Skocz do zawartości
eXcumation

Batman: Arkham City

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli są jeszcze jakieś osoby które nie złożyły preordera to polecam tą stronke :thumbsup: Mają świetną oferte i wysyłają do PL :whistling:

http://www.thehut.co...5a09&affil=awin

To pocisnąłeś,miałem pre-ordera na zavvi ale jak w the hut taaaaaaka promocja to nie ma się co zastanawiać tylko brać :)

Wrzuć to jeszcze do działu Gdzie,Kupić za ile" więcej forumowiczów się dowie,nie będę wrzucał za Ciebie bo nie chce Ci kraść plusów :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pocisnąłeś,miałem pre-ordera na zavvi ale jak w the hut taaaaaaka promocja to nie ma się co zastanawiać tylko brać :)

Wrzuć to jeszcze do działu Gdzie,Kupić za ile" więcej forumowiczów się dowie,nie będę wrzucał za Ciebie bo nie chce Ci kraść plusów :thumbsup:

świetnie, pytanie tylko o wersję PL gry jak i filmów!! >?? :whistling:... bo nie moge znaleźć w opisie, ale cenna nie do pogadzenia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetnie, pytanie tylko o wersję PL gry jak i filmów!! >?? :whistling:... bo nie moge znaleźć w opisie, ale cenna nie do pogadzenia,

Filmy nie posiadają wersji PL,co do gry to nie wiem ale domyślam się że bedzie tak samo jak z filmami.Wiec jest to raczej oferta dla osób które znają angielski :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 2 tygodnie:) Pre-order zamówiony, trzeba się wziąść za przechodzenie oryginału dla poznania historii jeszcze raz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem , czy się ze mną ktoś zgodzi , ale jest lekki klimacik słynnego MANHUNT od Rockstar co nie ? :thumbsup:

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zdecydowałem , biorę grę w dniu premiery. Nie wiem , czy się ze mną ktoś zgodzi , ale jest lekki klimacik słynnego MANHUNT od Rockstar co nie ? :thumbsup:

W Manhunta grałem tylko w drugą część ale faktycznie coś w tym jest Ja sam(Batman) kontra cały świat psycholi.

Chociaż Batman ma trochę bardziej humanitarne metody niż bohaterowie serii od Rockstar :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Manhunta grałem tylko w drugą część ale faktycznie coś w tym jest Ja sam(Batman) kontra cały świat psycholi.

Chociaż Batman ma trochę bardziej humanitarne metody niż bohaterowie serii od Rockstar :whistling:

z tym klimatem Manhunta to macie rację, kolorystyka i stylizacja zbirów, to chyba przywodzi na myśl grę Rockstara, Arkham City zamówiony Pre Order, dla postaci Robina i samych strojów batmana które prezentują się tak :D ...

p.s ... mam nadzieje ze kolejna część będzie nosić Gotham City, i będą pojazdy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie polonizacja tej gry na Ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie składacie pre-ordery bo ten w Ultimie wygląda słabo ?

Edytowane przez Gibbson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie składacie pre-ordery bo ten w Ultimie wygląda słabo ?

Zależy co chcesz dostać do gry.

Jeżeli chcesz kupić w PL to chyba najlepszą ofertę ma Muve - Stellbook Catwoman + DLC z jednym dodatkowym strojem dla Batmana.

Z kodem od Kompanii Graczy grę można mieć za 125zł!

http://muve.pl/playstation-3/akcja/batman-arkham-city-steelbook-ps3-pl-dlc/1461#opis-szczegolowy

Jeżeli znasz angielski i nie straszne ci oczekiwanie na grę z tydzień po premierze to polecam The Hut do Arkham City dodają Batman:Początek oraz Mrocznego Rycerza na Blu-ray wszystko razem za 37funtów,wyjdzie coś koło 200zł!Filmy oczywiście w angielskiej wersji językowej bez polskich napisów ale dla mnie to żaden minus jak tylko "wyszła" ta promocja anulowałem preordera w Polsce i zamówiłem grę w UK.

http://www.thehut.com/games/platforms/ps3/batman-arkham-city-the-dark-knight/-batman-begins-blu-ray-bundle/10564451.html

Teraz tylko muszę uważać na spojlery w różnego rodzaju zwiastunach i recenzjach -dlatego założyłem sobie małe embargo i nie czytam/oglądam niczego co jest związane z Arkham City :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten gameplay z Catwomen dostępny tylko po wykorzystaniu kodu liczony jest na jaki czas? Czy może ta postać będzie dostępna w jakimś innym trybie gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zamówiona. Pół roku trzymałem kod rabatowy 50 % z MUVE.pl specjalnie na tą grę.

Już tylko tydzień ( może mniej, oby było żadnej wpadki z terminem). Nie oglądam już żadnych filmików, wolę wszystko sam odkryć z padem w ręku.

Jak na razie średnia na metacritic 97% thumbsup.gif Będzie się działo laugh.gif

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Catwomen to już wiem, to jakieś 2-3 godzinny gry, więc jeżeli kupicie używaną wersje, to przepadnie wam ten gameplay.

Premierowy zwiastun

http://www.ps3site.pl/zobacz-premierowy-zwiastun-batmana/88276

Computerandvideogames 9.5/10

Gametrailers 9.3/10

G4TV 5/5

Joystiq 4,5/5

Eurogamer 9/10

incgamers 9/10

Digitalspy 5/5

Nowgmaer 9.4/10

Video Gamer 10/10

1UP 10/10

Giant Bomb 10/10

Destructoid 8,5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceny nie pozostawiają złudzeń. Nie zdziwię się jak ta gra łyknie nowego Battlefielda wraz z Call Of Duty bez przepitki. Czekam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad kupnem BATMANA i jedno pytanie.

Trzeba zagrać w pierwszą cześć aby być obeznanym w temacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zagraj. Wczujesz się w niesamowity klimat tej gry i nabierzesz w prawy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały cytat z recenzji Game Informera (dali 10/10)

"The size of the game is daunting. I still have a ways to go to reach 100 percent, but I wouldn’t be surprised if I have invested over 60 hours so far. Throw in the new game plus and a dizzying number of combat challenges for both Batman and his feline friend and this game could be one of the biggest and most enjoyable time sinks of the year.

Arkham City not only lives up to the standards set by Arkham Asylum, it bests its predecessor in every way and stands tall as one of Batman’s greatest moments."

W wolnym tłumaczeniu "Szykujcie swoje portfele i sporo czasu,bo ktoś Wam skopie 4 litery"

BTW miałem nie czytać żadnej recenzji i nie oglądać filmików promujących grę...jaki ja jestem słaby :pinch:

EDIT: macie jeszcze linka to metacritic,lecą 100 :)

http://www.metacritic.com/game/playstation-3/batman-arkham-city

Edytowane przez akumatom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad kupnem BATMANA i jedno pytanie.

Trzeba zagrać w pierwszą cześć aby być obeznanym w temacie?

Ty się nie pytaj tylko szukaj okazji i kupuj 1 część bez zastanowienia :) gierka jest przednia, bardzo fajny klimat, fabuła dość ciekawa. Już się nie mogę doczekać Arkham City

Edytowane przez _Tommy13_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×