Skocz do zawartości
=DeiDara=

Naruto Shippuuden : Ultimate Ninja Storm 2

Rekomendowane odpowiedzi

Na ostatnim filmiku od wiN4t widać jak w okół naruto zbiera się ta czakra i robi tego rasengana z lisem a w jedynce jak sie tak czakra zbierała to oznaczała Ultimate Jutsu więc jak to jest UJ to po prostu bomba.... down.gif

Dla Naruto ultimate jutsu jest na pewno Kyuubi rasengan, tylko tyle, że jak wspominałem wcześniej, postacie będą miały kilka Ultimate jutsu do wyboru.

Edytowane przez wiN4t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa... czyli taka odwrotność z jedynki bo tam się wybierało zwykłe jutsu tak jak np Sasuke miał Chidori i kule ognia biggrin.gif

Edytowane przez Zapp93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa... czyli taka odwrotność z jedynki bo tam się wybierało zwykłe jutsu tak jak np Sasuke miał Chidori i kule ognia biggrin.gif

Mozna to tak nazwac chyba, "odwrotnosc".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna to tak nazwac chyba, "odwrotnosc".

Nie do końca odwrotność, ale ok... :laugh:

Ciekawe jak rozwiążą sprawę z Painami, słyszałem ze mają być stroje. Jeżeli to prawda to ciekawe czy do każdego stroju dadzą oddzielne jutsu (oby), bo każdym robić shinra tensei to trochę przegięcie by było :fool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca odwrotność, ale ok... :laugh:

Chyba nie zrozumiales o co mi chodzilo :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pain "Yahiko" i tak będzie RLZ xD Fajnie by było jakby dodali tez takie bonusowe postaci jak np w Naruto na PSP. Tam jest np. Młody Kakashi, Obito. Gdyby jeszcze tak dodali młodego Nagato i Yahiko, Konan xP Ale może w NUNS 3 xD laugh.gif

http://www.youtube.com/watch?v=mmk5rrelVXo

Popatrzcie co robi kakashi wczesniej normalny Lighting Blade a potem rzucił tym ;] (0:25 , 2:06)

Edytowane przez Zapp93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe skany z V-jump'avlgame023740.jpgvlgame023739.jpg

vlgame023738.jpg

Edytowane przez wiN4t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko jednak wolalbym i to o wiele bardziej sposob eksploracji Konohy z 1ej czesci z pozaznaczanymi na mapie npcami z ktorymi mozna pogadac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AlucardMZ zgadzam się z tobą w 100%

Dorzucam moją własną tapetke z naruto ;) Jak się komuś spodoba to mi miło :)

post-27334-033088800 1282593123_thumb.jp

Edytowane przez Zapp93
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jak to będzie bo szukam i szukam ale nic się nie dowidziałem czy będą tez postacie z zwykłego naruto. Bo jak dobrze pamiętam ostatnia wersja na PS2 to chyba UNH4 miało parę z shina i całą resztę z podstawi.

A no czy będzie story line z normalnego naruto czy tylko z shina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jak to będzie bo szukam i szukam ale nic się nie dowidziałem czy będą tez postacie z zwykłego naruto. Bo jak dobrze pamiętam ostatnia wersja na PS2 to chyba UNH4 miało parę z shina i całą resztę z podstawi.

A no czy będzie story line z normalnego naruto czy tylko z shina

Jakiego shina ? nie znam takiej serii . Postacie tylko z shippuuden tak samo storyline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mu chyba o Shippuudena, taki skrót sobie zrobił :thumbsup:

Nie, raczej będą tylko postacie z "shina" z jedynki z tego co wiem ma nie być

Sakura z Dema :]

saknuns.jpg

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posted Aug 24, 2010 5:17 pm PT

'Sony added two new demos today, the first of which is for Naruto: Ultimate Ninja Storm 2. Japan received the demo for the title in July, but now it's time for North Americans to have a first look at the forthcoming title.'

Prawda czy fausz ? Nie mogę podłączyć neta do ps3 xD ;(

EDIT:

Dzięki :)

Edytowane przez Kalimdor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Secondly, Europe will be getting a Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 demo tomorrow, August 25. The video game trade fair Gamescom, which took place in Europe this past weekend had a demo that featured 18 playable characters. It’s possible Europe may get this demo rather than the Kakashi Boss Battle the USA and Japan have received. If that’s true then American owners can also get the 18-character demo, but they will have to sign up for a European account on the PlayStation Network or Xbox Live. We’ll provide an update and instructions on how to get the European demo if they do get a different demo than the USA.

Moze sie zdazy ze PSS UK dzis jutro bedzie demo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.................... czepiacie sie szczegółów to ma ładnie wyglądać w ruchu a nie po klatkach .........................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale walka Naruto z Painem miała pare takich ujęc że tak powiem różniących się od reszty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o grę to nie ma się co czepiać. Demo wygląda znakomicie, pełna wersja na pewno nie będzie gorsza. Natomiast to co zrobili japońscy animatorzy w odcinku, z którego pochodzi screen zamieszczony wyżej, to beczka śmiechu. To już "Krecik" i "Reksio" były lepiej animowane. Jak to oglądałem to myślałem, że to był jakiś fake zrobiony przez fanów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten screen co umieściłem był tylko tak dla śmiechu jak wygląda fajnie. Nie mam nic do dema, graficznie wygląda bdb.

Z tych filmików co oglądałem z targów gamescom to widzę, że naruto 4 tails ma zbyt wielkiego dmg-a, oby to poprawili to może być niedobrze. :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takie giery nie gram, demo ściągnąłem z głupa, odpalam i jestem w szoku, bardzo ładna oprawa i świetne sterowanie, płynne animacje, gostek ni to lata ni skacze, ale jak zgrabnie ... :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak gra jakoś do mnie nie przemawiała ale po rozegraniu demka to jest to na co czekałem dobre sterowanie , płynność za pewnie kupie w dniu premiery, tylko jakoś tekstury są dziwne może poprawią to w wersji finalnej

Edytowane przez zammy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×