Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

No ja nie posiadam innego gry jak BBC:2 oraz dodatku Wietnam. Więc M1 podnoszę od znajomych jak padną :whistling:

A wystarczy zarejestrować się na http://www.battlefieldheroes.com/en/ a potem dodać to konto na swojej stronce w EA i już masz swojego własnego M1 Garanda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co daje veteran? :D

I czy jak będę mieć veterana to nie wyzeruje mi się lvl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co daje veteran? :D

I czy jak będę mieć veterana to nie wyzeruje mi się lvl?

nie wyzeruje ci się lvl, a weteran odblokuje ci broń M1 Garand...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam już veterana. Będę teraz ciorał garandzikiem  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie głupielokarolleyes.gif czy perki sie sumują?? przykład jestem kierowcą i mam perka v Armor , czy jesli mój pasażer także ma V armor to czy nasze perki sie sumują i mamy 2x V armor? czy też znaczenie ma tylko Perk osoby prowadzącej pojazd? wiem że dla przykładu V alt jako pasażer nie działa bo tylko driwer może kozystać z drugiej broni aczkolwiek czy takie perki pasywne jak np: V armor mogą cie "kumulować" czy też i nie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Armory się sumują. Im więcej ludzi go ma tym więcej zostaje po trafieniu. Natomiast inne działają tylko na tego kto je ma. Jak ktoś ma smoka to tylko on może go użyć czy też dodatkowego działka może użyć tylko kierowca co zabrał tego perka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo to właśnie o to mi chodziło:) czyli jest tak jak myslałem dzieki za odpowiedź bo w ferworze walki cieżki mi było zaobserwować potencjalną różnice co do większej ilości posiadaczy v armora w pojeździe i jego wpływu na mniejsze obrażenia:) ( niestety jak w czołg wsiadam to wróg lezie do mnie jak mouchy do gu....tongue.gif)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz bardzo głupie pytanie. Czy trudno jest się przyzwyczaić do poruszania w trybie multi? W fpsy grałem tylko na pc, a konsole posiadam od niedawna. Pewnie jest tak, że jednemu jest lżej, a drugiemu łatwiej. Ja pytam ogólnie, chodzi mi o poruszanie i celowanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się przerzuciłem z pc na PS3 :psbutton: i muszę ci powiedzieć że o wiele lepiej gra mi się na PS wystarczy max. parę godzin spędzonych przy multi i singlu, a poczujesz się jak w domu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Armory się sumują. Im więcej ludzi go ma tym więcej zostaje po trafieniu. Natomiast inne działają tylko na tego kto je ma. Jak ktoś ma smoka to tylko on może go użyć czy też dodatkowego działka może użyć tylko kierowca co zabrał tego perka.

Armor sie nie sumuje. Dziala tylko na kierowce/pilota albo na heavy MG . Smoke dziala tylko u kierowcy, działowy nie może go użyć.

Alt, fire chyba tylko w heli szturmowych działa bo tam masz tracera plus dzialko a pilot rakiety i hellfire kierowane na tracera.

Jak ktos zaczyna czolgiem to proponuje uzywac motion sensor. Z tego co widze to wiecej ludzi chce rozwalic czolga C4 niz z rpg ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem sobie pograc dzisiaj na podstawowych mapkach a tu niestety sie nie da:/ 3x polaczylem, 3x disconnect:/ Vietnam bez problemow chociaz pelno ludzi a podstawka wywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to wiecej ludzi chce rozwalic czolga C4 niz z rpg ;-)

Nie zgodzę się z tobą. Wystarczy że czołg pojawi się w odległości 30 metrów od paki, a już lecą w niego salwy rakiet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się BF'a kupic? Zastanawiam sie ostatnio wlasnie. Czy jak kupie gre z komputronika bedzie w niej Vip Code?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się BF'a kupic? Zastanawiam sie ostatnio wlasnie. Czy jak kupie gre z komputronika bedzie w niej Vip Code?

A jak myślisz - gdyby nie opłacało się jej kupić to ten dział byłby jednym z największych na forum? :rolleyes:

W każdej nowej kopii masz kod VIP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lipa że BFBC2 sie wysypuje ale to pewnie wina Vietnamu bo pewnie teraz EA robi wszystko żeby ich najmłodsze dziecko czytaj Vietnam jak najlepiej sie sprawowało;/ zakładam że tu leży pies pogrzebany bo niby od niedawna to na przez parę tyg. działało bez zarzutu a jak sie ten zakichany Vietnam pojawił ( bez obrazy ale dla mnie zakichany) to się sypią serwery od BFBC2;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem sobie pograc dzisiaj na podstawowych mapkach a tu niestety sie nie da:/ 3x polaczylem, 3x disconnect:/ Vietnam bez problemow chociaz pelno ludzi a podstawka wywala

Ja dzisiaj gralem i żadnego disconnect,możesz mieć problem z internetem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Net jest ok ale raz na ruski rok mam takie przypadki ze kilka razy pod rzad mnie wykopie. Miotacz ognia testowalem i nadal twierdze ze ta bron jest niegrywalna (oczywiscie imo). Jedynie na krotka odleglosc mozna cokolwiek zrobic a rzadko jest okazja zeby podejsc odpowiednio blisko

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miotacz ognia daje rade na mapce "Hill 137" tam sie sprawdza jak sie ryje między okopami. Na reszczie mapek ciężko coś ubić miotaczem... Ak47 FTW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet tam juz nie lataja z miotaczami. Hype na ogien opadl, ludzie zobaczyli ze miotacz jest nieprzydatny na mapach ( wyjatek to wpomniane wzgorze i to jedynie w dwoch miejscach) i dali sobie spokoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do miotacza ognia na lepsze obrażenia bierze sie magnum ammo, czy perk na lepsze eksplozje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki tryb jest najpopularniejszy wg was ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×