Skocz do zawartości
eXcumation

Batman: Arkham City

Rekomendowane odpowiedzi

składał ktoś zamówienie na edycje kolekcjonerska w sklepie Muve.pl ? bo ja teraz wlasnie proboje zlozyc to daje 'ZAMÓW' i mi page not found wyskakuje ;/

A zarejestrowałeś się w sklepie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zarejestrowałeś się w sklepie ?

Bez takich pytań proszę xD rejestrowałem się bo inaczej by mnie nie dopuściło do wyboru płatności ;)

ale sprawa już nie aktualna bo dostałem przed chwilą potwierdzenie złożenia zamówienia na e-maila ;) dziwne trochę bo przy potwierdzeniu page not found wyskoczyło :P

Edytowane przez rivside2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajajajaj Ultima się spisała , jutro gramy :)

Batman w piatek u mnie :D dopiero sie dowiedzialem ze jest multi ... Moglby ktos po krotce napisac na czym ma to polegac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman w piatek u mnie :D dopiero sie dowiedzialem ze jest multi ... Moglby ktos po krotce napisac na czym ma to polegac ?

Multi w Batmanie? Jak tak to idealna sprawa!!! :)

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman w piatek u mnie :D dopiero sie dowiedzialem ze jest multi ... Moglby ktos po krotce napisac na czym ma to polegac ?

Hah skad takie info niby masz ? przeciez dawno Rocksteady zapowiedzialo ze Multi nie bedzie w AC :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman w piatek u mnie :D dopiero sie dowiedzialem ze jest multi ... Moglby ktos po krotce napisac na czym ma to polegac ?

No właśnie na czym? Batman nie ma multiplayera. Nie mieszaj ludziom w głowach głupotami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na czym? Batman nie ma multiplayera. Nie mieszaj ludziom w głowach głupotami.

Juz sie tak nie bulwersuj nie kazdy musi byc takim specjalista jak ty ... :/

Jak zamawialem gre na allegro to w opisie jest tak napisane

http://i962.photobucket.com/albums/ae108/rafo37/2b5579f3.jpg

Nie wiem skad oni ten opis wzieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz sie tak nie bulwersuj nie kazdy musi byc takim specjalista jak ty ... :/

Jak zamawialem gre na allegro to w opisie jest tak napisane

http://i962.photobuc...37/2b5579f3.jpg

Nie wiem skad oni ten opis wzieli

to ladnie cie w konia zrobili :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie pograj a potem zwróć grę za niezgodność z opisem.

Tryb multi był zapowiadany ponad rok temu, ale się z niego wycofano, ale ten błąd powiela wiele źródeł. Np polska wikipedia:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Batman:_Arkham_City

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze, że nie ma multi. Skupili się tylko na singlu i dzięki temu mamy kolejny hit. Pewnie multi i tak byłoby mega-spieprzone bo byłoby dodane na siłę do bardzo dobrego singla i nie za bardzo wiadomo na czym miałoby polegać.

A tak na marginesie: nie rozumiem tego waszego napalania się na to żeby mieć grę od razu jak wyjdzie, w dzień premiery. Nie rozumiem tych wszystkich pre-orderów, wydzwonień do sklepów, sprawdzania czy już dany sklep wysłał czy nie i wypowiedzi w stylu: "ja już mam" - "ja to będę miał jutro" - "ja będę miał za 3 godziny" - "a ja to będę miał dzisiaj przed południem jak nie będzie padało a jak będzie to będę miał pojutrze". Co to kogo obchodzi. Ludzie tak czytam ten temat i od jakiś trzech stron o niczym innym się nie pisze. Rżygać mi się już od tego gadania chce. Możecie mnie minusować ale taka jest prawda. To nie są wyścigi. Owszem ja też czekam na tę grę z wytęsknieniem ale 2-3 dodatkowe dni mnie nie zbawią. Będzie na aukcji napisane "już jest, wysyłka od ręki" to kupuję i czekam bez żadnego stresu. Kompletnie was nie rozumiem. To tylko gra. Świat się nie zawali jak zagram parę dni później nie? :biggrin: :pardon:

Edytowane przez Przemek_07
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie problemu brakującego kodu na DLC Catwoman w pudełku z Arkham City.

http://www.thesixthaxis.com/2011/10/19/warner-brothers-solution-to-missing-catwoman-dlc-codes/

Mały fail wprowadzili opłatę 10$ dla używek, a osoby które kupiły nowe nie mogą Kobietą Kot zagrać ja bym się trochę wkurzył :verymad:

Oby tylko żadnemu z Nas nie trafił się taki problem :thumbsup:

Edytowane przez akumatom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steelbook prezentuje się świetnie :) DLC z Catwoman jest w pudełku z grą ( kod do PS STORE ) Idę grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze, że nie ma multi. Skupili się tylko na singlu i dzięki temu mamy kolejny hit. Pewnie multi i tak byłoby mega-spieprzone bo byłoby dodane na siłę do bardzo dobrego singla i nie za bardzo wiadomo na czym miałoby polegać.

