Skocz do zawartości
eXcumation

Batman: Arkham City

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jeszcze 5 dni :(Nie licząc dzisiaj). Już nie mogę się doczekać.

Mam pytanko: Wpisujemy kod z Catwoman, i czy jak włączymy SinglePlayer batmanem, to automatycznie w odpowiednim momencie będziemy grać KObietą Kotem? Bo na tvgry pl było menu, gdzie było do wyboru Singiel albo misje kobiety Kota. Jak to w końcu jest? bo nie uśmiecha mi się wyłączanie Batmana w odpowiednim momencie, wchodzić do menu głównego, przejść ileś tam minut Kocicą i znów menu główne, batman i tak znowu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam preordera anulowałem, wkurzają mnie te dlc, takie dymanie klienta, jeszcze gra nie wyszła a już 30% wycięli i przygotowali do sprzedaży.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są jeszcze jakieś osoby które nie złożyły preordera to polecam tą stronke :thumbsup: Mają świetną oferte i wysyłają do PL :whistling:

http://www.thehut.co...5a09&affil=awin

nie bardzo czaję tą ofertę z tego obrazka http://www.thehut.com/games/platforms/ps3/batman-arkham-city-the-dark-knight/-batman-begins-blu-ray-bundle/10564451.html?switchcurrency=EUR wynika, że za nie całe 37 funtów dostaje grę arkham city + 2 filmy na blu-ray Batman Begins i TDK ? lol xD

Edytowane przez rivside2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam preordera anulowałem, wkurzają mnie te dlc, takie dymanie klienta, jeszcze gra nie wyszła a już 30% wycięli i przygotowali do sprzedaży.

Też mnie te zapowiedziane przedpremierowe DLC denerwują,ale nie zamierzam odbierać sobie przyjemności ,jaką niewątpliwie będzie nowy Batman przez coś takiego.Plan jest prosty kupuję grę przechodzę,staram się wycisnąć 100% i platynę, później sprzedaję ze stratą 10-20zł i czekam aż wyjdzie wersje GOTY ze wszystkimi dodatkami na płycie :)

Tak naprawdę najgorsze jest to że te DLC dokładają na "zachodzie" do preorderów tylko u nas takie zacofanie i żaden z dużych sklepów nie ogarnął takiej promocji .Trochę to żałosne ,że polski wydawca nie zadbał o coś takiego, ale po tej wypowiedzi Pana z Cenegi niczego dobrego po tej firmie spodziewać się nie będę,zresztą myślę ,że i Was i mnie nauczył czegoś przypadek z polską wersją Fallouta 3.

@rivside2

W UK walczą o klienta(DLC do gry,Steelbooki,bundle z filmami). Ja się na tę promocję w The Hut skusiłem zagram pewnie w Batmana tydzień po premierze ,bo zazwyczaj tyle idą do mnie paczki z UK ,ale dwa filmy na Blu-Ray to nie jakieś tam pitu-pitu :thumbsup:

Edytowane przez akumatom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie te zapowiedziane przedpremierowe DLC denerwują,ale nie zamierzam odbierać sobie przyjemności ,jaką niewątpliwie będzie nowy Batman przez coś takiego.Plan jest prosty kupuję grę przechodzę,staram się wycisnąć 100% i platynę, później sprzedaję ze stratą 10-20zł i czekam aż wyjdzie wersje GOTY ze wszystkimi dodatkami na płycie :)

Tak naprawdę najgorsze jest to że te DLC dokładają na "zachodzie" do preorderów tylko u nas takie zacofanie i żaden z dużych sklepów nie ogarnął takiej promocji .Trochę to żałosne ,że polski wydawca nie zadbał o coś takiego, ale po tej wypowiedzi Pana z Cenegi niczego dobrego po tej firmie spodziewać się nie będę,zresztą myślę ,że i Was i mnie nauczył czegoś przypadek z polską wersją Fallouta 3.

