Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

i dobrze, że R2 stracił na mocy ponieważ bardzo łatwo wchodziły z dużych odległości kosmiczne brameczki

nie chodziło mi o strzelanie bramek przy użyciu R2, ale o drybling, w poprzednich czesciach dryblowalem tylko w ten sposb uzywajac r2 do skrecania, zawracania itp.

tutaj tego nie mozna robic:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem a mianowicie. Mam PES 11 od kilku dniu caly czas do wczoraj gralem online, wszystko ladnie pieknie, musialem niestety dac reset routera, a dzis jak sie tylko lacze to caly czas pojawia sie komunikat

"UNABLE TO LOGIN". albo jeszcze "UNABLE CONNECT TO THE GAME SERVER....."Moze to problem z serwerem jest u nich? Sprawdzalem u siebie porty, firewalla na routerze ale nie wiem co moze byc przyczyna ze nie moge sie laczyc. Moze ktos mial podobnie. Prosze o pomoc, z gory dzieki.

Edytowane przez casey0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie moge sie polaczyc.Prawdopodobnie wylaczyli serwery bo ładuja DLC z aktualnymi składami(zapowiedziane bylo na wtorek) .Wiec pozniej napewno włacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za pomoc, wlasnie tez znalazlem podobna wypowiedz na necie i pisali ze przy takich komunikatach wylaczali serwery, Oby to byly tylko serwery :) a nie cos u mnie :). Dzieki za help

a jeszcze jedno pytanko do userow. Ile trzeba miec pkt zeby moc zagrac w jakims turnieju? czy moze trzeba uruchomic ten league master zeby cos zdobyc i dopiero potem? Nie jestem zbyt dobry moze ale w zwyklych meczach rankingowych jakos sobie radze ale jak wejde w ten "League master" to kazdy mecz przegrywam, wiec jak tu zagrac w turnieju?:) jakies porady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodziło mi o strzelanie bramek przy użyciu R2, ale o drybling, w poprzednich czesciach dryblowalem tylko w ten sposb uzywajac r2 do skrecania, zawracania itp.

tutaj tego nie mozna robic:(

wydaje mi sie ze teraz L2 jest odpowiednikiem R2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobral juz ktos aktualizacje do pesa? co poprawia bo zapowiedzi to jedno a rzeczywistosc to drugie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobral juz ktos aktualizacje do pesa? co poprawia bo zapowiedzi to jedno a rzeczywistosc to drugie

Napewno transfery letnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle jeśli chodzi o zwody to naciskam L1+ prawy analog+kierunek a jak jest sytuacja gdzie raz to wykonam to on robi serie zwodów + 360+ jeszcze coś, mimo to że zwody zmieniłem. A jak zacznie się kiwać to nie można przestać wiecie jak to zmienić. Albo najlepiej jak wy wykonujecie zwody???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwody wykonuje się na dwa sposoby. Albo pojedyńcze (np. kombinacje :l2: i obu gałek), albo wykorzystuje się łączone triki ( :l1: i np. prawa gałkę w górę, a potem w prawo, lewo i w lewo). Tych drugich nie przerwiesz. Jeśli polecisz ludzikowi wykonać ich kilka, to będzie kiwał do końca sekwencji, albo do momentu kiedy spartoczy, albo przeciwnik zabierze mu piłkę.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobral juz ktos aktualizacje do pesa? co poprawia bo zapowiedzi to jedno a rzeczywistosc to drugie

