve? Jak się prezentuje?

Wizualnie świetnie. Nie ma żadnych niepotrzebnych napisów(PLAYSTATION 3, PS3 itp), co jest fajne bo np w steelbooku U2 trochę to razi. W dotyku trochę gorzej. Czuć taniość tego metalu(?), to taki metaloplastk, nie ma "masy". Tylko znaczek batmana jest wytłoczony.

Ogólnie fajny gadżet, pewnie jak bym miał dopłacić z 10 zł to bym wybrał zwykłą wersję, ale darowanemu koniowi....

Dodam tylko, ze nie jestem jakimś zbieraczem metalowych pudełek w sumie mam 2 na 58 gier, wiec moja opinia jest bardzo mocno subiektywna.whistling.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film podobno wycofali z edycji kolekcjonerskiej. Zresztą na stronach sklepu nie ma go w opisie.

jak wycofali jak tutaj jest

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film podobno wycofali z edycji kolekcjonerskiej. Zresztą na stronach sklepu nie ma go w opisie.

Bardzo dziwne.

Na Amazonie,Zavvi i innych serwisach UK film nadal jest w edycji kolekcjonerskiej ,czyżby jakiś wałek Cenegi/muve.pl?

Mam nadzieję,że dostaniemy jakieś informacje od sklepu, bo z tego co pamiętam na zdjęciu przy zamówieniu film był widoczny oraz wpisany w opisie produktu.

W Empiku nadal film znajduje się w kolekcjonerce może ktoś tam zamawiał i powie czy faktycznie dostał go czy może już zacząć wykręcać numer do prawnika i pisać pozew :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyslalem juz maila do muve w tej sprawie bo nie po to place ponad 3 stowki zeby mnie jeszcze w konia robili

btw wie ktos moze jak to jest z robinem? bo wiem ze mial byc grywalna postacia a zadnego cdkeya na niego nie dostalem w pudelku i w menu tez nic nie pisze o misjach dla niego :P

Edytowane przez rivside2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to że nie ma żadnego wprowadzenia wpływa jakoś na grę? Z tego co widziałem system walki nie jest jakiś uber zaawansowany, a na początku też nie jest specjalnie wiele przeciwników? Hmm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to że nie ma żadnego wprowadzenia wpływa jakoś na grę? Z tego co widziałem system walki nie jest jakiś uber zaawansowany, a na początku też nie jest specjalnie wiele przeciwników? Hmm?

Znacząco nie, ale pierwsza odsłona da Ci możliwość poznania dokładnego zastosowania wszystkich gadżetów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!! Jak wrażenia z gry ?? Czy ktoś z Was posiada juz kolekcjonerska edycje ? Wiecie gdzie można ją dostać najtaniej ? Najlepszą ofertę znalazłem na empik.com (290zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest fenomenalna i tyle w temacie. Klimat , fabula grafika dzwiek wszystko jest doskonale. Co do systemu walki jest bardzo fajny i trzeba pograc zeby to zauwazyc bo filmiki tego nie oddadza. Cud miod orzeszki . Kupowac i sie nie zastanawiac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na ile ona starcza? Ile jest zadań pobocznych/znajdziek/zagadek i tym podobnych? I czy są jakieś poziomy trudności żebym mógł sobie zagrać drugi raz? 35h styknie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra mam ten strój, a w zasadzie stroje - batman animowany beyond - kobieta kot animowana TAS, i kobieta kot Hallowen, szkoda ze niema Robina, te stroje chodzą tylko w tym trybie walki, ... co do samej gry, to jest ogromna.

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakis sposob na tych typow z tarczami ? Juz piaty raz powtarzam jeden fragment i powoli zaczyna mnie to dobijac :/ mozna ich rozbroic ale trzeba miec przynajmniej kombo x8 a ciezko jest je nabic jak cie atakuje dwoch gosci z tarczami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

35 godzin spokojne styknie jak chcesz grę na 100%.

Malakay, tymi skórkami można grac w New Game +, jak przejdziesz grę na Hardzie lub Normalu.

Ja grę przeszedłem, świeżo po seansie. NIe wiem jak wy, ale ostatnia godzina gry jest epicka (nie będę spoilował). Nie wiem, czy dam radę grę na 100%, ogromna jest. No, ale w piątek przychodzi BF3:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wejśc do mr Freza?? dajcie spoiler i prosze o pomoc, ...

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz Iceberg Lounge (Tam gdzie masz Pingwina), wracasz z powrotem do tego pokoju z krą, gdzie ratowałeś policjantów, idziesz na LEWO, tam gdzie nie ma policjantów, idziesz idziesz i ta, będzie Mr Freeze zamknięty za szybą, bbędzie przejście, zhackujesz urządzenie i voila!

Nie ma za co:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, od jakiego poziomu najlepiej rozpocząć, hard to prawdziwy hard, czy taki w stylu obecnych lat (dawny normal ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyslalem juz maila do muve w tej sprawie bo nie po to place ponad 3 stowki zeby mnie jeszcze w konia robili

btw wie ktos moze jak to jest z robinem? bo wiem ze mial byc grywalna postacia a zadnego cdkeya na niego nie dostalem w pudelku i w menu tez nic nie pisze o misjach dla niego :P

ja mam kod na Robina (na Catwoman też) ze zwykłej wersji gry kupionej w Empiku, co daje nie sprawdzałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, od jakiego poziomu najlepiej rozpocząć, hard to prawdziwy hard, czy taki w stylu obecnych lat (dawny normal ;) ).

Bierz hard , jak dla mnie z malym wyjatkiem (kiedy nie wiedzialem jak pokonac gosci z tarczami) normal jest latwy a bossowie juz wogole smiech na sali , chyba sie nie da zginac w walce z nimi , mi sie bynajmniej nie udalo.

Btw myslalem ze tylko ja nie moge znalezc mr. Freeza :D mi sie udalo po okolo pol godzinie lazenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, przełamałem się i zakupiłem (Skyrim poczeka do Bożego Narodzenia... niby szkoda, ale stanieje), zainstalowałem i wpisałem kody na Catwoman i Robina, jutro gnam na normalu.

Zobaczymy jak się gra sprawdzi, wszakże klimat nocnego Gotham jest nie do pobicia. Zobaczymy, 100% się wbije? =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chec wbic 100% ale bedzie ciezko , znajdzki sa pokrecone , nie wystarczy znalezc a trzeba jeszcze rozwiazac zagadke rodlera , bez youtube sie nie obedzie imo.

Wiecie jak odblokowac reszte aren z tego trybu wyzwan ? Mam tylko 3 http://i962.photobucket.com/albums/ae108/rafo37/879973ac.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam kod na Robina (na Catwoman też) ze zwykłej wersji gry kupionej w Empiku, co daje nie sprawdzałem

no to ładne jajca w zwykłej wersji więcej dodatków dorzucają już do kolekcjonerki :D

Dostał ktoś jeszcze DLC na robina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i batman ukonczony :)

Gra bez wad. Zastanawiam sie czy wprowadzic ten kod na catwoman czy opchnac go na allegro :P za bardzo to nie wiem co ta kobieta kot mozna robic ? Inne misje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×