Skocz do zawartości
SouL

Bioshock: Infinite

Rekomendowane odpowiedzi

O co chodzi w 1999 mode? Sorry ale nigdy w ta serie nie gralem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1990 mode to jest coś w rodzaju UltraHard...mniej ammo, mniej itemków i o wiele silniejsi wrogowie.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezupełnie o to chodzi. Owszem, akcja jako taka jest ciut trudniejsza, ale głównie z powodu innych czynników.

- ograniczone punkty respawnów (nie mam pojęcia o co chodzi)

- same respy kosztują więcej, a jeśli nie mamy forsy, to cofa nas do menu

- wszelkie upgrade'y są permanentne (tego też do końca nie rozumiem)

Z tego co słyszałem wcześniej, to podobno nie da się zmieniać raz wybranego typu broni. Nie mogę nigdzie znaleźć dokładniejszego opisu tego trybu, a sam odpalę go dopiero po ukończeniu gry. Sam Levine mówi o tym, że chodzi o to by nasze decyzje miały odczuwalne konsekwencje. Jeśli ktoś znajdzie więcej informacji, to niech zarzuci na forum :P

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak ściągnąć dlc "early bird"? Chodzi mi o te dodatkowe "geary" i 5 butelek z napojem poprawiającym statsy, które dostaje się za zakup season passa. Wpisałem kod w sklepie i faktycznie mam odhaczony season pass jako kupiony, ale nic nie mogę ściągnąć. Na necie czytałem, że te dodatki są już dostępne i powinny być w lokacji Blue Ribbon. Kod na nagrody z Industrial revolution działa bez problemu. Wszystkie przedmioty i kasa jest w do znalezienia w Blue Ribbon.

I pytanie dla osób które zamawiały w muve.pl Czy oferta obejmowała też kod na Bio1? z tego co pamiętam tak, ale nie jestem pewny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest ktoś ...komu tak jak mi gra się ....poprostu...niepodoba??

koniec posta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest ktoś ...komu tak jak mi gra się ....poprostu...niepodoba??

koniec posta

Sądząc po wypowiedziach ludzi obawiam się że jesteś w mniejszości.

Ja osobiście nie pamiętam żeby gra tak mocno przykuła mnie do telewizora. Przeszedłem ją w dwa wieczory, a teraz gram na hardzie i nadal nie moge oderwać się od konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi również ta gra się nie podoba ale oglądając gameplaye na youtube spodobał mi się moment gdy...

otwieramy drzwi i ukazuje nam się wtedy to podniebne miasto

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi również ta gra się nie podoba ale oglądając gameplaye na youtube spodobał mi się moment gdy...

otwieramy drzwi i ukazuje nam się wtedy to podniebne miasto

mi tak samo...początek do momentu dojścia do columbii oglądałem z zachwytem...

później emocje jakoś przeszły bokiem .

nie wiem,może już się wypalilem tymi wszystkimi naparzankami...

dzień 2 tylko pogorszyl sprawę .

ps...na forum kazdy może miec swoje zdanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne że są ludzie którym Bioshock:Infinite się nie podoba...ale zazwyczaj jest tak że jak komuś się coś nie podoba to w to nie gra a jak w to nie gra to tutaj nie pisze bo ma na grę wywalone XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jak gra - jednemu się spodoba, a drugiemu nie...

@TRaCE: ile zajęło Ci przejście całości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. licznika 14h tylko...więc gra krótka niestety...ale może w tym tkwi jej urok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@polun1

Ulubiona gra: CoD BO

Dlaczego mnie to nie dziwi? :|

@topic

Ja się nie spieszę, jestem jeszcze troszkę przed połową gry ( patrząc na liczbę trofeów fabularnych), ale gra jest mega C:

Edytowane przez I3ioman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. licznika 14h tylko...więc gra krótka niestety...ale może w tym tkwi jej urok...

W długości? No chyba nie, bo znam gry z podobną długością, a nie prezentują poziom o kilka klas niższy. Niesamowity świat, postacie, fabuła, bardzo dobry gameplay, to są najmocniejsze punkty tej gry, a nie jej długość.

Ta gra powinna być pokazywana innym developerem. Patrzcie tłuki, tak wygląda wirtualna sztuka. Jak sobie przypomnę poziom innych fpsów, to aż żal mi gości odpowiedzialnych za te gry dla mas.

Edytowane przez ONE
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. licznika 14h tylko...więc gra krótka niestety...ale może w tym tkwi jej urok...

Dzięki...

Jak na dzisiejsze standardy liniowego FPS'a, to długość bardziej niż przyzwoita...

@up - Dokładnie. Mimo liniowości (nie każda gra musi być piep***ną piaskownicą) i braku multi, zbiera wysokie w pełni zasłużone oceny...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem już nie kupować nic do premiery The Last of US i GTA V, ale obok tej gry przejść nie mogę obojętnie.

Tylko mam jedno pytanie czy tryb 1999 jest dostępne od początku czy muszę przejść najpierw grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dostępny, ale...

po wklepaniu Konami Code :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki zobaczę jak kupię czy będę grał od razu na 1999, ale jak gra jest dychą to chyba sobie pierwszy raz spokojnie na normal przejdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto najpierw przejść na normalu/hardzie, żeby poznać wszystkie bronie, vigory itd. Podobno ich dobór jest bardzo ważny na 1999, więc dobrze najpierw wiedzieć na co się porywamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. licznika 14h tylko...więc gra krótka niestety...ale może w tym tkwi jej urok...

W 14 godzin to się przechodzi 3 inne FPSy :happy: Ja czekam do wieczora, żeby usiąść na spokojnie.

Jak nie lubię pierwszoosobowych strzelanek w singlu tak serię Bioshock uwielbiam. Czy najnowsza część jest najlepsza ? Dzięki "mówiącemu" Bookerowi (wcześniej mieliśmy niemowy) i Elizabeth mogę stwierdzić, że tak, bo Rapture i Columbia to dwa zupełnie różne "światy", ale równie mocno klimatyczne i równie ciekawie zaprojektowane. A jeszcze nie widziałem, podobno zajebistego, zakończenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończona na Normalu 10H zaczynam na Hard a potem 1999,Co do zakończenia to "MÓZG ROZJEBANYYYY" gra warta pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noooo...a jeszcze ten filmik po napisach nieźle potrafi namącić w głowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie, ile mi mniej więcej do końca zostało...

Jestem w drodze do posiadłości Comstocka, konkretnie w windzie, zaraz po tym jak z Elizabeth chowałem się za ladą przed Songbirdem.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie, ile mi mniej więcej do końca zostało...

Jestem w drodze do posiadłości Comstocka, konkretnie w windzie, zaraz po tym jak z Elizabeth chowałem się za ladą przed Songbirdem.

Z 30% gry jeszcze zależy jak grasz ale jesteś już dalej niż połowa

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocena Bioshocka 10/10

Edytowane przez Joleke22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×