Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Karta kredytowa, normalnie robie nią zakupy w sklepach. Niestety nie mogę wprowadzic poprawnych danych do PS Network bo przy opcji "nazwisko posiadacza karty" nie mogę wprowadzic nazwiska z polskim znakiem "ń" bo wyskakuje błąd.

dane do PSN podajemy bez polskich znaków.

Jeśli prónbowałeś kilka razy to Ci kartę zablokowało w systemie Sony- odczekaj 2 dni i ponownie zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Nie dawno zakupiłem na PSS paczkę kredytów Erudito za 36 zł do gry Assassin's Creed III - pieniążki zeszły z konta, a maila o potwierdzeniu transakcji nie dostałem, ponadto w grze tych punktów również nie ma. Tak jakbym dawał im za free pieniądze ^^. Nie wiem co robić i gdzie się zwrócić czy do Uplay czy do Sony o pomoc?

Ważne! Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj mam PSN. I chciałem sobie pobrać demo DMC: Devil May Cry. Problem w tym, że nie widzę w demach tej gry. Jak mam ją pobrać ? Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko, czy mogę skorzystać z konta PSN znajomego i pobrać grę na swoją konsolę?? I czy później będę mógł w nią grać jak zaloguję się na swoje konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj mam PSN. I chciałem sobie pobrać demo DMC: Devil May Cry. Problem w tym, że nie widzę w demach tej gry. Jak mam ją pobrać ? Z góry dziękuję.

szukaj przez wyszukiwarkę w PSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko, czy mogę skorzystać z konta PSN znajomego i pobrać grę na swoją konsolę?? I czy później będę mógł w nią grać jak zaloguję się na swoje konto.

Możesz pobrać i możesz grać na swoim koncie tylko nie kasuj użytkownika z kontem znajomego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakiś błąd wywala (80710d36) i zawiesza konsolę (tzn z poziomu pada da się wyłączyć ale nic więcej). Znów coś namieszali a miałem gierki z plusa ściągnąć przed snem ehh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie właśnie też to samo a akurat jutro z konsolą wybieram się na całodniową sesję z RDR w ramach przeżycia historii jeszcze raz i nie mam jak ściągnąć nawet przez noc bo akurat właśnie dzisiaj musi coś nie działać :( Bezradność jest najgorsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to jeszcze aktualne, ale u mnie sklep już chodzi dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie działą Store a chcecie pobrać coś co już pobraliście zawsze można wejść w zarządzanie kontem PSN i tam jest też downolad list- nawiasem mówiąc bardziej czytelna i w kolejności jak powinno być wszystko tam jest (czyli jak było pobrane) a nie losowo jak w donload list nowego PSS....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega kupił sobie Uncharted 2 i chciał sobie pobrać te darmowe dodatki co do niego wyszły, ale w PS Store ich nie ma, a pamiętam jak sam kiedyś je pobierałem jak jeszcze stary wygląd PS Store był, teraz jest tylko jedno DLC za 10zł jakieś Eye of Tundra czy coś lecz w internecie piszą że to DLC od 2010 roku jest darmowe, nie tylko 1 część ale ałe bundle.

Podobnie jest teraz z motywami gier, też znikają, kiedyś było w czym wybierać a teraz to prawie ich nie ma (oczywiście darmowe).

Co ciekawe, DLC do pierwszej części Motorstorm dalej do kupienia, a nawet w Motorstorm 2 serwery do multiplayera już dawno wyłączyli.

Czy te DLC do U2 wrócą albo co? Brak motywów jakoś przeboleję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale że niby kolega na swojej konsoli ma poszukać w liście pobierania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli jeszcze nie pobrał ich nigdy to musi przez wyszukiwarkę na PSS je znaleźć ewentualnie niech sprawdzi czy na web pss ich nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jakoś skasować info o plikach co ściągnąłem, bo bałagan straszny, kiedyś pobieralem jakieś dema, teraz chce żeby znikly z listy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jakoś skasować info o plikach co ściągnąłem, bo bałagan straszny, kiedyś pobieralem jakieś dema, teraz chce żeby znikly z listy?

Nie można niestety. A szkoda, bo taka opcja wielu osobom by się przydała. Sam chętnie pokasowałbym nadmiar demek z tej listy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli jeszcze nie pobrał ich nigdy to musi przez wyszukiwarkę na PSS je znaleźć ewentualnie niech sprawdzi czy na web pss ich nie ma

Szukałem przez tę wyszukiwarkę w PS Store bo inaczej tam nie można się połapać w tym sklepie, kiedyś było łatwiej bo były kategorie dla plików, ładny przejrzysty sklep, i wszystko do gry w jednym miejscu i szybkie wczytywanie, teraz pokasowali zawartość żeby się nowy PS Store wczytywał a i tak wczytuje się dłużej.

A na PC przez tę stronę internetową szukałem i też nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to napisz w aplikacji pomoc techniczna na funpagu playstation polska na FB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam poważny problem i zdecydowałem się napisać o tym w tym temacie gdyż jest to związane z PS+.

Posiadam polskie konto PSN na którym gram niemalże od premiery PS3 w europie. Obecnie jestem w Anglii i byłem zmuszony do założenia konta na UK aby móc kupować na PS+ bez wiekszego problemu za funty.

W ostatnim czasie pobrałem grę Mortal Kombat (PS3) i działała bez zarzutu aż do dziś.

Po uruchomieniu gry (na polskim koncie) pokazała mi się informacja iż "Ten materiał utraci ważność w przeciągu 30min" Po odczekaniu 30 min gra się nadal uruchamia ale zawiesza mi konsolę, muszę robić "zimny" reset.

Chciałbym nadmienić iż plusa na koncie angielskim mam wykupionego aż do listopada 2013r.

Czy ktoś ma pojęcie co jest grane?

Dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak skonczy mi się abonament w plusie, to będę mógł grać w gry które zapisałem na dysku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×