Ja pobralem,i zauwazylem tylko letnie transfery.Niema zadnych nowych klubow w LM.bynajmniej niewidze:laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy PES podoba mi się coraz bardziej. Drużyny sterowane przez konsolę starają się grać do przodu i zdobywać gole, a nie jak w poprzedniej wersji wymieniać piłki w nieskończoność w okolicach środkowej strefy boiska, po prostu graja do przodu, dzięki temu singiel jest bardzo dobry. Dodatkowo grając w ubiegłoroczną wersję nigdy nie miałem karnego przeciw konsoli, teraz po 3 dniach grania już 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie z tym wgraniem Patcha. Gram w PESa od wersji 98 i nie ma lepszej gry :) nie jestem niestety jakimś magikiem konsolowym i nie mam pojęcia jak wgrać Patcha i skąd... Czy możecie pomóc jak to zrobić? jakaś instrukcja? skąd? Czy aktualizacja dotyczy tylko transferów czy też dodaje jakieś drużyny, ligi? Czy to może coś popsuć w grze? czy np. mogę coś źle zrobić i gra będzie szwankować? :) Dzięki z góry za pomoc!!! pozdr dla PES maniaków!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam problemy z grą online ;/ Już mnie to irytuje , gram se mecza , niedość , że lagi to jeszcze nagle SERVER CONNECTION LOST. Dobrze ,że jest miodna ta gra i ma chociażby tryb LIGI MISTRZÓW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz miałem podobnie , gra strasznie lagowala i nagle całkiem sie zawiesilo i wygrałem przez walkower , dla mnie to dobrze ze gra karze tego typu kolesi. Czasami mam problem z online ze nie mogę wejść w tryb np community i muszę kilka razy sie dobijac bo wyskakuje błąd. Przewaznie wieczorem

Jak masz jeszcze jakieś problemy z online to w Ustawieniach poszperaj w zakładce online tam są porty itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie.

Czy nielicencjonowane zespoły mają swój "odpowiednik" w rzeczywistości? Nie chodzi mi tu o zespoły z ligii angielskiej, bo te mają, ale o te pozostałe z listy "other teams". Lista była tu prezentowana kilkanaście stron wcześniej???

Jeżeli tak, to czy ma ktoś może odpowiedniki "tych zespołów"?

Nieaktualne. Już wiem. :rolleyes:

Edytowane przez alien666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do online to w grze w zakładce system settings w opcji port settings można sprawdzić, który port wykorzystuje gra i go otworzyć, u mnie jest to UDP 3658.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do online to w grze w zakładce system settings w opcji port settings można sprawdzić, który port wykorzystuje gra i go otworzyć, u mnie jest to UDP 3658.

a jak zaprosic kolege do gry 1vs 1 nie moge znalesc takiej opcjii ???? komputer sam dopiera przeciwnika ????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz sobie stworzyć swój pokuj ale jedynie Friendly Match możesz zagrać przez Invita, Rankingowe jak chcesz z kolegą to musicie sie poprostu ugadac o danej godzinie na jakims serwie i zrobic sobie pokoj i sie tam spotkac, jak co to mozesz dac hasło na pokoj zeby nie proszone osoby nie wbijały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do online to w grze w zakładce system settings w opcji port settings można sprawdzić, który port wykorzystuje gra i go otworzyć, u mnie jest to UDP 3658.

A jak i gdzie je otworzyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak i gdzie je otworzyć?

W bramce dostępowej swojego routera w odpowiedniej zakładce lub zadzwonić do dostawcy internetu i poprosić żeby Ci otworzył.

a jak zaprosic kolege do gry 1vs 1 nie moge znalesc takiej opcjii ???? komputer sam dopiera przeciwnika ????????

Najlepiej utwórz community na hasło i tam graj z kumplami, też tworzy się pokoje. Daje też inne możliwości, bo można utworzyć np. competition i grać mini turniej na jeden wieczór, ja tak grałem w edycji 2010, mecze po 5 minut, mecz i rewanż, wszyscy siędzą w community i zapraszają się nawzajem a gra sama podlicza punkty, tworzy tabelę, można obserwować wynik na żywo jak grają kumple itp. Z nowych możliwości w community jest opcja "create league" ale jeszce nie znam szczegółów.

Edytowane przez adasiulko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No. Ja juz moge grac :). Milan jest masakryczny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wgrać patch do 01020 . Zgrałem go na pendriva z kompa i co dalej? Wychodzę z gry? Czy robie to w grze? Proszę o pomoc krok po kroku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×