A tak na marginesie: nie rozumiem tego waszego napalania się na to żeby mieć grę od razu jak wyjdzie, w dzień premiery. Nie rozumiem tych wszystkich pre-orderów, wydzwonień do sklepów, sprawdzania czy już dany sklep wysłał czy nie i wypowiedzi w stylu: "ja już mam" - "ja to będę miał jutro" - "ja będę miał za 3 godziny" - "a ja to będę miał dzisiaj przed południem jak nie będzie padało a jak będzie to będę miał pojutrze". Co to kogo obchodzi. Ludzie tak czytam ten temat i od jakiś trzech stron o niczym innym się nie pisze. Rżygać mi się już od tego gadania chce. Możecie mnie minusować ale taka jest prawda. To nie są wyścigi. Owszem ja też czekam na tę grę z wytęsknieniem ale 2-3 dodatkowe dni mnie nie zbawią. Będzie na aukcji napisane "już jest, wysyłka od ręki" to kupuję i czekam bez żadnego stresu. Kompletnie was nie rozumiem. To tylko gra. Świat się nie zawali jak zagram parę dni później nie? :biggrin: :pardon:

Nie zawali sie tez jak sie zagra w dniu premiery. Nie rozumiesz to Twoj problem, nie kazdy musi podchodzic do tego tak jak Ty.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam nowego Batman'a Robin Edition (Gamestation uk, mieszkam w GB)

Gra jest lepsza w każdym calu od swojej poprzedniczki. Nowe gadżety (chociaż jak na razie, odblokowałem tylko jeden), nowe ruchy, nowe postacie i wiele wiele innych. Rdzeń rozgrywki pozostał taki sam, są misje Stealth, są FIGHT i detektywistyczne, i sa troszkę bardziej skomplikowane od AA. Zagadki Riddlera są bardziej skomplikowane, nie typu rozsadź ścianę, tylko chodiz o interakcję z otoczeniem. Grałem ok 3 godzin w Story i przeszedłem dopiero 8 procent samego STORY.

Tryb Challenge jest o wiele bardziej rozwinięty, jest o jakieś 4x więcej challengów dla jednej postaci. Dodaj do tego Robina i Catwoman, a masz baaardzo dużo. Misje Catwoman są krótkie, ale całkiem fajne, miła odskocznia od BYcia Mrocznym Rycerzem.

Ogólnie, POLECAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się skąd można zamówić steelboka z dlc na kotkę o którym mówi Lijon??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam nowego Batman'a Robin Edition (Gamestation uk, mieszkam w GB)

Gra jest lepsza w każdym calu od swojej poprzedniczki. Nowe gadżety (chociaż jak na razie, odblokowałem tylko jeden), nowe ruchy, nowe postacie i wiele wiele innych. Rdzeń rozgrywki pozostał taki sam, są misje Stealth, są FIGHT i detektywistyczne, i sa troszkę bardziej skomplikowane od AA. Zagadki Riddlera są bardziej skomplikowane, nie typu rozsadź ścianę, tylko chodiz o interakcję z otoczeniem. Grałem ok 3 godzin w Story i przeszedłem dopiero 8 procent samego STORY.

Tryb Challenge jest o wiele bardziej rozwinięty, jest o jakieś 4x więcej challengów dla jednej postaci. Dodaj do tego Robina i Catwoman, a masz baaardzo dużo. Misje Catwoman są krótkie, ale całkiem fajne, miła odskocznia od BYcia Mrocznym Rycerzem.

Ogólnie, POLECAM!

Eh xD ja niestety musze do jutra czekac jeszcze bo dopiero dzisiaj mi wyslali z muve ;/

up

Orientujecie się skąd można zamówić steelboka z dlc na kotkę o którym mówi Lijon??

tu masz http://muve.pl/plays...ps3-pl-dlc/1461

Edytowane przez rivside2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cynk, jednak z tego co widzę to dlc jaki dają to na ubranko dla Batmana. Catwoman jest tylko na okładce, no ale może mają bląd w opisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cynk, jednak z tego co widzę to dlc jaki dają to na ubranko dla Batmana. Catwoman jest tylko na okładce, no ale może mają bląd w opisie.

ale to DLC na catwoman maja wszystkie wersje chyba, nie jestem pewny ale tak mi sie wydaje :)

Edytowane przez rivside2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Catwoman mają wszystkie NOWE egzemplarze. Nawet sporo pucharków ma ten dodatek, w odróżnieniu od Robina gdzie są 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już wszystko wiem :) nie pozostaje nic innego jak zamówić :) dzięki za dokładne wytłumaczenie. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Catwoman nie jest DLC> To jest wycięta część gry. No, ale nic za nią nie placę więc:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×