Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Dostęp do Creation Center ma być chyba jakoś tydzień przed premierą jeśli dobrze pamiętam.  Jeśli chodzi o licencje  w Serie A to już w poprzednich edycjach niektóre włoskie kluby nie miały pełnej licencji np. brak herbu klubowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostęp do Creation Center ma być chyba jakoś tydzień przed premierą jeśli dobrze pamiętam.

Podobno dla preordera miał być od 2 września..

Edytowane przez Cycorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat do pyskówek odnośnie co lepsze PES vs FIFA istnieje w dziale Ankiety, każda kolejna wypowiedź dotycząca PES'a będzie uznawana za offtop i wyląduje w koszu ....

:thumbsup: Powodzenia :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem zapytać czy w FIFIE 11 będzie taki sam tryb menadżerki jak w FIFIE 10 , czy coś planują zmieniać, bo coś mi się obiło o uszy. Ja osobiście nie miałem zastrzeżeń do trybu menadżerskiego ale mogli by tylko w 11 udoskonalić transfery i symulacje wyników w meczach ligowych!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem zapytać czy w FIFIE 11 będzie taki sam tryb menadżerki jak w FIFIE 10 , czy coś planują zmieniać, bo coś mi się obiło o uszy. Ja osobiście nie miałem zastrzeżeń do trybu menadżerskiego ale mogli by tylko w 11 udoskonalić transfery i symulacje wyników w meczach ligowych!

David Rutter powiedział, że tryb managerski zniknie z FIFA 11. Ma go zastąpić nowy tryb kariery - będziemy mieli możliwość wcielenia się w zawodnika, grającego managera lub samego managera.

Ogólnie ma być na plus - zobaczymy jak wyjdzie w praniu.

Edytowane przez pchylin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto czeka na Creation Centre moze sobie opuscic, bardzo slabo to wypadlo. Jesli to ma byc konkurencja dla Edit mode w pesie, to rownie dobrze moglo by tego nie byc. Jesli maja zamiar rozbudowywac to w trakcie gry i dodawac nowe mozliwosci to ok, jesli nie i to ma wygladac tak jak jest obecnie to wtopa roku.

Prezentacja CC

http://www.easportsfootball.co.uk/blogs/offthebench/post/slug/creating-my-work-team-in-creation-centre-2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem gdzieś o next-gen komentarzu, to prawda? :P

ta, rok temu ta sama śpiewka, że niby komentator nie będzie już głupim komputerem który puszcza komentarze jak leci, a nadal jest to samo. Nie warto się napalać, na obietnice electroników, bo można sie ostro przejechać na tym.

Edytowane przez Astro222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten Creation Center będzie po polsku ?

Jest po polsku i na razie nie powalił mnie na kolana..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. A jeszcze jedno pytanie. Wiecie może ile ten kod na granie on-line będzie kosztował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie PSS albo EA Store bo gdzie indziej moze byc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod na grę on-line będziesz miał w pudełku z grą. Jeśli kupisz używkę i ten kod będzie wykorzystany to pewnie będzie opcja, żeby  zakupić to przez PS Store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod na grę on-line będziesz miał w pudełku z grą. Jeśli kupisz używkę i ten kod będzie wykorzystany to pewnie będzie opcja, żeby  zakupić to przez PS Store.

Zastanawia mnie czy wplynie to na mozliwosc grania np. na innym psn account.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie powinno to wpłynąć na grę na innych kontach. Gdyby dla każdego konta trzeba było kupować osobny kod, byłoby to naprawdę dużym przegięciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy co wy na to

http://konsolowisko.pl/news/7491-lista-lig-w-fifa-11

Serie A (nielicencjonowana) WTF?

Mam nadzieje że to jakiś błąd redaktora...ja chcę Inter i Juve.

Ależ będą. W Fifa 10 też nie było licencji ligi włoskiej tj. były kluby ligi włoskiej ale logo ligi i itp. nie było także i tak będzie i tym razem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli nie wpisałem numeru karty kredytowej przy zakładaniu konta na PLAYSTATION to co teraz? Jak będę mógł kupić ten kodzik? :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli nie wpisałem numeru karty kredytowej przy zakładaniu konta na PLAYSTATION to co teraz? Jak będę mógł kupić ten kodzik? :confused:

Jest taka opcja później żeby wpisać przy kupowaniu nr. karty. Jest jednak problem, bo to nie może być każda karta. (Moja karta debetowa z mBanku nie działa).

Z góry zakładasz że używkę kupujesz ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zarzadzaniu kontem mozna uzupelnic dane platnicze, nic nie stoi na przeszkodzie, zrobi to pozniej, albo przed samym zakupem. Duzo ludzi wpisuje przed i usowa swoje dane po transkcjach, na wszelki wypadek, gdyby konto wpadlo w niepowolane rece.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka opcja później żeby wpisać przy kupowaniu nr. karty. Jest jednak problem, bo to nie może być każda karta. (Moja karta debetowa z mBanku nie działa).

Z góry zakładasz że używkę kupujesz ;) ?

Z góry zakładam, że grę wymieniam w pewnym sklepie za małe pieniądze (nie będę robił reklamy) dlatego kod kupić będę musiał.

Dzięki za potrzebne info. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic czekać pierw na demo fify które wyjdzie dzień wcześniej na ps3 niż na inne platformy a pózniej do 1 pazdziernika:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×