@rivside2

W UK walczą o klienta(DLC do gry,Steelbooki,bundle z filmami). Ja się na tę promocję w The Hut skusiłem zagram pewnie w Batmana tydzień po premierze ,bo zazwyczaj tyle idą do mnie paczki z UK ,ale dwa filmy na Blu-Ray to nie jakieś tam pitu-pitu :thumbsup:

chodzi o to DLC z Robinem? czy jakies inne, bo juz sam niewiem, co w pl znowu obcinaja>? ja zamowilem w Gamestopie, to zobcze co w nor dorzuca do pre ordera, w sumie nastawialem sie tylko na dodatkowy stroj dla gacka, . Gra zbiera rewelacyjne recenzje i zaden brak DLC mnie nie odstraszy, mamy HIT panowie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jej, Gamestation już wysłało:) Jutro albo pojutrze przyjdzie, szok:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unboxing wersji na X360.

Figurka/statua prezentuje się bardzo fajnie.

Jedyny minus to film Gotham Knight w wersji DVD nawet na PS3.Mogli postarać się o wersje Blu-Ray. 5$ różnicy w cenie ,a skok jakościowy jeżeli chodzi o przyjemność oglądania ogromny.

Edit:Zazdroszczę wszystkim do których gra już leci.

Edytowane przez akumatom
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd to info? Z góry dzięki za odp.

Dzwoniłem i pytałem o wysyłkę i teoretycznie jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, jutro mają wysyłać;).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam:P

Wam jutro wysyłają, mi może dzisiaj albo na pewno jutro przyjść.

Jak przyjdzie, pogram z parę godzinek i zdam sprawozdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, jak to będzie z kodami na DLC, zwłaszcza Catwoman? Zamawiam grę, wpisuje kod na swoim profilu i teraz pytanie: czy DLC zadziała także na koncie brata? Bo skoro to nie online pass przypisany do jednego konta to chyba powinno ruszyć na całej konsoli, przynajmniej wg mnie... Pytam, bo wiem, że są osoby, które już mają Batmana i grają, może ktoś się natknął na rozwiązanie tego problemu? Jak myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś słabo idzie z wysyłką Batmana. Mam kilka sklepów na podglądzie na facebooku i dużo wpisów to pytanie kiedy wysyłają i zbyt dobrych informacji nie ma.

O premierze w środku tygodnia można zapomnieć, trzeba ściskać kciuki aby było przed weekendem.

Ktoś już ma? Chwalić się i skąd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w czwartek dzwonię do MM i pytam czy będzie już na półce, jak nie to w piątek na 100%. Jeden dzień mnie nie zbawi. A podobno w tylko w MM mają mieć 2 DLC dodatkowo gratis :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro na 100% przychodzi.

Pytanie:

Czy misje Kobiety Kot będą automatycznie wplecione w fabułe, tzn. jestem Batmanem, loading, przełączam się na Catwoman, czy muszę je zagrać oddzielnie przez menu.

Dzięki, jutro zdam relacje z gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update1: Ultima ma już Batmana. wrzucili fotki na facebooka. thumbsup.gif

Update 2: Muve też ma. Jutro gra będzie dostarczona

Edit: Muve: "Nastąpiła zmiana twojego statusu Zamówienie o numerze 1199... zostało wysłane" Jak miło odebrać takiego maila biggrin.gif

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem potwierdzić zamówienia na muve.pl ciekawe czy do mnie też dzisiaj wyślą. mam nadzieję, bo już nie mogę się doczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos juz batmana? Ja sie caly czas zastanawiam nad kupnem. Wczoraj przeszedlem arkham asylum i mi sie strasznie ten kilmat spodobal. Gierka przednia , urozmaicone misje , ladna grafa , ciekawe teksty. Ciezko sie do czegos przyczepic ;) moze ostatni boss nie byl za trudny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem trochę nie w temacie. Czy ta edycja edycja Steelbook jest dostępna tylko w zamówieniu pre-order czy później będzie również dostepna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

składał ktoś zamówienie na edycje kolekcjonerska w sklepie Muve.pl ? bo ja teraz wlasnie proboje zlozyc to daje 'ZAMÓW' i mi page not found wyskakuje ;/

Edytowane przez rivside2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×